Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: HELL NO!
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
autumn


Не знам, дали тази страхотна група официално още я има и ако не, дали ще се съберат отново, нодали защото го заслужават, дали от регионален патриотизъм, просто няма как да не им отдам чест с една тема.

Става дума за една пловдиска група, която свири (или свиреше) в клуб SaX доста често заедно с ГАБАНА.
На човек му стига да чуе "Come Closer" или кавъра на "Confide in ме", за да му стане ясно, че от тази муизика ще излезе нещо мноого интерсно. Чух им демо албума и въпреки отвратителния запис мога да кажа: много западни групи са изкарвали по няколко (добре продавани) албума с далеч по-ниско качество.

Посетете сайта www.hellno.hot.bg , дръпнете си семплите и ако някой път минат покрай вас, да не пропускате да им отидете на концерта, защото иначе ще трябва мнооого да се срамувате от себе си.
Wolfheart
ммм, накефват, но за да ги преценя добре трябва да чуя целите парчета, като хората. Иначе на мене лично ми напомнят на Lacuna Coil и Evanescence.
autumn
В действителност гласът на Ася звучи много по-добре. Когато са записвли псените, тя е стояла на около 2 метра от микрофона, така че да се получи криво-ляво. Техника, какво да си говорим...и така песните здраво ме кефят, ако ги бяха записали в някое по-добро студио...не ми се мисли:)

не съм я чувал на живо, но и без нея чисто инструментално музиката кърти и мивки всякакви

все пак са доста различни от Evanescence
ivomag
А някой може ли да ги дръпне и качи някаде техните парчета,понеже www.hellno.hot.bg при мен нещо не се отваря,а искам да ги чуя !
autumn
Цитат(ivomag @ Jun 5 2005, 08:09 AM)
А някой може ли да ги дръпне и качи някаде техните парчета,понеже www.hellno.hot.bg при мен нещо не се отваря,а искам да ги чуя !

ами ще се постарая, но няма да стане бързо
ivomag
Е ще почакам,то нали хубавите работи не стават лесно! headbang[1].gif headbang[1].gif
autumn
savsem nqma da stane, sorry hmm.gif
alpha prime
shte se syberat w momenta sa w izwestna tworcheska pausa .wsy6tnost dokolkoto sym zapoznat imart seriozni namereniq zna4i skoro gi o4akwame otnowo na liniq icon_headbang[1].gif
nachi demoto werno swalq sekwi mazilki i shte e dobre finally da izleznatr izwyn granoicite na saxa .
btw ot dosta wreme predi wremenno da prekratqt deinost ne bqha swirili nito s gabana nito s crossfire smile.gif
i bah taq prilika s evanescence tongue.gif


wajnoto e
icon_headbang[1].gif Hell No icon_headbang[1].gif
autumn
Цитат(alpha prime @ Jun 10 2005, 08:20 AM)
btw ot dosta wreme predi wremenno da prekratqt deinost ne bqha swirili nito s gabana nito s crossfire smile.gif
i bah taq prilika s evanescence  tongue.gif


  wajnoto  e
  icon_headbang[1].gif Hell No icon_headbang[1].gif

не беше ли на последния им концерт в SaX, когато бяха вече без Ася и общо взето направиха съвместен концерт с Габана или нещо от този сорт...в крайна сметка не беше много ясно, какво се получава...казваше се "Hell NО! и приятели"
alpha prime
Събраха се и вчера измачкаха кочината ... така де Конюшните на царя ... след година и половина гхоре долу се появиха и смачкаха icon_headbang[1].gif
и то без да свирят най-популярните има парчета и само с един кавър и то на Кайли Миноуг.
icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif Hell No! icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

ПС: Мисля да си търся авторските права за биографията на групата, която водещият прочете ... колко пот ми трябваше докато създам това изкуство happy.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.