Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Какво слушате когато...
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4
Svetyl
1. Ви е тъжно?
2. Ви е весело?
3. Сте влюбени?
4. Сте ядосани?
5. Сте изморени?
6. Сте на купон?

Ама като групи и песни, а не като стилове... smile.gif
TaNk
Такааам...бах от колко време не съм писал тук;въй happy.gif
1.Red Harvest-Underwater;SOAD-Lost in Hollywood;Fear Factory-Timelessness,Ill Nino-What comes Around
2.Van Halen-Jump(мноу пауър в тази песен има... super.gif )
3.Mnemic-Overdose in the Hall of Fame
4.Godsmack-Awake,I Stand Alone
5.Tangerine Dream - Love on a real train
6.Suffer H-каквото има
SepulTeraHead
Нямам някакви стилове, песни или групи, към които прибягвам в определено емоционално състояние. Само когато съм нервен и ядосан и ми харесва да е така, пускам някой агресивен пънк или oldschool thrash(ама некъв АГРЕСИВЕН, Vio-Lence например) metal.gif devilsmiley.gif Когато съм в някви меланхолии или не слушам нищо, или пускам нещо позитивно с надеждата да ме разведри. За за купон многократно съм заявявал и пак ще го заявя, че П Е Р Ф Е К Т Н А Т А музика е дискографията на Хиподил. drinks_drunk.gif
Lady_Ash
1.avantasia - anywhere /wasp - idol
2.motorhead - smilling like a killer/born to raise hell
3.hammerfall - always will be/judas priest - angel
4.children of bodom/slayer/sabaton
5..guns 'n roses/...
6.be zavisi ot kupona drinks_drunk.gif
Crafter
1. Avantasia - Anywhere, Motorhead - One more fucking time
2. Motorhead - Doctor Rock и общо взето всичко на Motorhead
3. Hammerfall - Hearts on Fire/Always will be
4. Slayer - Payback, New Faith и изобщо целият God Hates Us All
5. Motorhead - ... ба ли го не знам
6. Metallica и всичко квото падне...
falio`
1. Millencolin - Entrance At Rudebrook, Crowfish, Funeral For A Friend, From Autumn To Ashes, Metallica
2. Catch 22, Spot, Switchstance, Reel Big Fish, Biohazard
3. Plastic Bo., Crowfish, Re-play
4. Breakaway, Born From Pain, Another Day, Cannibal Corpse, Throwdown, Sepultura, Hatebreed, Vendetta
5. Deftones, Catch 22, Sublime
6. The Offspring, Metallica, Catch 22,.......
S-O-D
Цитат(falio` @ Jul 12 2005, 01:55 PM)
4. Breakaway

е от къде ве?
Slash
1. Ви е тъжно?
Fade To Black, The Call Of Ktulu, Welcome Home (Sanitarium), Harvester of Sorrow, Sad But True, The Unforgiven, The Unforgiven II.

2. Ви е весело?
Phantom Lord, Seek And Destroy, Enter Sandman, The God That Failed, The House That Jack Built, Hero Of The Day, Fuel, No Leaf Clover, The Outlaw Torn.

3. Сте влюбени?
Orion, Nothing Else Matters.

4. Сте ядосани?
Trapped Under Ice, Escape, Master of Puppets, Disposable Heroes, The Wait, And Justice For All, King Nothing, The Memory Remains, My World, Shoot Me Again, All Within My Hands, Some Kind Of Monster.

5. Сте изморени?
For Whom The Bell Tolls, Battery, Blackened, One, To Live Is To Die, Wherever I May Roam, Until It Sleeps, Mama Said, Turn The Page.

6. Сте на купон?
Ain't My Bitch, Bleeding Me, Whiskey In The Jar.
Wolfheart
slash, забрави да споменеш коя е групата wink.gif
Slash
Цитат(wolfheart @ Jul 12 2005, 02:48 PM)
slash, забрави да споменеш коя е групата wink.gif

Щом не е изтрит този пост, значи е изключително важен. Заповядай, wolfheart.
Dragon's Bride
амиии примерно....

1. Ви е тъжно?
Flowing Tears, Heaven's Gate, Saxon, Bjork
2. Ви е весело?
Ministry, Samael, Clan of Xymox, M People, Atrocity, Asian Dub Foundation, Faithless, Gloria Estefan
3. Сте влюбени?
Santana, що е негово става
4. Сте ядосани?
Paradise Lost - Icon, Moonspell
5. Сте изморени?
Whitesnake....всичко, Sade..пак всичко, Phil Collins, Depeche Mode
6. Сте на купон?
twist, rock'n'roll

НАй- любимите си групи мога да слушам по всяко време, тъй че те просто не фигурират тук
Wolfheart
1. Ви е тъжно?
Black Sabbath - Over And Over, Lonely Is the world
Primal Fears - Tears Of Rage
Sentenced - The River, Cross My Heart And Hope to Die
Anathema - Sweet Tears
Rotting Christ - Thine Is The Kingdom, Among Two Storms
Angel Dust - Beneath The Silence, I'm Still Bleeding

2. Ви е весело?
Eternal Tears Of Sorrow - Blood Of Hatred
Kultur Shock - всичкото
Хиподил - С Гол В Ръката... и Надървени Въгрлища

3. Сте влюбени?
Tony Martin - Why Love
B.B. King - The Thrill Is Gone
Black Sabbath - No Stranger To Love
Sonata Arctica - The Misery
Stratovarius - Black Diamond, Tears Of Ice
Godgory - Sea Of Dreams

4. Сте ядосани?
Paradise Lost - Icon (целия албум)
Children Of Bodom - You're better off dead
Angel Dust - Enjoy, Let Me Live, Unreal Soul, Freedom Awaits, Inhuman
Sentenced - Let's Go
Metallica - Disposible Heroes

5. Сте изморени?
Nevermore - The Lotus Eaters
Metallica - Wellcome Home (Sanitarium), Fade To Black
Nightwish - Angels Fall First, Sleeping Sun, Higher Than Hope
Night In Gales - From Ebony Skies

6. Сте на купон?
Children Of Boddom - всичкото
Old Man's Child - Defiance Of Existence (албума)
Illnath - Cast Into Fields Of Evil Pleas (албума)

...леле, като се замисля, колко песни липсват в списъка...

P.S.
Цитат(THERION @ Jul 12 2005, 04:28 PM)
НАй- любимите си групи мога да слушам по всяко време, тъй че те просто не фигурират тук
````````
На базата на скорошни впечатления:
1. Вие тъжно?
Нещо мелодично - Within Temptation, Epica
2.Ви е весело?
Всякакви леки нещица... поп примерно и лигутии. Снощи - Sean Paul!!! Милена, Engelbert Humperdinck - I'm A Better Man:"))) Коян, Staind
3.Сте влюбени?
Пак мелодични истории и сладникави песнички. По-точно папка othres на компютъра:")
4.Сте ядосани?
Нещо с много плътен звук... от онези обожавани от мене барабани дето няма ритъм а някой блъска просто:") и някой симпатяга дето си раздира гърлото
5.Сте изморени?
Днес слушах Tarja i Martin Kesici - Leaving you for me
6.Сте на купон?
Смешни и неангажиращи неща... докато не се стигне до чалга:")
Vaskes
1. Ви е тъжно?
Bruce Dickinson - Tears of the Dragon; Blind Guardian - Harvest of Sorrow, Blood Tears, Bright Eyes; Saturnus - For Your Demons; Masterplan - When Love Comes Close; Dio - Rainbow in the Dark; Scorpions - Are You The One, Lonely Nights и разни такива песни, в случай че искам да се сдухам още повече. Ако искам пък да си оправя настроението - Lost Horizon - Sworn In The Metal Wind и въобще Lost Horizon, ManOwaR и разни такива. Също и някои песни, които имат определено лично значение за мен.
2.Ви е весело?
Какво ли не smile.gif Макар че 'весело' е малко по-различно състояние от 'добре', така че специално за весело настроение слушам разни рок хитове, например Van Halen - Jump; Joan Jett - I Love Rock'n'Roll; Bee Gees - Stayin' Alive, също така Edguy, ManOwaR, Aerosmith, Bon Jovy...
3.Сте влюбени?
Същото когато ми е тъжно, защото общо взето когато съм влюбен ми е тъжно.
4.Сте ядосани?
Хм... ManOwaR (те са универсални smile.gif ), Judas Priest, MotorHead.. понякога и разни блек групи. Общо взето бързи и злобни песни smile.gif
5.Сте изморени?
Разни саундтраци най-вече - на The Lord Of The Rings, Lord Of The Dance, Prince Of Persia, 13th Warrior, Braveheart, Van Helsing и т.н. (в тази връзка - някой да знае откъде мога да намеря саундтраците на Prince Of Persia: Warrior Within и Brotherhood Of The Wolf?), както и разни успокояващи групи като Blackmore's Night, например.
6.Сте на купон?
Аз по купони не ходя biggrin.gif За да отида, трябва да сме все 'наши хора', а тогава звучат неща от Uriah Heep, Deep Purple, Rainbow и Queen до Dio, Black Sabbath, Edguy, ManOwaR, NightWish, Judas Priest, Helloween, Metallica и т.н. (Някакви такива по-общи и по известни неща слушаме, за да няма недоволни).
Skacore
1.Soundgarden
2.Bodybag
3.Това пък какво трябва да означава?!?Може би...Pearl Jam, Soundgarden, някакъв chillout....
4.Snot, всякакъв hardcore....не че ми се е случвало скоро да съм ядосан.
5.Като съм изморен не ми дреме какво слушам
6.Ами...каквото пускат...само без чалга, латино, всякакви лигавщини и пак повтарям ЧАЛГА!!!
Въпреки че всичко това е обективно smile.gif САМО БЕЗ ЧАЛГА И АР ЕНД БИ ГЪЗЕТА!!!!
Ro6ava GarGa
1. Ви е тъжно?
Ace Of Base
Aerosmith
Alice Cooper - Poison
Bon Jovy - Always
Bryan Adams - Star,Please Forgive Me,Have You Ever Loved a Woman,I do it for you,Heaven...
Crowfish
Disturbed - Darkness
Good Charlotte
Heavenly
Joe Dassin - Le cafe des 3 colombes
Joan Osborne - One Of Us
Kamelot
Mike Oldfield
Moby - Where You End
New Model Army
SamaYra
Smash Mouth
The Pogues - Tuesday Morning
Yellowcard
Милена

2.Ви е весело?
Bloodhound Gang
Catch 22
Counting Crows
Dead Can Dance
Foo Fighters
Hammerfall
Inner Circle
Molotov
Ska-p
Rancid
Reel Big Fish
Zebrahead
Контрол
Хиподил
Милена

Черно Фередже

3.Сте влюбени?
Цитат(Vaskes)
Същото когато ми е тъжно, защото общо взето когато съм влюбен ми е тъжно


4.Сте ядосани?
Agnostic Front
All That Remains
Benediction
Blood For Blood
Battlelore
Catamenia
Cradle Of Filth
Kittie
Last Hope
Suffer H
System Of A Down
The Avengers
Zeromancer

5.Сте изморени?
Apocalyptica
Balkandji
Cradle Of Filth
Dark
Dragonland
Frontline Assembly
Gregorian
Heavenly
Indian Legends
Juliana Theory
Leningrad
Muslimagauze
Nightwish
Nihilist
Rammstein
Sirenia
Sonata Arctica

6.Сте на купон?
имам ли избор...? tongue.gif
falio`
Цитат(S-O-D @ Jul 12 2005, 01:38 PM)
Цитат(falio` @ Jul 12 2005, 01:55 PM)
4. Breakaway

е от къде ве?

O43 - 8 лв
по концертите 6 лв.
Crafter
Цитат
Същото когато ми е тъжно, защото общо взето когато съм влюбен ми е тъжно

Това е супер тъпо.

що като сте влюбени трябва да ви е тъжно?
moonshield
1. crying.gif - Shape Of Despair, FNM, Mr.Bungle(Retrovertigo), Eternal Oath, Scepticism, Withering Soul, Enya, Dead Can Dance(при носталгия), Pearl Jam( Ten), Lord Wind...


2. biggrin.gif - In Flames(Morphing Into Primal, Food For The Gods, Drifter, Metaphor, Moonshield, Watch Them Feed, Free Fall...), Chimaira, Raunchy(Get What I See), COB, FNM, Mr. Bungle, Finntroll(Jaktens Tid), No Doubt, Corrosion Of Conformity, Mushroomhead, Pantera, Norther, Unearth...и още мноого.

3. wub.gif - Soulfly, FNM, Norther(Mirror of Madness), Raunchy, Fear Factory, Crematory ( за допълнение погледни точка 2 laugh.gif ).

4. mat.gif - Dimmu Borgir, Dark Fortress, Cryptic Wintermoon, Chimaira ( Pure Hatred)...

5. hmm.gif - Обикновено спя и не слушам нищо.

6. drinks_drunk.gif - Абе става нещо подобно на total request и винаги се слуша яко жица:-)
Vaskes
Цитат(Lord Ash @ Jul 13 2005, 01:33 AM)
Цитат
Същото когато ми е тъжно, защото общо взето когато съм влюбен ми е тъжно

Това е супер тъпо.

що като сте влюбени трябва да ви е тъжно?

Тъпо е, знам. Но просто любовта ми никога не е била споделена, което малко или много си е натъжаващ факт.
Lethe
1. Ви е тъжно?
I am a doomster after all laugh.gif
Иначе конкретно My Dying Bride - The Angel And The Dark River- върхарския албум \m/
Anathema -имат чудесни неща за тъжни хора
While Heaven Wept
Sopor Aeternus (!)
The Old Dead Tree (!)
For My Pain...
(мерси Слаши openwidehug.gif )
How Like A Winter - Lаying Together Again mellow.gif crying.gif
It Will Come - Bound
Katatonia - Omerta (и мн. други)
Joe Satriani - Bamboo

2. Ви е весело?
хихи Trouble \m/

3. Сте влюбени?
My Dying Bride - My Wine In Silence
: Of The Wand And The Moon: - I Crave For You mellow.gif
Riverside
4. Сте ядосани?
Suicide Commando - Hellraiser (!)
Thyrane - целия The Spirit Of Rebellion
Exodus - Tempo OF The Damned
Sodom - Tapping The Vein
Vendetta
( не се смей, Стефане)

5. Сте изморени?
Chris Rea
Emiliana Torrini
Portishead
(всичко благодарение на Боби openwidehug.gif )

Gary Jules - Mad World

6. Сте на купон?
чалгаааааааааааааа



и още доста неща , но кой ли го интересува и без това wink.gif
MorTh
1. Ви е тъжно? - ами зависи, понякога съм на Гънс, Скорпиънс - въобще балади, ама когато е яко сдух (което рядко се случва) си надувам якия блек метъл и забравям за всичко wink.gif поне на мен супер ми помага.
2. Ви е весело? зареждам 90 гига жица във Уинампа и каквото се падне - от рок до мелодичен дет + пънк, готик, блус, ретро .......
3. Сте влюбени? - Alice Cooper, Rainbow, Scorpions.....
4. Сте ядосани? - Black Metal - главно - олд менс чайлд, тааке, заратустра, квист........
5. Сте изморени? - ми рокчета
6. Сте на купон? - каквото дойде, стига да е приятно на всички и да си изкараме яко guitar.gif
alpha prime
1) aam kato mi e nqkwo sduhano wyrtq brave new world blood brothers i dream of mirrors na maiden
2) torbalan kyu4ek primerno ili toshko kolew
3) baladite na bruce dickinson
4)aam nekwa po qka jica nekwo
5) puskam si nqkyw mtv pop
6) koto takoz
Nightmare
Оо, твърде е трудно да се определи. Но да пробваме biggrin.gif :
1. Когато ми е тъжно най-често не слушам нищо, просто излизам да се поразходя, но да кажем, че мога да си пусна нещо дълго, бавно и мъчително;
2. Веселото го свързвам с пънк-а и регето, така че - Bob Marley, Beanie Man, Big Blunts, Born Jamericans, Buju Banton, Koz za Mostra, Manu Chao, Offspring, Sublime, Ub40, Catch 22, Plastic Bo. .... Pennywise!!;
3. Сега ... влюбеното състояние е доста сложно - Dry Kill Logic - Goodnight, Garbage - The Trick Is to Keep Breathing, Soulfly - Moses / по много лични причини/, Pennywise - Stand By Me, Foo Fighters - My Hero, Whitesnake - Here I Go Again, Crowfish - 4 A.M ;
4. Pain - Not Afraid to Die, The Haunted - всичко, Chimaira - всичко, Machine Head - Struck a Nerve, Left Unfinished; Pantera - Avoid the Light, Killswitch Engage и така нататък;
5. Като съм изморена най-често спя; tongue.gif
6. Без значение, като съм на купон оставам глуха за музиката;
Валкирия
1
Много ОЗИ или Сабат с Тони Мартин.Също и Here i go again-разведрява ме...също и мноого балади
2
Ами главно бързи неща като Jump,Shock to the system,Speed,Rock The Night...Иначе като групи-Twisted,DIO,KISS,Alice Cooper,AC/DC,Whitesnake,Warlock,Accept,Judas,Сектор газа...
От бг нещата-много Бараби,Хиподил,Черно Фередже,Контрол....
3
Ооо,наистина не знам boxed.gif
4
Judas,Accept
5
радио-Мила Голд...нямам сили сама да подбирам
6
Виж точка 2
biggrin.gif biggrin.gif
ivomag
Бах м*ма му,хората какви музики слушат!?!?А аз си пускам нещо пънкарско(Ramones)например във всяко едно положение на душата!
Иначе не съм се замислял за определена музика когато съм тъжен например!А за купон и аз съм за Хиподил! punk.gif punk.gif
thrash
1-black sabbath
2- tankard
3-black sabbath
4- sodom, destruction,sepultura и exodus
5-sodom, destruction,sepultura и exodus+ holy moses
giggle
1. Ви е тъжно? Stone sour - Bother, Soulfly- tree of pain , Fear factory - bite the hand that bleeds, ANathema - flying, are you there...XAOC - fake emotions t.n.
2. Ви е весело? vsi4ko koeto me kefi v ob6ti linii..daje i koeto ne me kefi do tolkova, Spot - kazvaha mi, smile..
3. Сте влюбени? plastic bo imat qki tekstove, Ritchie Blackmore - wish you were here se se6tam sega, XAOC , Siddharta - rain, EMPTY FACE - Ianita
4. Сте ядосани? Otep,Soilwork, Soulfly, Machine head , Vendetta
5. Сте изморени? Enigma, apocalyptica, classics, FNM
6. Сте на купон? i eventualno piqna i kompaniqta e raznoobrazna Goran Bregovi4 e strahotno
Fast Food Rocker
1. Седя в ъгъла и ревЪ. sad.gif

2. ...съм в кенефа biggrin.gif

3. Слушам гласът на своята любимИ по горещите телефонни линии. rolleyes.gif

4. Виж 2.

5. ГЛАСОВЕТЕ! w00t.gif

6. Птичките laugh.gif
Crafter
нереално оригинален си!

а вицове разказваш ли?
_solo_
zdraveite na vsi4ki!!! drinks_drunk.gif
imam nujda ot pomo6t crying.gif nqkoi moje li da mi dade teksta na pesenta na: "brian adams- please forgive me" akone pone da mi kaje kade da go potarsq. PLEASE trqbva mi mn mn mn spe6no. wub.gif
Nikola Bathory
http://www.google.com/
ph34r.gif
scion_of_storm
1. Ви е тъжно?-Blind Guardian-Harvest of Sorrow
2. Ви е весело?-Children of Bodom-Bastards of Bodom
3. Сте влюбени?-Xandria-In love with the darkness smile.gif
4. Сте ядосани?Cradle of Filth-From the Cradle to Enslave/Dark Funeral-King Antichrist
5. Сте изморени?Atrocity-няма значение какво
6. Сте на купон?-No comment ph34r.gif
Aglarana
hm...интересно...

Когато ми е тъжно слушам Hatvest Of Sorrow na Guardian, a щом настроението ми се подобри - минавам на останалите име песни или Kamelot, Helloween, Nevermore - зависи колко ми е весело laugh.gif

Хм...влюбена пък чак....Type O Negative - Love You To Death примерно.

Когато съм ядосана си пускам нещо от рода на :Biohazard, In Flames

Когато съм изморена - Thunderstone каквото ми падне

А на купон - к`вото пуснат wink.gif
`Xandria`
1. Ви е тъжно-Dark Sanctuary,Gothica,Crematory- Perils of the wind flush.gif
2. Ви е весело-Children Of Bodom-Hate me,Mortiis,Manowar,Alice In Chains tooth.gif
3. Сте влюбени-Kamelot-Wander,The light i shine on you,Forever,Karma wub.gif ;Evergrey-всичко,Moonspell-Opium,2second skin
4. Сте ядосани-Nevermore,Cradle of filth-Nymphetamine(Jezebel Deva Fix) icon_axe.gif
5. Сте изморени-Anathema-Don't look too far,One Last Goodbye,Feel,Empty;Ахат,
6. Сте на купон-Xandria+каквото пуснат домакините tongue.gif fun.gif
ManOwaRadO
1. Ви е тъжно? - Anathema
2. Ви е весело? - ManOwaR
3. Сте влюбени? - Anathema
4. Сте ядосани? - Slayer
5. Сте изморени? - Anathema
6. Сте на купон? - ManOwaR
DreamWeaver
1.Metallica(баладите),Blind Guardian-In the forest,Demons&Wizard
2.Maiden, Manowar, Judas Priest, Bruce Dickinson, Stratovarius, Metallica, Megadeth.....
3.Avantasia, Kamelot.....
4.Sodom, Slayer, Children of Bodom, In Flames, Soilwork, Cradle of Filth и Immortal(екстремни ситуации)
5.квот пуснат......
MadHatter
1. Ви е тъжно? The Gathering (Nighttime Birds)
2. Ви е весело? Avantasia, Shadow Gallery
3. Сте влюбени? Jon Bon Jovi, Helloween
4. Сте ядосани? Graveworm
5. Сте изморени? Asia
6. Сте на купон? каквото се пусне.обикновено е нещо приемливо
Metal_-_Daze
1. Ви е тъжно? - scorpions
2. Ви е весело?- manowar
3. Сте влюбени?-guns 'n' roses
4. Сте ядосани?- trash metal
5. Сте изморени?- Iron Maide slipknot helloween blind guardian metallica..
6. Сте на купон?-мразя купони щото тука сме 3 метала и сичко е чалга sad.gif но аз metal.gif icon_headbang[1].gif metal.gif icon_headbang[1].gif metal.gif icon_headbang[1].gif
Pyjamka
Ако нямате нищо против, малко ще разменя последователността на въпросите, защото по-иначе ми харесва.
Ви е тъжно? Авеню, Eric Clapton, George Michael, Poison The Well, Lacuna Coil и всякакви балади, които съм изброила в темата за тъжни песни; crying.gif
Сте влюбени? Aerosmith, Jon Bon Jovi, Guns'n'Roses, Deadsoul Tribe, Dream Theater, etc. wub.gif
Сте изморени? Queens OF The Stone Age, Nine Inch Nails, Enigma, Apocalyptica, Deftones, Deep Purple, "Радио едно", Soulfly - Soulfly (I, II, III, IV, V) umnik2.gif
Сте ядосани? Children Of Bodom, Arch Enemy, Pantera, Soulfly, Coal Chamber, Rammstein, Godsmack, Insmouth, Murderdolls, etc. ranting.gif
Сте на купон? Звездите на "Пайнер Мюзик" hmm.gif
Ви е весело? Всичко музикално, което притежавам!.... Включително и себе си понякой път. tongue.gif w00t.gif
gtzvetkov
Цитат(_solo_ @ Jan 5 2006, 11:12 AM)
zdraveite na vsi4ki!!! drinks_drunk.gif
imam nujda ot pomo6t crying.gif nqkoi moje li da mi dade teksta na pesenta na: "brian adams- please forgive me" akone pone da mi kaje kade da go potarsq. PLEASE trqbva mi mn mn mn spe6no. wub.gif

ВзЕми!

http://www.seeklyrics.com/lyrics/Brian-Ada...Forgive-Me.html
spartan117
По всяко време слушам Sepultura smile.gif Само като ми е тъжно слушам 3 doors down-Here Without You
ivomag
1. Ви е тъжно?-Alice In Chains,The Gathering
2. Ви е весело?-В този случаи мога да слушам всякаква музика.
3. Сте влюбени?-Малиии какво е това?
Skidrow,G`n`R,Bon Jovi и такива разни сълзливи историики.
4. Сте ядосани?-Уау,тогава не се заслушвам вуобще в това дето свири!То може да е всичко,което имам в наличност.
5. Сте изморени?Alice In Chains,Mad Season,Judas Priest и въобще някаква любима песничка,за която се сетя в момента.
6. Сте на купон?-Е тогава се слушат доста разнородни работи.От пънк,през гръндж и хеви,та до по-тежички неща от рода на Arch Enemy, Children Of Bodom,Slayer и така все в духа на добрата компания!
thrash
Само да кажа че има една група дeто става за всичките изброени -black sabbath openwidehug.gif
Ataegina
1. Ви е тъжно?
2. Ви е весело?
3. Сте влюбени?
4. Сте ядосани?
5. Сте изморени?
6. Сте на купон?

ха такаа... когато съм тъжна, каквото и да слушам все си оставам тъжна - абе глупаво е да си тъжен...
когато съм весела всякаква музика ми действа енергийно... smile.gif
когато съм влюбена ми минава покрай ушите и рядко и обръщам внимание...
...съм ядосана - се успокоявам и тогава започвам да слушам музика.
...съм изморена - хммм - лелей... действам много мързеливо и май хич не си пускам музика blink.gif .... иначе си е кеф преди нанкане да си пуснеш леки песнички - обожавам Rhapsody и Wings of Destiny - дори не дочаквам края smile.gif
... купон - не съм придирчива
gtzvetkov
Цитат(Svetyl @ Jul 11 2005, 10:44 PM)
1. Ви е тъжно?
2. Ви е весело?
3. Сте влюбени?
4. Сте ядосани?
5. Сте изморени?
6. Сте на купон?

1. Rancid
2. Rancid
3. Rancid
4. Rancid
5. Rancid
6. Rancid

P.s. Дали споменах Rancid? rolleyes.gif whistle.gif
InsArtTure
Много лична тема. Разкрива душевността на съфорумниците. Аз лично бих се въздържал.
Lucretia
1. Ви е тъжно? - Sentenced, Charon, Paradise Lost, Iced Earth, Poisonblack
2. Ви е весело? - Megadeth, Children Of Bodom, Lordi, Slayer, Deathstars, Godsmack, In Flames, Carcass, Pantera, Guns'n'Roses
3. Сте влюбени? - Megadeth, Amorphis ииии...всички от горния ред
4. Сте ядосани? - Slayer, The Haunted, Testament, Metallica
5. Сте изморени? - умората няма значение за музикалните ми предпочитания smile.gif
6. Сте на купон? - зависи от купона smile.gif
†MidiaN†
Излишно е
Настроенията ми са трудни за описване
И понасяне
Мога да слушам всичко всякак
Ако ми даде да вдишам
Svetyl
Тук е мястото да ви благодаря, че ми пишете в темата smile.gif Пак живее !:)
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.