Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Правя фен-сайт на Artery!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Sw1tched
и кажете виждате ли нещо и харесва ли ви -

http://arteria.hit.bg/index.html

още се строи
Warrior Of Ice
Вижда се само картинката със сърцето и кръвоносните съдове и съответните линкове. Иначе добре си го почнал, не спирай дотук... biggrin.gif
Jicata
Ми добре е! Ще чакам във "video" да се появи нещо smile.gif
SepulTeraHead
Кефи ме. Дизайна е оригинален. Можеше малко по-добре да е технически, но не е непоправимо.

П.С. Слушал ли си Balkan Underground? Ако не си мисля че мога да го намеря на CD от един приятел.
Sw1tched
1. Ицо, то за 2 дни толкова горе долу smile.gif
2.е за видео ще има да...почакате. Мисля да има само снимка и разни тама данни и др. глупости и идеи.
3. Стефане, не съм го слушал.
4.Какво по точно в технически аспект?
black_miss
файлът, който се опитвате да достигнете не бе намерен
tfa ne mi haresa
dry.gif
ina4e sigorno e hubaf ;]
SepulTeraHead
Цитат
4.Какво по точно в технически аспект?

Ами като цъкна "дискография" нищо не става, или става и аз не виждам. Примерно.
Sw1tched
haha spoko ne bi trqbwalo da stawa smile.gif) prosto wyw file-a discography niama nikwi danni - samo za siw background smile.gif
SepulTeraHead
А има и нещо друго. Размерите на разните работи. Ако не е на full screen се появяват едни плузгачи отдолу и отстрани.
Sw1tched
mda, a i e predwiden za 1024X768 ..mozhe da naprawa i wersiq za 800X600 ama 1-wo da go dowyrsha..
SepulTeraHead
Аз съм на 1024х768 dry.gif
Sw1tched
ясно де, ама понеже използвам <див> и скрипт нещата не са си на мястото когато не е на фул скрийн
Sw1tched
ъпгрейднах го - сега като се зареди дори да не си на фул скрийн пак нещата са си на мястото..май smile.gif вие кажете?
SepulTeraHead
Пак същото.
Sw1tched
странно!?
Peter
Biva... derzai smile.gif
SepulTeraHead
Ако го оправиш това с размера(РАЗМЕРА НЯМА ЗНАЧЕНИЕ mat.gif но все пак w00t.gif ), и сложиш нещата кооито ги няма(discography, guest book.... кво ли не), ще е супер!
Sw1tched
Кое с размера бе човек?

offtopic.gif РАЗМЕРА ВИНАГИ ИМА ЗНАЧЕНИЕ ..просто не винаги е от решаващо smile.gif
bgm
Виж при мен за какво става въпрос.

Sw1tched
мисля че не се е заредило до края. На мен ми излиза следното нещо(качеството е от скрийншот-а):

Sw1tched
всъщност причината най-вероятно е в браузарите. Аз съм с IE
Hansi
В IE това с scroll bars определено не е добре(в момента го гледам). А по отношение на browsers използващи Mozilla engine е направо трагедия (за справка виж по-горе screen shot-a на bgm).
Sw1tched
кое със scroll bars не е добре ? Това са iframe-ове пратени на определено място чрез <div> и <script> с координати
bgm
Да, определено не е зле да има съвместимост.
Hansi
Цитат(Sw1tched @ Aug 4 2003, 08:23 PM)
кое със scroll bars не е добре ? Това са iframe-ове пратени на определено място чрез <div> и <script> с координати

Това, че се появява хоризонтален scroll bar на 1024x768 в IE6 Sp1, т.е. най-новия IE.
Sw1tched
Аз как нямам хоризонтален скрол бар???
SepulTeraHead
И на мене ми излиза. Сори.
Sw1tched
я някой от вас ако може да бацне още един скрийншот, да го видя тоя скрол
SepulTeraHead
Немаз къде да го ъплоудна..
Hansi
Цитат(Sw1tched @ Aug 4 2003, 10:51 PM)
я някой от вас ако може да бацне още един скрийншот, да го видя тоя скрол

Ето го, така изглежда при мен:
Sw1tched
mi mahni go toq skapan search i shte si e kakto trqbwa tongue.gif a move bi trqa da go naprawq za tezi sys search?
SepulTeraHead
Ами май ще ти се наложи...
Hansi
Цитат(Sw1tched @ Aug 6 2003, 10:20 PM)
mi mahni go toq skapan search i shte si e kakto trqbwa tongue.gif a move bi trqa da go naprawq za tezi sys search?

Ти май нещо недовиждаш, говорим за хоризонталния scroll bar, а и да те открехна доста хора имат Google Toolbar.
Sw1tched
be widqh go toq dolu ama ako nqmashe google niamashe da go ima!!
Hansi
Щом ти казваш, че е от Google Toolbar-а значи е така. wink.gif
Само, че ми кажи тук от какво е. smile.gif
Sw1tched
hmm ineresno..na kolko rez. si i kolko in4a ti e monitora?..shtoto kakto widq na mene si mi ba4ka ama znam li..
SepulTeraHead
Аре стига де.. просто вземи го оправи...
Sw1tched
Цитат(SepulTeraHead @ Aug 8 2003, 03:10 PM)
Аре стига де.. просто вземи го оправи...

e nali trqaa da razbera kwo to4no e - ako na nego mu go oprawq na mene shte mi e smaleno...
Hansi
1024x768 Колко инча е монитора няма значение, в офиса имаме 19", имам тестов 15", а моя е 17", така че ти го гарантирам, че не е от това, макар, че то си е ясно. Виж си версията на IE, защото някои тагове се изобразяват по различен начин в зависимост от версията.
Sw1tched
mi moq I bokluk e 5-tica sad.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.