Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здравейте, метъл братя и сестри!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Aresius
Мда... дойде време и аз да се регна тук. Казвам това, защото всъщност откакто съществува форума аз почти всеки ден влизам тук, за да чета (шпионирам ви tongue.gif ) Както и да е... днес реших най-накрая да се регна cool.gif

Ще се представя съвсем накратко:
Истинското ми име е Георги, роден съм на 14.12.1976г и съм от Варна.
Метъл слушам от 1986-1987-ма година...
Групите, които харесвам са: Sonata Arctica, Freedom Call, Blind Guardian, Hammerfall, Dionysus, Royal Hunt, Virgin Steele, Edenbridge, Nightwish, Within Temptation, Dragonland, Thy Majestie и още поне 100 други групи metal.gif , но любимата ми група е RHAPSODY! Те ми станаха любима група още през 1997-а, когато чух за първи път дебюта им...
Между другото аз съм администратор на официалния български форум на Рапсоди (ако все пак някой от вас изяви желание да се регне там, ето линк ---> ЛИНК
БТВ. Никът ми там е The Last Winged Unicorn

Иначе през сободното си време обичам да играя игри, да гледам филми (трилогията Властелинът на Пръстените ми е любимия филм) и най-вече да слушам музика icon_headbang[1].gif Също така свиря малко на китара и кийборд, а любимото ми занимание напоследък (нещо като хоби) ми е да композирам и да правя музика с Fruity Loоps (вече имам към 20 инструментала! boxed.gif ). Друго... аааа да - обожавам фентъзито във всякакъв вид (филми, книги, игри, текстове на песни и т.н...)

Ами това е от мен... засега drinks_drunk.gif

headbang[1].gif metal.gif super.gif punk.gif icon_headbang[1].gif
Mort
Добре дошъл, надявам се да имаш добър престой във форума. Слушаш яки групи... и това е, приятно прекарване!
Nightmare
Вече можеш не само да ни шпионираш. Ще се радваме да споделяш личните си виждания с нас.
Варна!
Warrior Of Ice
Привет! Накани се най-сетне да се присъединиш официално... happy.gif Много се радвам. smile.gif
Tanais
Добре дошъл Aresius. smile.gif
moonshield
Хайско:-)
feather
Шпионираш, а?
Привет и приятно писане. Вече си на открито - не можеш да ни се скриеш. shifty.gif
Ro6ava GarGa
готино представяне,готини групи tongue.gif зрУавеи openwidehug.gif
Lethe
Добре дошъл.
За Стрелци винаги има широко отворени обятия.
openwidehug.gif
Aresius
Благодаря на всички за топлия прием rolleyes.gif
Beerzebub
Цитат(Lethe @ Aug 22 2005, 11:49 AM)
За Стрелци винаги има широко отворени обятия.
  openwidehug.gif

Цоол! wink.gif
alpha prime
адски детски блек метъл хайл blackmetal.gif
Slash


Бабо, ти ли си?

Здравей. icon_headbang[1].gif
Ro6ava GarGa
това ми напомня на един персонаж от Vampire Hunter D. icon_headbang[1].gif
Aresius
Цитат(Slash @ Aug 22 2005, 06:20 PM)


Бабо, ти ли си?

Здравей. icon_headbang[1].gif

biggrin.gif

Toва е Аресиус - велик магьосник от Сагата за Смарагдовия Меч (за тези, които не знаят - първите пет албума на Рапсоди са базирани върху тази сага) headbang[1].gif
````````
Здравей:")
И защо точно сега се регистрира?
Aresius
Цитат(```````` @ Aug 22 2005, 07:56 PM)
И защо точно сега се регистрира?

Добър въпрос rolleyes.gif
Ами след като това доколкото знам е най-големия форум за метъл музика в България и след като аз съм един от най-големите метъли в България (хахаха... майтапя се... ама не съвсем naughty.gif )реших, че е наистина крайно време да изляза на светло ph34r.gif
Alekto
Zdravei i dobre do6ul.
Ti slu6a6 metal ot godinata na rajdaneto mi!!!Tova me razplaka napravo! w00t.gif
cunt
Конбануа(Добър вечер) и от едно неметъл брат/сестра същество.
Приятно драскателстване.
RazorJack
Hail to you drinks_drunk.gif
anonimna_dx
Zdarwei , Zdarwei laugh.gif gotino predstawqne headbang[1].gif ae nazdrawe!!! drinks_drunk.gif evil.gif
SepulTeraHead
Ти си моят герой.
Цитат(Aresius @ Aug 22 2005, 09:36 AM)
Метъл слушам от 1986-1987-ма година...
Групите, които харесвам са: Sonata Arctica, Freedom Call, Blind Guardian, Hammerfall, Dionysus, Royal Hunt, Virgin Steele, Edenbridge, Nightwish, Within Temptation, Dragonland, Thy Majestie и още поне 100 други групи metal.gif , но любимата ми група е RHAPSODY! Те ми станаха любима група още през 1997-а, когато чух за първи път дебюта им...

Все стари групи. rolleyes.gif
Aresius
Е, аз прослушах метъл с други групи... времената бяха други. rolleyes.gif
Ето ги шестте групи, които ме накараха да се откажа от любимците си по онова време Modern Talking (е, бил съм тогава десетина годишно зимане, така че този грях ми е простен huh.gif) Tа през 86-87-а открих истината за музиката в творчеството на W.A.S.P., Twisted Sister, Iron Maiden, Judas Priest, Helloween и Pretty Maids. Именно това бяха групите с които проходих в метъл музиката - първите ми любими групи! Но с течение на времето вкусовете ми леко се попромениха, пък и през последните десетина години се появи една вълна от наистина много добри млади групи, които спечелиха любовта ми и изместиха на заден план старите ми любимци (всъщност от гореизброените шест групи сега все още се кефя така, както го правих някога, единствено на Pretty Maids (старите им класики) и донякъде и на Helloween)
Ro6ava GarGa
Цитат(Alekto @ Aug 22 2005, 09:38 PM)
Ti slu6a6 metal ot godinata na rajdaneto mi!!!

хм...и моето...
Slash
Цитат(Aresius @ Aug 22 2005, 10:43 PM)
Tа през 86-87-а открих истината за музиката в творчеството на W.A.S.P., Twisted Sister, Iron Maiden, Judas Priest, Helloween и Pretty Maids. Именно това бяха групите с които проходих в метъл музиката - първите ми любими групи! Но с течение на времето вкусовете ми леко се попромениха, пък и през последните десетина години се появи една вълна от наистина много добри млади групи, които спечелиха любовта ми и изместиха на заден план старите ми любимци

От споменатите харесвам Maiden и Judas.

Аз не съм така. Колкото и любими нови групички да имам, винаги на първо място ще са първите ми любимци. През 93-94 започнах да слушам Metallica и Guns N Roses, и до ден днешен това са най-любимите ми банди. Всичко друго е на заден план. В метъла и рока няма групи за времето си, има можещи и неможещи. Едни Judas Priest, примерно, и в момента са адски актуални, защото издадоха един от най-големите албуми (да не кажа най-големия), на 2005... wink.gif

Мисълта ми е... последния албум на Judas >>> последните албуми на Freedom Call, Royal Hunt, Edenbridge, Dragonland, Alice in Wonderland и други подобни... smile.gif

П.П.

Даже сега, в чест на великия чичо Роб - ще го сложа за аватар.
Mort
Цитат
любимците си по онова време Modern Talking
ха като малък и аз на тях се кефех biggrin.gif , харесвах също (а и все още харесвам) Роксет.

Цитат
великия чичо Роб
по-скоро леля laugh.gif и последния на Judas не е нищо особено, Рипъра направи къде къде по-качествен албум с Iced...
Slash
Цитат(Mort @ Aug 23 2005, 09:17 PM)
Цитат
великия чичо Роб
по-скоро леля laugh.gif и последния на Judas не е нищо особено, Рипъра направи къде къде по-качествен албум с Iced...

Роб може да бъде какъвто си иска, защото е прекалено голям, а ти прекалено малък за да го наричаш леля. А това, че не харесваш Angel Of Retribution, си е твое мнение. wink.gif
Aresius
Цитат
Аз не съм така. Колкото и любими нови групички да имам, винаги на първо място ще са първите ми любимци. През 93-94 започнах да слушам Metallica и Guns N Roses, и до ден днешен това са най-любимите ми банди. Всичко друго е на заден план. В метъла и рока няма групи за времето си, има можещи и неможещи

Съгласен съм с теб... Аз никога не бих се отрекъл от групите, с които прослушах метъл, но с течение на годините за мен музиката им започна да бледнее пред музиката на по-младите им колеги... Аз няма никога да кажа "Малее... тия какви леваци са!" само и само защото вече не ми харесват толкова много, както преди. Пък и на мен вкусовете ми се промениха - вече почти не издържам албум без клавирир.


Цитат
Мисълта ми е... последния албум на Judas >>> последните албуми на Freedom Call, Royal Hunt, Edenbridge, Dragonland, Alice in Wonderland и други подобни...

Това, че на теб новия албум на Джудас ти харесва повече от изброените групи, не значи че албумът е наистина по-добър! Просто е въпрос на вкус icon_headbang[1].gif
Svetyl
Hi i ot men, samo da spomena che nowiq Judas e nai-golemiqt... im prowal smile.gif Lichno mnenie smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.