Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Търся
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63
Vilja
^^Този албум ми е страшно любим! Попадна ми случайно преди около 5 години с една супер пиратска касетка, която вече е неслушаема rolleyes.gif
Shadow Man ако намериш и другите албуми ще ги метнеш ли и тях насам smile.gif
Mago De Oz
Brainstorm (Ger) - Honey from the B's (Beasting Around the Bush)


ей това търся, ама не двд-рип smile.gif
Mort
^ и аз умирам за него, има го в замундата - пълното DVD 8 гигабайта и нещо, ама няма сийдъри. Аз поне и на рип бих бил доволен, случайно да имаш? В wizard по принцип го има, но искам преди да реша дали да си го взимам да видя за ко става въпрос. Иначе ко мислиш за новия албум Downburst?
Mago De Oz
Нямам го рип. пък и да ти кажа не съм го търсил smile.gif А за новият им албум....предпочитам предният им, има добри попадения, но не бих си купил, за разлика от "Течното..."
abydos
Имах ги тези неща, но преди време ми се прецака харда и сега не мога да ги намеря (освен в емуле, но там е доста по-бавно). Ако някой има нещо - да помага ако може smile.gif.
Само да кажа, че рипове с bitrate под 192кбпс не ме интересуват, за предпочитане от 224 нагоре (V0/320 най-добре).

Redemption - Redemption (2003)
Redemption - The Fullness of Time (2005) - retail само, промото го имам.
Fates Warning - Disconnected (2000)
Eyefear - Edge of Existence (1996)

Относно ДВД-то на Brainstorm, пращайте PM на коментиралите го или на някой мод. Все ще се появи.
Или го изтеглете от тук: http://metal.iplay.ro/details.php?id=14515%20&hit=1 (даже е фрий лийч торента)
Mago De Oz
^иска ми покана, за да адд....така че , помагай ако можеш...
abydos
Дай поща (да не е .бг). И да поддържаш приличен коеф.
abydos
Цитат(abydos @ Jan 31 2008, 04:40 AM) *
Имах ги тези неща, но преди време ми се прецака харда и сега не мога да ги намеря (освен в емуле, но там е доста по-бавно). Ако някой има нещо - да помага ако може smile.gif.
Само да кажа, че рипове с bitrate под 192кбпс не ме интересуват, за предпочитане от 224 нагоре (V0/320 най-добре).

Redemption - Redemption (2003)
Redemption - The Fullness of Time (2005) - retail само, промото го имам.
Fates Warning - Disconnected (2000)
Eyefear - Edge of Existence (1996)

Относно ДВД-то на Brainstorm, пращайте PM на коментиралите го или на някой мод. Все ще се появи.
Или го изтеглете от тук: http://metal.iplay.ro/details.php?id=14515%20&hit=1 (даже е фрий лийч торента)

Защо не мога да си редактирам старите постове? Disconnected отпада.
Mort
Цитат(abydos @ Jan 31 2008, 09:35 AM) *
Дай поща (да не е .бг). И да поддържаш приличен коеф.

И аз искам!
abydos
И двамата искате, но никой не ми дава email, на който да я пратя :). За предпочитане да не е .бг.
Vilja
REDEMPTION

Надявам се, че съм се справила, защото досега не бях ъплоудвала laugh.gif ако е така приятно слушане!!
abydos
Справила си се прекрасно. Благодаря още веднъж :).
azoteccccc
Търся албум/албуми на Nocturnal Depression.
Battle Magic
Търся дискографиите на Amsvartnit, Crimson Darkness и Daemonicium rolleyes.gif Моля, помогнете!!!
Aggressive Perfector
Цитат(azoteccccc @ Feb 2 2008, 11:00 PM) *
Търся албум/албуми на Nocturnal Depression.

http://rapidshare.com/files/63212895/ND06-N_FoaBP_.part1.rar
http://rapidshare.com/files/63214273/ND06-N_FoaBP_.part2.rar

Примерно...
Ulair
Много моля някой да качи Cursed Again & Talking To God на Frost rolleyes.gif или поне ми кажете ,дали го има качено тук.
One Shot
Ще пречукам някой чужденец, ей! А може и българин! От една седмица се опитвам да си намеря дискографията на Терион и няма никъде никаква! Нито в маймундата, нито в другите БГ и външни тракери. Само не ми говорете за соулсийк или за керази, защото от първото може да тегля цяла година и пак да не ги издърпам, а второто не ми се отваря вуще.
Та, молим ви, ако някой я има да я качи НЯКЪДЕ или да се "видим" в скайп и да ми я прати. Мерси! smile.gif
One Shot
Ти си "детето"-чудо! Като търсих в арена виждах "любимата" ми празна страница, значеща, че няма нищо. А маймундата и мининова ми даваха некви ерори и то само като напиша терион. На други търсения не ми даваха грешки. Много мерси! biggrin.gif
Ulair
Добре ,няма ли някой да ми качи нещо на Frost pls ?? rolleyes.gif
abydos
Melodica?
Ulair
Може, лошо няма!
abydos
Frost - Melodica [2003-MP3-V0 (VBR)].rar
Ulair
Майче групите леекичко се разминават. Имах предвид Frost icon_headbang[1].gif - британците ,дето свирят блек! Всъщност , като че ли имат само два албума (или поне аз само тях ги знам) - оня дето го посочих горе и много го търся ,и 'Cursed Again' ,който майче им беше дебютния. Така ,ако някой ги има ,мооля да ги качи! rolleyes.gif
Shadow Man
ТУК на рапид шаре е

И другият албум от 2004 тук
Ulair
^Хихи - Shadow saved the day again!!! drinks_drunk.gif
Ulair
Спешно се търси нещо на Tuatha de Danann , та ако някой има дискография или поне някой албум на групата, моля да го качи rolleyes.gif
Shadow Man
Ще сваляме заедно нали си ми съмишленик.

ЩРАК
Ulair
^Thanks отново, бирата е от мен!!! drinks_drunk.gif
Svetyl
Пичове, Rose Tattoo да ви се намира? Дискография по възможност. А ако е била качвана, някой да ми покаже линка.
Vilja
Търся KLONOSPHERE страхотна музика правят, нещо като дет с джаз елементи smile.gif
това им е профила в майспейс

Благодаря предварително smile.gif

едит: laugh.gif групата всъщност се казва Trepalium, тази която търся де
Klonosphere май изобщо не е група, ама съм заплес... whistle.gif
Shadow Man
Последния на Trepalium го имаш от мен но утре че сега sleeping.gif sleeping.gif sleeping.gif
Vilja
Мерси много smile.gif
Shadow Man
Trepalium -2006- Alchemick Clockwork Of Disorder

ЩРАК


Другият албум довечера.
Vilja
Хиляди благодарности, Shadow Man!!!! smile.gif
Shadow Man
Trepalium -2004- through the absurd

ЩРАК
ludspamer
Някой да му се намира по-стар албум на Evile?Търсих секви бг и чужди торент тракери, ама уй.....
Battle Magic
Имат само две демота и един сингъл, албуми нямат повече...
ludspamer
Пф, ебати тъпото.Аз се чудя как може никъде не се намира нищо, освен Ентър дъ Грейв.
max.666
Търся 2 албума на Asesino
Ulair
Ми ,търсят се The Varangian Way & Battle Metal на Turisas ...та ако може ,да ме светнете дали ги има качени тук някъде. rolleyes.gif
Twilightfall
^ Тук не знам, но в дата ги има. ;]

http://store1.data.bg/thurisaz/Turisas/
Ulair
^А , супер , значи и това ме устройва идеално! drinks_drunk.gif
Mario
търся албуми или дискография на една група която не мога да определя стилово,но много ме радва Omaha Bitch ето нещо тяхно http://omahabitch.com/
Ta' Zhal
Търся си DragonHeart, бразилски пауър, няма го в дата, замунда, кераци и мининова. Безкрайно ще съм благодарен на всеки, който може да ме светне.
Twilightfall
^ И аз ги търся между другото...
Warrior Of Ice
Действайте!
Ta' Zhal
bowdown.gif Задължен съм ти, тази вечер ще се слуша пауър!
max.666
Търси се: Onslaught, Eternal Devastation
Twilightfall
Цитат(max.666 @ Feb 26 2008, 01:46 PM) *
Търси се: Onslaught, Eternal Devastation

Onslaught [Killing Peace - 2007]
Onslaught [In Search Of Sanity - 1989]
Onslaught [The Force - 1986]
Onslaught [Power From Hell - 1985]

Линковете трябва да работят.

Едит:
Eternal Devastation [Slaughterhouse - 2006]
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.