Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: BERKSTOCK
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
izginaame
Има ли фенове, които ще ходят на Berkstock?
S-O-D
Да!
Svetyl
Да се надяваме, 50 на 50 е...
cunt
На 16 пристигам в Берковица.
Muf
tam sme!! evil.gif



ps......samo da ne valiiiiii za6toto 6te e jalko..ina4e The Exploited 6te razcepiat 400% punk.gif
Ol' Skull
И аз съм там, евентуално.
Skacore
Един приятел ще ми даде камерата си.За малко бира ще ви снимам biggrin.gif
Ro6ava GarGa
там съм ама не знам дали ще ми остане време да ви се порадвам...много работа имам да върша wink.gif ааа...Ивомаг беше предложил среща...аз също(в темата за срещите на форума),казваите какво...къде...кога...? wub.gif
Ol' Skull
А някой знае ли кога ще почват да свирят, 'щото единствения влак от Пловдив е 8 часа път от 8 до 16:20 mat.gif . Ама Exploited icon_headbang[1].gif !
S-O-D
тука има инфо за свирнята http://www.berkstock.com/
за Exploited пише че са от 23:00 до 01:00
melhaer
ако видите някой с шотландска пола и док мартенс - най-вероятно аз!
Ro6ava GarGa
Предстоящи събития през следващите 14 дни...и не пише за Експлоитед!
ВЪЗМУТИТЕЛНО!ВЪЗМУТИТЕЛНО! brickwall.gif
Ol' Skull
Абя някой знае ли накакъв друг превоз от Пловдив до Берковица освен влак? Автобуси, ралти... ?
Alekto
EXPLOITED
bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
Nai-qkiq koncert, na koito sum hodila prez poslednite godini!!!Be6e uber qko!!!Da ne govorim,4e be6e qko mele - fakli,dimki,masovo pogo!Super Berkstock si spretnah!I ne sum spala dori i minuta! icon_headbang[1].gif
Be6e jestoko...sq se pribiram i mai 6te trqbva da pospq nqkolko dni hehe. drinks_drunk.gif punk.gif drinks_drunk.gif
Sex and violence!
Ol' Skull
Exploited icon_headbang[1].gif bowdown.gif !
Остават само Casualties и Anti Flag suicide.gif .

Аз за малко да си отхапя езика в поготo, плюс т'ва ме окъпаха с бира mat.gif ! Е*а ти отношението към ху'уто пиене drinks_drunk.gif . И не знам дали аз съм циция (баси яката дума icon_headbang[1].gif ), ама бирата ми се видя сравнително скъпа.

П.С. К'во било яко да се напукаш с таратор след цял ден бира и мента на гладно... таратор icon_headbang[1].gif !

Цитат(melhaer @ Jul 14 2005, 02:25 PM)
ако видите някой с шотландска пола и док мартенс - най-вероятно аз!

Между другото обецата ти (или както се казваше нещото, което се поставя, когато ти се уголеми дупката на ухото) не беше ли като капачка от Zagorka (ако ти си бил типът с многo пиърсинг по лицето, шотландска поличка и за мартенските не видях)?
ivomag
punk.gif punk.gif punk.gif punk.gif punk.gif punk.gif
Barmy Army-Exploited
Баси и якото нещо дето бешее!Нямам думи,наистина имаше много пого,мелета и яко касапница! brickwall.gif brickwall.gif Едвам се измъкнах от димката,която избухна малко зад мен! puke.gif Но иначе сутринта направо не ми се тръгваше от Берковица!А малиии,колко много пиене може да се погълне на такова мероприятие! blink.gif blink.gif
Ro6ava GarGa
Цитат(Ol' Skull @ Jul 17 2005, 02:14 PM)
Цитат(melhaer @ Jul 14 2005, 02:25 PM)
ако видите някой с шотландска пола и док мартенс - най-вероятно аз!

Между другото обецата ти (или както се казваше нещото, което се поставя, когато ти се уголеми дупката на ухото) не беше ли като капачка от Zagorka (ако ти си бил типът с многo пиърсинг по лицето, шотландска поличка и за мартенските не видях)?

мх...не...ние с Ади веднага проверихме...не беше...оня пич беше с червени кецове!ама melhaer,аз все пак те видях...мнооого яка поличка...и Жицата и ДругаряЛенин видях...

много яко беше...прибрахме се и на стоп(след 3часа чакане).искам пак!
izginaame
Беше много яко на The Exploited.Страшно пого стана а и димката, само как оцелиха с факла вокала на Exploited tongue.gif
cunt
Pogo punk.gif A puk s kecove i vsi4ki po-visoki s dve glavi.. smile.gif Ne se izdurja mnogo laugh.gif A kakvo ogromno 6tastie e da zurne6 Wattie i da te izponapsuva wub.gif hahah Hubavo hubavo be.
Ro6ava GarGa kak vse me vijda a az ne hah smile.gif
Ro6ava GarGa
Вми в неделя сутринта нещо се мотахте по поляната...ама ви мернах от далече,а ми беше спаднал толкова гласа(обяснимо tongue.gif )че да не мога да викам:)и колко ме е яд че не можах да се натъпча наи-отпред brickwall.gif
Metanoia
Цитат(Alekto @ Jul 17 2005, 12:32 PM)
Sex and violence

Момиче, къде беше преди да се оженя (сиреч 2-3 годинки)? crying.gif

w00t.gif
MorTh
Ами Беркстока си беше просто невероятен. Допреди години нищо особено, а сега с тоя експлойтед направо размазаха всички представи smile.gif) Дано догодина да има пак такива приятни изненади отностно групи. Беше гадно само намалянето на участието на бг групите, защото си имаше доста добри - Йода, Вирус, Патака....... уж трябваше всяка да свири за по час, час и трийсе, а накрая ги ограничиха до 20 мин sad.gif(, все пак завършека с експлойтед балансира wink.gif) icon_headbang[1].gif
ivomag
Цитат(MorTh @ Jul 18 2005, 02:19 PM)
Беше гадно само намалянето на участието на бг групите, защото си имаше доста добри - Йода, Вирус, Патака....... уж трябваше всяка да свири за по час, час и трийсе, а накрая ги ограничиха до 20 мин sad.gif(, все пак завършека с експлойтед балансира wink.gif) icon_headbang[1].gif

Е да де,ама вместо от начално обявеното почване на натсвирването в 13.00,то почна в 15.00 и така,а и май имаше някаква пауза след това!Абе нали се сещате за нашата организация! brickwall.gif suicide.gif
Но важното е,че се размазахме!
MorTh
Ivomag и аз така казвам, абе отрицателни моменти си имаше, особено като в цялото село 1 хляб не можа да се намери.............То затова не се прави по такив забутани места, то вярно, че в другите държавици като Германия например фестовете точно по такива места се правят, ама на хората всичко им се осигурява, като се започне от превоза и се стигне до спането. Ама все пак за нашите стандарти това си беше адски добро начало smile.gif) metal.gif
izginaame
То беше много яко на Exploited ,по едно време гледам некви крака у въздуха.Некви гребени се зъбът над публиката.Много яко беше, страшно пого а и димката.
ivomag
Цитат(MorTh @ Jul 18 2005, 03:03 PM)
абе отрицателни моменти си имаше, особено като в цялото село 1 хляб не можа да се намери.............

А само за твое сведение хляб имаше в изобилие в един магазин точно над поляната за концерта!Ама вече няма значение!Важното е,както вече казах,че си изкарах идеално! punk.gif punk.gif
deadman_walking
Онзи то хляб имаше ,ама кои да го яде brickwall.gif Важна беше бирата. brickwall.gif brickwall.gif brickwall.gif brickwall.gif brickwall.gif
А ти знаеш що тая глава се бие в стената brickwall.gif brickwall.gif
MorTh
Хеах, ми аз както винаги не съм търсил точно до мен, ама все пак беше мега якоо !!! Ае тва с димките дето мятаха по експлойтед беше баси тъпото е за малко да мернат барабаниста............тея хора кой знае какво са си казали, ама нали са пънкари, дано да са им се харесали феновете и пак да дойдат wink.gif) super.gif
Alekto
Цитат(Metanoia @ Jul 18 2005, 01:15 PM)
Цитат(Alekto @ Jul 17 2005, 12:32 PM)
Sex and violence

Момиче, къде беше преди да се оженя (сиреч 2-3 годинки)? crying.gif

w00t.gif

rolleyes.gif
------------------------------
Ivomag,q postni nqkvi snimki. I taq deto se snimahme s tebe. tongue.gif
ivomag
Цитат(Alekto @ Jul 18 2005, 08:41 PM)
------------------------------
Ivomag,q postni nqkvi snimki. I taq deto se snimahme s tebe. tongue.gif

Моите снимки ще се появят чак утре,след работа!Като се прибера веднага ще ги покажа!
xskacorex
Цитат(Ol' Skull @ Jul 17 2005, 11:14 AM)
Цитат(melhaer @ Jul 14 2005, 02:25 PM)
ако видите някой с шотландска пола и док мартенс - най-вероятно аз!

Между другото обецата ти (или както се казваше нещото, което се поставя, когато ти се уголеми дупката на ухото) не беше ли като капачка от Zagorka (ако ти си бил типът с многo пиърсинг по лицето, шотландска поличка и за мартенските не видях)?

да не би да се бъркаш със светльо от т.в.у.?
ivomag
Вече имам снимките си от сабитието в мен!Ето ви адреса,зада ги видите и вие!
http://www.bgphoto.net/photos/2199/o632574...06760625000.jpg
Оле ле,колко съм пиян! drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif Не можахме да го испиеме всичкото пиене в Берковица! suicide.gif
Alekto
^Ama na toq link ima samo edna snimka. blink.gif Nqma li o6te?
feather
Махаш от линка името на снимката и ти се показва цялата директория. wink.gif

Ето така http://www.bgphoto.net/photos/2199/ smile.gif
Alekto
Hehe..kakvo bilo. tongue.gif
Ivomag,kude po dqvolite e snimkata s mene...? blink.gif Iskam i az da si vidq sma4kaniq face. drinks_drunk.gif
MorTh
Йеах, размазващи пикс. Бтв, Иво, аз требе да съм бил някаде точно до тебе, като си бил отпред, щото бях точно в средата, а някои снимки са от там wink.gif) може да сме се посритали няколко пъти wink.gif)Д:Д) metal.gif
battlestation241
Досега не бях ходил на Берксток, но тази година успях да се разпиша. То било много яко, бе хора! Организаторите се бяха погрижили за доста добро озвучаване (доколкото разбрах техниката на сцената е била същата от концерта на EUROPE), а родните банди пък определено знаеха как да я ползват. За съжаление, обаче, посещаемостта беше доста слаба. Много от хората, които дойдоха си останаха по масите или около палатките и не подкрепиха бандите, може би щото и бирата беше по левче smile.gifАз отидох да слушам определени банди на живо, ама определено вече имам и нови любими!!!
Някой от вас посети ли Берковица, имате ли някакви впечатления?
Artillery
И на мене ми хареса фестивалчето, имаше атмосфера, евтинийка, а и групите бяха забавни. Верно че много малко хора и не особено ентусиазирани, ама те повечето беха местни май дето бяха дошли ей така щото има някакво събитие у градо smile.gif така че ако си очаквал wall of death от тях е нормално да останеш разочарован. И въобще мястото е доста зачукано, аз се лашках 4 часа с влака и едно прекачване, а явно и по тва време хората са имали други приоритети - кой някъде на Джулай морнинг, кой на гей парад biggrin.gif и те така.
battlestation241
Да, съгласен съм- мястото е на майната си и извън пределите на сцената не показва много признаци на живот (каквато е и атмосферата пред сцената всъщност, хаха) . Но дето се вика, всяко родно кътче на мене си ми е като бащинийка и си се чувствам добре, като знам че съм на нашенска почва smile.gif Абе накефих се на бандите... останалото си го създадохме с компанията!
ludspamer
Охх много малко хора тая година бе....верно че последните пъти са били големи групи, ма са били 5-7 хиляди...иначе мазалото си стана де.


ЕБАНЬЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ icon_headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.