Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Търся
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63
sharon
Цитат(monolithe @ Nov 26 2009, 02:03 PM) *
Limbonic Art - Ad Noctum
Limbonic Art - The Ultimate Death Worship


На 320-ки ми трябват.

Виж тук hmmm.gif
monolithe
Meрсим, Дил! Ше проверя кво си ми приготвила! bowdown.gif
Во Царствии Твоем
ØRKENKJØTT търся ето това. Бандата има издадени две EP-та за сега. Страшно многоп ме кефят, но не мога да намеря нищо друго освен двете песни качени в майспейс страницата им. В един момент до толкова се почуствах низвергнат от туй, че не мога да си намеря музиките им, че за малко да напиша google в google и да крашна интернета!!!
Ако някой може да помогне, ще съм безкрайно благодарен!
Michael
Да знаете къде мога да намеря албумите на Domine? Навсякъде търсих, но никъде не намерих dry.gif
Michael
Mерци bowdown.gif openwidehug.gif
Kristina___
Търся песента от клипчето ---> http://www.youtube.com/watch?v=Eubpf2DNn7w

Не зная дали се казва така ,или нещо е объркано... И по текста я търсих,и в официалната страница на групата в myspace,но не я намирам. Ако някой успее да я издири цялата - ще му бъда много благодарна.
morti6a_pk
Искам да попитам дали случайно на някой не му се намира концерта на Destruction от Каварна (2005)...Къде ли не прерових вече за тоя концерт и никъде не мога да го намеря, та... ще се радвам ако някой го има и реши да го сподели =))
btw в датата го имаше, но сега показва, че файла не е намерен :/
ZerraX
Ако на някой му се намира In Battle - In Battle (1997) да го хвърли насам. Става въпрос за пълната версия с 12 песни, а не масово разпространената с 9, тъй като потърсих и не намерих пълната, намерих няколко, но те се оказаха уж с 12 песни ама не...
S.I.N.
http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=477796 Тук го има, проблема обаче е че трябва регистрация която можеш да си направиш само в часовете между 7 и 9 сутринта. Ако станеш по - рано може да се регнеш и да го дръпнеш, за друг вариант не се сещам smile.gif
sharon
...Или просто изчакай някой с регистрация да го дръпне. whistle.gif Нещо няма сийд в момента, ще им пиша да се размърдат и ще ти драсна линк скоро.

edit: клик
ZerraX
Благодаря и на 2ма ви. Аз все го забравям тоз торент.ру. Като се сетя колко време се мъчих да се регна и накрая като се регнах 1 пъг не съм влезнал в него ^^"
S.I.N.
Търся демата на Death в периода 84 - 86. Ако някой знае от къде да намеря част от тях или всичките, може да сподели rolleyes.gif
S.I.N.
Да, ще свършат, мерси много smile.gif
ZerraX
Търся на Graveland - Wotan Mit Mir [EP]. Всички, които намерих обаче са с 2 песни, а Rainbow Bridge липсва. Безкрайно ще съм благодарен на този, който ми я открие smile.gif
S.I.N.
http://rockbox.psychocydd.co.uk/details.ph...878d41d3be6eef8

Заповядай smile.gif Даже на 320 ^ ^ Това че почти няма сийд не бива да те плаши, ще се дръпне (вярно, ще отнеме повече време, но все пак whistle.gif )
ZerraX
Ау, много благодаря. Лол това да го има в рокбокс, а да го няма по блоговете xD ШОК! Аз тотално изключих да го търся там ^^"
Иначе аз имам търпение, на което и свинксовете ще завидят, още свалям торент от края 2007 xD
S.I.N.
Аз се изненадах че в torrent.ru го няма excl.gif
MetallicaAntiFan
torrents.tu е меката за сваляне на дискографии и албуми, невероятен торент тракер. След него цвъкам metalarea.org - за нови издания той е номер 1!!!
pa®tci
Aбе, некой да може да ми намери тая руската песен за Снегурачка (не и знам баш името)? boxed.gif
MetallicaAntiFan
Я някой знае ли от къде мога да си дръпна дискографийка или някой албум на Insmouth? Имам само "Cross Over The Crossover".
Во Царствии Твоем
^^

Расскажи Снегурочка smile.gif

Заповядай, дано да не е късно.
pa®tci
Намерих си я преди няколко дни. Благодаря все пак. smile.gif
monolithe
Някой ше метне ли насам на Alice In Chains - Would на 320-ка? Не мога да спра да я слушам тая песен от известно време насам!
Void KD
от къде да дръпна Edguy - Kingdom of Madness на 320 кб/с?
ZerraX
part1 и part2
S.I.N.
Оказа се че е трудно човек да си намери дискография на Destruction, особено ако иска имената на песните из албумите да не са разбъркани, и да не липсват по 3 - 4 минути от албум. Молбата ми е - ако някой има идея от къде може да се намери хубава дискография на немските легенди да сподели, моля smile.gif
Warrior Of Ice
Тук има нещо, не знам дали си го пробвал. Иначе винаги е вариант да ровиш по mediaportal.
_Moonshield_
Шефе, бъркаш Дисекшъна с Дистракшъна нещо. sp_ike.gif sp_ike.gif
Warrior Of Ice
Така е, като не съм спал. laugh.gif

Обаче в rockbox все пак се намира и този торент. Някои от албумите не са с перфектно качество, но си струва да се погледне, не знам кое точно му липсва на S.I.N.
S.I.N.
По принцип имаХ всичко на Destruction, включително и този от 98 - ма със супер качество. Проблема обаче беше че тези албуми на по 320 имаха един голям недостатък, липсваха по няколко минути от албум + имената на песните бяха разбъркани. В случая не ми пука дали ще е 320 или 192, стига да не липсват минути и песните + имената да са си на място smile.gif
cherryjam
http://metal.iplay.ro/details.php?id=36956...;action=detalii
това дано ти свърши работа
monolithe
Някой ако набара новия Abigor хич да не се скатава. Мале, такова чакане не съм преживявал от много много време!

EDIT: Ахахаха, намерих си го само минута след като писах това. Аааааааааааааааааа и къртиииииииииииииииииииииии!!!
MetallicaAntiFan
VARIOUS ARTISTS - THIS COMP KILLS FASCISTS VOL. 1
Някой може ли да ми помогне за въпросното^. Търсих по блогове, метал арей, гугъли, но без ефект..
Svetyl
Ама май няма сийд...
MetallicaAntiFan
Благодаря ти.
lodborg
Може да ви се стори странно, ама си търся "Pandemonium" на Светозар Христов. Не песента, а албума.
S.I.N.
^ Не си единствения >< Уж търсих из сайтовете, някой го е качил преди време из дата/абв, но файла е преместен, или вече не съществува.
Svetyl
Как съм пропуснал, че Pink Cream 69 са издали двд... На някой да му се намира ? smile.gif
cherryjam
http://metal.iplay.ro/details.php?id=43751...;action=detalii
Заповядай.
Svetyl
Not found
The requested URL was not found on this server.

Това ми казва...
pa®tci
Aбе, гледам си папката на UNLEASHED и не виждам в нея кавъра на VENOM "Black Metal" (прекръстен на "Death Metal" wink.gif ), нали не се бъркам и парчето е от "Hell's Unleashed" албума? Някой ще може ли да ми я метне тая песен?
winterdawn
Търся новия албум на Excalion.
sharon
Хващай Еxcalion.
Kasiel
Някой да помогне с Embraze - The Last Embrace unsure.gif
_TNT_
mediaportal
Ето иначе.
Void KD
Търся Concrete на Fear Factory, 320 кб/с.
Kasiel
_TNT_ , благодарско ! smile.gif
monolithe
За pa®tci
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.