Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Писна ми!
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Niilo
Писна ми от шибаните, прости метъли. Малоумни алкохолици, мама им стара!

Бях вчера до една известна пловдивска зала за театрални пиеси, кинопрожекции, всякакви концерти и т.н. Понеже вариантите в Пловдив за свирене се изчерпаха вече, единственото сигурно място май-май е читалище "Иван Вазов" в "квартал" Коматево, което е на майната си!

Но все пак, надеждата умира последна. Отивам в споменатата зала (Въстанник), отивам до дирекцията, за да питам какви са наемите за залата. Финансистката започна с "какъв концерт?" и аз отговорих "принципно говоря, нищо конкретно, просто идва концертния сезон и рок/метъл сцената няма къде да свири"...

"Ааа хеви метъл ли, съжалявам, свестни младежи сте, но преди 2 години направихме грешката да пуснем тук една такава група и счупиха сума ти прозорци, имаше изкъртени и надраскани стени, повръщано наоколо, алкохолни делириуми В залата, миришеше на марихуана, наркомани имаше...".

Седя и.. я гледам x,X И й казвам "Права сте, г-жо. Съжалявам, че Ви отнех от времето, лек ден."

И излезох, с някакво супер самочувствие, че правя такава музика, че си давам парите за репетиции, че ходя да уреждам концерти в комунистически зали само и само да има какво да слушат тези ликета, които разрушават всичко наоколо! Поради тъпата метълска простотия бяха затворени ПРЕКРАСНИ клубове като XXL и SAX!

* плюе *
KingNothing
Прав си човек,ама не всички са такива и това е лошото че заради няква група от лекета се лепва лошо име на всички! Е наиситина по метълски сбирки има яко мизерии ама ако може да цитирам един не много умен приятел " Нал сме метълииии уееее!" wink.gif това показва колко погрешно е представата на самите т.н. се метъли за самите тях! еми това е ...не трябва да се отказваш..опитай пак и дано имаш късмет!:)
Metanoia
Цитат(KingNothing @ Oct 13 2005, 10:00 AM)
"Нал сме метълииии уееее!"

Всъщност въпросният най-вероятно е смешник, който си търси оправдание да прави простотии като слуша метъл. Същото е да си дадеш спестените 1000 лв за GSM и да ходиш с протрити дънки за 12 лв. от битака и да си мислиш, че си супер-турбо-газар, щото слушаш чалга. thumbdown.gif
Говорех принципно!
KingNothing
мда голям смешник е и си прав за мнението за него..ама просто давах пример ,че наистина има и много тъпи парчета метъли ,които развалят мнението на всички за нас!
Ro6ava GarGa
ако мога да цитирам Ицо,хората наистина са глупави и е гадно да осъзнаваш всеки ден колко малко им трябва за да се държат тако прасета...особенно в България...та ние тук на една опашка не можем да се наредим и все др. виновни.
abductor
Цитат(Niilo @ Oct 13 2005, 09:36 AM)
И излезох, с някакво супер самочувствие, че правя такава музика, че си давам парите за репетиции, че ходя да уреждам концерти в комунистически зали само и само да има какво да слушат тези ликета, които разрушават всичко наоколо! Поради тъпата метълска простотия бяха затворени ПРЕКРАСНИ клубове като XXL и SAX!

* плюе *

Ами като са лекета, прасета и незнам какви си още - недей да правиш музика за ТЯХ, можете да си смените репертоара и да ви допуснат до други ПРЕКРАСНИ клубове, като Терикати примерно, там хората са с по 2-3 висши образования - културни, начетени, въобще - приказка. Принципно не мога да ти разбера проблема - това че няма къде да се правят концерти е вярно, само че затова не са ти виновни МЕТЪЛИТЕ, просто градът се напълни със селяни и педерасти и в момента има заведения само за тях. А пък и как си представяш картинката - метълски концерт на който публиката си настиска гъзовете на седалките и слуша в пълана тишина и само кротко ръкопляска между песните. Накрая на концерта деца поднасят цветя на изпълнителите laugh.gif
Пълни глупости си писал, звучиш като абсолютен комплексар thumbdown.gif
Pyjamka
Не е нужно, докато се кефиш на дадена музика, да повръщах, чупиш и драскаш по стените. Ти у вас така ли правиш? Като си пуснеш някоя по-дива песен, веднага риташ столове, събаряш маси.... puke.gif Толкова може да се спретне едно пого (ако има място де) без да се разрушава половината сграда. Просто хората са тъпи да възприемат поведението на други тъпи хора (в случая - метъли) като поведение на цяла общност (всички метъли демек). Но жената си е била в правото все пак, малко или много, ако някой дойде и ти начупи целия апартамент, ще го пуснеш ли вътре пак?.. Надявам се, Niilo, да намерите въпреки всичко място, където да свирите, и да спретнете хубав концерт.

Между другото, abductor, в поднасянето на цветя не виждам нищо лошо!
gad
Когато един човек е тъпак по принцип, няма значение каква музика слуша. И обратното.
Niilo
Цитат(abductor @ Oct 13 2005, 04:36 PM)
Ами като са лекета, прасета и незнам какви си още - недей да правиш музика за ТЯХ, можете да си смените репертоара и да ви допуснат до други ПРЕКРАСНИ клубове, като Терикати примерно, там хората са с по 2-3 висши образования - културни, начетени, въобще - приказка. Принципно не мога да ти разбера проблема - това че няма къде да се правят концерти е вярно, само че затова не са ти виновни МЕТЪЛИТЕ, просто градът се напълни със селяни и педерасти и в момента има заведения само за тях. А пък и как си представяш картинката - метълски концерт на който публиката си настиска гъзовете на седалките и слуша в пълана тишина и само кротко ръкопляска между песните. Накрая на концерта деца поднасят цветя на изпълнителите laugh.gif
Пълни глупости си писал, звучиш като абсолютен комплексар thumbdown.gif

Мисля, че изкривяваш нещата прекалено много.
Относно репертоара - надявам се осъзнаваш, че си казал глупост.

Майната му на Тарикати, защо няма метъл концерти в "Гепи", примерно? Там свирят рок групи от време на време, в Мармалада също. Защо не се допускат по-твърди банди там? Защото хората не си падат по поготата, по трошенето на това и онова, по външния алкохол (ще обясня по-надолу) и всякакви други простотии. Гепи и Мармалад, а също и Петното са примери за СВЕСТНИ клубове. Ходя там с кеф и не ми дреме що за банди/изпълнители свирят там!

Имаше ли SAX? Имаше! Имаше ли XXL? И това го имаше! Имахме 2 МНОГО ДОБРИ концерти клуба. И знаеш ли защо изчезнаха? Заради алкохола! На хората им писна да се внася алкохол отвънка, който е със стотинки по-евтин. Клубовете нямаха печалба от тези работи. Затова и сложиха такси на вечер. Тогава пък спряха да идват да слушат музика хората като входа стана 2 лева - къде-къде по-добрее даси вземеш долнопробна ракия и да се наквасиш като свиня, вместо да чуеш 3 хубави групи наживо, които са си скъсали задника, за да ти направят кефа!

Да, представям си тази гледка! Беше ли на рокфеста в Пловдив? Беше страхотно! Имаше адски много хора, които се кефеха. Тези, които искаха да куфеят - просто станаха и се изтеглиха на празното пространство пред сцената. Култ! Място за пого винаги има! Впрочем обичам пънкарски пога - яко е! Мразя когато на дет метъл концерт примерно някакви горили или скинари се блъскат като невидели и бутат всичко наоколо.
Ти като отидеш на стадиона на концерт/мач, седиш на седалката и ръкопляскаш ли, БЕ?

Съжалявам, явно е комплексарско да имам различно мнение. Да го духаш тогава, ебати.

@Pyjamka, ще се свири 100%, в читалище "Иван Вазов", 'квартал' Коматево...
Mort
Виж сега навсякъде има скапаняци, а най-лошото е и че ще продължи да ги има - същите тия пияни, смръдльовци, заради които на метълите им се носи лошата слава. Важното е ако можеш да продължиш напред и да правиш, това което правиш за тези които го оценяват. Това е твоят начин да им се противопоставиш. А за заведенията има лесно решения - охрана и ако някой направи мизерия го изхвърлят и повече никога не го пускат. Но за това трябва да помага цялата публика, а не да гледа безучастно и да се подсмихва тъпо. Но това май нещо не се вписва в манталитета ни, не говоря за метълския, а като цяло за българския.
А специално за abductor, представи си че съм отишъл да гледам и да слушам някоя група, заради музиката й а не заради блъскането с някви потни говеда. Много ми е странно това, все едно можеш да възприемаш музиката и да изразяваш емоцията си от нея бутайки се. Не ти говоря да седиш като бабичка и да пляскаш, ама все пак да избиеш зъбите и потрошиш ребрата на някой непознат (виждал съм и двете и то на един концерт) няма нищо общо с музиката и не доказва нищо. Така че викай, скачай, дори се бутай но умерено както казва Niilo, но не убивай никой. Защото и това може да стане, а последствията ще са тежки и ще пострада най-вече и бездруго слабата ни метъл сцена...
Vlad
Ебати са то концерт без меле не е концерт.Аз немога да отида да слушам граинд примерно и да не се поблъскам малко.Е разбирасе всичко да е в някви норми.Понякога верно сепоявяват бесните кретени дето се правят на мъже,но за щастие са малко пък и околните не им остават длъжни в повечето случаи. Иначе за тъпите селяци сте прави.Но тва не се определя от музикалните предпочитания.Верно че повечето метъли са си прасета( в което аз невиждам толкова лошо де tongue.gif ).Но все пак понякога простащината е прекалена.Хуу напии си се като животно,накаляи се целия,одраифаи се,но непречи на другите.И аз се нервирам на разни дето пият 3 бири и почват да правят простотий:angry:
xskacorex
Niilo, приятелю, принципно си прав, но ще ти кажа няколко неща.

xxl и sax не работят, защото договорите на временните притежатели са изтекли и сега клубовете се водят в ремонт. релано sax наистина е в ремонт и се очаква след определено / или неопределено / време отново да започне да функционира. друг е въпросът, че не се знае какъв ще е новият статут на заведението.

аз лично преди около седмица ходих в гепи и говорих с шефа за един хардкок концерт. всъщност той като ме видя и каза: "за хардкор концерт ли?" казах му "да" и той се хвана за главата. в първия момент обаче.. /защото по-късно разбрах, че всъщност той е държал пианото, когато работеше../ после реши, че щом съм готов да си платя няма да изпусне възможността.

абе мисълта ми е, че има къде да се свири. само дето трябва да се гарантират някои неща, които обаче в определените сфери са трудно-постижими обещания.

все пак аз открих по-изгодна алтернатива, но не в пловдив, а в асеновград и дай боже след около месец ще има първия хардок концерт от месеци насам..

Lee Scratch Perry & Keith Rowe - Groovy Situation.mp3
abductor
Цитат(Niilo @ Oct 13 2005, 10:08 PM)
Мисля, че изкривяваш нещата прекалено много.
Относно репертоара - надявам се осъзнаваш, че си казал глупост.

Майната му на Тарикати, защо няма метъл концерти в "Гепи", примерно? Там свирят рок групи от време на време, в Мармалада също. Защо не се допускат по-твърди банди там? Защото хората не си падат по поготата, по трошенето на това и онова, по външния алкохол (ще обясня по-надолу) и всякакви други простотии. Гепи и Мармалад, а също и Петното са примери за СВЕСТНИ клубове. Ходя там с кеф и не ми дреме що за банди/изпълнители свирят там!

Имаше ли SAX? Имаше! Имаше ли XXL? И това го имаше! Имахме 2 МНОГО ДОБРИ концерти клуба. И знаеш ли защо изчезнаха? Заради алкохола! На хората им писна да се внася алкохол отвънка, който е със стотинки по-евтин. Клубовете нямаха печалба от тези работи. Затова и сложиха такси на вечер. Тогава пък спряха да идват да слушат музика хората като входа стана 2 лева - къде-къде по-добрее даси вземеш долнопробна ракия и да се наквасиш като свиня, вместо да чуеш 3 хубави групи наживо, които са си скъсали задника, за да ти направят кефа!

Да, представям си тази гледка! Беше ли на рокфеста в Пловдив? Беше страхотно! Имаше адски много хора, които се кефеха. Тези, които искаха да куфеят - просто станаха и се изтеглиха на празното пространство пред сцената. Култ! Място за пого винаги има! Впрочем обичам пънкарски пога - яко е! Мразя когато на дет метъл концерт примерно някакви горили или скинари се блъскат като невидели и бутат всичко наоколо.
Ти като отидеш на стадиона на концерт/мач, седиш на седалката и ръкопляскаш ли, БЕ?

Съжалявам, явно е комплексарско да имам различно мнение. Да го духаш тогава, ебати.

@Pyjamka, ще се свири 100%, в читалище "Иван Вазов", 'квартал' Коматево...

Мисля, че не разбра какво точно се опитвах да кажа. Имах предвид, че когато се правят МЕТЪЛ концерти, там отиват МЕТЪЛИ, една част от които не са културни и интелигентни средношколци като тебе. Не ги защитавам, просто фактите са такива - ако не ти изнася, както вече ти казах, можеш да се насочиш към друга музикална област. Що се отнася до "прекрасните" клубове като "Мармалад" и "Гепи" - там не се свири метъл не защото хората не харесват пияни метъли (там и без друго е пълно с всякакви пияни тъпанари), а защото това са комерсиални клубове, в които не се толелира метъла като цяло. За Сакс и XXL - вярно е, че там масово се внасяше алкохол, но я си помисли какви бяха цените (тук е момента да отбележа, че аз никога не съм внасял), освен това и двете места не бяха нищо повече от супер-гадни дупки, всъщност единственият що-годе свестен метъл-клуб в тоя град беше Скалата, но ти по това време сигурно още си си играл с колички... Това което се опитвам да ти обясня е, че е тъпо да обвиняваш аудиторията за това, че няма къде да се свири - в София примерно тя е същата, но клубове има. Предпоследното ти изречение между другото не ми хареса особено, не е редно да ми пожелаваш такива неща (я пак си прочети правилата на форума), още повече, че сме съграждани (а аз не съм някой крехък дришльо, дето е много отворен само във форумите), така че все пак внимавай какви лайнца ти извират изпод пръстетата.
Niilo
@xskacorex,

Нали знаеш, че това за XXL и SAX са чисто и просто формалности. До колкото чух, SAX-а специално ще става пиано-бар. За всеки случай, няма да е концертен клуб. Бях забравил пианото, впрочем. И там не беше лошо, макар че никога не ми е харесвало разположението на сцената... все пак ставаше за свирене.

@abductor,

Не мисля, че нещата тук са досущ както в София. Факт е, че София е къде-къде по-развит град и има много по-малко както ти каза селяни и малоумници, отколкото има в Пловдив. И все пак не мисля, че има място за сравнение между двата града в това отношение. По-редно би било да се сравняваме с Бургас, примерно. Макар, че тамошната сцена изообщо не лоша.

Колкото до това, което не ти е допаднало: след като си правиш обидни за мен заключения на базата на неща, които явно не знаеш, аз трябва да върна топката. Ти се засегна така както и аз. А колкото до физическата саморазправа - не съм очаквал, че някой от този форум може да стигне до такива заплахи, но уви...

А и още нещо. Не си прави грешното заключение че съм мрънкащо гъзарче. Просто бъди сигурен, че ще си на моето мнение за публиката когато даваш по сума ти пари всяка седмица за репетиции и пътни (до Коматево, представи си!), при това защото останалите репетиционни, които имаше, вече ги няма именно заради тези, за които пиша. Да, тази до Фламингото в момента е една гадна дупка със счупена техника, знаеш ли защо? Защото такива като Габана си правят там алкохолни делириуми и се замерват с томове, представи си. С Лъчо положението не знам какво е, но вероятно не му е било приятно да му се прави на нищо техниката, която изобщо не лоша, впрочем. И не ми е приятно единственото място, където могат да свирят групи като Грях и Intestination да е читалището в Коматево, от 5 часа следобед при това, поради проблема с градския транспорт. Тъпо е, нали? Изобщо нямаше да ти е приятно на мое място.

И не съм пуснал тук тази тема, за да се оплаквам като млада девица. А за да обсъдим проблема с говедата. Ако исках да мрънкам, щях да пусна тази тема в къде-къде по-известни форуми, било то и немузикални.
Mago De Oz
пичове,мога само да кажа 4е е така от много години насам. Аз като един от най-дъртите метали който са оцелели през години,ще ви кажа,че това отношение към нас донякъде е оправдано. През соца наистина беше така,бяхме много малко хората който си миехме косите редовно:) повечето метали тогава бъркаха метала с хипарията,т.е осираха се по български:) За съжаление като се каже веднъж че сестра ти е курва,ходи доказвай че нямаш сестра smile.gif Ето в Каварна нямаше един побой,поне аз не видях такъв, но може би това е следствие от факта,че свиреха по хеви и пауър банди,а не кор или пънк. Забелязъл съм че държанието на феновете,зависи и от стила на който се кефят,т.е. по малко изпълнения стават на по меките стилове,а големите шитове се получават на хардкор или грийй,но това си е мое мнение.
xskacorex
за къде стават по-големи погроми може да се поспори, но е факт, че такива стават. и това е по-важното..

xxl всъщност май няма да отвори врати повече, sax според думите на мениджърката е просто в ремонт. но може и да си прав за пиано бара.

пробвайте в гепи. аз като отидох казах: "в деня на концерта ще дойдем рано няколко човека и ще го подготвим така, че да е по-безопасно. ще отвием масичките отпред и отстрани, ще махнем столовете.. дрън дрън. успокоявах ги" и всъщност единствената критична точка може да се каже, че е плотовете отколо двете колони пред сцената. ама за метъл концерти едва ли има проблеми, щото едва ли някой ще се качва да прави stage diving cool.gif

само дето сделката ще бъде трудна. пазаренето ще е голямо.

но щом ще свирят кълн и сноб. щом щяха да свирят headshot, santeria и zegota, то защо да не могат да свирят и грях и intestination. а женката и пича на бара са точни. можеш да ги накараш да обработят шефа smile.gif
Niilo
Данчо wink.gif,

благодаря за предложението, но не мисля, че има смисъл да пробваме в Гепи. Поради простата причина, че после на нас ще ни се търси сметка ако има нещо счупено. А то ще има. Освен това, наема определено няма да е под 100-150, а за метъл концерт, като включиш и озвучаването, повече ако дадеш, ще си на загуба, което не е целта на занятието.

Положението с хардкора е различно и много ви се радвам на сцената smile.gif Помня когато преди си запазвахте неделята с разни суми wink.gif, ти помниш ли? wink.gif
SepulTeraHead
CELEBRITY DEATHMATCH:
Niilo vs Abductor

icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Почвайте със залаганията! 50 кинта, че abductor ще измете пода с Niilo.
InsArtTure
И аз пия бира и аз дивея и аз обичам силна музика, но не съм безпардонен тъпанар каквито са повечето хора въобще. Друга е темата и за класовото разделение, което колкото и да не ни се ще си присъства и по отвратително от когато и да било.

Радвам се, че има хора, които мислят за проблемите и недъзите на обществото. Така се върви нагоре.

А ако в този форум има повече свестни хора от другаде-това си е чист късмет...
xskacorex
вчера направих видео-запис направо от извора на последното парче на взирв с новия им китарист. smile.gif

очаква се на идния концерт да размажат всички корове, пънкове и метъли! агресия и омраза от сърцето. текстът е animal liberation
icon_headbang[1].gif

иначе за неделите нищо не помня huh.gif rolleyes.gif openwidehug.gif

мхм, интересното е, че набутвацията я има винаги. или поне в 80% от случаите.

вчера след 23:00 ч. в коматево в репетиционната дойдоха някакви метъли, които се бяха заредили здраво с бири, разредители и други за нощната.. cool.gif cool.gif
Niilo
Абе шматко, това бяхме Atephobia smile.gif Бяхме на нощна репетиция.
Вие пък излязохте 1000 човека, откъде се взехте?
xskacorex
хаха. че не бяхме много, бе. 6 човека. 5 от групата и аз.

а кой беше образа, който влезна и зададе емблематичния въпрос: "махате ли се вече?"

хехе. е това е.. все пак бях прав за бирите и разредителите, нали? видях ги аз в нощта!
biggrin.gif
Niilo
Шест човека за хардкор ми се виждат много wink.gif

Ами типа с тази реплика е бил Гейшата сигурно, един удивителен образ... много е грозен, нали? wink.gif

Бирите ги бяха взели зад гърба ми, гадините dry.gif Знаят, че съм sxe и не ги бяха репортирали, видях ги чак в Коматево. И на сутринта от тези две бутилки имаше една и половина smile.gif Прави си сметката. Само газираното отиде, защото върви с кроасаните и вафлите ;P
xskacorex
геее, лудница. sxe, чудесно!

5 човека, бе. не 6. двама китариста, бас, барабани и вокал. аз бях шестият.

айде поздрав: Bane-08-I_Once_Was_Blind.mp3
Pyjamka
Цитат(Niilo @ Oct 15 2005, 09:12 PM)
Ами типа с тази реплика е бил Гейшата сигурно, един удивителен образ... много е грозен, нали? wink.gif

Моля ти се, Niilo, дай ми някоя снимчица на това чадо Божие!! Моля теее!! hmm.gif Много искам да го видя!!
Niilo
Хаха smile.gif Вие се забравихте с него май...

Нямам снимки негови, съжалявам. smile.gif
Pyjamka
"Влакът отминава с тежки колела, Червеят остава завинаги в ума.."
За домашно да го снимаш, ясно? tongue.gif Пък аз ти обещавам, че догодина може и да дойда в Пловдив да ви чуя как свирите.
InsArtTure
Цитат
Пък аз ти обещавам, че догодина може и да дойда

Това изречение звучи доста странно. tongue.gif
Slash
Цитат(InsArt†ure @ Oct 16 2005, 10:57 AM)
Цитат
Пък аз ти обещавам, че догодина може и да дойда

Това изречение звучи доста странно. tongue.gif

Всички момичета/жени са така. След обещавам, следва задължителното може би. cool.gif
Niilo
Slash ако не направи такова включване не може...

Темата се разви по много хубав начин в последните постове, признавам!
alpha prime
сакса май го беха поломили некви мозъчно недоразвити кораджии .. или се бъркам rolleyes.gif
xskacorex
дориан от шумен изкърти тавана.
не е малка щета, но с това се изчерпва всичко, което е причинено от "мозъчно недоразвитите кораджии" rolleyes.gif
kikk4o
Metala e muzikata na inteligentnite.... icon_headbang[1].gif
gtzvetkov
Цитат(kikk4o @ Oct 18 2005, 10:51 PM)
Metala e muzikata na inteligentnite.... icon_headbang[1].gif

Що за глупост? mad.gif
lelqLora
"Отказах се от всичко мазно
опръска ме светът със кал
обърнах гръб на суетата
създадох вечния скандал"

Леля ви Милена го е казала най-добре smile.gif
alpha prime
Цитат(xskacorex @ Oct 16 2005, 08:04 PM)
дориан от шумен изкърти тавана.
не е малка щета, но с това се изчерпва всичко, което е причинено от "мозъчно недоразвитите кораджии" rolleyes.gif

e to towa e malka shteta ... kakto i da e oshte kogato sucksa pochnaha da prawqt tiq koncerti si slojiha Dorian i razni takiwa w gashtite ama ako w nqkoe drugo zawedenie stane edna tajkawa izcepka nqma da puskat ne samo korajii no i unplugti na gyrbana primerno
Niilo
Май има светлина в Гепи \m/
ManOwaRadO
Цитат(gtzvetkov @ Oct 18 2005, 11:29 PM)
Цитат(kikk4o @ Oct 18 2005, 10:51 PM)
Metala e muzikata na inteligentnite.... icon_headbang[1].gif

Що за глупост? mad.gif

Класическата музика е за интелигенцията, както и за мене happy.gif
`Xandria`
Цитат(lelqLora @ Oct 19 2005, 12:39 AM)
"Отказах се от всичко мазно
опръска ме светът със кал
обърнах гръб на суетата
създадох вечния скандал"

Леля ви Милена го е казала най-добре smile.gif

punk.gif подкрепям
t0xIc
Ходил съм на 1-2 концерта в САКС-а ..наистина беше много яко ...даже можех да не си плащам билета и да вляза с AciDust ама ги дадох кинтите баси ...2 или 3 лева бяха ..смешна цена за добри групи наистина...друг е въпроса ,че след концерта имаше Рожден Ден и парите от входа отидоха за купуване на алкохол smile.gif))

обаче на самия концерт не си купувах алкохол от там по две причини - ако искаш да пийваш спокойно бира нямаш гледка към сцената освен ако не си откъм бара ама оттам е някво високо не ме кефеше ,а иначе 1 път ми разляха бирата щото решиха да изблъскат всичко хора няма значение кой е в погото и кой не е ..затова не направих втори път тая грешка
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.