Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Атака в парламента!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4
melhaer
моето е като на БНР:

"Г-н Сидеров, откога не сте ходили на психиатър?"

и бих го посъветвал да: suicide.gif
SepulTeraHead
Аз вече казах, че това е най-големият срам в новата ни история. Срам ме е от българския народ.
Crafter
Малоумни избори.
Малоумна партия.
Сидеров е меко казано малоумен!

suicide.gif
Slash
Ами тъпо е. И без това е цирк в парламента...

Друг е въпроса, че турците в България са се разпльокали много вече, прекалено много. Но "Атака" в никакъв случай не са решението на проблема, най-малкото защото са некадърни.
Nightwish
Въпросът ми е, какво смятате , че ще направят "Атака" ? dry.gif

Атака е някакво временно явление според мен..
Lethe
Вчера гледах някаква пресконференция с говорителите на всички партии. И до Димитър Цонев пльоснали някъв 25 годишен младеж дето приличаше малко на скинар и мисълта му течеше малко бавничко. Е той беше говорителя на Атака. Голям смях.
Drummer
Aha, i otkoga se interesuvate taka zivo ot politikata v Republikata? Pitam prosto.
Nightwish
Пак негативизъм... thumbdown.gif
Lethe
Откакто имаме мозъци.
Angermeans
Атака според мен са абсолютен ташак и даже съм доволен, че влезнаха - ще гледаме повечко сеир в парламента smile.gif

От тези избори ме е яд за две неща:
1) ДПС чрез шашмите с двойното гласуване и купуването на вот стигнаха 12.5% и получават 34 представителя в парламента mat.gif

2) Мазният боклук Стефчо Софиянски влиза в парламента и ще има имунитет, т.е. делата срещу него за безочливото му грабителство ще са до никъде evil2.gif

Но поне се радвам за едно:
Ако БСП и НДСВ се коалират, Доган може да ми смуче дедовия evil.gif Неслучайно на пресконференцията на ДПС направо лижеше гъза на Станишев & Ко. rolleyes.gif
moonshield
Отново някакви експерименти, по дяволите!Дочух нещо за вечерен час blink.gif
Атака са парцали!
SepulTeraHead
Цитат(Drummer @ Jun 27 2005, 12:11 PM)
Aha, i otkoga se interesuvate taka zivo ot politikata v Republikata? Pitam prosto.

Аз лично винаги съм се интересувал. А тази година гласувах за първи път.
ThrashIsNotDead
Някой чел ли е какви са намеренията на Атака и против какво се борят ? Или просто говрите без да знаете за кво става ; и човека се държи точно както трябва със малоумните журналисти ; Които са едни скапани лайна защото пишат неща които и те не знаят що ги пишат ; Чухте ли да го попитат нещо което да не звучи малоумно от тяхните усти . Сидеров рулира . България се нуждаеше от такава партия .
SepulTeraHead
^ АХАХАХАХХАХ!!!!!!!!!!

Единствения въпрос, от който може да сте недоволни, беше последният, който пък беше следствие от упорития отказ на Сидеров да отговори на каквото и да било.
Drummer
Pitam, poneze kato gledam kakvi mnenia puskate - "Volen sux, Saxo rulez, hooray" chovek da si pomisli, che za purvi put razbirate, che v Bulgaria ima niakakva politika i vuobshte konstitutzia. Po-choveshko shte e prosto da se poglednat dobrite strani na dadenite politicheski sili, za da se izvlechat niakakvi polozitelni zakluchenia ili vuobshte niakakvi obobshtenia, a ne prosto vsichki da psuvate...
Blashyrkh
Цитат(ThrashIsNotDead @ Jun 27 2005, 09:41 AM)
Някой чел ли е какви са намеренията на Атака и против какво се борят ? Или просто говрите без да знаете за кво става ; и човека се държи точно както трябва със малоумните журналисти ; Които са едни скапани лайна защото пишат неща които и те не знаят що ги пишат ; Чухте ли да го попитат нещо което да не звучи малоумно от тяхните усти . Сидеров рулира . България се нуждаеше от такава партия .


Подкрапям, че журналистите са лайна. Те задават абсолютно недопустими въпроси и то по невероятно обиждащ начин. Но абсолютно съм несъгласен, че се нуждаем от крайна партия. Някои добро видял ли е от такава? Съмнявам се

Цитат(Angermeans @ Jun 27 2005, 09:15 AM)
Атака според мен са абсолютен ташак и даже съм доволен, че влезнаха - ще гледаме повечко сеир в парламента


Няма нужда. Сеир не трябва да се гледа там. Има си място за това и то не е парламента.


А като чух кои ще са депуатите не видях да има особено крайни имена или нещо от рода. Повечето са бивши седесари (Петър Берон) или от НДСВ (не и помня името). Фашизма е по-скоро за рекламна цел, за да гласуват повече хора, тъй като всички мразят мангалите
Everblack
Това с АТАКА е смешно, но какво да кажа за ДПС... Само като им гледам имената и се пукам от смях... Поне тук бяха накакви Нимзе, Юсуф и т.н. честно казано АТАКА са "по-добре". Иначе това с БСП е пародия, как може през 2005 година да изберем отново социализма.... suicide.gif
rage`girl
Бях сигурна, че Атака ще влязат в парламента, както и че Новото време няма да успеят.Сега остана да гледаме само как Сидеров и компания се излагат пред цяла България.Вече започвам да се замислям все по-сериозно дали ми се иска по-нататък да остана да живея в България. sad.gif
ThrashIsNotDead
Цитат(Everblack @ Jun 27 2005, 01:30 PM)
Това с АТАКА е смешно, но какво да кажа за ДПС... Само като им гледам имената и се пукам от смях... Поне тук бяха накакви Нимзе, Юсуф и т.н. честно казано АТАКА са "по-добре". Иначе това с БСП е пародия, как може през 2005 година да изберем отново социализма.... suicide.gif

С БСП няма да се върнем към никакъв Социализъм . Те отдавна не са такава партия wink.gif
abductor
Честно казано разговорите за политика не ви отиват... По-добре си говорете за метъл.
Beerzebub
Цитат(Nightwish @ Jun 27 2005, 11:52 AM)
Въпросът ми е, какво смятате , че ще направят "Атака" ?

Нищо! wink.gif
SepulTeraHead
Цитат(Beelzebub @ Jun 27 2005, 03:53 PM)
Цитат(Nightwish @ Jun 27 2005, 11:52 AM)
Въпросът ми е, какво смятате , че ще направят "Атака" ?

Нищо! wink.gif

Надявам се.

А изказванията за 2005 и социализъма са крайно дебилни.
Vaskes
Голям процент от хората гласуваха за Атака, защото Сидеров обеща да се справи с демографския проблем в България. Чел съм както принципите на Атака, така и програмата им и останах единствено с впечатленията, че са крайно ляво ориентирани фашисти (егати и хората). Никъде обаче не пише и един ред как смята да се справи с проблема с циганите. А обещания чуваме преди всички избори. Не знам хората как се връзват. Ама аз какво въобще обсъждам Болен Сидеров...
Svetyl
О Божке как тръгнахте веднага да атакувате АТАКА smile.gif Малоумни били, болни били...
Честно мен повече ме е срам, че България пак се остави на БСП, тей де Коалиция за България все същото. Старите хора в нови опаковки...
А колкото до АТАКА... защо първо не видите каква опозиция ще са и после не обсъждате. Крайни били... проблема който ни очаква е краен, лично аз в Русе всеки изминат ден все повече се изненадвам колко цигани живеят. И живеят на нашия гръб. Мисля, че само АТАКА поглеждат на тоя проблем от друг ъгъл...
Наречете ме смешен, малоумен, игнорирайте мнението ми, но аз смятам , че АТАКА дойде точно в правилния момент и 22 места са най-малкото с което се отърваха другите партии. По добре твърдост отколкото да лижем задниците на всички...
Beerzebub
Цитат(Svetyl @ Jun 27 2005, 05:39 PM)
Честно мен повече ме е срам, че България пак се остави на БСП, тей де Коалиция за България все същото. Старите хора в нови опаковки...

Току що май описа всички партии дето влизат в Парламента... huh.gif

А колкото до останaлата част от поста ти... какво да кажа..., с риск да те засегна: Заблуден оптимист! Sry... no.gif
Blashyrkh
Цитат(Svetyl @ Jun 27 2005, 05:39 PM)
проблема който ни очаква е краен, лично аз в Русе всеки изминат ден все повече се изненадвам колко цигани живеят. И живеят на нашия гръб. Мисля, че само АТАКА поглеждат на тоя проблем от друг ъгъл...

И мислиш, че забраняването на етнически партии и изобщо про фашиските методи са начина да се оправи този проблем? Найстина, мангалите се множат и им дават помощи и облекчения, защото са били малцинство и бедни и тези пари идват от нашите джобове, но с риск да се повторя и да прозвуча като дървен филисоф - крайните убеждения и действия никога не водят до добро!
Crafter
Цитат(Angermeans @ Jun 27 2005, 12:15 PM)
Атака според мен са абсолютен ташак и даже съм доволен, че влезнаха - ще гледаме повечко сеир в парламента smile.gif

От тези избори ме е яд за две неща:
1) ДПС чрез шашмите с двойното гласуване и купуването на вот стигнаха 12.5% и получават 34 представителя в парламента mat.gif

2) Мазният боклук Стефчо Софиянски влиза в парламента и ще има имунитет, т.е. делата срещу него за безочливото му грабителство ще са до никъде evil2.gif

Но поне се радвам за едно:
Ако БСП и НДСВ се коалират, Доган може да ми смуче дедовия evil.gif Неслучайно на пресконференцията на ДПС направо лижеше гъза на Станишев & Ко. rolleyes.gif

за незапознат си отваряш устата прекалено много
Aglarana
Не съм съгласна...Мисля че няма нищо лошо в това, че Софиянки е в парламента!!!!

Колкото за БСП.....Заклетите Комунисти ще имат да чакат да се върнат времената, когато съм се раждала devilsmiley.gif
Beerzebub
Цитат(bE3cMbPtHa @ Jun 27 2005, 07:46 PM)
Колкото за БСП.....Заклетите Комунисти ще имат да чакат да се върнат времената, когато съм се раждала devilsmiley.gif

Това определено е била повратна точка за държавата... wub.gif
Mort
Ако комунизмът се върне, аз си отивам от тая държава...
Dragon's Bride
Цитат(ThrashIsNotDead @ Jun 27 2005, 09:41 AM)
Някой чел ли е какви са намеренията на Атака и против какво се борят ?

ДА

Цитат(SepulTeraHead)
Аз вече казах, че това е най-големият срам в новата ни история. Срам ме е от българския народ.
Абсолютно!!!

п.п. апропо журналиста, който попита Сидеров откога не е ходил на психиатър ми е приятел и сега мога да кажа, че се гордея с него - Браво! на Веселин
giggle
Ideqta z aborba s malcinstvata e tolkova.......ok da im s eograni4at pravata e edno , no sled kato mi razkazaha poznati kak predstaviteli na ataka sa obesnqvali za na4inite za borba s ataka....tova e absoliutno bezumie. Vliza liceto kandidat naroden predstavitel (KNP) i razmahva zaredeno orujie, koeto 6te mu posluji da razkara ciganite izpre4ili se na putq mu. I TOVA E IDEQ, S KOQTO PE4ELQT 22 MESTA?!?!?! bowdown.gif suicide.gif
haeh ne znam kolko e vqrno, no na preskonferenciqta edna jurnalistka go popita za6to sled kato predi 4 godini e bil kandidat za listata na NDSV za veliko turnovo, sega zastava protiv tqh...za6to pe4eli votove na tehen grub ..
pri koeto toi otgovori "Proverete si dannite, tova ne e vqrno" thumbdown.gif
na preskonferenciqta ne kazaha ni6to za namereniqta si, ni6to z aprogramata ,osnovna zada4a be6e da izkarva kirlivite rizi na drugite, po prostata pri4ina 4e te nqmat minalo kato politi4eska partiq i nikoi ne moje da otvurne s tolkova dostoverni fakti i za tqh..no da ne se zadulbo4avam
dano ni6to da ne napravqt..
a btw re6i li se bsp i dps s koi 6te sa v koaliciq?
autumn
1) Разменям Азис за Сидеров и Костов

2) Факт е, 4е на хората им е писнало от старите партии и всеки новопоявил се, които съумее да вдигне достатъчно шум, може да направи беля. Какво стана на миналите избори? Нещо такова? избирането на НДСВ не беше удър само срещу Костов и неговото правителство. Беше удър към целия смешен и противен "политически елит", които всеки доказва неспособността си да се спраявя. Хората са отчаяни и гласува за пьртии, които още не са ги разочаровали.

3) Сидеров се възползва от ситуацията по начина, по които Хитлер е спечелел изборите в Германия и по-късно гласуването за Аншлус-а в Австрия. чрез радикалността си и решителността си той създава впечатление за сила, а на българите им е писнало от слаби политици. Още нещо: той не прави толкова обещания към българите, отколкото по-скоро закани срещу малцинствата. т.е. има реално изпълними идеи и затова хората му вярват. Много типична за фашистките партии е и измислянето на врагове (идеята циганите са ни виновни за 90 на 100 от проблемите).

4) в крайна сметка няма да се окаже толкова радикална тази паритя, няма да има този шанс, никой няма да ги оставил

5) Колкото по-малко внимание им обръщат журналистите, толкова по-добре. Само дето няма да стане така...

6) невероятно, но най-сетне с епояви един човек, който е по-опасен от Иван Костов, но даже и той не е толкова гнусен. puke.gif
Beerzebub
Тъй...
Аз не съм гледал конференцията, но около мен реакциите са малко по-различни.. В смисъл всички не харесват АТАКА, но повечето са и на мнение, че самите журналисти са посрещнали доста лошо Сидров и хората му. Донякъде са ги предизвикали... А въпросът на оня журналист е забвен, но ако погледнем сериозно на нещата - това си е пълна простотия...

Цитат(Mormegil2 @ Jun 27 2005, 10:41 PM)
реално изпълними идеи

Къде ги бе?

EDIT... еми неграмотен съм си...
SepulTeraHead
И все пак се стигна до крайно абсурдни изказвания в тази тема. rolleyes.gif
pi4
Цитат(Angermeans @ Jun 27 2005, 11:15 AM)
Атака според мен са абсолютен ташак и даже съм доволен, че влезнаха - ще гледаме повечко сеир в парламента smile.gif

От тези избори ме е яд за две неща:
1) ДПС чрез шашмите с двойното гласуване и купуването на вот стигнаха 12.5% и получават 34 представителя в парламента mat.gif

2) Мазният боклук Стефчо Софиянски влиза в парламента и ще има имунитет, т.е. делата срещу него за безочливото му грабителство ще са до никъде evil2.gif

Но поне се радвам за едно:
Ако БСП и НДСВ се коалират, Доган може да ми смуче дедовия evil.gif Неслучайно на пресконференцията на ДПС направо лижеше гъза на Станишев & Ко. rolleyes.gif

честно, не исках да пиша в тази тема по съвсем простата причина, че и най-блидки приятели могат да се намразят до смърт по политически теми, може би повече отколкото и за пари.
обаче тия нещастни напъни, дето си ги надрискал, драги ми, angermeans, някак не могат да ме оставят настрана. щото си като едно дишащо дадзибао, а това ми се струва едно доста жалко прекарване на живота. чудя се само, дали ще си в състояние да отговориш на простичкия въпрос, кое от тази смрадлива помия е твое лично мнение (освен това, че те било яд) и кое си го "прочел" в някоя чекиджийска копаня.
autumn
Цитат(Beelzebub @ Jun 27 2005, 07:47 PM)
Тъй...
Аз не съм гледал конференцията, но около мен реакциите са малко по-различни.. В смисъл всички не харесват АТАКА, но са и на мнение, че самите журналисти са посрещнали доста лошо Сидров и хората му. Донякъде са ги предизвикали... А въпросът на оня журналист е забвен, но ако погледнем сериозно на нещата - това си е пълна простотия...

Цитат(Mormegil2 @ Jun 27 2005, 10:41 PM)
реално изпълними идеи

Къде ги бе?

Погрешно си ме разбрал. Идеите на Сидеров и неговата банда са реално неизпълними, сто се отанся до креативност. Виж, да мразиш, ограничаваш, наказваш и потискаш е много по-лесно, отколкото да градиш. Затова именно с тази за съжаление изпълнима идея преивлече 8 процента от българите.
Crafter
Цитат(THERION @ Jun 27 2005, 09:10 PM)
Цитат(ThrashIsNotDead @ Jun 27 2005, 09:41 AM)
Някой чел ли е какви са намеренията на Атака и против какво се борят ?

ДА

Цитат(SepulTeraHead)
Аз вече казах, че това е най-големият срам в новата ни история. Срам ме е от българския народ.
Абсолютно!!!

п.п. апропо журналиста, който попита Сидеров откога не е ходил на психиатър ми е приятел и сега мога да кажа, че се гордея с него - Браво! на Веселин

Наистина това беше единственото смислено нещо на тези избори... някак си неприятно ми стана да гледам за колко велик се мисли Доган... и тъпото отношение на явно болният Сидеров.
melhaer
като цяло мнеого мнения и нито едно обобщващо, макар че има много хора, които са написали верни неща.

1. За Атака и защо им се повярва - много е добро сравнението с Хитлер и неговият начин на действие - конкретно за Атака - когато една държава е слаба, винаги се намира външен или чужд враг - ние българите сме супер и за всичко са виновни - ЕС, НАТО, циганите, турците, негрите и марсианците - дайте да ги избием или екстрадираме и всички проблеми ще се разрешат.

значи проблема с циганите е наболял, но това че не е разрешен е проблем на това как държавата се справя с него - не е луд тоя, който яде баницата, нали?

Отделно от това, засмиляте ли се, че циганите в България са виновни за доста малък % от общата престъпност в България.

Как ви се струва следнотот сравнение - 500 циганина влизат в затвора по бързата процедура, защото са откраднали общо 1000 кокошки на обща стойност 10 000 лева - това е ОК и така трябва да бъде, най-малкото, за да бъдат обезвъзмездени (поне морално) ограбените собственици.

Идва следващият пример - престъпници от рода на Божков, Бойко Борисов и други от т.нар. "бели якички" ощетяват държавата с милиони и милиони евро, разпъват чадър над мутри, които се избиват насред софия и в крайна сметка да сте видели някой "як" мафиот или корумпиран политик да е в затвора - не - затворът е пълен с цигани, кокошкари...а тези които ощетяват истински държавата продължават да го правят.

таз значи кажете ми какво е по-добре, т.е. по-малкото зало - чисти българи да ощетят държавата с доста милиони (пример: Стефан Софиянски) или 100 мангалал да я ощетят с 10 000 лева?

Не защитавам циганите, нито българите - всеки, който върши пресътпления, трябва да си понесе отговорнистите, но да слагаш етикет - тоя я циганин, занчи е престъпник и е виновен, че държавата е зле, е крайно тъпо.

За мен хората, които гласуваха за Атака са подбни на тези, които преди 4 години гласуваха за Царя - обещаха им нещо за светло бъдеще и те се юрнаха вкупом.

А самите Атака са крайно прости хора - вкл. и Воленчо - не може пред национални медии да говориш на ТИ на журналисите и да използваш епитети като циагни, турци, евреи - с обидно значение.

Отделно от това, на всички е ясно, че в Атака са бивши военни и ченгета от ДС.

Волечно се опитваше преди да стане царски депутат - демек това са хора, които просто искат да се докопат до баницата.

Колкто до това, че е срам, че сме избрали социализма в 21 век...по-тъпо нещо не бях чувал - тоя дето го е казал и тия дето мсиял така - погледнете в ЕС в повечето държави какви партии управляват и след това ще си говорим. Друг е въпрост, дали БСП е модерна социалистическа партия (ако не знаете какво е модерна лява партия - да кажем нещо като лейбъристите в Англия, макар, че там като по-комунисти са набедени либералите).
Slash
Цитат(abductor @ Jun 27 2005, 02:20 PM)
Честно казано разговорите за политика не ви отиват... По-добре си говорете за метъл.

Убедих се.

Айде за метъла в "Атака." Днес четох във вестника, че имат един Георги Димитров -
Траша. icon_headbang[1].gif
Mort
Цитат(SepulTeraHead @ Jun 27 2005, 10:51 PM)
И все пак се стигна до крайно абсурдни изказвания в тази тема. rolleyes.gif

Да и половината от тях са твоите... Но кой каза, че политиката разваля приятелствата, така че по-добре да спрем. Не твърдя, че съм най-големият разбирач на политиката, но като гледам наивното мислене на повечето, ми става ясно че не съм чак толкова зле. Всеки от социалната си позиция най-вероятно е прав, но прибързано обсъждате една изходна позиция, която още не е дала резултат. Сочите обвинително с пръст този или онзи, свързвайки поведението му с това на някои от миналото, което според мен е меко казано наивно, затова призовавам да спрем това обсъждане и да изчакаме няколко месеца да видим накъде ще тръгнат нещата, пък тогава да си говорим пак. Повярвайте ми много от политиците разчитат на такова развитие на нещата, именно каквото виждаме тук...
Street-PUNK-oi!
Crafter
Цитат(Mort @ Jun 28 2005, 10:14 AM)
Цитат(SepulTeraHead @ Jun 27 2005, 10:51 PM)
И все пак се стигна до крайно абсурдни изказвания в тази тема. rolleyes.gif

Да и половината от тях са твоите... Но кой каза, че политиката разваля приятелствата, така че по-добре да спрем. Не твърдя, че съм най-големият разбирач на политиката, но като гледам наивното мислене на повечето, ми става ясно че не съм чак толкова зле. Всеки от социалната си позиция най-вероятно е прав, но прибързано обсъждате една изходна позиция, която още не е дала резултат. Сочите обвинително с пръст този или онзи, свързвайки поведението му с това на някои от миналото, което според мен е меко казано наивно, затова призовавам да спрем това обсъждане и да изчакаме няколко месеца да видим накъде ще тръгнат нещата, пък тогава да си говорим пак. Повярвайте ми много от политиците разчитат на такова развитие на нещата, именно каквото виждаме тук...

Ако си голям почитател на Сидеров и групата му малоумници, добре дошъл си да се аргументираш защо.
Blashyrkh
Цитат(THERION @ Jun 27 2005, 09:10 PM)
п.п. апропо журналиста, който попита Сидеров откога не е ходил на психиатър ми е приятел и сега мога да кажа, че се гордея с него - Браво! на Веселин

С риск да обидя приятеля ти или теб, бих казал че журналистите тук са абсолютни идиоти. Не знам кви етки са си гласували, ама това тяхното си е неприкрита пропаганда. Вярно че не гледах цялата пресконферения, но нито един въпрос не беше нормален, а напротив - струеше обида и крайна пристрастеност. Не казвам, че и Волен Сидеров отговаряше нормално, но това което стана, беше че всички в залата се нахвърлиха върху него. И после започнаха да се правят разследвания срещу партията, "вижте как ни изгониха от щаба им", дават се мнения на хора срещу "Атака"... Насажда се отрицание и срещу тях.
Журналистите са нахални и нагли. Плюя на тях! puke.gif
Beerzebub
Цитат(Blashyrkh @ Jun 28 2005, 03:06 PM)
С риск да обидя приятеля ти или теб, бих казал че журналистите тук са абсолютни идиоти.

Съгласен!
Преди време бях пейстнал линк към една статия, засягаща професионализма на повечето от кариеристчетата, дето са се загнездили из медиите... Прегледайте "Случайни глупости", ако ви е интересно.
SepulTeraHead
Аз пък мисля, че освен последния въпрос, го питаха абсолютно нормални неща. Е пича само се прави на обиден и почна да обижда обратно, вместо да се опита да си защити тезата. Нещо като мене и Морт във форума wub.gif wub.gif wub.gif Защото например неудобни въпроси бяха зададени на всички други пиолитици, но те някак си се шпостараха да не блеснат с простотия.

Някой гледа ли вчера Шоуто на Слави? Беше ми интересно как ще коментира той влизането на Атака в парламента. Чесно казано - доста добре го направи.
abductor
Кой беше тоя Слави? Да не би оня, чийто сценаристи споделиха, че предпочитат да умрат от глад, защото не знаят турски да си купят хляб (но нищо чудно и да знаят), отколкото Атака да влязат в парламента (на мен пък втората възможност ми се струва къде-къде по-безобидна)? Някак не ме интересуват техните коментари... но един ден като стана диктатор със сигурност ще ги екзекутирам публично (а плешивия - в концлагер, та да се мъчи повече)!
Svetyl
Днес в 24 часа гледах снимки на част от депутатите им... изглеждат като всички останали депутати. С изключение на оня лютиер smile.gif
Mort
Цитат
Журналистите са нахални и нагли. Плюя на тях!

И платени wink.gif - понакога имат повече власт и от управляващите и я използват по доста... недобронамерен начин.
Цитат
но един ден като стана диктатор със сигурност ще ги екзекутирам публично (а плешивия - в концлагер, та да се мъчи повече)!

имаш бира от мен и газ за камерите, когато му дойде времето wink.gif
Dragon's Bride
Цитат(Blashyrkh @ Jun 28 2005, 12:06 PM)
Цитат(THERION @ Jun 27 2005, 09:10 PM)
п.п. апропо журналиста, който попита Сидеров откога не е ходил на психиатър ми е приятел и сега мога да кажа, че се гордея с него - Браво! на Веселин

С риск да обидя приятеля ти или теб, бих казал че журналистите тук са абсолютни идиоти. Не знам кви етки са си гласували, ама това тяхното си е неприкрита пропаганда. Вярно че не гледах цялата пресконферения, но нито един въпрос не беше нормален, а напротив - струеше обида и крайна пристрастеност. Не казвам, че и Волен Сидеров отговаряше нормално, но това което стана, беше че всички в залата се нахвърлиха върху него.

ами аз си направих труда да гледам всичко!
до сутринта седях и гледах TV
аз също съм на мнение, че си задаваха съвсем нормални въпроси

ако не си гледал цялата пресконференция мога да ти "пусна" един цитат: "имам програма за некадърни журналисти"...ами какво ще кажаш как се държа с журналистката, която каза, че се е опитвал да влезе от листата на НДСВ преди...

Цитат(SepulTeraHead)
  Аз пък мисля, че освен последния въпрос, го питаха абсолютно нормални неща. Е пича само се прави на обиден и почна да обижда обратно, вместо да се опита да си защити тезата.
аха и аз така мисля...

п.п. апропо онова чучело дето повтаряше като папагал до Сидеров е Стела Банкова - сетете се кога се появи тя и какво правеше в предния парламент
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.