Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Търся
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63
_TNT_
Поклон, metallord! drinks_drunk.gif
metallord
Цитат(Danny47 @ Oct 19 2007, 09:27 AM) *
metallord, мерси много! bowdown.gif

EDIT: Рарът е с парола... ако я знаеш?! smile.gif Мерси пак предварително!

Разбих я най-после!!!Eто я: hiphopgraphix.com
Karazhan
metallord как да го изтегля това ? http://dl1.axifile.com/d48148b811798306a5f...ORTA+VII%5d.rar
Нещо не мога да му схавана.Иначе благодаря и на двамата дето се отзовахте за Letum ! Поклон bowdown.gif
Shadow Man
От axifile.com по принцип се чака около 30 сек и зареждането на линка става автоматично ако не стане от първи път опитваш пак.Този линк нещо не е читав ми се струва не ще да ми го зареди brickwall.gif
metallord
Пичове,оправих линка,ама побързайте да теглите,щото скоро пак ще почине!

ВРЕМЕНЕН ЛИНК!!!
Shadow Man
Браво цяла енциклопедия си bowdown.gif Още един път ти благодаря за първия албум на Zerokarma албумът който го нямаше никъде а ти го изнамери от нищото
metallord
Братле,за теб съм готов да намеря и най-забутаните неща!Дори и някой монголски джаз-бенд от 60-те!!!
---
Между другото,скоро ZEROKARMA - Eternity (1999) ще го пусна в LOSSLESS!
Shadow Man
Дали ще се намери някои който да оцени ZEROKARMA hmmm.gif мен ме устроива и в мр3
metallord
Колкото по-малко,толкова по-добре!Една уважаваща себе си група не трябва да се стреми да се хареса на много хора - най-много на двама-трима.Това е абсолютно достатъчно!!!
Изрод.
Цитат(metallord @ Oct 20 2007, 11:55 AM) *

МЕРСИ! happy.gif
Naso
Не можах да намеря дискографията на Disbelief(с изключение на Navigator),има я в замунда но няма сийд....моля помагайте...няма да се разсърдя ако ми препоръчате и други в този стил-death sludge rolleyes.gif ... 10x!
In Death's Embrace
ей сега ще ти кача 66Sick rolleyes.gif
само това имам обаче
Shadow Man
Disbelief - Infected (1998)
свали


Disbelief - Worst Enemy (2001)
свали


Disbelief - Shine (2002)
свали


Disbelief - Spreading The Rage (2003)
свали част 1
свали част 2


Всичко е на рапидата става с изчакване между тегленията паролата на лично съобщение ще ти я пратя
Danny47
Цитат(metallord @ Oct 20 2007, 05:40 PM) *
Цитат(Danny47 @ Oct 19 2007, 09:27 AM) *
metallord, мерси много! bowdown.gif

EDIT: Рарът е с парола... ако я знаеш?! smile.gif Мерси пак предварително!

Разбих я най-после!!!Eто я: hiphopgraphix.com

Мерси много! bowdown.gif В момента го слушам този албум и е супер добър. Препоръчвам го!


BTW Как разби паролата... имаше някви програми от сорта на RAR cracker или нещо такова? smile.gif
metallord
Никакви програми!!!Този линк го открих с една търсачка,без никаква допълнителна информация има ли парола и каква е!След като ти се оплака,просто издирих всички възможни сайтове,от които може да се е пръкнал точно този линк.В един от тях го имаше твоя албум с въпросния линк и прилежно написана парола отдолу!
Shadow Man
Метъллорде я потърси това че ще слагам пижамата вече Argir-2006-Privy Councillor Of Satrap (Тайный Советник Сатрапа) за мен е да кача дискографията в темата Руски метъл
In Death's Embrace
Disbelief - 66Sick (2005)
свали
Naso
^ Благодарско bowdown.gif на теб и Shadow Man drinks_drunk.gif
metallord
Някой ще помогне ли да намеря за един мой руски приятел тези неща?
---
S.I.N. (2007) - "The 13th Apostle"
Mr.Hate (1997) - "Fragments"
Thomas (Тоm) Hapke (1994) - "Coloured Feathers"
_TNT_
metallord-е, шах братко. hmm.gif
metallord
А аз съм мат!!!Тоя руснак не се шегува!
---
Между другото,впрегнал съм го яко да търси за SHADOW Argir-2006-Privy Councillor Of Satrap (Тайный Советник Сатрапа)
Shadow Man
Аз финиширах за тази нощ този твои приятел е деградирал тотал 1 час никъкъв резултат brickwall.gif
metallord
Цитат(Karazhan @ Oct 18 2007, 11:25 AM) *
Значи момчета и момичета, открих страхотна група, а именно -Letum. Свирят dark ambient/doom, подобни на SVETLANA, които беше дал по-горе метъллорд. Та ще помоля нещо,ако изнамерите някъде на Letum - адска благодарност.

Ето го измъчения LETUM-"Broken"(2006) - вече укрепнал и в добро здраве!
---
DOWNLOAD
Aglarana
Много ще съм ви благодарна, ако ми намерите At Vance wink.gif Без албума от 2007. Просто нищо по-старо тяхно не откривам no.gif
Shadow Man
Имаш от мен цялата дискография но сега нещо ме е домързяло та ще го отложим за утре вечер
Aglarana
Златен си drinks_drunk.gif
Shadow Man
At Vance

Neo-Classical/Power Metal Ако има все още някой който още не ги е чувал препоръчвам.
Албума Early Works - Centers не е качен защото до колкото си спомням беше някъкъв сбирщаин




СВАЛИ
Revenant
aз търся Secrets of the Moon, ако може и по-старите албуми...нещичко...и на Helrunar без последния (който ГАЗИ bowdown.gif )
Благодаря Ви
In Death's Embrace
Утре ти качвам дискография на Secrets of the Moon, че сега тамън се приготвям да лягам. rolleyes.gif
metallord
Цитат(Revenant @ Oct 23 2007, 11:59 PM) *
...и на Helrunar без последния (който ГАЗИ bowdown.gif )
Благодаря Ви

HELRUNAR & NACHTMAHR - Split (2005)
---
HELRUNAR - Frostnacht (2005)
---
HELRUNAR - Gratr (2003)
Aglarana
Shadow Man, мерси още веднъж за скоростния отговор happy.gif
Revenant
и аз благодаря drinks_drunk.gif
Reign of Intolerance
ей тия последните три-четири и аз даже ще си ги изтегля, че към 2003 загубих интерес, пък не беше съвсем зле групата (като за немци де)
Mago De Oz
SLOUGH FEG това ми се иска да чуя. Фолк-пауър от Щатите, имат доста албуми, затова си поръчвам всички, ако някой може да ги намери smile.gif
Shadow Man
Тия не се ли пишат така The Lord Weird Slough Feg .Ха Ха и негър металист ще ти постна някой албум пък ако ти харесат- всичките ще ги имаш не бъди алчен че може да не стават за слушане rolleyes.gif


The Lord Weird Slough Feg - Twilight Of The Idols (1999)

Rapidshare.com

Ако стават свиркай
scion_of_storm
The lord weird го махнаха в последствие, мисля, и сега са само Slough feg tongue.gif
Aggressive Perfector
Дайте ми албумите на Disrupt.
Battle Magic
Може ли някой да ми намери нещо на History Of Guns... Също така ще ви помоля за сплита на The Meads Of Asphodel с Thus Defiled. Мерси предварително smile.gif
\\m//
Цитат(Battle Magic @ Oct 27 2007, 04:28 PM) *
Може ли някой да ми намери нещо на History Of Guns...

Виж тук има нещо!
history of guns
Shadow Man
Цитат(Aggressive Perfector @ Oct 27 2007, 11:06 AM) *
Дайте ми албумите на Disrupt.

Disrupt - Discography [Compilation] - 2004

ЩРАК

Disrupt - Refuce Planet - EP,1991

ЩРАК

Disrupt - Unrest - LP, 1994

ЩРАК

Последното е на и-фолдер качено ако не знаеш как се сваля по назад в темата е обяснено
Battle Magic
Цитат(\\m// @ Oct 27 2007, 05:48 PM) *
Цитат(Battle Magic @ Oct 27 2007, 04:28 PM) *
Може ли някой да ми намери нещо на History Of Guns...

Виж тук има нещо!
history of guns

Мерси bowdown.gif bowdown.gif
Aggressive Perfector
Shadow Man, относно това дето е с ифолдър...

Цитат
Название: disrupt - 1994 - unrest.rar
Размер: 67.82 Мб
Размещен: 2007-04-22 20:28:36
Доступен до: 2007-09-25 13:57:23
Описание: Disdoc.nnm.ru by Drunkfil
Shadow Man
Нещо не правиш както трябва no.gif аз в момента ти го свалям и ще го кача някъде утре
Shadow Man
Качен на 4storing.com

disrupt - 1994 - unrest

СВАЛИ
Aggressive Perfector
Едно огромно благодаря!!! ВЕЛИК СИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
metallord
SHADOW изкара поне една каса бира!!! Понеже и на мен ми се пие,и аз ще се включа с нещо много ценно(по-късно ще има още):
DISRUPT - Live In New Jersey (1991)
Twilightfall
Пичове, имам проблеми с тегленето от Data-та (не мога да тегля изобщо, с две думи...) и ако може да помоля за линк с дискографията на Eternal Tears Of Sorrow, че не я намирам никъде. :\
Battle Magic
ето http://zamunda.net/details.php?id=67477
COTU
Дискографията на Draconian.
Никъде не мога да я намеря no.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.