Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Последната група, която открихте?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75
varador
Не беше скоро ама мисля,че беше IronFire. icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Имаха хубави песни,но не мога да кажа,че са наи-великите. no.gif no.gif
Svetyl
Poisonblack. Не мога да кажа какъв стил са, май готик най им отива. Обаче са някак по разчупени. Абе вие ги знаете, какво обяснявам smile.gif
Dreamtale
Lunatica. В nfo-то пише, че са атмосферичен метъл, на мен ми бият повече към пауър... Яки са, пее жена.
Voodoo_girl
Ами тя ми беше позната от доста време, но само като име. Ta чак сега откривам колко яки всъщост са. Obituary RuleZ! icon_headbang[1].gif
Наскоро си бях дръпнала една песен на Suffocation. Много ми хареса, даже сега нея слушам става въпрос за Souls to deny. По този повод някой има ли линк към и някоя дргуа песничка на групата. happy.gif
Slash
Цитат(Voodoo_girl @ Jul 24 2006, 05:23 PM) *
Наскоро си бях дръпнала една песен на Suffocation. Много ми хареса, даже сега нея слушам става въпрос за Souls to deny. По този повод някой има ли линк към и някоя дргуа песничка на групата. happy.gif

БРАВО!!! Една от най-любимите ми дет банди... metal.gif

Effigy Of The Forgotten
InsArtTure
ETERNAL OATH

Много интересна група-хем дет, хем мелодет, хем пиано, хем какво ли не. icon_headbang[1].gif Просто задължителни.
Voodoo_girl
Уаааа. Slash, много ти благодаря, ще те позлатя за този линк. Има го и новият албум на Циклоните. icon_headbang[1].gif
Slash
^ Пак заповядай! wink.gif


Киро, от новите неща на фтп-то харесах Dark At Dawn! Все още не съм ги слушал достатъчно, но ми хванаха ухото.

Pathos - улегнаха си и вече мога да заявя, че са поредните гениални шведи. Звучат като Tad Morose, но си имат своя собствена идентичност... icon_headbang[1].gif bowdown.gif
King_of_Beer
Vesperian Sorrow много добра група свирят блек метъл
Girl_from_Hell
Most precious blood icon_headbang[1].gif много са готони ама незнам точно какъв стил са ,някой ако ги знае pls да ми каже smile.gif
parabellum
Цитат(Girl_from_Hell @ Jul 25 2006, 03:06 PM) *
Most precious blood icon_headbang[1].gif много са готони ама незнам точно какъв стил са ,някой ако ги знае pls да ми каже smile.gif

pure american hardcore.
Слушай Nothing In Vain, най-добрият им албум, с най-добрите песни: the lantern, less than zero, etc.


cheers for choosing hardcore.
Airin Of Ancelot
Ahrcana - някакви италиански пауър метъли. Нищо изключително, но музиката е приятна и отлично изсвирена.
Girl_from_Hell
Am I Blood - Много са зарибени ,катрят плочки smile.gif
scion_of_storm
Miriada, невероятни са bowdown.gif СЛушах албума им вече няколко пъти поред, и ще продължавам още доста време да го слушам. bowdown.gif icon_headbang[1].gif wub.gif
Revenant
Цитат(King_of_Beer @ Jul 25 2006, 11:53 AM) *
Vesperian Sorrow много добра група свирят блек метъл

И аз скоро ги открих ...за американци не са толкова зле
Gory Blister също са ми скорошно откритие можете да чуете тук цък
lelqLora
Аз преоткрих след може би цяла година забвение Danzig, или по-известни като група "Банциг" biggrin.gif
max.666
Gutted-"Bleed For Us To Live''
falio`
Bridge To Solace
Mago De Oz
Неможе да се каже ,че съм преоткрил или открил, защото ги слушам от доста време, но напоследък съм тотално откачил на тема Ensiferum bowdown.gif Айде сега за всички фенове:
Ensiferum - Hero In A Dream icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
Another Day! ph34r.gif
gtzvetkov
TIME AGAIN
Airin Of Ancelot
Disarmonia Mundi - някакъв проект на Bjorn от Soilwork. Як мелодет. metal.gif
Nothing to No One
последните групи за които разбрах бяха Scar Symmetry,bullet for my valentine и още мнооооого други на които вече им забравих имената .... божичко по света има тооооолкова мн групи! Рогатия знае колко ли може да са на брой.... със всеки изминал ден се появяват все повече и повече .... brickwall.gif
Обаче скар Симетри вече си ги слушам от 1 месец и са мн добри! супер яки пичове,жалко че не са мн известни ...
KingSlayer
Преди час я набарах само и вече съм фен bowdown.gif

Into Eternity
scion_of_storm
Hell-Born, полски блек/дет. Явно имам слабост точно към тази стилова ориентация, щом и Бехемот и тези ми харесват толкова. Много са добри bowdown.gif metal.gif
`Xandria`
Малко късно открих Skyfire. Препоръчваха ми ги, но така и не се бях наканила да ги чуя, оказа се добро попадение. icon_headbang[1].gif Напомнят ми малко на Children of bodom, но си нямам идея какво свирят, само знам, че звучи много стегнато и свежо. “Spectral” e един чудесен албум. smile.gif
Airin Of Ancelot
Цитат(scion_of_storm @ Aug 7 2006, 07:44 PM) *
Hell-Born, полски блек/дет. Явно имам слабост точно към тази стилова ориентация, щом и Бехемот и тези ми харесват толкова. Много са добри bowdown.gif metal.gif

Доколкото разбрах, в състава на Hell-Born участват бивши членове на Behemoth...


Аз пък открих Cemetery Of Scream - много приятен дуум/готик.
cunt
Violent Onsen Geisha (暴力温泉芸者) - японски нойз. Не зная много за нойза и не слушам особено, но това ми допадна.
pSy_ZeRo
Assemblent
Португалски мелодичен детец с разни салтанати, бива определно.
Slash
Eternal Ruin
Малтретират съзнанието!


Wastefall
Имат нещо общо с Pain Of Salvation, но не чак толкова. Не са прекалено сложни, но все пак - само за интроверти!


Subaudition
Мисля, че нямат общо с Tenhi (култ), а предлагат нещо индивидуално... резултатът е много красив!
Predator-S
Fear Factory icon_headbang[1].gif

сега откривам Chimaira
Wrath_Child
Поздравления , ОТКРИВАТЕЛЮ !
Svetyl
Sencirow- немски пауър. Харесва ми, че няма нищо излишно в музиката им. Нито е епична, нито сложна. Просто едни качествени пауър метъл песни.
Revenant
Hammers Of Misfortune - абе доста забавен метъл не знам как да го определя
By Night - поредният шведски мелодичен дет... аз не намирам кой знае какво, ама му дават високи оценки
Predator-S
Цитат(WrathChild @ Aug 14 2006, 10:51 PM) *
Поздравления , ОТКРИВАТЕЛЮ !

Това трябваше да ме разсмее or?
Voodoo_girl
Наскоро попаднах на някакви линкове с Macbeth. Първо си дръпнах една песен да видя за какво става въпрос, песента за която говоря е Forever. След като я чух веднага започнах да тегля и трите албума на групата. Адски са добри и много ми допадат. Като стил ги водят black/gothic metal. Мисля, че ще ми станат поредната любима италианска готик група. wub.gif
Airin Of Ancelot
Cemetery Of Scream - лек и доста зарибяващ готик метъл. smile.gif
MadHatter
^^Macbeth наистина са прекрасна група, поне по мое мнение wub.gif
Mort
Wolf. Не че не съм ги чувал и преди, но явно чак сега с последния си албум ми направиха добро впечатление.
ToTo
Dope - но като цяло нищо особено! Единствено Die Motherfucker Die си заслужава според мен!!
Revenant
Mokoma - eгати как не съм ги чувал досега...невероятни са
ако някой има албума от 2006 да се обажда веднага, че съм спал
Rodd1ck
Nortt
Чак сега го откривам, още не съм вникнал добре в музиката му, но определено има доста добри неща, макар и не всичко, което чух. Обаче си е музика за определени настроения, не е блек, но не е и дум, някаква мешавица е. Не е нещо сложно, но пък е атмосферично и мрачно. smile.gif
Pyjamka
The Compulsions - американска банда с не много дълга история. Свирят рок, малко еднообразен (от това, което слушам в момента, съдя), напомня по звученето на старите групи. Не е някакво тежко, нито противно; става за слушане в колата. biggrin.gif
Airin Of Ancelot
Soulscar. Нетипичен мелодет от Канада, с доста сполучливи включвания на женски вокали. smile.gif
Slash
Koyaanisqatsy


Само за гадните прогресив сноби. tongue.gif Идейни, разнообразни и музикантски! Имат един албум, "From The Yearning To Burst The Perpetual Circle", който се намира в Керази.
alpha prime
Bubu - аржентински прогресив рок от края на 70-те и началото на 80-те, подобен на Франк Запа ... Имат само един албум с 3 песни общо 40 миути
направо размазват с психясалото си звучене
MadHatter
Fjoergyn
Имат един единствен албум, издаден миналата година. Тематиката му е странна - отмъщението на майката природа срещу човечеството. Няма какво да се обяснявам, прочетете си самички --> инфо. По мое мнение са доста приятни, надявам се скоро да си запълнят състава. guitar.gif
Rolf
Myproof. Ако не го знаех, никога не бих казал, че са японци. Свирят онзи особен стил, който не е нито метълкор, нито мелодет, а нещо между двете... Препоръчвам ги.
InsArtTure
^Супер са. МОжеха малко по-тежки да бъдат, но като цяло доста хващат ухото, а японската реч си е страшна иновация за стила.

Срещат се и японкси народни мотиви.
Warrior Of Ice
Финалното парче е като измъкнато от саундтрака на някое аниме... wub.gif

Добра е групата. smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.