Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Търся
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63
_TNT_
Inkubus Sukkubus
ViolentBeauty
Много благодаря!!! openwidehug.gif
_TNT_
За мен е радост да помогна openwidehug.gif
Aggressive Perfector
Извинявайте ако не е по темата, но някой може ли да ми намери нотите на Fur Elise на Бетховен в аранжимент за класическа китара?
Arq
^аз мога но ми трябва малко време да ги сканирам...
Aggressive Perfector
^Няма проблеми, ако ти нямаш нищо против...
Dragontear
Psyco Drama - The Illusion (1995)

Psyco Drama - Bent (1997)
Duh5
Здр, понеже никъде грам сийд не намерих, може ли да ми намери някой албума на Shaaman - Ritual ? Благодарско..
Dragontear
Който търси намира
ето първите 3 песни от албума
http://store3.data.bg/komkama/Saman/

Ето и останалите

http://store3.data.bg/narthil/Songs/Metal/.../Ritual%202002/
Duh5
Благодаря ти:) Наистина проверих в датата преди да питам, очевидно търсачката им иска да се подиграе с мен..
Имаш бира по повода, ако ми хареса албума - две smile.gif
metallord
Цитат(Dragontear @ Oct 4 2007, 01:13 AM) *
Psyco Drama - The Illusion (1995)

Psyco Drama - Bent (1997)

DOWNLOAD
COVER 1
COVER 2
COVER 3
COVER 4
COVER 5
---
DOWNLOAD
COVER 1
COVER 2
COVER 3
COVER 4
COVER 5
---
pass: Metallord
Mago De Oz
Метълорд, в теб ми е надеждата или в Шадоу Мен

Skyclad - Oui Avant-Garde A Chance ape or flag
Dragontear
All download slots assigned to your country (Bulgaria) are currently in use. Please try again in a few hours or install the Megaupload Toolbar for immediate access - with the toolbar installed, there are no more slot limitations for you!

no.gif no.gif no.gif

Как да ги дръпна тези неща сега sad.gif

ЕДИТ: ОПА ОПРАВИХ ГО ... 1 000 000 Благодарности на metallord
Battle Magic
От много дълго време търся КАКВОТО и да е на тези две групи : EbonyLake и Umbah! Моля ви, помогнете- ще се радвам дори само на един албум. Благодаря предварително.
metallord
DOWNLOAD
Battle Magic
Човече! Жив и здрав да си, наистина много благодаря! bowdown.gif Не искам да се надявам и на Umbah, но ако намерите нещо...
metallord
UMBAH - Journey (2006)
DOWNLOAD
Battle Magic
Човече! bowdown.gif Нямам думи просто drinks_drunk.gif
Dragontear
Аз викам да го напием човека! whistle.gif
metallord
UMBAH - Alien Beauty (2004)
DOWNLOAD
metallord
UMBAH - Canvas (2003)
DOWNLOAD
---
UMBAH - Octupi (2002)
DOWNLOAD
Karazhan
Преинсталирах тъпия Windows и ми отиде дискографията на Amber Asylum brickwall.gif Направо,който може да ми помогне или да каже от къде мога да я сваля,нямам думи просто,адски ще съм благодарен.
metallord
DOWNLOAD
---
DOWNLOAD
---
DOWNLOAD
---
DOWNLOAD
---
DOWNLOAD
---
DOWNLOAD
Karazhan
bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
Момче златен си ! Само не мога да схвана как се сваля от този ifolder.ru ? Ако може качи го в рапидшеър или обесни,че немога да схвана dry.gif
Shadow Man
Копирам на метъллорда обяснението чети внимателно и ще стане

''ifolder''
Кликваш върху ''сюда''.На новата страница,която ти се появява,натискаш някой от активните текстове.На още по-новата страница изчакваш 30-те секунди горе вдясно да изтекат.След това,пак горе,получаваш съобщение:''Подтверждение для скачивания файла открыто в новом окне автоматически. Если произошла ошибка, то нажмите сюда''.Като натиснеш ''нажмите сюда'',се появява страница с код и празно поле.Въвеждаш кода и натискаш ''Потвердить''.Появява се страница,на която пише ''скачать''.Натискаш ''скачать'' и се появява файла,който искаш да свалиш.
Mago De Oz
А Скайкладче няма ли да има sad.gif sad.gif
scion_of_storm
Милене, аз го имам, ще те адна по скайп и ще ти пратя wink.gif
Mago De Oz
апе или флаг, Саше ! no.gif
Karazhan
Ей,хора златни сте ! Благодаря на всички и най-вече на metallord ! Thanks,dude ;p
metallord може ли да ми намериш някъде дискографията на Narsilion ? rolleyes.gif
metallord
DOWNLOAD
---
DOWNLOAD
---
DOWNLOAD
---
P.S.: NARSILION правят приказна музика!Сваляйте албумите и няма да съжалявате!После със сигурност ще сте ми благодарни,че съм ви ги препоръчал!!!
metallord
---
DOWNLOAD
---
DOWNLOAD
Arq
ам търся какво и да било(музика де) на тези групи: Desiderii Marginis, Atrium Carceri, raison d'être, Lights of Euphoria, God Module, Combichrist, Icon of Coil и Grendel...ако някой намери нещо ще съм много благодарна...каквото и да е...
metallord
E,ще опитам,ама ако не ми помага никой,направо издъхвам вече...
Arq
^абе не се тормози...стига ми на който и да намериш bowdown.gif
_TNT_
Аз мога да помогна, metallord-е. Само че няма да е много бързо, може и да не е всичко. Започвам от God Module натам. Ако изостана, ще ме попълваш. rolleyes.gif
metallord
OK,братле... Аз започвам с това:
DOWNLOAD
---
DOWNLOAD 1
DOWNLOAD 2
---
DOWNLOAD
--
DOWNLOAD
---
DOWNLOAD
---
DOWNLOAD
Karazhan
Имам албума на Desiderii Marginis - Seven Sorrows,да го кача ли в рапидшеър ?
metallord ще ти дам едно рамо братле wink.gif
Airin Of Ancelot
metallord, благодарности за албумите на Magica! Страхотна банда!
metallord
Цитат(Karazhan @ Oct 6 2007, 03:47 PM) *
Имам албума на Desiderii Marginis - Seven Sorrows,да го кача ли в рапидшеър ?metallord ще ти дам едно рамо братле wink.gif
Не се мъчи,аз го имам като линк.Виж нещо от другите групи ако можеш да намериш...

Цитат(_TNT_ @ Oct 6 2007, 03:09 PM) *
God Module - 2007 - Let's Go DarkGod_Module_-_2004_Victims_Among_FriendsGod_Module_-2005-_VisceraCombichristEverybody Hates YouGet your body beatSex, Drogen and IndustrialThe Joy Of Gunz
TNT,супер си!!!Давай,докъдето можеш и после свиркай...
_TNT_
Качвам Grendel, ама се закучи работата, връзката се скапа и ще се позабави. Нищо, де, така или иначе едва ли ще успее да свали всичко толкова бързо. wink.gif
Аа btw, евала за Narsilion, страхотна музика! Благодаря. smile.gif
metallord
Ама те са един куп Грендели!!!Кой ли иска тя?
_TNT_
Прав си, бая са! laugh.gif Като гледам стиловата насоченост на останалите банди, май са тези Grendel, които съм тръгнал да качвам.

Edit: Хм, http://www.myspace.com/grendel - ето този слагам аз.
metallord
Ау,братле,ти си сложи таралеж в гащите точно с тоя Грендел!!!Ами че той има към 125 албума!!!Трябваше да подxванеш естонския,английския,финландския или италианския...
---
---
DOWNLOAD
---
DOWNLOAD
---
DOWNLOAD
pa®tci
До сега съм си ровил касетките заради оная трашария, дето си търся ама явно съм я потурчил тая касетка, пу; за сметка на това си се подсетих за някои добринки като:


MONASTYR "Never Dreaming"

DESOLATE " A Shadowed, Dying Conscience" (тоя е най-trve cool.gif )

DEAD/REGURGITATE - split

LUNATIC INVASION "Totentanz"

E.X.E. - не "Stricken By Might" а другия

OVERTHROW "Within Suffering"

DEATHROW
- каквото дойде.


Tия където съм ги удебИлил, най-така, ги търся guitar.gif
_TNT_
Довършвам Grendel-a:
Grendel - Prescription-Medicide
скоро се надявам да успея с Icon Of Coil-а, едричък rar стана, ама кво да се прави. С него ще приключа за деня. wink.gif

Edit: Icon Of Coil
Благодаря за добрите думи, metallord!
Приятно слушане, Arq. smile.gif
metallord
TNT,браво!Ти преизпълни плана за цяла година и ми напълни душата!
Arq
Леле страшно много благодаря! Незнам как ще ви се отплатя! Това е страхотна услуга за мен! bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
Karazhan
Момчета,търся дискографията на Arcana (тъй като имам албума The New Light,без него) smile.gif Благодаря.Страхотна музика правят,препоръчвам ги на всички !

В замяна който иска имам подобен стил музика
Пълни дискографии - Elend,Chaostar,Dark Sanctuary,Ulf Soderberg,Sephiroth,Saturnus
Сингъл албуми - Trobar de Morte - 2005 - Fairydust , Arcana - 2004 - The New Light
_TNT_
Ще я имаш, Karazhan. smile.gif Прав си, добри са.

Edit:Всъшност, Slash я беше качвал преди и явно още си е там.

http://www.metal-world.info/forum/index.ph...&pid=162311
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.