Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Търся
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63
scion_of_storm
Скади да те поживи, братко, много ти благодаря, че ми стана интересно, хвалят ги тея пичове.
Наздраве! drinks_drunk.gif
metallord
И пак за моя приятел:
ДЪРПАЙ!
scion_of_storm
Ти си цяла агенция бре! bowdown.gif мерси много, ако и на теб ти трябва нещо казвай, ще пробваме да намерим happy.gif
metallord
Скоро ще има много голяма радост за Shadow Man и Ludnichar
Кажете им да следят темата,защото изпускат много,ама много!
Пия само "Tuborg"!!!
Shadow Man
Предусещам първият албум на Zerokarma тъкмо ще имам цялата дискография rolleyes.gif

Няколко Tuborg-ка
metallord
Та,сега накратко:
Преди няколко дни чета,как Shadow Man и Ludnichar си мечтаят за ZEROKARMA'1999-"Eternity".
Стана ми много жал,защото знаех от години,че ако се качи албума в интернет,ще бъде само със съгласието или знанието на АЛЕКС!
Албумът е издаден в някакви мизерни бройки от набързо скалъпен лейбъл от АЛЕКС,като това го прави практически неоткриваем!
Е,реших аз да направя нещо по въпроса, защото с АЛЕКС се подвизаваме заедно в един форум.Човекат е страшно добър и отзивчив
и разреши на админа на форума да ми го шерне! "Eternity",освен че въобще не е компресиран(минал е през "ALCOCHOL 120%"),има и видео!
Ето засега само обложките,защото все още дърпам албума:
1
2
3
4
Shadow Man
Браво братле ще ти бъда много благодарен много каси бира ще има
metallord
Засега пускам само 5 песни.Другите-като ги обработя.
01.The land of dreams(by Metallord)
02.Mindfuckers(by Metallord)
03.Weird depths(by Metallord)
04.The root of all evils(by Metallord)
05.Eternity(by Metallord)
metallord
06.Self-denial-recovery(by Metallord)
07.Song of prostration & introversion(by Metallord)
Хайде Шадоуменчо!!!
Видеото в момента го качвам в "Mediafire''.
ГОТОВО Е!!!
Shadow Man
Младеж не ме разочаровай на края само ми кажи че имаш и останалите песни признавам това е най затруднилият ме албум от към намиране помоща ти е безценна

1. I. The Land Of Dreams 08:10
2. II. Mindfuckers 03:44
3. III. Weird Depths 02:37
4. IV. The Root Of All Evils 09:12
5. V. Eternity 07:03 [view lyrics]
6. VI. Song Of Prostration And Introversion (1. Requiem) 02:02
7. VI. Song Of Prostration And Introversion (2. Despair) 03:59
8. VI. Song Of Prostration And Introversion (3. Void) 05:03
9. VI. Song Of Prostration And Introversion (4. Phosphor Note) 02:22
10. VI. Song Of Prostration And Introversion (5. Bloody Shit) 02:49
11. VI. Song Of Prostration And Introversion (6. Song Of Drear Phoebus) 05:34
12. VI. Song Of Prostration And Introversion (7. Hopelessness) 01:36
13. VI. Song Of Prostration And Introversion (8. One Forever) 02:19
14. VI. Song Of Prostration And Introversion (9. Excruciation) 04:42
Total playing time 01:01:12

Или може би песните от 6 на долу са събрани в 1 dash1.gif hmmm.gif hmmm.gif
metallord
Виж хубаво задната обложка,която съм ти дал!!!
Седмата песен е съставена от 9 части и затова е 70 MB.
Преди нея имаш 6 отделни песни.Това е истината!!!
Shadow Man
Много съм доволен така е докато се усетя възнегодувах не видях мегабайтите drinks_drunk.gif
Ludnichar
Леле, добре че реших да погледна в тази тема! Хиляди благодарности metallord, наистина заслужаваш яка бройка "Туборг-и"! smile.gif metal.gif
Shadow Man
Днес съм се омързеливил нещо но утре ще кача пълната дискография на Zerokarma в темата за руски метъл
SharondenAdel
Някой да има песента на Crystal eyes - Sons Of Odin ???? Че никъде не мога да я намеря ;/
Alekto
Тук
Mago De Oz
Айде,помагайте бре, за втори път се обаждам ук

KAMELOT - DOMINION

SKYCLAD - Oui Avan-garde A Chance


трябват ми ЛОУСЛЕС ФОРМАТ, мп3 ги имам !!!
Virgin_Steel
Имам ETERNITY на FLAC.Ще си взема диска Доминиън-а и ще ти го флакна...
Mago De Oz
^bowdown.gif
The Dragon
Търся два албума:
Lion's Share - Emotional Coma (2007)
Passenger - Passenger (2003)

И да питам Myths and Legends of Kamelot някакъв албум с редки песни ли е? Ако ви се намира няма да го откажа :0

Благодаря предварително!
stage
Passenger

metallord
Цитат(The Dragon @ Sep 9 2007, 12:51 AM) *
Търся два албума:
Lion's Share - Emotional Coma (2007)
Passenger - Passenger (2003)

И да питам Myths and Legends of Kamelot някакъв албум с редки песни ли е? Ако ви се намира няма да го откажа :0

Благодаря предварително!

DOWNLOAD
INFORMATION
DOWNLOAD
INFORMATION
The Dragon
Благодаря ви много и на двамата, златни сте bowdown.gif . Ако има нещо което търсите, ще се радвам да помогна.
Virgin_Steel
Издирва се кадърно момче за сглабяне на компютри, от София.
Работи се от 9 до 18 с обедна почивка 1 час.Събота и Неделя се почива, извънредния труд(ако се налага) е по желание и се заплаща двойно.
Добре е човека да има ентусиазъм да се занимава с хардуеър, да има поне основни познания в електрониката.
Ако има желаещи нека ми пишат: bobby@argus.bg , skype - Virgin_Steel , icq - 106859160 .
Заплатата се определя след личен разговор с шефа.
The Dragon
Отново се обръщам към вас за помощ. Търся следните неща:
Mob Rules Discography
Rebellion Discography (последния албум го имам)
Derdian - New Era pt. 1

Благодаря предварително, на двете групи за дискографии и само на някой албум бих се зарадвал.
scion_of_storm
metallord > you.
icon_headbang[1].gif
The Dragon
Леле човек, заслужаваш да те почерпя. Благодаря ти стократно!!! bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
metallord
Абе,направо си е готино,когато виждаш как някой оценява къртовския ти труд!!!
pa®tci
ей сега виждам, че съм си потурчил някъде на EPIDEMIC единствения албум, дето имах - "Decameron"; някой ако може да помогне... flush.gif


още не мога да си изнамеря де съм цапнал и едни италЯнци, дето обаче им изключих и за името huh.gif INSANE или INSANITY, нещо такова, яка Слейърска трашарийка в стил "Show No Mercy" crying.gif


хм, ей това ласт.фм-а било голяма добрина, ей сега ме подсети за MANDATOR icon_poop.gif





По-час...



намерих си ги INSANE и EPIDEMIC по ЦеДе-тата ph34r.gif MANDATOR-a остава blackmetal.gif
metallord
DOWNLOAD PASS: strigoi
INFORMATION
DOWNLOAD PASS: strigoi
INFORMATION
pa®tci
Добрина metal.gif
Aggressive Perfector
Appolyon Sun???
pa®tci
иманка албума - търсенка на ЕР/демо-то, ще ъплоудна по-час smile.gif
Finntroll
Търся албума на Scanner - Ball Of The Damned, ако някой го продава ОК, ако не да го качи някъде на lossless или MP3, много ще съм му задължен drinks_drunk.gif
Издание на Massacre Rec. от 1997 г. е ако не се лъжа, от Wizard едно време го имаха на касетка, на диск не съм го виждал.
metallord
DOWNLOAD part 1 (FLAC)
DOWNLOAD part 2 (FLAC)
DOWNLOAD part 3 (FLAC)
DOWNLOAD part 4 (FLAC)
INFORMATION
Заб.:Ако не знаеш как се бачка с ''ifolder'',пиши ми едно Л.С.
crazyfan_metal
http://www.cduniverse.com/search/xx/music/...e+To+Slayer.htm
Да пробвам и тук smile.gif.
Aggressive Perfector
bowdown.gif
pa®tci
e, у, цела нощ го ъплойдвах, те ти и моя, поне със сигурност е рипван от ориджинално ЦеДе tongue.gif

http://rapidshare.com/files/55825464/Apoll...un-Sub.rar.html
Finntroll
Цитат(metallord @ Sep 14 2007, 11:14 AM) *
Заб.:Ако не знаеш как се бачка с ''ifolder'',пиши ми едно Л.С.

Знам, регнат съм там, благодаря ти много, в много чужди форуми дори MP3 версия не можаха да намерят, а ти lossless, не съм и мислил че ще стане. Като се видим на живо ще почерпя drinks_drunk.gif Още остава валидна офертата ми и за оригинален диск ако някой продава, добра цена давам wink.gif
crazyfan_metal
metallord, адски благодарности bowdown.gif .
Voodoo_girl
Търся DVD-то на Mandragora Scream "Dragonfly".
pa®tci
начи имаше една яка трашария, облоЩката наподобяваше Еди на МЕЙДЪН а музичката на бандата е нещо като КРИЕЙТЪР-че, изхвърча ми от главата името на тая пущина, а ме мързи да ровя из лашоните под леглото да търся касетката; мисля, че от две думи беше blink.gif
metallord
Finntroll
Търсят се за купуване дискове на потугалската дуум-дет метал група Desire:

"Infinity... A Timeless Journey Through An Emotional Dream" - 1996
"Pentacrow" EP - 1998
"Locus Horrendus - The Night Cries Of A Sullen Soul" - 2002

Който има нещо, моля да се свърже с мен на ЛС.
pa®tci
Цитат(metallord @ Sep 17 2007, 08:25 AM) *

не, не; не е LIVING DEATH, нищо общо wink.gif Доста по-твърдо е най-малкото, а и обложката си е почти Еди на нея.
metallord
Цитат(parcaleste @ Sep 17 2007, 07:45 AM) *
начи имаше една яка трашария, облоЩката наподобяваше Еди на МЕЙДЪН а музичката на бандата е нещо като КРИЕЙТЪР-че, изхвърча ми от главата името на тая пущина, а ме мързи да ровя из лашоните под леглото да търся касетката; мисля, че от две думи беше blink.gif



Цитат(parcaleste @ Sep 17 2007, 09:48 AM) *
Цитат(metallord @ Sep 17 2007, 08:25 AM) *

не, не; не е LIVING DEATH, нищо общо wink.gif Доста по-твърдо е най-малкото, а и обложката си е почти Еди на нея.

начи легай под леглото при лашоните и почвай да търсиш
Shadow Man
Malsain



По заявка на Hellbound

ЩРАК
glarosa_pz
Добър вечер, не знам каде да туря, т'ва дека търся, но както и да е... не е свръзано с песен, а с текст, не че не мога да си напиша такъв, като слушам песента, но бихте ли ми дали 'Епизод - Молитва за България'
Благодаря предварително!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.