Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Google Earth
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Mort
Трудно мога да опиша какво представлява програмата Google Еarth. Трябва да се убедите сами на ТОЗИ адрес.


Но в общи линии е частично триизмерна карта на планетата, изградена от невероятни спътникови снимки. Искате да видите покрива на къщата си, реален модел на пирамидите в Египет или просто да позяпате в реално време камерите на някое кръстовище в Ню Йорк - Google Earth е за Вас! Имайте предвид, че програмата която трябва да си изтеглите от горепосочения сайт изисква онлайн работа с нея и преимущество ще е по-бързата външна интернет връзка.

Наслаждавайте се на великолепна обиколка на Земята! smile.gif
SepulTeraHead
Имам я от няколко седмици. В Лос Анджелис мога да видя някви паркирани коли на улицата, в София блока ми го виждам едвам едвам... Иначе наистина е ебати забавното нещо smile.gif
Nightmare
Само си представям колко трафик ще ми издуха.
feather
Да, много е готино. И аз поразгледах доста неща, сваляйки си направо програмката. smile.gif Детайлните снимки са на големите столици и на други по-големи градове.
И аз знам за това чудо от няколко месеца, но тогава не ми тръгваше под Мозила или нещо подобно. wink.gif Сега, естествено, не съм с Мозила...wink.gif
Радва ме. smile.gif

Боби, виждам ти блока. tongue.gif
При програмата данните са стари. Строежа, който е до нашия блок и е от година и нещо там, на снимките май го няма. wink.gif
Beerzebub
Готино е, прекарах доста време в разглеждане... smile.gif
Т'ва преди няколко месеца. Между другото има и Google Moon.
xskacorex
разочарован съм. пловдив хич, ама съвсем не може да се разгледа от близо.
Vaskes
Minimum configuration:
- Operating system: Windows 2000, Windows XP

ranting.gif
Beerzebub
Нещо подобно:
http://local.live.com/

За съжаление твърде малка част от света е детаилна... Само в САЩ, доколкото забелязвам.
MadHatter
Цитат(Mort @ Sep 21 2005, 08:25 PM)
Трудно мога да опиша какво представлява програмата Google Еarth. Трябва да се убедите сами на ТОЗИ адрес.

Наслаждавайте се на великолепна обиколка на Земята! smile.gif

а случайно да знаеш за съществуването на залив морт в австралия?
(ето за това е нужна програмката) whistle.gif
_FcalmTL_
Звучи интересно и забавно, сега ше си я дръпна. rolleyes.gif smile.gif
spartan117
Да,знам я тая програма,имам я от няколко месеца.Много е яка,ама малко ми сече hmm.gif ......та не я използвам много че ме дразни
†MidiaN†
Hell, Norway <3
ManOwaRadO
И аз на скоро я дръпнах тая програма, много ме кефи smile.gif и сега се вживявам като шпионин на ЦРУ.
InsArtTure
Чух за такова нещо, но не знаех от къде да се добера до него. Отивам да гледам.
10х, Морт.
dambov
програмата е итересна приатно е да разгледаш други страни чрез виртуална намеса макар че пловдив не е много добре изразен brickwall.gif
Nickolleta
египетските пирамиди се виждат много хубаво - все едно летиш над тях wub.gif
гранд каньон - също, даже е направен релефен smile.gif
...ама имам 1 проблем - не мога да намеря великата китайска стена... sad.gif
p0w3r
ааа тая програма я имам от доста от давна мноо е якичка и само дето не мога да си вида къщата щот просто го няма моя град в тая програма smile.gif
Wolfheart
Цитат(dambov @ Mar 9 2006, 09:45 AM) *
макар че пловдив не е много добре изразен brickwall.gif

За сега само Шопия е детайлна и то съвсем от скоро. За другите градове ще чакаме sad.gif
Освен това снимката е малко стара - по-новите сгради не се виждат.
Но поне видях, че бургаското летище е по-дълго от варненското tongue.gif
Ro6ava GarGa
OMG! летищата ли си мерите?! blink.gif
Slash
Що па да не си ги мерим...

Wolf, то ако от Google Earth се виждаше боклука в градовете, пак Бургас щеше да води. tongue.gif

j/k
`Xandria`
^да russian_roulette.gif ,и след него половината градове в България
p0w3r
в България единственото което може да се види тва е от части София и по големите градове по черноморието
Blashyrkh
Планините са доста объркани. На мястото на Вихрен пишe Бурен, ако не се лъжа laugh.gif
Wolfheart
Цитат(Slash @ Mar 10 2006, 05:55 PM) *
Wolf, то ако от Google Earth се виждаше боклука в градовете, пак Бургас щеше да води. tongue.gif

Но на фона на софийския нямаше да се забелязва.
DisasterpriseR
Google Earth е супер добра... обаче трябва да разработят версия и за 98 dry.gif
Wolfheart
Нашата страна пак е пренебрегната mad.gif
Само шопия е в уедрен мащаб. В съседните ни страни има вече много повече петна.
Wolfheart
Вече има много парчета българска земя, които се виждат в уедрен мащаб. Сред тях са Русе, Пловдив, Ямбол, Стралджа, Зимница, Долен Чифлик, Балчик, нос Калиакра, нос Емине, известното кръстовище Петолъчката, което се намира между Карнобат и Сливен и още някои други села и обекти
SepulTeraHead
I CAN SEE MY HOUSE!!!!!!!!!111111111
Beerzebub
Видях си къщата на село и аз smile.gif sweet
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.