Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Последната група, която открихте?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75
conguestadors
^Благодаря. openwidehug.gif
parabellum
Едва ли на някой му дреме, но няма как да не спомена последната "група", която открих -- Counterstrike. ph34r.gif

InsArtTure
Разправи какво свирят и с какво те хванаха.
parabellum
"Свирят" hard drum n bass. Изкъртва отвсякъде и е страшно вдъхновяващо, абе -- нема такова, ама защото аз съм си старо drum n bass junkie, та -- няма да ти хареса. Явно си се подвел по обложката на албума им, която е типична с нещата, които ти слушаш or whatever.
InsArtTure
Хаха, напротив, не съм се подвеждал. Звучи идеално, някакъв линк да дадеш? Не знам що си мислиш, че само ти слушаш различни неща. biggrin.gif
parabellum
Цитат(InsArtTure @ Dec 22 2006, 03:07 PM) *
Не знам що си мислиш, че само ти слушаш различни неща. biggrin.gif

Защото е така... както и да е. Ето, щом си толкова eager за линк.
http://exup.data.bg/Counterstrike-From_Bey...(tza_remix).mp3
http://exup.data.bg/Counterstrike-From_Bey...-bad_energy.mp3
http://iosif.data.bg/Mp3/Till%2004.02.2006...rising-just.mp3
Predator-S
Сигурно повечето от вас ги знаят

scion_of_storm
XIV Dark centuries, бях ги слушал и преди, обаче тъпите сийдъри в керазито резнаха сийда като бяхме 18 души на по 93 % ;/ Супер яка група, нямам как да ти омръзне!
Edit: И Human fortress, доста добър пауър. Мязат на места на Хамърфол, но имат някои по-добри попадения от шведите smile.gif
Airin Of Ancelot
Michael Harris - американски китарист и композитор. Направил е много качествен оркестрален метъл, донякъде напомня соловите неща на Victor Smolski.
KingSlayer
Swallow The Sun - HOPE

icon_headbang[1].gif

Бахти около коледа кви работи излизали devil.gif bowdown.gif
Rodd1ck
Dog Fashion Disco icon_headbang[1].gif

Те са си били солидна група, но чак сега за пръв път им чух един от албумите! Лудница и олигофрения! laugh.gif Ще се хареса на почитателите на Mr. Bungle. wink.gif
lodborg
Essence of Sorrow

Ненормално добър пауър от финландия с ударна доза вокално гост-участие от моя любимец Mats Leven (At Vance, Therion, Yngwie Malmsteen, Fatal Force).
InsArtTure
Звучи повече от прекрасно. Линкче, нещо?
lodborg
В Керази го има, но предполагам, че нашият многоуважаван админ ще го качи в Арената съвсем скоро. Следи темата с торентите.
Airin Of Ancelot
Май го е качил вече. rolleyes.gif Много здрав албум! metal.gif
Shadow Man
Into Eternity

Невероятен последен албум за другите не знам свалят се в момента тез юнаци го правят добре идеинно и изпипано не са случаини

http://metal-archives.com/band.php?id=613
Shadow Man
System Shock

За почитателите на мелодик дед метъла

http://www.rockdetector.com/discography,47072.sm
KingSlayer
Arafel

Някви супер пичове - израелци! Свирят нещо като нешънъл-готик-траш icon_headbang[1].gif
dilinjara
АVENGED SEVENFOLD/бахти докато го напиша/-имат от всичко.Доста са добри-препоръчвам.
Rodd1ck
Според мен всеки, който твърди, че слуша и харесва новите неща, трябва да ги е чул.. и съответно харесал! rolleyes.gif
SteamOfBlood
Определете ми стила много яка групичка леко бие на Children Of Bodom,но се казва "As i lay dying" немога да схвана името...
Mort
Модерен метълкор (при това християнски), което си е чист краден Гьотеборгски мелодет с малко втежнени вокали, но се води, че американците са го измислили тоя стил барабар с топлата вода no.gif Иначе доста актуален в момента, както беше преди години нео-то, което бързо отшумя, вероятно и с този стил ще стане същото. Жалкото е, че някои групи се подвеждат по популярността му и започват и те да свирят подобни глупости. Отличен пример бяха In Flames - добре че се освестиха и оня с растите не диктува стила на групата, а Jesper се е взел в ръце.
MadHatter
Callisto - Финландци са rolleyes.gif Според архивите са атмосферичен слъдж/металкор. От първо слушане на последния им албум Noir, оставиха много приятно настроение. Препоръчвам ги на феновете на Isis и Cult of Luna.
wqwrrr
Цитат(Shadow Man @ Dec 29 2006, 12:11 AM) *
Into Eternity

Една от любимите ми групи! Жестоки са направо!
Wolfheart
^Меко казано. Но трябва малко време за да влязат под кожата. В началото ми бяха, като свеж и техничен пауър/дет и много ги харесах. С повече слушане и възприемане разбрах, че са гениални.
SteamOfBlood
Story Of The Year!Яко пънкче happy.gif
noel_f
I Killed the Prom Queen icon_headbang[1].gif bowdown.gif
Warrior Of Ice
^ Тия ако са те изкефили, Parkway Drive направо ще те размажат! smile.gif
scion_of_storm
Chur, бааааси якия украински пейгън/фолк метъл. icon_headbang[1].gif
Shadow Man
Ulytau

Като ги видях на снимката и разбрах че са от Казакстан си казах кви са тия дали да си правя труда да ги свалям свалих ги сега не мога да се спра да ги слушам страхотна комбинация от народни инструменти и китари албума е само инструментал води се като стил фолк метал

http://www.ulytau.ru/
sepulturatr
Rotting Christ ще са просто няма начин bowdown.gif
Откакто им чух новия албум и тренирам само на него !
Преди за вдигане ми бяха нужни Сикс Фийт ,Кенибъл и Дисайд а тея някфи мелодети ме изпълват много и ми дават сила biggrin.gif tongue.gif
MadHatter
Малко късно пиша за тях, но поредното ми финландско съкровище се нарича AMORAL. Доста от почитателите вече сигурно ги знаят. Oсобено приятен дет свирят децата. Имат два дългосвирещи албума - Wound Creations и Decrowning. Който не ги е чувал - да ги намери веднагически devil.gif
Бранник
И аз като MadHatter късно се сетих да пиша за най-новите си открития.Темнозорь - руски pagan/black с фолк елементи - много интересна и емоционална музика.Kristallnacht - френски black с доста разнообразни клавирни изпълнения и доста агресия.
MadHatter
^ Че съм Хейтър, Хейтър съм, но ника ми е в чест на Шапкарите (Hatter)
Бранник
^Извинявай.Поправих си поста по-горе.
Shadow Man
Nahemah (rus)

Едно албумче ама качествено са сътворили стила се разминава от този определен тук
http://metal-archives.com/band.php?id=40824
по скоро на викинг фолк с симфоник елементи ми звучи
scion_of_storm
Isegrim, средно между Дарк Фюнеръл и Кредъл, с доста сатанистки елементи и подобни. Абе яка работа icon_headbang[1].gif
InsArtTure
Amoral отдавна ги чух, бива си ги, няма какво. Но писват бързо.
Shadow Man
И аз ги затрих от харда по същата причина
rammslave
TÖTER FISH icon_headbang[1].gif (Black Metal / Industrial / Hardcore) mn dobro!
InsArtTure
RWAKE

Бандата заслужава отделна тема, но в една цяла тема надали ще има много смислени поустове. wink.gif

Та..америкаци, Арканзас, слъдж + дуум + експериментации. Уникална, уникална в най-хубавия смисъл на думата атмосфера. Неспиращи мелодии, пълно е с тях. Страхотни акустични партии и....сола тип Place Of Skulls.

А интрото на новия албум е нещо....страшно специално....

Нямам други думи.
t0xIc
http://www.myspace.com/medialab
От 4-те песни там Bleeding Memory е най-добрата. Иначе в албума има и по-добри:)
scion_of_storm
Хм сега точно се разбивам на Tuatha De Danann, иначе други новооткрити групи са ми Skyclad, Korpiklaani, Raventhrone, Nerthus, Metsatoll, Thiasos Dionysos и Waylander. Всичките са или викинг или фолк tongue.gif
SteamOfBlood
Caliban (Вярвам,че повечето от вас я знаят wink.gif но аз да напиша де wink.gif ) МетълКор са smile.gif Германци,...Най-странното ми е,че са взели името на групата си от герой на Шекспир..
InsArtTure
Цашо, дай насам Waylander. Ебати, от 3 години ги търся!
scion_of_storm
^Ей сега ще ги нахвърлям в акаунта си в датата с още неща и ще метна линк wink.gif. Ама имам само 1 албум.
lodborg
^^Е, защо не казваш бе?

Аз имам и другия, както се сещате в момента не при мен обаче. Ако не успеете да се снабдите с него до към месец, ще ви спретна едно торентче.
scion_of_storm
Киро, за утре ще стане, че нещо шибаната дата не опреснява информацията и ми дава, че нямам място...
Svetyl
Jikou Kaizoku
Пауър на японски! Много яко звучи! smile.gif
KingSlayer
Cerebral Fix
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.