Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Търся
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63
VENOM
Ще видим дали е грешка като купя всички албуми на VENOM на оригинални компакт дискове тогава ще си проличи!
Feanor_95
Има ли го някъде на торент Destruction - The Day of Reckoning целия?

EDIT: Намерих си го! Ето: http://www.psychocydd.co.uk/details.php?id...d828104b1d35fb0 smile.gif
mordor
Цитат(Discipline @ Feb 11 2011, 11:47 AM) *
Къде видя да казвам, че тракерът е от вчера?

А бе какво се връзваш толкова аз се пошегувах ти пък... drinks_drunk.gif ,мисълта ми беше че всеки който търси музика в интернет би трябвало да го знае, той е доста старичък, известен, и човека може би си ги е търсил вече там icon_headbang[1].gif
pa®tci
Търся албумите "Snuffbox Immanence" и "Tune In, Turn On, Free Tibet" на GHOST (Япония). Ако има и нещо друго освен "Hypnotic Underworld" също не бих отказал.
ZerraX
Mordaehoth - Hate Sessions [Demo](2003) Трябва ми разделена, тъй като този който е качвал рипнатата касетка не си е направил труда да раздели песните, което мн ме дразни. Някой ако знае понe някаква програма за режене на audio file-ове?
cherryjam
В JetAudio VX има вграден тример за рязане и т.н.
ZerraX
Благодаря сега ще го изпробвам.
cherryjam
Пиши дали се е получило защото аз до сега не успявам да се справя като хората
ZerraX
Абе за сега не се получава, но това jetaudio се сещам, че го имах преди. Е и тогава нещо не го харесах, но това, което свалих е по-нова версия, тъй че ще го прегледам по-обстойно, но не сега, че ме мързи доволно biggrin.gif
pa®tci
Някой да може да изкопа от някъде (двата) албума на HAIDUK (Canada)?

RunningWild
http://bolivianhairmetalattack.blogspot.com/
След като сайта се зареди тръгват няколко хард рок парчета. Случайно някой да знае кои са песните и изпълнителите?
Много благодаря!
ZerraX
Frontline - It's Not Over

Дай почти най-доло под часовника, ще видиш "радиото" посредата. Тези песни са от youtube, тъй че може да цъкнеш там и ще те препрати в тубата, откъдето ще разбереш за какво иде реч (разби ра се, ако не пише на самото "радио").
RunningWild
^Много благодаря, човек! Песента много ме кефи!
pa®tci
Ъ-ъ-ъ... днес с голяма изненада установих, че ми е изчезнала дискографията на ХИПОДИЛ. mellow.gif Някой ако може поне "С гол в ръката..." да ми качи, плийз.
ZerraX
У замундътъ я има дискографиятО -> С гол в ръката... линк
pa®tci
Ха! Да се еба! Нема кой да се сети да търси на латиница... ебати тъпежа...
Elf_s_karirana_riza
Някой да има идея от къде може да се свали The drowning? unsure.gif
От доста време се оглеждам, а в тубата само 2 песни от When the light was taken from us
ZerraX
Трябва ми горе долу добър и лесен за използване Drum machine software. Също и някой сайт за китари 2ра ръка.
metalista_98
хора намерете ми дискографията на Venom
cherryjam
www.zamunda.net" направи малко усилие и ти
HateBreeder
Моля ви да намерите ЕР-то Through Acknowledgment Only на Process
sharon
Process - Through Acknowledgment Only bye.gif
HateBreeder
Наистина много добра група,препоръчвам на всички даунлоуд...
HateBreeder
албума на Xerath - II?Moже ли?
fewgtg
Ето:
Xerath - II (2011)
HateBreeder
Благодаря ти искрено.
conguestadors
Имам една молба. Някой от вас ще може ли да ми конвертира двд-то на Pain - Live Is Overrated в МР3. Хиляди благодарности и голяма почерпка.
Warrior Of Ice
Мисля, че това търсиш: цък.
conguestadors
Ицо, златен си пич. Много ще черпя на някой концерт в София. drinks_drunk.gif
Megadeth
Новият ИМ албум?
sharon
^ Записва се в момента, би трябвало да излезе до края на годината. Засега разполагат само с ново EP след смяната на името. Впрочем е едно от малкото такива модерни неща, които не ми лазят стабилно по нервите! laugh.gif
pa®tci
Colour of Shade "Le Dimanche", плийз?
GhostN2
http://www.youtube.com/watch?v=eLYzI9WFvnM <-- търся 1вата песен обаче немога да разбера какво пеят и немога да е намеря при чичо Google brickwall.gif
katety_9293
Здравейте на всички! Много ще се радвам ако ми помогнете ...
Към въпроса, търся една блузка и исках да ви питам дали знаете от къде мога да си я намеря, дали сте виждали такава.. Наистина ми е спешно, тъй като е за подарък! Ето я и нея http://www.viceland.com/blogs/bg/archives/2141 розавата, където Кърт Кобайн си бърка в носа... (съвсем малко надолу) !
Благодаря предварително !
azoteccccc
Кърт Кобейн умря, сменете кмета! whistle.gif
pa®tci
Поне на тия E-FORCE на някой да му се намират албумите им, да ги чуя стават ли за чеп за зеле барем?
pa®tci
Благодарско. Доста е здравиня.
HateBreeder
The Soulless-Isolated,може ли? whistle.gif
Midnightsun
^Заповядай, The Soulless - Isolated!
HateBreeder
Благодаря ти адски много!!!
Megadeth
На Dark Fortress албумите без последния, моля.
monolithe
Пиши ми на скайп-а довечера, да ти ги пратя! След 8 съм в нас!
HateBreeder
Elzevir-Rise From Knees?
sharon
Готин албум извадиха Elzevir, заповядай.
HateBreeder
Така е,точно затова го пожелах и ще продължавам да искам подобни незнайни воини.Дано поне някой се престраши да намаже.
HateBreeder
Съжалявам,че пиша отново,но го няма файла...
Daddy`s Girl
^ Пробвай това /като дадеш на slow download/ : ) Аз в момента го тегля, за да видя какво има в архива. laugh.gif

Edit: Вече го изтеглих и всичко е наред. ;]
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.