Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Kraftwerk.
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Drummer
Някой ще ходи ли? headbang[1].gif
abductor
" headbang[1].gif " е твърде силно казано laugh.gif
Crafter
Да. аре да ходим
2Cool4U
Аз. drinks_drunk.gif guitar.gif
Drummer
Цитат(abductor @ Jun 9 2005, 11:43 AM)
" headbang[1].gif "  е твърде силно казано  laugh.gif

Аха. Направи още един опит да се опиташ да кажеш какво имаш впредвид.
Mort
Ма тия не свиреха ли некво техно, или аз се бъркам нещо?! blink.gif
feather
Не е техно със сигурност. Никак не съм навътре в тези неща - някой, който е по-запознат с тях да се изкаже. smile.gif
deadman_walking
Едва ли някои е знаел какъв стил точно свирят, тогава когато са започнали да
свирят. Иначе може да се каже че са бащите на електро попа, индустиала или техното.
2Cool4U
Невероятно шоу. Страхотни ефекти и осветление. Кристален звук. Такова нещо в БГ няма скоро да видим. Който не е дошъл, може само да съжалява.
deadman_walking
brickwall.gif brickwall.gif ranting.gif ranting.gif brickwall.gif brickwall.gif
Съжалявам мммммммнннннннооооооооооооооггггггггггггггггггггггггоооооооооооооооооооо
Drummer
Dam, bilo e dosta iako subitie. Predi malko edin priatel mi razkaza i edinstveno moga da suzaliavam, che ne otidoh. Dano da ima skoro podoben kontzert.
abductor
Цитат(Drummer @ Jun 10 2005, 07:57 PM)
Цитат(abductor @ Jun 9 2005, 11:43 AM)
" headbang[1].gif "  е твърде силно казано  laugh.gif

Аха. Направи още един опит да се опиташ да кажеш какво имаш впредвид.

Имам предвид, че куфеещата метълска емотиконка е съвсем неподходяща за някаква си там електронна група (и защо тая тема е в раздел метъл, а не в общ форум blink.gif )
Drummer
Btw, sea se pribiram ot techno party-to v SPS club-a. Niakoi hodi li? Adski dobro beshe. To produlzava v momenta do sutrinta, ama ne izdurzah nekvo i se pribrah. huh.gif ohmy.gif wink.gif tongue.gif biggrin.gif smile.gif dry.gif rolleyes.gif : brickwall.gif punk.gif icon_headbang[1].gif headbang[1].gif evil2.gif crying.gif dfh: awerthethtjjntj4
ivomag
Цитат(Drummer @ Jun 17 2005, 10:31 PM)
Btw, sea se pribiram ot techno party-to v SPS club-a. Niakoi hodi li? Adski dobro beshe. To produlzava v momenta do sutrinta, ama ne izdurzah nekvo i se pribrah. huh.gif ohmy.gif wink.gif tongue.gif biggrin.gif smile.gif dry.gif rolleyes.gif : brickwall.gif punk.gif icon_headbang[1].gif headbang[1].gif evil2.gif crying.gif dfh: awerthethtjjntj4

Не съм ходил,но много ми се искаше,ама забравих!Баси и тъпото дето е!А за Kraftwerk също ми се ходеше,ама няма как!Иначе една позната е ходила и каза,че е било невероятно шоу!
Drummer
Mezdu drugoto, koi drugi ottuka slushat techno i razni takiva beat-ove?
Sw1tched
Май няма такива... особено пък в този подфорум wink.gif
ThrashIsNotDead
Индустриал или още познато като Електронна музика ... тия са бащите на електронната музика ; аз бях и беше просто велико :-) ; най-изненадващо беше колко много хора се събраха ; напомниха ми machine head в същата зала преди 6-7 месеца smile.gif ; наистина беше много добро ; bowdown.gif bye.gif

Цитат(Drummer @ Jun 21 2005, 04:05 PM)
Mezdu drugoto, koi drugi ottuka slushat techno i razni takiva beat-ove?

Neubauten,White nois Stasis,pitchshifter,laibach повече в тая посока
Ro6ava GarGa
Цитат(deadman_walking @ Jun 10 2005, 09:01 PM)
Иначе може да се каже че са бащите на електро попа, индустиала или техното.

Ooo...да не си чел представянето им в Една Седмица в София че така смело се изказа?Това за бащите не каквото и да е е само с цел реклама...
feather
Не, напротив - от хора, които са им страхотни фенове съм чувала, че наистина са бащи на незнам-си-какво...+ това мисля, че са адски стара група и човек дори да не го знае би могъл поне да предположи.
Drummer
Цитат(Ro6ava GarGa @ Jun 21 2005, 09:04 PM)
Това за бащите не каквото и да е е само с цел реклама...

Zashto prosto niakoi put ne si zamulchish, a gorovish pulni prostotii, bez niakoi da ti e iskal mnenieto? Ne si dluzna da pishesh navsiakude... dry.gif
Ami, KRAFTWERK sviriat ot 1970-ta godina, taka che shtom ne sa bashti na tozi tip muzika, ne znam kakvi triabva da sa. Kakto i da e.
Inache drugi "bashtini" grupi, koito dosta sa doprinesli za razviteto na techno-to sa naprimer U-96, Orbital. Adski dobri grupi. Prosto imat genialni parcheta, nai-veche Orbital. 100% sum siguren, che shte gi slushali. Sushto i Prodigy sa edni ot nai-dobrite, no v industrial techno.


Цитат
Neubauten,White nois Stasis,pitchshifter,laibach повече в тая посока

Kool, ia kazi niakakvi iaki pesni ot grupite, che ne sum gi slushal. Poveche dunia Mr. Oizo, M.D.M.A., Orbital, U-96, Astral Projection i Paul Oakenfold. Adski dobri grupi. Adski dobri pesni. Naprimer, M.D.M.A. - Sunrise, ami, NIAMA TAKAVA PESEN PROSTO< Nai-velikoto neshto, koito sum slushal ot tozi calibur.

P.S. Btw, neshto, koeto moze da se haresa i na bratiata metuli. Dosta dobro e. Die Krupps - 30 Seconds i Rise Up.
Ro6ava GarGa
значи...достатъчно дълго време съм слушала такава музика...съжалявам че си давам мнението без да ме питат,...имам си добър пример за подражание...^ w00t.gif и това което се опитах да кажа че ме дразни идеята за "баща,маика,леля чичо..." на даден стил. (точка)
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.