Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Последната група, която открихте?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75
`Xandria`
Wastefall- хубава група, от Гърция, свирят прогресив. Малко напомнят на техните вдъхновители Pain Of Salvation wub.gif , но като цяло се усещат доста влияния в музиката им.
Който иска да чуе- цък
Shadow Man
Цитат(Warrior Of Ice @ Nov 12 2006, 10:23 AM) *
Цитат(Shadow Man @ Nov 11 2006, 09:28 PM) *
Да ммммм свалям и първия албум но става доста бавно с мулето само 3 ма го държат дано да е хубав

Като го докопаш, хвърли го някъде да му се радваме. smile.gif

ХАИДЕ СЕГА ДА ВИДИМ КОИ ИМА ЖЕЛАНИЕ ДА ГО КАЧИ НЯКЪДЕ ДА ПРАТИ ICQ ИЛИ Skype ДА МУ ГО ПРАТЯ

Everlost - 2003 - Bitterness Of The Triumph
Voodoo_girl
Silentium - дарк готик група от Финландия. Съвсем случайно попаднах на тях в един сайт и си дръпнах последният им албум Seducia. happy.gif
Shadow Man
Scornage

Невероятен траш от германско
Mort
Die Apokalyptischen Reiter очаквах нещо съвсе друго, но добре че ги пробвах - приятен и разнообразен немски метъл. Може би така трябваше да звучат сега Rammstein...
lodborg
+1. Преди известно време Wolfheart ми ги препоръча и аз си дръпнах на шега дискографията им. Не са въобще лоши и, както каза, нямат нищо общо с това, което очаквах.
Svetyl
Аре като сте такива откриватели някой да даде дискографията... от лятото насам я търся.
Shadow Man
Кои Wolfheart че се заинтригувах


1. Wolfheart (Cze)
2. Wolfheart (Fin)
3. Wolfheart (Isl)
4. Wolfheart (Ita)

sad.gif mad.gif huh.gif huh.gif huh.gif

Опаааааа как се вързах Wolfheart е ник от форума brickwall.gif brickwall.gif brickwall.gif

Ето линк за

дискографията на Die Apokalyptischen Reiter


http://www.heavytorrents.org/phpbb/viewtop...ptischen+reiter

или

http://www.mininova.org/tor/469884
Beerzebub
Цитат(Mort @ Nov 14 2006, 07:37 PM) *
Die Apokalyptischen Reiter очаквах нещо съвсе друго, но добре че ги пробвах - приятен и разнообразен немски метъл. Може би така трябваше да звучат сега Rammstein...

Съжалявам, но това беше ЕБАТИ УНИКАЛНАТА глупост!! suicide.gif
lodborg
^^Да, точно така, Wolfheart е един юнак от форума. Нито една от бандите не съм чувал... smile.gif
alpha prime
Labyrinth
Една от многото групи, които ме мързеше да чуя, макар че ги имам от доста време и хората ми казват че са добри... верно ми харесаха
SteamOfBlood
Venom bowdown.gif Но си предпочитам Distorment i Heaven Shall Burn happy.gif
Бранник
^А аз само Heaven Shall Burn! tongue.gif
Revenant
ами прослушах едно обещаващо демо, групата се казва Zonaria и може да чуете песничка тук
SepulTeraHead
Dog Eat Dog bowdown.gif
Жалко, че тук ще има твърде малко, хора, които биха ги оценили. Е тва е кросоувър! Има и Biohazard, и Downset, и Beastie Boys и саксофон laugh.gif
Rodd1ck
Цитат(Дара @ Nov 8 2006, 11:01 PM) *
Странно, аз пък си мисля, че Бурзум си е "one man project" wink.gif

Много си права! happy.gif
emerald
Wingdom - отново финландска група, с един дебютен албум от 2005. С доста голяма част клавири, които все пак не правят цялостното звучене особено soft. Доста мелодични също така.
Тук може да се чуят песни и да се прочете нещо повече за групата.
scion_of_storm
Kalmah прослушах, както и Opeth, сега следват
Satanic Warmaster
Finntroll
Hecate Enthroned
Hollenthon
smile.gif
SteamOfBlood
Death Angel icon_headbang[1].gif
Бранник
Catamenia bowdown.gif
Revenant
Submission - сигурно ще се харесат на феновете на Lamb of God примерно, наместа са май малко по-тежки... можете да чуете тук
scion_of_storm
Watain
Satanic Warmaster
Pantheon(USA)
Все интересни блек формации tongue.gif
sleepwell
Лично за себе си аз последно "открих": Sentenced и Kotipelto. Тъй като нямам много познати(почти никакви) слушащи такава музика и рядко имам досег с нови или не толкова нови групи и песни, но лека полека се старая да прослушвам и нови за мен банди.
Mort
Цитат(sleepwell @ Nov 20 2006, 09:26 PM) *
Лично за себе си аз последно "открих": Sentenced и Kotipelto. Тъй като нямам много познати(почти никакви) слушащи такава музика и рядко имам досег с нови или не толкова нови групи и песни, но лека полека се старая да прослушвам и нови за мен банди.

Препоръчвам Thunderstone, тук: http://store1.data.bg/nospheratu/Thunderstone/Albums/

Гледам харесваш и Epica, значи това: http://store1.data.bg/nospheratu/Delain%20...20-%20Lucidity/ , също би ти харесало.

А, да - във връзка с Kotipelto, препоръчвам нещата на кийбордиста му. Групата се казва Warmen: http://store3.data.bg/hanhe/Muzika/WarMen/
Dragontear
Imperanon..... (разбира се благодарение на MORT....както и за всяка друга група по която съм се зарибил....с малки изключения) bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
KingSlayer
STRIKEMASTER

Отдавна не съм слушал такъв бърз и мелодичен Speed! Outburst скоро ме изкефиха също, но тия са по добри, пък и са мексиканци bowdown.gif
А и вокала "говори" много бързо, това което ме кефи laugh.gif icon_headbang[1].gif
Май ми е останало от Металика, даже тия ми напомнят яко на тях. Май ги копират малко - успешно според мен devil.gif
Revenant
хах преди малко се чудих кви са тез smile.gif явно ще дърпам
KingSlayer
Дърпай, ще те изкефят гаранция wink.gif
Airin Of Ancelot
Учудващо добри се оказаха момчетата от Мексико. smile.gif Особено за дебютанти, са направили отличен албум.
comnetbg
Ensiferum
Това е групата която открих smile.gif свирят folk viking death metal biggrin.gif еми чуйте ги и тва е smile.gif
Wolfheart
She Said Destroy

Изискан дет-метъл от Норвегия.
Много свирене, много емоция, много неравноделни ритми, много нестандартни постройки. bowdown.gif

http://lambrev.data.bg/death%20%20metal/Sh...es%20%5b2006%5d
Завършва с акустично инструменталче, в стил Armik. Явно е традиция, дет-метъл групите да вкарват измежду бруталиите някоя акустична свирня.
parabellum
Цитат(SepulTeraHead @ Nov 16 2006, 08:28 PM) *
Dog Eat Dog bowdown.gif
Жалко, че тук ще има твърде малко, хора, които биха ги оценили.

Btw, hooray! Иначе си има хора тука, как... не може да няма. All Boro Kings. bowdown.gif
Бранник
Тъй като предложения за албуми и групи могат да се пускат само тук, ще споделя няколко линка към групи които ми харесаха(надявам се и на вас да ви харесат! smile.gif ).

->Фактор Страха - 2006 - Театр Военных Действий (Акт 2)l
Стил:Melodic Death/Modern Metal
Ако сте фенове на руският метъл, определено го чуйте.В този проект един от вокалистите е вокалиста на Boney NEM, Кирил Немоляев.Музиката им е много разнообразна - екстремен метъл, хеви метъл, модерен метъл и електроника( cool.gif ).
->Schelmish - 2006 - Mente Capti
Стил:Industrial/Folk Rock/Metal
Електроника, гайди, фолк и немски език( wink.gif ).Много интересен албум, за мене остана под сянката на Schattenreiter на Tanzwut единствено поради факта че го намерих толкова късно.Но определено си заслужава!Ако сте фенове на Tanzwut, Korpiklaani, Corvus Corax определнео си го дръпнете. wink.gif
->Kiuas - 2006 - Reformation
Стил:Melodic Power/Death Metal
Този албум за мен е един от най-добрите за тази година(ако не и най-добрият де! wink.gif )Много изпипан и разнообразен албум! cool.gif

Тези албуми не са единствените които ми харесват от тази година, но като че ли групите са по-малко известни и заради това реших да дам малко коментар.Ако линковете не работят пишете ми по Skype(има го в профила ми). wink.gif
Дара
Uruk Hai , Axxis и руснаците от Рассвет
Rolf
Nomans Land - руски викинг метъл, много яка работа. cool.gif
Shadow Man
Nomans Land

Това си е вярно яката работа та между другото гледам преди малко в керазито новия им албум та го свалям вече направо нямам търпение да се свали
scion_of_storm
Ajattara и Темнозорь blackmetal.gif icon_headbang[1].gif
Warrior Of Ice
Dark Princess - руски атмосферичен метъл с готик и пауър забежки. Поредното доказателство, че братушките разбират от тоя занаят.
Airin Of Ancelot
+1 smile.gif Чудесна банда; много приятно, леко звучене имат.
scion_of_storm
Black messiah, Horna, Deathspell Omega icon_headbang[1].gif Все яки групи! bowdown.gif
KingSlayer
Абе тая Олга Романова - тъмната (червенокоса) biggrin.gif принцеса, кефи ли ви sp_ike.gif
Мене - йеаа icon_headbang[1].gif
Shadow Man
Moray Eel

Поредната добра руска група стила е >>>>>> не се знае точно какъв е колебае се постоянно между траш индустриял дед и кво ли не
Fallenblood
Punk/HC: Pennywise, Warzone, No Turning Back
Metal: Kiuas, Limbonic Art
Бранник
Scartown - industrial/metalcore - поредната добра руска група, която откривам напоследък! metal.gif
t0xIc
Reactija icon_headbang[1].gif
Останах учуден ,че са българи
тая Angst Against Angst e страхотна песен обаче icon_headbang[1].gif
lodborg
Благодарение на InsArtTure се заех с Morphia - страхотен дуум от Холандия. bowdown.gif
SteamOfBlood
Breaking benjamin не мога да определя стила... но ме побърква тази група! icon_headbang[1].gif wub.gif
Warrior Of Ice
Имат разни нео елементи, ала като цяло са по-скоро мелодичен тежък рок. Малко еднотипни ми идват, но "The Diary Of Jane", например, е хубаво парче.
SteamOfBlood
AMV-то е страхотно wub.gif
бтв....аз от там я чух песента де happy.gif
Shadow Man
Burning Point

Убиствен пауър от филандия
пичовете вече имали 3 албума а аз сега разбрах mad.gif suicide.gif suicide.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.