Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: That's me. ;)
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
DarkHope
Здравейте! : ) Аз съм един глупав,нов потребител и се н адявам да не ядете такива като мене. : ) Hа моето всеслушание са и:

Sinergy,Children Of Bodom,Sonata Arctica,Hammerfall,Nightiwsh,The 69 Eyes,Wintersun,Cradle Of Filth,Within Temptation,.....

Много,но на малка част от тях наистина вманиачен слушател. : ) Относно музиката...ценител съм на всичко хубаво,независимо стилът.Колекционер съм.То не са списания,постери,ЦД.....Другото за мен е на 15 години почти съм,от София. Уча в ТБГ-Техникум за баровци или гъзари или по-просто казано Търговско Банковата.Едно от заниманията ми е музика...Рисуване. ; ) Всяк'ви глупости.Обожавам готиката. ; ) И това е от мен.Връзки за контакт( laugh.gif ):

ICQ Number: 236-679-590
Primary Email: bitter__sweet@abv.bg
Niilo
Hallol.

Ебати този път съм първи хехе.

П.П. Леле ти си била женско. Как еееееее? tongue.gif
Mort
Здрасти и от мен много яки групи слушаш, поздравления за което! Към тази прекрасен набор бих ти препоръчал още: Kamelot, Thunderstone (също финландци, към които гледам добре си се насочила), Edguy, Dimmu Borgir, Brainstrom, Norther (финландци отново), Dark Tranquility, Imperanon (ами финландци... тия какво правят там не знам wink.gif)...
Ха иначе и аз съм завършил ТБГто преди около три години, как е сега там кой ти преподава?
Lethe
Козирог.
(:
Здравей.Ще гледаме да не те ядем.Поне в този форум.
rolleyes.gif
Slash
Цитат(Niilo @ Jun 15 2005, 08:21 AM)
Леле ти си била женско. Как еееееее? tongue.gif

Все едно прочетох мой пост. rolleyes.gif

Добре дошла!
Aglarana
Zdrasti smile.gif Hammerfall.....emi qko icon_headbang[1].gif .....Aide priqtno prekarfane tuk, a pochti sigurno e che shte e takofa w00t.gif
Drummer
Цитат(DarkHope @ Jun 15 2005, 06:16 AM)
Здравейте! : ) Аз съм един глупав,нов потребител и се н адявам да не ядете такива като мене. : ) Hа моето всеслушание са и:

Sinergy,Children Of Bodom,Sonata Arctica,Hammerfall,Nightiwsh,The 69 Eyes,Wintersun,Cradle Of Filth,Within Temptation,.....

Много,но на малка част от тях наистина вманиачен слушател. : ) Относно музиката...ценител съм на всичко хубаво,независимо стилът.Колекционер съм.То не са списания,постери,ЦД.....Другото за мен е на 15 години почти съм,от София. Уча в ТБГ-Техникум за баровци или гъзари или по-просто казано Търговско Банковата.Едно от заниманията ми е музика...Рисуване. ; ) Всяк'ви глупости.Обожавам готиката. ; ) И това е от мен.Връзки за контакт(  laugh.gif  ):

ICQ Number: 236-679-590
Primary Email: bitter__sweet@abv.bg

Da, zdravei, whatever. Pokazi malko tvoi risunki i se nadiavam da ne sa manga. thumbdown.gif
pi4
Цитат(DarkHope @ Jun 15 2005, 08:16 AM)
Здравейте! : ) Аз съм един глупав,нов потребител и се надявам да не ядете такива като мене. : )

глупавите потребители са особенно ценни! рядкост са, затова! в едно варелче пълним от солната киселина, после две яйца отгоре, малко чушки, катран, глупавия потребител - вътре и му се радваме.

ха, добре дошъл!

salut.gif
|the_devil|
openwidehug.gif Zdravei! bye.gif
rage`girl
Здрасти и от мен biggrin.gif
Aglarana
Цитат(Niilo @ Jun 15 2005, 08:21 AM)
Hallol.

Ебати този път съм първи хехе.

П.П. Леле ти си била женско. Как еееееее? tongue.gif

Otkude razbra che e jensko?!?!? blink.gif blink.gif w00t.gif
Slash
Леле, ако се окаже .!., а не .,. голям резил ще стане. ph34r.gif
Mort
Цитат
Леле, ако се окаже .!., а не .,. голям резил ще стане.
Ти ще потънеш най накрая, ама кога ще е laugh.gif
Nightwish
Цитат
Бих искала да поканя всички заинтересовани,ако има желаещи де.....


От тук следва, че е момиче, а иначе не знам защо в представянето пише в мъжки род... blink.gif

Здравей и от мен:) fun.gif
Alekto
Aloha! smoke.gif
Avienda
еми здрасти и от мен openwidehug.gif аз също съм глупав нов потребител, (който още не се е престрашил да се представи, но сигурно и това ще направи някой ден) така че трябва да се поддържаме smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.