Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: DLA COKE ET DES PUTES-Disco Sucks
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
troskot
TROSKOT RECORDS представя:

DLA COKE ET DES PUTES-Disco Sucks-CD

Френската група DLA COKE ET DES PUTES е създадена през 2004-та от пет момчета на по около 20 години, всеки от които има различни музикални предпочитания. Свирят мощен, бърз и яростен хардкор с дет метъл, пънк и кръст влияния (Blasting Hardcore). След много концерти във франция групата записа своя дебютен албум, съдържащ 16 песни и издаден от Troskot Records.

Цена на диска с включени пощенски разходи - 10 лева.
За поръчки:

Светослав Дончев
Пощенска Кутия 46
Стара Загора 6003
e-mail: hardcoreunity@abv.bg

http://www.dlacoketdesputes.fr.st
Ol' Skull
Tекстовете на френски ли са? Френски... puke.gif. И дай поне няк'ви демота.
Slash
Ти остави текстовете. Интересно ми е името на групата. Виждам coke, виждам putes... съмнително ми е. huh.gif
troskot
Цитат(Slash @ Jul 24 2005, 02:53 PM)
Ти остави текстовете. Интересно ми е името на групата. Виждам coke, виждам putes... съмнително ми е. huh.gif

Ami grupata e ot FRANCE i textovete sa na English i na French.A da chuete za kakvo stava duma posete tehnia site.Tam moje da namerite nqkolko pesni i edin video klip kakto i o6te informacia.A adressa e:

www.dlacoketdesputes.fr.st

A vuv imeto nqma ni6to samnitelno,no ne mislq che i trqbva da se vadi zakluchenie za edna grupa po tova kakvo ime ime.

Nadqvam se da haresate tazi grupa,vijte,chuite i se obidete che e super qka smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.