Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Как е
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
bgm
Само минавам, ако изобщо ме помните, хехе.Наскоро видях тоя адрес някъде и гледам, че и бана ми е паднал, та реших да видя какво става.Иначе спокойно, ще гледам да не поствам.
Crafter
Добре дошъл си smile.gif Прати много поздрави на Drummer smile.gif Сега сте баннати и от тук и от evrocom и от pcc smile.gif Радостно smile.gif
bgm
Drummer не знам какво прави, понеже не влизам в ИРЦ, нито поствам във форумите, които спомена.
Crafter
Е как ще постваш като си баннат tongue.gif
bgm
Ъъ brickwall.gif

В евроком имам 2 поста, в ПЦЦ не поствам от 2 години, никъде не съм баннат, но сега ми стана доста гадно, че го обясних, така че друг път си стимулирай мисленето по някакъв начин и избягвай да се обръщаш директно към мен.
Sw1tched
Aaa bgm icon_headbang[1].gif Welcome back negro afro.gif
SepulTeraHead
wub.gif wub.gif bgm wub.gif wub.gif
Crafter
Цитат(bgm @ Jul 4 2005, 11:38 AM)
Ъъ brickwall.gif

В евроком имам 2 поста, в ПЦЦ не поствам от 2 години, никъде не съм баннат, но сега ми стана доста гадно, че го обясних, така че друг път си стимулирай мисленето по някакъв начин и избягвай да се обръщаш директно към мен.

Да де. Не си баннат, щото си смени IP-то, но от евроком те банна furiozo, а от PCC Handel. Помня аз всичко, няма да се измъкнеш
SepulTeraHead
You showed him! U da man!
bgm
Пак постовете изчезват, както и да е, няма да поствам thumbdown.gif
Crafter
biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.