Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Последната група, която открихте?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75
Alti
Цитат(scion_of_storm @ Dec 7 2007, 09:19 AM) *
SoiL. Яко smile.gif

Мда SOiL радват много wink.gif ама кой ти каза за тях ? rolleyes.gif и по-специално за pride ?
scion_of_storm
Мани го прайда, имат и по-добри песни smile.gif
Exhumator
Sarcofago (бразилски блек/траш) и Blutklinge (немски блек)... icon_headbang[1].gif
Warrior Of Ice
Alestorm - култов "пиратски" пауър метъл. Много енергично и свежо звучат, имат някои добре вмъкнати фолк елементи, свиренето е на ниво... punk.gif
Arq
^дам и аз това щях да напиша хаха много радват пиратите smile.gif много ме впечатлиха smile.gif
Shadow Man
Yggdrasil

Страхотен Viking-Folk metal смесица от много музика разнообразни вокали и тежък но мелодичен саунд.
Почитателите на Vintersorg и Borknagar няма да съжеляват има ги в темата на датата с любов.
Alti
Ayreon bowdown.gif Опера!!!Велика!!! Трябва да се чуе!!!
Цветомир
Obliteration(Nor) - едни от тазгодишните дебютанти - доста стабилен дет
Exhumator
Vordr.
Rolf
La-Ventura. Холандци, лек и атмосферичен "готик" метъл, много приятни.
Twilightfall
Gernotshagen.
Германци, фолк/викинг метъл, много приятна група. smile.gif
Dragontear
DANZIG smile.gif
sharon
Hollowtone, доста силен дебют. През 2008-ма се очаква и второ албумче whistle.gif
beyondtheblack
Devastator

http://profile.myspace.com/index.cfm?fusea...iendID=80514016
Warrior Of Ice
Cor Scorpii - проект на бивши членове на Windir, страшно добър фолк/блек. Сашо, чуй ги задължително!
scion_of_storm
Аз отдавна ги знам... smile.gif
Mort
Цитат(Warrior Of Ice @ Dec 15 2007, 11:08 PM) *
Cor Scorpii - проект на бивши членове на Windir, страшно добър фолк/блек. Сашо, чуй ги задължително!

Къде можем да го намерим албума?
sodomicdream
Reaktor blink.gif
Warrior Of Ice
Цитат(Mort @ Dec 16 2007, 10:42 AM) *
Цитат(Warrior Of Ice @ Dec 15 2007, 11:08 PM) *
Cor Scorpii - проект на бивши членове на Windir, страшно добър фолк/блек. Сашо, чуй ги задължително!

Къде можем да го намерим албума?

Май го няма още, но и парчетата в myspace профила радват много.
scion_of_storm
Слушайте демото, принципно е лесно да се намери. Ако имате трудности - свиркайте, мисля, че го имам нейде из пе-це-то, ако не съм ги изтрил :>
Shadow Man
Eй аз го имам ще го кача

щрак
scion_of_storm
Евала ти правя братко, препоръчвам го на всички!
sharon
Enemy Of The Sun, нов проект на Waldemar Sorychta. Най-накрая се докопах до дебютния албум wub.gif
traektoriq
^ Сподели моля те къде ?
Цветомир
Martyr bowdown.gif
lodborg
^ Хохо! icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Warrior Of Ice
Цитат(sharon @ Dec 17 2007, 04:03 PM) *
Enemy Of The Sun, нов проект на Waldemar Sorychta. Най-накрая се докопах до дебютния албум wub.gif

Единствено противните SOAD-ски моменти развалят удоволствието от творбата... evil2.gif
Twilightfall
The Burning - Дания, траш, ненормалнен при това.
Shadow Man
bowdown.gif Made Of Hate bowdown.gif

Докато зацепя кой са те си стана откритие а толкова чаках техният албум това са бившите Archeon обложката на албума е застопорена вече година под ника ми .И тъй като албума на Made Of Hate е качен вече в арената по късно ще кача Archeon.
COTU
Glory Opera

Може да не е толкова нова, но за мен е...

bowdown.gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

Glory Opera - Ants of Fire icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Airin Of Ancelot
Hollowtone. Мелодет, качествена работа. icon_headbang[1].gif
wqwrrr
Solaris. Интересна българска прог рок банда, за която четох прекрасна статия в "Сивостен" и реших да пробвам. Заслужава си да бъде чуто, а дебютният им албум от 1995-та година е качен на сайта на групата - тук.
Wolfheart
subMission

Определено има доста хляб в тези юнаци от Намбия. Млада група, само с едно демо, съдържащо 4 песни, които ги има и в myspace страницата им. Четвъртата песен ми е малко безразлична, но първите три къртят мивките. Звукът не е на ниво, но да се надяваме че ще ги намери някой готин лейбъл, въпреки географското им положение.
Aggressive Perfector
Pekatralatak - анархопънк от Франция. Заслужават си да им се хвърли едно ухо...

http://free.bol.bg/anarchoi/P4%20-%20Pure%20Retournade/
http://foetusparty.free.fr/live%20fp%20pekatre.htm


Shadow Man
Saint Deamon

Убиствен хеви метъл от студените страни.
Wintersunset
Ambeon

Един от проектите на Arjen Lucassen. Вероятно не е толкова неизвестно, де... но все пак, да се знае за какво иде реч.
Прогресив/симфоник/ембиънт или както там още го определят.
Знаех си, че няма начин да не е гениално. Вокалистката има прекрасен глас и зациклих на албума... wub.gif
ludspamer
Violence icon_headbang[1].gif Благодарение на SepulTeraHead metal.gif
Twilightfall
Dreamtale. Знаете ги, просто все не ми оставаше време да ги чуя. ;]
Mago De Oz
Archeon

Поляци, водят ги мело-дет, ама на мен повече ми приличат на пауър с харш вокал. Много яки парчета, качествена работа !
Gelu
^+1
Shadow Man
Случайно ако сте пропуснали Made Of Hate това е Archeon с новото си име.
lodborg
Цитат(wqwrrr @ Dec 20 2007, 06:08 PM) *
Solaris. Интересна българска прог рок банда. Дебютният им албум от 1995-та година е качен на сайта на групата - тук.

Йоане, думи нямам да изразя колко съм ти благодарен за този пост. Не съм аз единственият човек, който слуша този албум на касетка вече години и търси като луд мп3-ки на тавата! Които никъде не бях намерил. Имаш една бира от мен, а предполагам, че и от още хора ще я получиш. Благодаря още веднъж.
Gelu
Ето защо Made of Hate и Archeon ми харесват еднакво.
noel_f
^^И на мен ми харесаха. bowdown.gif
Braindead
Проекта на Webster, Blotted Science, досега нищо не ме е отнасяло така от първия път!

Не знам защо толкова късно разбрах за това нещо, но е божествено! bowdown.gif
noel_f
Elend - страхотна neoclassical групичка. В момента слушам и Primordial. metal.gif metal.gif metal.gif
Exhumator
Vuohivasara и Blutschrei, но и двете не ме грабват особено.
Gelu
Helritt bowdown.gif
Shadow Man
Faithful Darkness

Няколко месечната суша свърши качесвен мело дет от швеция много млади много талантливи Метъллорда го качва в момента.


Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.