Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Brutallica magazine
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Jicata
Абе, я дайте малко информация за това списание? За да видя дали да си го купувам.
Crafter
Аз само за група Бруталика знам! Не за сп.
ZakkWylde
Списанието е на английски език, продава се с диск и струва 5 лева. Насочено е предимно към блек/дет/грайнд и прочие групи. Според мен парите си заслужават. Натисни тук за да прочетеш повече
Metanoia
Цитат(Sturmfuhrera @ Jul 19 2003, 01:38 AM)
Аз само за група Бруталика знам! Не за сп.

Как да не знаеш за списанието Brutallica? Много си е яко списанието, а и към него обикновено вървят по 1-2 диска с все интересни работи. От там чух за пръв път Bestial Mockery. punk.gif
xskacorex
wink.gif За да ви стане по-ясно, прочетете интервюто с главния редактор на списанието от сайта ни!
The_Berzerker
Яко е само брутална ъндърграунд музика с дискче. доста кинти ама... www.brutallica.com
_SiegfrieD_
Чудех се дали да си го купувам ама ми досвидя за парите.И без това съм в криза,а имам тепърва да правя харчове...
SepulTeraHead
Цитат(Jicata @ Jul 18 2003, 11:19 PM)
Абе, я дайте малко информация за това списание? За да видя дали да си го купувам.

Ако ти се чете колко са велики разни ъндърграунд дет/грайнд банди от забутани държави. Аз купих един брой защото пишеше за Morbid Angel.
Sunforger
Преди в списанието пишеш моя френд Гришнак, сега пише моя друг френд, Обичуъри.
Beoulf
култово е списанието. Имам 2 стари броя обаче.
черно-бяло - много подходящо.Пичовете събират някой и друг лев и хоп! на пазара.
Иначе има куп информация за забутани и не тобкова групи.
Тонове Ревюта !
Crafter
Прекалено Ъндърграунд е то...
Jicata
Цитат(SepulTeraHead @ Jun 6 2004, 05:29 PM)
Ако ти се чете колко са велики разни ъндърграунд дет/грайнд банди от забутани държави.

Ами честно казано, отказах се, поради това, че не ме кефят толкова много дет групи, блек изобщо..., друга причина е английския и трета причина (най-несъществена) са парите. И все-пак мисля, че на тази тема мястото и е в този форум, за разлика от доста други smile.gif
_SiegfrieD_
Цитат(Sturmfuhrera @ Jun 7 2004, 12:04 AM)
Прекалено Ъндърграунд е то...

Точно това му е хубавото!
Трябва ли да е пълно с MANOWAR например?
Beoulf
...в смисъл, че и такива списания трябва де има...
а това специално е много качествено.
Chris
Brutallica ste si ostane edinstvenoto BG spisanie koeto se prodava i izvun Bulgaria. Mnogo si e qko i za 5 kinta imas i kakvo da cetes, i kakvo da slusas. A ce nqkoi gi marzi da ucat English - tova si e licno tehen problem. Da cetat vestnik Trud togava. Tam pise mnogo za metal-a smile.gif
DiBorg
BrutallicA e mnogo uvajavano ot men spisanie to4no poneje ima "zabutani grupi". Mnogo pove4e se kefq da slu6am podzemni grupi za koito stotina 4oveka v celiq svqt znaqt ot kolkoto za nqkakvi deto vseki vtori pozior razpravq 4e go kefqt.
_SiegfrieD_
Цитат(DiBorg @ Jun 27 2004, 06:44 PM)
BrutallicA e mnogo uvajavano ot men spisanie to4no poneje ima "zabutani grupi". Mnogo pove4e se kefq da slu6am podzemni grupi za koito stotina 4oveka v celiq svqt znaqt ot kolkoto za nqkakvi deto vseki vtori pozior razpravq 4e go kefqt.

И аз съм така.Някои определят "подземната" музика като "нискокачествена",но всъщност има доста добри и стойностни неща...
SepulTeraHead
Да, така е. Има стойностни неща. Обаче са малко. Както и сред известните групи впрочем.
Sunforger
Цитат(_SiegfrieD_ @ Jun 27 2004, 08:47 PM)
Цитат(DiBorg @ Jun 27 2004, 06:44 PM)
BrutallicA e mnogo uvajavano ot men spisanie to4no poneje ima "zabutani grupi". Mnogo pove4e se kefq da slu6am podzemni grupi za koito stotina 4oveka v celiq svqt znaqt ot kolkoto za nqkakvi deto vseki vtori pozior razpravq 4e go kefqt.

И аз съм така.Някои определят "подземната" музика като "нискокачествена",но всъщност има доста добри и стойностни неща...

Еми че то всички тр00 блекари сме така... Няма да слушаме кредъл я...
По случая: Lux Occulta - War
Тез дни всички сме пощурели покрай тая арийска мания... САМО НИЕ СМЕ АРИЙЦИ...
Nightmare
Цитат(_SiegfrieD_ @ Jun 7 2004, 03:02 PM)
Цитат(Sturmfuhrera @ Jun 7 2004, 12:04 AM)
Прекалено Ъндърграунд е то...

Точно това му е хубавото!
Трябва ли да е пълно с MANOWAR например?

Ех, ама ... тези Manowar не ви слизат от устата. Ако толкова не ги уважаваш изобщо недей да ги споменаваш и да ги даваш непрекъснато за отрицателен пример. Иначе списанието е добро, лично аз не съм го разгръщала, но знам от приятели, чието мнение уважавам. А и то във Варна е доста трудно да се открие такова списание, където и да съм питала, все ме гледат като гръмнати. Дори S.M.F го изтървах ... тиражът ли се е изчерпал .. не знам ... sad.gif
Warrior Of Ice
Цитат(Nightmare @ Jul 4 2004, 10:26 AM)
Дори S.M.F го изтървах ... тиражът ли се е изчерпал .. не знам ... sad.gif

Именно. wink.gif Ще чакаш втория брой в края на август... biggrin.gif
Nightmare
Цитат(Warrior Of Ice @ Jul 4 2004, 09:20 AM)
Цитат(Nightmare @ Jul 4 2004, 10:26 AM)
Дори S.M.F го изтървах ... тиражът ли се е изчерпал .. не знам ... sad.gif

Именно. wink.gif Ще чакаш втория брой в края на август... biggrin.gif

fuck you fuck you fuck you ..... sad.gif
Много ли изпуснах? hmm.gif
The_Berzerker
Цитат(Chris @ Jun 26 2004, 10:00 PM)
Brutallica ste si ostane edinstvenoto BG spisanie koeto se prodava i izvun Bulgaria. Mnogo si e qko i za 5 kinta imas i kakvo da cetes, i kakvo da slusas. A ce nqkoi gi marzi da ucat English - tova si e licno tehen problem. Da cetat vestnik Trud togava. Tam pise mnogo za metal-a smile.gif

Продава се в над около 40 страни. И аз си го зех не за 5, а за 7, но пък си е мега култово да не говорим какви неща има на диска (C.V.I.)...
The_Berzerker
Цитат
... тиражът ли се е изчерпал .. не знам ... sad.gif

Е к`во искаш, два пъти в годината излиза.
_SiegfrieD_
Стига бе-има го в ОЧЗ...
deadsoul
Хубаво е списанието, но повече ще удовлетвори феновете на black, death и изобщо бруталните underground банди. Имам един брой и си го купих, защото видях на корицата Vader, но не бях разочарована и от другите неща, които пишеше вътре. Който се кефи на по - тежки неща ще му хареса, но не го препоръчвам на някой който се ограничава например само с хеви biggrin.gif
Dagon
Да се намеся и аз в тази тема - все пак съм в екипа на списанието guitar.gif

Благодаря на всички за мненията ви!!! Страшно се радвам, че се кефите на списанието!!! punk.gif

Това защо излиза толкова рядко го обяснявам всеки път при Васко от "Фрактура", така че ....

Задава се десети брой, ще има много яки интервюта и страхотен диск (както обикновено)! Списанието можете да си купите от:

О.Ч.З. и S.M.F. в София
Три уши (зад библиотеката) в Плевен

за другите градове - поръчайте си го по пощата от Чавдар. Адреса е:

Списание Brutallica
ул. "Григор Пърличев", бл.1, ап.1
Плевен 5800


Хайде чао!! cool.gif cool.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.