Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Последната група, която открихте?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75
Slash
Concerto Moon

Музикални виртуози! bowdown.gif
Mort
Heed - официалният сайт - една съвсем нова група с бившия вокалист на Lost Horizon - Daniel Heiman. В общи линии добро метълче... icon_headbang[1].gif

а и да албумът го има в mm.gen-a
anonimna_dx
... с риск да ми се смеете аз пък скоро открих едни градски.. Pantommind много ми харесаха.. даже баси как не съм ги разбрала по-рано... huh.gif
MadHatter
последно открих една група наречена theater of tragedy ..но честно казано очаквах малко повече.иначе са cool.gif но може и повече
Beerzebub
Аз пък преди време попаднах на една песен на французите JenX. Свирят нещо като ню-скуул траш с индъстриъл елементи. Препоръчвам на всички DemonHead - първата песен от албума (който май всъщност е демо, съдейки по продължителността му).
Ако всички нео групи звучаха така, щях да съм луд фен на тоя жанр, диеа... icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
Future Darkness - http://futuredarkness.hit.bg/
Демо албумът "Within The Soul" е много здрав. Съжалявам, че вчера не можах да отида на концерта им в О!Шипка. Групата определено е яка.
Тежкия heavy metalist
Цитат(anonimna_dx @ Oct 28 2005, 10:55 PM)
\\\System of a down///

иначе...като баш нови неща сега точно не се сещам..
Опс : Кълн- Polysenses icon_headbang[1].gif
- иначе преоткрих Kula Shaker happy.gif

А така System of a down слушаите зверски са icon_headbang[1].gif
Metanoia
Цитат(Beerzebub @ Nov 21 2005, 11:48 AM)
Ако всички нео групи звучаха така, щях да съм луд фен на тоя жанр,

Предполагам, че всички френски нео-групи звучат като въпросната... Или тя звучи като тях... Като цяло французите имат много добър и доста интересен поглед върху съвременният метъл звук.
Валкирия
Lordi icon_headbang[1].gif w00t.gif
Как съм ги пропуснала до сега... umnik2.gif
blame
Соната Арктика

Всичко тръгна ое едно 'счупен' и толкова надълбоко замина.....
DarthMaul
Knorkator и Beohse Onklez
Equimanthorn
Behemoth - класика , ама наскоро ги открих
SwordMaster - традиционен джангър
WinterSun - веселко албумчe
DreadLockz - мноу добри на живо - рипането ти идва отвътре
Nimue
Цитат(moonshield @ Oct 26 2005, 04:27 PM)
Страхотна тема!

CARCASS са моето откритие и не мога да спра да ги слушам. brickwall.gif wub.gif wub.gif

И не трябва да спираш. openwidehug.gif
MidnightWalker
Цитат(ManOwaRadO @ Nov 16 2005, 02:27 PM)
Оня ден пихме ром и слушахме Running Wild с едни украинци. После те започнаха да пускат сума ти украински блек-фолк групи. Не им запомних имената, едната май се казваше Storm. Направо се шашнах каква широка и стойностна епик-фолк-блек сцена има в Украйна. Изключително мелодични и изпълнени с интересни автентични народни мотиви, хорА и инструменти, за които не бях чувал до сега.

Украинците имат отличен фолк. Аз се водя на половина украиенец и за малкото време, което съм бил там се шашнашнах. Много ми се иска да си намеря. Метни ICQ-то на някой украинец smile.gif

Иначе Storm са норвежки фолк. Основателя на Isengard, пее заедно със Storm.
Mort
Poets Of The Fall - Финландци, или поне повечето от тях. Геймърите може да са ги чували покрай Max Payne2, където изпълняват парчето "Late Goodbye". Албумът им го има в mm.gen-а. Свирят лек поп-рок-хеви, в стил някаква смесица между Him, U2 и Depeche Mode. Но не това е най-важното - отидете на официалната им страница: http://poetsofthefall.com/ и гледайте видеото към Lift - НЕВЕРОЯТЕН видео клип, изключителна режисьорска работа и приятна (за рок клип) концепция. За съжаление видеото е стрийминг и още не съм го намерил из нета за сваляне, та ако някой го стори да свирка.
gad
Fear Factory

Archetype и Cyberwaste са Ебати парчетата bowdown.gif
Invisible wounds също, а Cars е бати класиката smile.gif
ThE-SaMe-IdIoT
trivium
ivomag
End Of Green-Това ми е един спомен от лятото,ама чак сега се сетих за него и си дръпнах цялата дискография!Много ме кефят!
autumn
A PERFECT CIRCLE
gad
A Perfect Circle wub.gif
поздрав - Three libras
MidnightWalker
Trivium, Trivium, Trivium icon_headbang[1].gif

Една прекрасна група от ентусиазирани младежи! Много им се кефя... Просто нямам думи за тях.

http://www.trivium.org/

П.П: http://www.roadrun.com/shared/downloads/Tr...tToTheFlies.mp3

thnax to instil
moonshield
Пуф, тегля си аз новия на Корн, или поне така си мисля и като го разархивирам гледам вътре някфа банда Dagoba. Понякога във фейковете има добри попадения tongue.gif

http://www.dagobaonline.com/frames-eng.htm <малко инфо за французката банда:)
anonimna_dx
Преоткрих Laibach biggrin.gif

А благодарение на Сашо!!! wub.gif Turmion Katilot - супер са !!! icon_headbang[1].gif

...и най-накрая си намерих на Мариана Попова - Let me cry wub.gif happy.gif
Доволна съм! happy.gif tooth.gif
DisasterpriseR
Goldfinger - ненормална пънк-рок група! Няколко straightage пичове са направили състава. Басиста и китариста са лудница... барабаните биват, а вокала е просто уникален! Много приятен глас има, особено когато вкара ефект на слухова бариера или нещо подобно. Определено който иска да релаксира малко трябва да се отпусне, да си пусне малко голдфингър и да поиграе на някоя малка, но забавна игра (като WormsWorldParty w00t.gif ). Този метод ме накара да се чувствам идеално през изминалата седмица! openwidehug.gif
Pyjamka
Не се ли пише "Straight Edge"? Ако говориш за това, за което и аз. Но няма значка, никой не се е родил научен. smile.gif
А иначе последната група, която последно открих и по която се запалих страшно, е Deadsoul Tribe. Много ми харесва как свирят. С малко по-бърз нет може скоро да си изтегля и последния им албум. Единственото, което не ми стана много ясно, е от коя държава идват. Предполагам, че е някъде Норвегия или може би Дания. От сайта им ми стана ясно, че имат разни концерти там, също и в Чехия свирят често. Абе, кефя се на групата много! И този скелет с крилцата много ме зарибява също. blush.gif
Warrior Of Ice
^ Групата по принцип се води австрийска, но лидерът й Devon Graves е американец.
Crafter
Flametal

Фламенко и метъл = icon_headbang[1].gif
Nightmare
Aphrodite - малко drum'n'bass.
Ще трябва да ходя към Dante's явно. wub.gif
Svetyl
Flametala reje glawi... naistina neshto strahotno.
spartan117
System of a down ги открих наи-късно много са яки
moonshield
Цитат(Nightmare @ Dec 4 2005, 09:43 PM)
Aphrodite - малко drum'n'bass.
Ще трябва да ходя към Dante's явно.  wub.gif

openwidehug.gif Drum'n'Bass - стара любоффф openwidehug.gif
`Xandria`
Stream Of Passion! w00t.gif имаше едно интервю в SMF,взех че си дръпнах няколко песни и се оказаха страхотни по моите критерии.
SepulTeraHead
Celtic Frost.......
Седя си аз и си мисля "Абе Sepultura правят един много як кавър на Procreation Of The Wicked... Що пък да не чуя оригинала?". А то било някво нечовешки яко хехе. icon_headbang[1].gif
InsArtTure
Ще ти дойде акълът tongue.gif

От 2 години в архива си имам Skyforger, но едва вчера си ги пуснах и съм особено впечатлен. Латвийски фолк wub.gif
Revenant
Butterfly Temple - руски фолк
ZvErI
Atreyu icon_headbang[1].gif
cunt
Хяахяахах гледала ли си клипове? хахаха

xtoo pure to diex много ми допадат!
ZvErI
Пропуснала съм го тоя момент
що hmm.gif
cunt
Мен лично просто ме убиват хахаха ъ
Тря ти пратя! хаха
ZvErI
Окс w00t.gif
Rolf
Chain Collector, благодарение на торента на Metal World. punk.gif Доста свежа млада група, ще ги следя...
Mort
^ Да добри са metal.gif


Иначе по темата: Mors Principium Est - The Unborn. Втори албум на финландците - страхотен спийд мелодик дет/траш в стила на Bodom & Tranquillity. Официалната страница и от ТУК може да го свалите.
Warrior Of Ice
Свалянето оттам е проблематично. Защо не го метнеш на някое родно free? Data или Datacom, например... Или пък се разбери с Пешо да направите един торент за Арената.
Mort
Пращам го сега на Щурмчо, така че скоро ще го има в арената...
stage
Ephel Duath
The Outsider
Последната банда която открих е Найтингейл . Най-много ми харесват първите 2 албума , въпреки че в другите Дан Суано показва изключителни вокални способности, а като се има в предвид че е death metal вокал.... bowdown.gif
`Xandria`
Преди 2 дена открих The Old Dead Tree icon_headbang[1].gif
невероятна група,интересно звучене,на места много тежко като за gothic (така прочетох се водят).Препоръчвам албума The Nameless Disease w00t.gif
feather
Вчера се зарибих по новия албум на Elvenking. icon_headbang[1].gif Името ми е било познато винаги, но самата група... unsure.gif Малко ли подобни банди чувам и намирам, че да ги помня всичките...wink.gif tongue.gif

В момента откривам Tad Morose. Добро - харесва ми! w00t.gif Инс... rolleyes.gif
MidnightWalker
Цитат(feather @ Dec 16 2005, 08:34 PM)
Вчера се зарибих по новия албум на Elvenking. icon_headbang[1].gif Името ми е било познато винаги, но самата група... unsure.gif Малко ли подобни банди чувам и намирам, че да ги помня всичките...wink.gif tongue.gif

В момента откривам Tad Morose. Добро - харесва ми! w00t.gif Инс... rolleyes.gif

Аз го дръпнах, но песните не са цели sad.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.