Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Търся
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63
lodborg
Никой ли няма Paragraph-ите на Saber Tiger? Пак да си питам аз, че ги търся под дърво и камък... Благодарността ми ще приеме материално изражение. drinks_drunk.gif
sphere
Някой може ли да ми каже коя е песента от този клип?.
Благодаря
blue_eyes_
Търся дискография на Nostradameus
bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
Revenant
Благударя шапчице bounce8.gif
MadHatter
^ Моля biggrin.gif

^^ Tук има един албум.
blue_eyes_
^БЛАГОДАРЯ MadHatter
wub.gif
Dragontear
^^ Бобе ходиш ли по вода ... laugh.gif

Търся песента на Pyramaze - Flame and Retribution тя е бонус от албума The Bone Carver 2006
трябва да се пада Track 11
Mort
Бе аз май я имам тая песен, ма треа проверя.
wqwrrr
Не съм сигурен, дали някой въобще може да ми помогне за такъв рикуест, но ще бъда адски благодарен ако някой ми намери дискографията или каквото и да е на Elliott Murphy.
MadHatter
^ Ако си качиш emule, ще намериш сума ти неща, аз нямам място да ги изтегля всичките. ohmy.gif
SteamOfBlood
mad.gif Data-та ...ми се пре*ба ...Търся главно Caliban - The Beloved And Hatred ..Но ако може ще е по-добре ако някой ми даде дискографията wink.gif
wqwrrr
^^ Ще си го кача, ако мога да го намеря с него. Можеш ли да видиш дали го има, за да знам дали да свалям програмата?
MadHatter
Има и още как, на цели албуми и на мъръзъ-та.
wqwrrr
Добре, свалих си я, ама кажи ми - аз ли съм крив, или просто отказва да ме закачи.

Свързвам се със сървъра, намирам файловете, пускам ги да се свалят, но във сатуса им пише "Изчакване" и не става нищо. Какво пропукам? hmm.gif
MadHatter
Ами изчакваш някой да ги сийдне и да дърпаш. p2p f0r3\/3r happy.gif
wqwrrr
Аха, май се оправих. Мерси.
Revenant
Dark Lunacy - Forget Me Not
wqwrrr
Ще се намери ли сийдър за двама албума на Sabaton в арената или ако някой ми намери линк, ще бъда много благодарен! bowdown.gif
In_Flames
Някои играл ли е Тест драив 5 плс някой да ми каже как се казва саундтрака
Beerzebub
^ KMFDM, Pitchshifter, Fear Factory...
lodborg
Търся си дискография на финландските блекаджии Soulgrind. Ще съм много благодарен, ако някой ми помогне. smile.gif
Voodoo_girl
Амм търся саундтрака на един супер забит филм brickwall.gif Може ли да ми помогнете smile.gif
Името на филма е Desideria e L'Anello Del Drago. Предваително мнооогооооооо благодаря wub.gif
emerald
Цитат(Revenant @ Jan 18 2007, 06:23 PM) *
Dark Lunacy - Forget Me Not

forget me not
InsArtTure
Търся си мелодичен траш. В смисъл на по-класически. Вдъхнови ме новия Onslaught. Не ми се слуша неотраш с всякакви нововъведения. smile.gif
lodborg
Пробва ли Legion of the Damned? Сигурно вече си, но да си кажа.
InsArtTure
Пробвах и вече не ги помня. laugh.gif Не е звучало както трябва сигурно.
Warrior Of Ice
Хаха, може да са били твърде мелодични... happy.gif
lodborg
Бе я ги чуй пак за всеки случай. Иначе преди няколко дни пуснаха пет чудесни thrash metal пакета в арената и вътре могат да се намерят някои добри попадения. Препоръчвам ти Betrayal горещо, a и Entropy също. В пакетите може да се намери също така и един албум на Cerebral Fix, които вече бяха споменати в темата за откриването на групи.
Revenant
мерси емералдче
Kingol
Търси се дискографията на DragonForce smile.gif
Warrior Of Ice
Щрак
Kingol
Проблема е, че тегля с максимум 1 KB/s mellow.gif
Мерси все пак smile.gif
Vermic
Някой може ли да ми помогне...Та аз търся не линкове а групи,та искам много тежки групи,така че като си пусна ми се отпуска душата та моля ви кажете ми групи който са ЖЕСТОКО ТЕЖКИ намек БАШ ДЖЪНГЪР...Та ако знаете плс на ЛС,за да не пълним темата с глупостите който искам smile.gif...


Предварително благодаря smile.gif
sharon
Excalion - Waterlines, търсих къде ли не, но не намерих нищо, по принцип се очаква през първата седмица на март, ако все пак някой може да помогне, ще съм много благодарна! unsure.gif
emerald
Pan.Thy.Monium
stage
SKANNER ?????

Каквото и да е, ще ме обогати...понеже единствения диск, който притежавам, уви, вече започна да прескача от надрасквания и други подобни лоши работи, по покритието на диска.

Мога да кажа, че са велики хах дори и само от 1 албум. Фантастична група, не знам дали и експерти като WOI са чували за нея blackmetal.gif
lodborg
Ха сега, ти ме уби. Знам за Scanner (много добро немско heavy) и Skanners (италиански спийд), ама за Skanner... Сигурен ли си, че така се пише?
stage
ops, rolleyes.gif
объркал съм к то май хеххехe w00t.gif biggrin.gif

ще да е scanner щот тия skanners са единствената група, звучаща по зле от hammerfall w00t.gif
lodborg
Ами тогава мога да ти помогна. След малко ще направя един торент с два албума. След две седмици, когато си отида "у нас" ще кацнат и другите.
stage
icon_headbang[1].gif Mерси ти много icon_headbang[1].gif
conguestadors
^^И аз ще съм ти благодарен, защото имам само един албум тяхен. Почти нищо не знам за групата, а свирят невероятно.
lodborg
Заповядайте. Торентът както обикновено е в Demonoid, защото не мога да качвам никъде другаде.
conguestadors
drinks_drunk.gif Благодаря ти. Ще черпя. smile.gif
stage
Мерси.

Код
Maintenance

We are currently performing a scheduled site maintenance.
We'll be back soon

Do not click refresh. It will send you back to this page.

Click here to retry instead


Предполагам, че туй ще си се оправи по-късно?
lodborg
Да, доста често го правят, ще се оправи. Получих неприятното прозрение обаче, че най вероятно ще сменят порта на активния тракер (така правят обикновено). Както и да е ще видим.
conguestadors
Аз го свалих без проблеми. Стеидж ако искаш да ти ги пратя по кюто???
stage
^Мерси, ще поизчакам малко, пък за другото евентуално ще се видим smile.gif

Редакция: Закачих се smile.gif
abductor
Както разбирам, имате вече 2 от 5... Ако желаете, аз мога да ви кача другите три? laugh.gif
emerald
Някой ще ме просвети ли по следния въпрос. Слуша ми се нещо прогресив-но, да не е твърде много блекарско или детаджийско, но да не е и много леко, да не е депресарско, може да е по-мелодично или да има фолклорни елементи, или всякакви музикални инструменти. И аз не знам точно, но горе долу това е. Много ще се радвам, ако някой може да ми помогне с имена на групи.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.