Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Търся
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63
Sile
^ Супер си!

Търся една песен, на която нито й знам името, нито изпълнителя. Стара е и доста често са я пускали по vh1 и mtv. Клипчето представлява: вокалът лежи в стая, която постепенно се изпълва с паяжина, а той самият е с паяжки зъбки, облечен в черно, с белосано лице и черна чорлава коса.
HateBreeder
Malummeth-Revival,може ли?
Sile
Намерих си я! smile.gif
Joint87
Цитат(GhostN2 @ May 7 2011, 02:14 PM) *
http://www.youtube.com/watch?v=eLYzI9WFvnM <-- търся 1вата песен обаче немога да разбера какво пеят и немога да е намеря при чичо Google brickwall.gif

Да и аз търся същата ако някой може да помогне плс да каже, ако не с линк поне с името й bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
Sile
Някой Autica - Medea? Благодаря!
Daddy`s Girl
^ Погледни си скайпа. :]
cherryjam
Търся каквото и да е на група Боксер . Благодаря предварително.
pa®tci
До ZOLDIER NOIZ случайно да има докопали се?
sharon
Пробвай тук.
pa®tci
Машина си! drinks_drunk.gif
SPYBORG
Търся една стара българска група - Comatose. Мисля, че имат само един албум. Ако някой може да ме уреди ще съм му много благодарен. Благодаря предварително!
Volt Thrower
някой случайно да знае от къде мога да дръпна цялата дискография на Edge of Sanity 320 kb/s? Или всъщност на добро качество, не като запис на касетофон.
Discipline
От тук - http://rutracker.org/forum/tracker.php
ssi
Някой може ли да ми помогне да намеря групата изпълняваща това парче Unknown
Или да ме упътите кой може да питам!
Благодаря предварително!!!
Hellhound Anathema
^ Gravestone - Break out smile.gif
ssi
Цитат(Hellhound Anathema @ Jul 28 2011, 09:39 PM) *

Страшно много благодаря!
monolithe
Някой може ли да сподели оригиналната версия на "The Abyss" на Hypocrisy от 1994 на 320-ка?

Edit: Намерих я! Пфу!
SPYBORG
Търся новия албум на чешката група Ascendancy - Out of Knowhere. Ако някой знае откъде може да се дръпне да мръдне с ухо smile.gif
Midnightsun
Трудно ще го намериш, прочетох, че е нещо като "самиздат" на групата. Все пак някой може и да го качи някъде.
SPYBORG
Интересно, че и предния албум, който е от 2009-та го няма никъде по торентите. Има само една песен качена в You Tube.
ZerraX
Ascendancy - The Primacy Of Reason [EP](2009)
Искаш да кажеш ЕП-то.
conguestadors
Търся някакъв концерт на Helloween на видео или аудио с Михаел Киске и Кай Хансен. Благодаря.
Svetyl
http://isohunt.com/torrent_details/5251392...ive?tab=summary
Стига да има сийд...
http://www.guitars101.com/forums/f146/hell...per-110754.html
http://isohunt.com/torrent_details/9148998...ive?tab=summary
Двата линка са за Hells on wheels 87.
http://isohunt.com/torrent_details/2488469...ive?tab=summary
Тука са 3 в 1.

Enjoy. (Стига да има сийд.)
conguestadors
Благодарности Светльо. drinks_drunk.gif
Svetyl
Пиши къде има сийд, все пак, може някой също да иска да си ги изтегли.
conguestadors
Ами на тройния торент ми се изтегли до 98,8 и спря. Надявам се, че ще трътне ама...кой знае. no.gif
SPYBORG
Благодаря, Zerrax! Изтеглих EP-то и най-после чух какво прави тази банда. Хареса ми песента, която ми попадна в ютуб и реших да дръпна нещо да чуя, но-греда! Сега се надявам и албума да се появи някъде за да видя развитието. Мерси още веднъж!
Svetyl
Молба за помощ! Може ли някоя добра душа да ми намери група Lion, където се е подвизавал първия вокал на Judas Priest Ал Аткинс. както и последвалите негови солови албуми?
Zerrax?
Благодаря предварително!
sharon
Соловите ги има тук, ако нямаш регистрация ми драсни, за да ти ги кача другаде. Не прочетох Lion да са изкарали цял студиен албум с Аткинс, само някакъв сингъл се е въртял.
ZerraX
Нааах. И аз не намирам инфо да е издал нещо с Lion. Ето ти линкове Дил, да не си играе. Кажи-речи са хубаво качество.

Al Atkins - Judgement Day (1990)
Al Atkins - Dreams Of Avalon (1992)
Al Atkins - Heavy Thoughts (1994)
Al Atkins - Victim Of Changes (1998)
Al Atkins - Demon Deceiver (2007)
Svetyl
Благодаря ви, добри души!
Svetyl
Дебютният албум на Burn Halo? От 2009-та.
ZerraX
Burn Halo - Up From The Ashes (2011) via filesonic
Burn Halo - Up From The Ashes (2011) via torrent

Опа не прочетох... дебютен...

Burn Halo - Burn Halo (2009) pass: thec0re.net
Burn Halo - 2CD (2009 & 2011)
Svetyl
Много ти благодаря!
conguestadors
Ще ви бъда много благодарен ако ми помогнете да открия някакви албуми на Masakra.
Megadeth
Имам дискография на MASSACRA.?
conguestadors
Ако има начин и ако искаш разбира се, прати ми я по скайпа.

EDIT: Всъщност я намерих, благодаря.
Megadeth
Но добър избор на група, жестока е. Ако промениш решението, може да разчиташ.
conguestadors
Зная rolleyes.gif . Аз съм и голям фен, но имам албумите на оригинални СД-та. Мой приятел също ги иска и ми е по лесно да ги сваля от някъде, отколкото да правя рипове.
Sile
Някъде из темите бях попаднала на материал на френска метъл група, не помня коя беше, но много ме беше изкефила. Темата е пусната от админа, мисля.
Megadeth
^Бая конкретно, търси тук.


Ще помоля за малко по-различна помощ от класическата група - линк. От край време слабост ми е една група с доста лабилна формация - Blinded Colony, в момента са The Blinded. Любимият ми техен албум е The Bedtime prayers. Преди него имат един хардкор, но с други вокали. Тая година изкараха трети албум, но отново с друг вокал. Идеята ми е, че им търся всички парчета с вокала от албума The Bedtime prayers, a именно Johan Schuster. Тук пее той и очевидно вади тежките и чистите вокали, поне за мене. Та, помощ, моля. (:
sharon
Sile, вероятно е писал за Heavenly, така че им хвърли едно ухо. Ако търсиш нещо по-приятно (поне по мое мнение tongue.gif) и можеш да им понасяш езика, чуй Manigance.
Во Царствии Твоем
Помооощ... търся тези "дзверове":
Aureolis баси здравата група....
Sile
^^Хей, чак сега виждам. Благодаря!
^^^ Мерси, харесах си няколко. Поздрав тебье!
Sile
Някой ще може ли да ми намери Drive Shaft - Friction и You all everybody на mp3? В youtube има единствено скапано качество на Friction. И благодаря!
Chaotic One
Ето я Friction, а тук click за другата. За жалост, сайтът малко разиграва с тези линкове, но поне заради качеството си струва. Ето и упътване как да стигнеш до самия download, ако не се ориентираш. happy.gif
Во Царствии Твоем
На някой да му се намира "Reinventing the past" на ODYSSEY? Ще да съм много благодарен ако го сподели smile.gif
sharon
^ Цък.
Во Царствии Твоем
bowdown.gif безкрайни благодарности!! bowdown.gif
qwertyDead
Така значи търся една група дето чух преди време Руски Деад или Готик Метал е не знам точно Рус Мъж и жена са в групата, май се водеха нещо като основоположници на дадения стил в Русия pls помогнете !!!!!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.