Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Как се обличате?
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6
xskacorex
Кажете ми как се обличате, аз въпреки че слушам блек/дет метъл не се обличам като метъл, можеш да познаеш, че слушам твърдо единствено по пентаграмата, която виси на врата ми :) Иначе нося пънкарски панталлони, най-ми допадат, не за друго и кецове (оригинални)...По физкултура съм с една тениска Национал/Рок Фестивал 1997 на Стела Артоа :)
????
Ama spoko pi4 :punk: :punk: :punk:
tuk sigurno sme samo nie deto ne se obli4ame po toq na4in-ma az sam momi4e .....
o4akvai ot nekoi drug da ti kaje kak se obli4a :)
Warrior Of Ice
Мда, пентаграмата е хубаво нещо... :) какво да ви кажа - в повечето случаи предпочитам "бронята", стига да не е някакъв официален повод...
RAPTOR
Преди, като се късах да слушам Мейдън, ходех само с техни анураци. Но напоследък ми се видя малко смешно и вече не ги нося, освен вкъщи. Сега сериозно се замислям да върна стария си стил. Но кубинки и дънки (черни) не ми мърдат. :ph43r:
Towellie
Ехх, минаха годините в които ходех с черни ластични дънки и рокерий.. (за сажаление :( )
Сега си се обличам нормално, но не знам защо си промених стила.
А лятото пак си нося рокерий щото карам мотор (нещо като хоби ми ) и като отида на мотосабор няма как да не сложа старото кожено яке и рязаните ръкавици :) (кубинки си нося и сега но по-рядко)
RazorJack
Ами зимно време си се обличам абсолютно нормално, като всеки средностатистически пръч.
Иначе лятото най-често ходя със сини дънки, срязани до коляното и прилежно раздърпани и черна тениска с някоя от любимите ми групи и бели или черни маратонки тва ми е униформата :punk:
CorpseGrinder
az samo da spodelq:) mi zna4i hodq si vinagi s dynki i nqkvi po grubi i stilni obuvki (kato za nai-stilni smqtam kubinkite). otgore s ne6to 4erno ili teniski s gotini 6tampi. a lqtoto s kysi ga6ti nqkvi kafqvi i 4erni razmyknati teniski i kecove. i se radvam:) :punk: B)
metalite_sa_pedali
Az puk hodq s 1 teniska metalite_sa_pedali™ 1 pantalon metalite_sa_pedali™ a i edni takiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii maratonki
Warrior Of Ice
Обзалагам се, че въпросното облекло страшно ти отива.
Sauron
Ходя облечен обикновено с дънки и най-различни блузи или пуловери. ;) През лятото нося къси панталонки и тениски. B) Винаги съм с маратонки :D с изключение разбирасе на зимата.Тогава нося кубинки(хич не се кефя! :angry: )
falio`
az nai 4esto hodq s pantaloni s stranichni jobove a sushto i s podobni ancuzi. obi4am po-dulgi bluzi i puloveri :blink: caisi ne nosq shtoto ne mi ti4at mnogo B) hodq s maratonki i kecove i ne se kefq vuobshte na drugi obuvki. zimni obuvki nosq samo v nai-snejni dni ;) a da ...sushto shapki s kozirka rqdko nosq ama ne sa loshi i zimni shapki nosq :punk:
SepulTeraHead
Az hodq s nekvi smuknati pantaloni(imam i edni kamoflajni) i s nekvo 6iroki fanelki. Po edno vreme imah samo fabnelki na grupi ama naposledak imam i nekvi "civilni" punk.gif Obuvkite sa maratonki ili kecove. 6apki s kozirki 4esto... 6toto sa mnogo qki biggrin.gif punk.gif
Sw1tched
обличам се в ню-метъл стил, а понякога и по-нормално. За мен готино се обличат например "Artery"
Warrior Of Ice
Обличам се в стил "касапин след тежък работен ден" smile.gif
xskacorex
Добавих още един аксесоар - освен пентаграмата, вече имам гривна с шипове и сега ще си взема тениска на Rhapsody или Death ph34r.gif
Sw1tched
Warrior, има и по-зле - слипкнот са в стил "касапЕн след тежък работен ден" smile.gif
RazorJack
Цитат([UHA)
FLIPER,Apr 14 2003, 12:14 PM] Добавих още един аксесоар - освен пентаграмата, вече имам гривна с шипове и сега ще си взема тениска на Rhapsody или Death ph34r.gif

Човече, я кажи откъде да си намеря тениска на Rhapsody ???
Досега съм виждал само в SMF ама тя е някаква оригинална, 33 кинта, няма по-евтина (ама затова пък супер готина с един дракон и син пламък от устата му излиза ... ауу :-) )
Warrior Of Ice
В SMF може да са скъпи, но поне са качествени и щампата не пада след третото изпиране... Моята блуза на Rhapsody си я взех оттам и две години вече не е мръднала!
xskacorex
Ami tuk ima problem, az sum ot plovdiv i v RockShopa nqma na Rhapsody, puk na Death e mnogo tupa! Neznam...
Zombie
az puk izkam kimono da si kupa
kato na brus lee
Sw1tched
по-оригинално би било да имитираш сумист в центъра на София smile.gif
Zombie
ni sm toukuz dibel
am mlata urizz kat za dvuma sumiztai
Sw1tched
wiz momi4e sys sumo drehi bi bilo malko w powe4ko smile.gif
SepulTeraHead
Uhhhhhhhhhh dry.gif
jamaicaxek
taq tema moje da q syzdade samo debil kato [UHA]FLIPER nikoi drug ne moje da zimisli po unikalmno glupava tema
xskacorex
Еййй, шибаняк, тва, че си ми брат, не означава, че можеш да ме убиждаш...
Jicata
4оВеКа_Не4оВек брат на [UHA]FLIPER - хмм интересно smile.gif , ама аре не прецаквайте темата с тъпотии, доколкото виждам отгоре пише "Облекло", не "Сумисти". Хора, ако ви се чати ходете в чата, кви са тез постове от вас? Или поне създайте една тема - "Идиотщини" и там пишете, ок? wink.gif
SepulTeraHead
Тука стана като в някоя сапунка с тея братя biggrin.gif
Sw1tched
някой да направи една тема "идиотщини" незабавно.
Warrior Of Ice
Според вас от кого е детето?
SepulTeraHead
Кое дете?
xskacorex
SPRETE!!! mat.gif mat.gif mat.gif mat.gif mat.gif mat.gif
NecroMage
Добре де да не обръщаме внимание на глупостите...Напараво по темата - [UHA]Fliper аз също съм от Пловдив и когато ходих до Rock Shop-a имаше тениски на Rhapsody...Значи щом е имало значи отново ще има smile.gif Колкото до мен в момента се обличам в черни дънки некви маратонки и фанелка на някоя от любимите ми групи + обърната пентеграма smile.gif
SepulTeraHead
Ето ме...
Ето така се обличам.
\m/ NAPALM DEATH \m/
Sw1tched
надявам се знаеш че не сме достатъчно любопитни че да преодолеем мързела си и да натиснем в/у линк-а smile.gif
xskacorex
Хихи... Ония с червената звезда до теб ми прилича на Стифф!!! Нали ти си дзвера по средата?
SepulTeraHead
Да. punk.gif
bgm
Бах, само аз ли съм традиционалист...Ходя повечето време с черен панталон, без излишни джобове, вериги и други такива садо-мазо елементи.Нося винаги едноцветни блузи (синьо или черно, може и червено) с яка (задължително яка biggrin.gif ), закопчана до последното копче.Единственото по-странно нещо е един малтийски кръст, който понякога слагам точно под последното копче на яката (мхехе, фелдмаршал стайл).Като цяло нищо общо с метъла, но все пак...
Gandalf
И аз нещо не си падам по металските одежи smile.gif кефя се като видя някой на които му стоят и се е изпила от горе до долу ...... но незнам ....... аз самият не нося такива неща. Най-"твърдото" облекло с което съм ходил може да се нарече по-скоро рокерско! Снимката е малко компрометираща но не намерих друга на която съм с тея дрехи smile.gif



Ех младост smile.gif още бях с дълга коса!
SepulTeraHead
Хубави крака!
Sw1tched
no kakwo li stoj na drugiq kraj smile.gif?

E hubawo e che se ligawim, no pyk po temata.
xskacorex
Взех си тениска на Dimmu Borgir.... Скоро очаквайте и аз да си сложа портрет... Сигурно ще се снимам с FYELD....
Metanoia
Момчета (и момичета) мързи ме де ви чета писанията, ама ще се публикувам как изглеждам ... от време на време. dry.gif laugh.gif
SepulTeraHead
smile.gif

huh.gif

ohmy.gif

laugh.gif

AHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAA!!!!!!!!
Sw1tched
оригиналност до побъркване smile.gif
bgm
You guys are so fuckin sick...
Pe6o
От къде тоя аватар, бе БГМ?
t0xIc
shiroki 7/8 pantaloni ,kecove ,t-shirt,suit4eri .....
ne6to podobno
sq v momenta sum sus suit4er Blind ,kecove Spalding i specialno u6iti ga6ti sus moeto logo:)
bgm
Цитат(Sturmfuhrer @ May 10 2003, 06:04 PM)
От къде тоя аватар, бе БГМ?

Гугл...

Ама и ти си корав рокаджия...не пропускаш метъл форум. biggrin.gif
Pe6o
Ти да не би от имоторхед.ком да ме знаеш бре?


Или не?

Кажи откъде!

Не пропсукам и още как!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.