Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: За Про-рок и мегаломанията
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Warrior Of Ice
Като за начало, искам да се извиня, задето нарушавам едно от най-старите правила в този форум, а именно това, забраняващо крос-форум дискусиите. Правя го по изключение и с нежелание.

Искам да ви обърна внимание на ето тази тема от форума на сп. Про-рок. Форум, в който изгубих желание да пиша още преди години, но в който сигурно щеше да се появи настоящото мнение, стига темата да не беше заключена. Защото е най-лесно да окаляш някого, след което да се измъкнеш тихомълком, като същевременно лишиш засегнатия от възможност да се обоснове в своя защита - практика, която съвсем не е нова за екипа "пророческий".

Да, приятелят ни Mort е допуснал грешка, като публикува новина, без да посочи източника й. Грешка, за която беше порицан и която няма да се повтори. Не виждам, обаче, как случилото се оправдава подобно нахвърляне от страна на уебмастъра на Про-рок, при положение, че се случва за първи път и очевидно е плод не на злонамереност, а на невнимание. И друг път е имало тук новини от сайта на Про-рок, като винаги източникът е бил посочван изрично. Явно някои видяха удобен повод да дамгосат с обидни определения един от малкото родни метъл сайтове, които не сервилничат пред въпросната т. нар. "медия" и оттам - не са й удобни. Не е липса на чест да признаеш една грешка и да я поправиш, както и сторихме. За липса на чест говори това да петниш нечие име, воден от нездрав стремеж към доминация. Което ме довежда и до упрека за премахнатите благодарности към екипа на Про-рок. Да, бяха премахнати, но не преди от сайта на списанието да изчезне банера на Metal World - без никакво обяснение и без обективна причина. Решихме, че при това положение най-адекватно би било да действаме по същия начин, защото не можем да дължим каквато и да е благодарност на някой, комуто липсва елементарната етика, че дори и доблест да излезе и открито да заяви позицията си. Но какво да се прави - тези неща за някои хора са явно непознати.

Казах каквото имах за казване, оставям изводите на вас.
RazorJack
Един Казанлъшки лаф: кво ти пука бе, нали си метъл? biggrin.gif

Ми така де трябва да се цака конкуренцията, кво се учудваш толкова.
Crafter
А всъщност какво значение има?
Човека си е написал отдолу, че грешката е поправена и това е всичко...
и сайта и форума им са грозни biggrin.gif
Nikola Bathory
Хехе, тия от пророк са много зле, пълни глупаци са, тоест.
За последен път това смотано списание съм го купил преди 2 години.
Въобще за такива като тях е по-добре да не се говори изобщо, страшни МЕГАЛОМАНИ, както Warrior Of Ice ги определи. Това е най-точното описание! thumbdown.gif
SepulTeraHead
Satyr е можел съвсем спокойно да си edit-не или изтрие мнението, след като грешката е била поправена. Наистина гадна провокация от негова страна.

Иначе Mort е глупак и трябва да внимава повече.
Rolf
"Про-рок" никога не са били нещо повече от сбирщина на музикални инвалиди с претенции за величие. Имайки това предвид, не си заслужава на нищо, направено или казано от тях, да се гледа сериозно. Още по-малко си струва да се засягате, когато нападките идват от жалък страхливец като Satyr, който се скрива зад модераторските си правомощия веднага щом усети, че дадена тема не се развива в негов интерес. Свиркайте си и карайте напред, те нека си вярват.
feather
Rolf, изобщо не знам кой си, но мнението ти сякаш повтори моето. Подкрепям. rolleyes.gif
Nikola Bathory
Цитат(Rolf @ Oct 24 2005, 10:32 PM)
"Про-рок" никога не са били нещо повече от сбирщина на музикални инвалиди с претенции за величие. Имайки това предвид, не си заслужава на нищо, направено или казано от тях, да се гледа сериозно. Още по-малко си струва да се засягате, когато нападките идват от жалък страхливец като Satyr, който се скрива зад модераторските си правомощия веднага щом усети, че дадена тема не се развива в негов интерес. Свиркайте си и карайте напред, те нека си вярват.

Евала! Точно така стоят нещата!
И още нещо - не купувайте това списание про рок!
InsArtTure
Цитат
И още нещо - не купувайте това списание про рок!


Можеше да си го спестиш това. Въпросът е тук, когато видиш, че някой мизерничи да не му обръщаш внимание, да не го взимаш на сериозно. Всеки си жъне посятото, а подлостите трябва да ги прощаваме. Не да падаме по-ниско. Това имам предвид.
Slash
Цитат(Nikola Bathory @ Oct 25 2005, 10:58 AM)
И още нещо - не купувайте това списание про рок!

Forget Belana, use Pro-Rock. ph34r.gif

Не виждам смисъл да се занимавате с глупаци, които дори не могат да си вършат работата... wink.gif
Rolf
Цитат(Slash @ Oct 25 2005, 12:02 PM)
Не виждам смисъл да се занимавате с глупаци, които дори не могат да си вършат работата... wink.gif

Всъщност те вършат някакво изкривено подобие на работа и което е най-страшното - според мен повече пречат на сцената, отколкото й помагат. thumbdown.gif
xskacorex
силни думи. не прекалихте ли?
xskacorex
съгласен съм, че от страна на про РОК се забеляза некоректно отношение още в самото начало на сътрудничеството ни, но нещата , които се изписаха тук ми се струват пресилини.

аре поздрав с на хлебарката крясъците.. headshot.. до края на светаааа!!!
Nikola Bathory
Цитат(Slash @ Oct 25 2005, 10:02 AM)
Forget Belana, use Pro-Rock. ph34r.gif

хехе, готино!
Niilo
Цитат(xskacorex @ Oct 26 2005, 05:45 AM)
силни думи. не прекалихте ли?

bowdown.gif drinks_drunk.gif
Rolf
Цитат(xskacorex @ Oct 26 2005, 07:45 AM)
силни думи. не прекалихте ли?

Не. Ако беше чел някой от последните им броеве (в смисъл от последната година, година и нещо), сам щеше да се убедиш, че точно така стоят нещата. Абсолютно са се самозабравили, живуркат в някакъв свой измислен свят, където всеки е длъжен да се прекланя пред великата им медийна империя. laugh.gif Тенденциозността им е станала запазена марка; да не говорим с каква отвратителна арогантност пишат за някои доста стойностни групи.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.