Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Alter Bridge
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Angermeans
Щеше ми се да отворя тема за тази банда, защото много ме кефят и напоследък бая често си ги слушам.

Групата издаде първия си албум, "One Day Remains", в средата/края на миналата година.
ALTER BRIDGE всъщност са членовете на CREED (не знам дали сте ги чували, ама са известни - имат над 30 млн. продадени албуми в САЩ) с нов вокалист - Myles Kennedy. Свирят втежнен алтърнатив рок.


Може да се каже, че са малко комерсиални, но пък имат много здрави парчета, вокалист от висша класа super.gif , къртещи рифове и готини shredder-ски солца тук-таме. Също така бих казал, че в албумът няма слаба песен, всяка си стои на мястото и е потенциален хит - има по-тежки, по-лирични, по-жизнени парчета. Като цяло музиката определено е много позитивна !

Ако ви се слуша нещо такова - чуйте ги smile.gif

В мм.ген го има албумът им, ето и няколко видеоклипа:
Find the Real (Live)
Broken Wings
Open Your Eyes
InsArtTure
Na men mi haresaha. Struwat si!

Syjalqvam za latinicata, no sym v neweroqtnata Matrica!
InsArtTure
Тази тема тъне в забвение.
Групата е хубава по дяволите-чуйте я, закостеняли гадни метъли такива mat.gif
Sile
biggrin.gif
Днес случайно разбрах за нея като я бяха пуснали в метрото, но не е кой знае кво, все едно слушам Никълотзад.
SepulTeraHead
^ И изрови от гроба тема от преди 7 години, за да кажеш това? Браво!

Иначе ги чух наскоро, щото нали вокалистът пее в соловия на Слаш и по турнетата му. Не са никак лоши.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.