Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Последната група, която открихте?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75
Warrior Of Ice
Deathlike Silence - изключително приятен хеви метъл от Финландия, с женски вокал. Имат чудесни, запомнящи се мелодии.
noel_f
Masterplan - heavy icon_headbang[1].gif
Novembre - смес между doom и death и на път да се превърне в най-любимата ми група wub.gif
Сплин - не знам какъв стил точно са hmm.gif водят се инди рок mellow.gif huh.gif, Хубави са, но звучат малко сладникаво
darga
Twilightning wub.gif Светъл е виновен..Обаче един албум не ме засити crying.gif
Slash
Цитат(noel_f @ Mar 7 2007, 10:19 PM) *
Novembre - смес между doom и death и на път да се превърне в най-любимата ми група wub.gif

Нормално, удрят право в сърцето. happy.gif
Ако не можеш да намериш някой техен албум - пиши ми ЛС.
Shadow Man
Atsphear

http://metal-archives.com/band.php?id=35810

И испанците го можели като шведите guitar.gif whistle.gif

Между другото някои може ли да ми обясни какво точно е Gothenburg
scion_of_storm
Май имаш предвид готенбург като град или като яките мелодет резачки, които основават стила gothenburg melodic death metal ;p?
Shadow Man
gothenburg melodic death metal за това става дума някъкъв запазен патент на шведите и по специално вмъкването на Gothenburg
Warrior Of Ice
Мелодетът се счита за шведско, в частност гьотеборгско изобретение, така че е в реда на нещата отвреме навреме да откриваш името на града в стиловете на разни банди...
IAN WRIGHT
Celesty
Shadow Man
Soulgrind

http://metal-archives.com/band.php?id=7414

Много странно звучащта група имат доста идеини работи в последния албум към стила определен в линка мога да добавя и леки индустриъл елементи започвам диренето на другите им албуми
lodborg
Цитат(Shadow Man @ Mar 9 2007, 09:29 PM) *
Soulgrind
Ха така. Преди време бях писал в темата "Търся", че им издирвам бая албуми на тези образи. Казвай откъде си ги добарал!
scion_of_storm
Arafel!!!! icon_headbang[1].gif
Shadow Man
Цитат(lodborg @ Mar 9 2007, 08:33 PM) *
Цитат(Shadow Man @ Mar 9 2007, 09:29 PM) *
Soulgrind
Ха така. Преди време бях писал в темата "Търся", че им издирвам бая албуми на тези образи. Казвай откъде си ги добарал!

http://vargumor-music.nnm.ru/soulgrind_pakana_2007

Това е последния регистрираш се в music.nnm.ru ползваш линка по горе отиваш на рапидшаре даваш му фрии чакаш малко 1-2 минути пишеш едни кодове теглиш ако не си теглил от руски саитове ще видиш голям зор та като сваля кво има по мулето наи добре да ти ги пратя по icq или скаипе

последния албум е уникално добър откритието ми за месеца
Vintersorg
DragonForce icon_headbang[1].gif
Shadow Man
Dragon Force

тия са задължителни никога не е късно и тях да откриеш
KingSlayer
Lord Belial icon_headbang[1].gif

Некви изруди пак.
Как ме кефят такива групи напоследък bowdown.gif
dilinjara
EMERALD SUN.......
drinks_drunk.gif
MadHatter
Crimson Tears...Приятен готик от Финиландия wub.gif Имат две EP-та - от 2005 и 2007.
Reign of Intolerance
Цитат(KingSlayer @ Mar 9 2007, 11:03 PM) *
Lord Belial icon_headbang[1].gif

Некви изруди пак.
Как ме кефят такива групи напоследък bowdown.gif

като бях на 14 ми харесваха, ама вече такива групи нещо не ме впечатляват...
Rodd1ck
Цитат(KingSlayer @ Mar 9 2007, 11:03 PM) *
Lord Belial icon_headbang[1].gif

Некви изруди пак.

Чак пък изроди..
`Xandria`
Nostradameus. happy.gif Една от групите, които бях чувала само като име, докато не си дръпнах да чуя нещо. A именно- последният им албум, Pathway. Чудесна група, ще си намеря всичко тяхно, заслужават едно ухо. Може и няколко.
InsArtTure
О, последният албум е едно голямо лайно. Предишните им неща обаче здраво си заслужават. smile.gif
`Xandria`
^ Как само ме обнадежди да ги чуя... biggrin.gif
Warrior Of Ice
Първият и третият са страхотни албуми, наблегни на тях.
SteamOfBlood
Amatory!!!!!!!!!!!!!!Бахти и якото!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
МетълКор от Русия идва чак icon_headbang[1].gif !
Revenant
^ Това не бяха ли онези с кавърите
SteamOfBlood
http://www.amatory.ru/site/index.php
Незнам за кфи неща ми говориш,но е жестоко!
Vintersorg
Lord Belial!
Warrior Of Ice
Hargos - доста ме впечалиха като за дебютанти. Пичовете са от Бразилия и правят доста сполучливо съчетание на стилове: траш, прог, пауър...
KingSlayer
A ПРЕОТКРИВАНЕТО брой ли се smile.gif

MINISTRY

Не бях ги слушал цифра години. И нещо не ми пасваха преди.
Ама днес кво ми стана, че реших да пусна 06-Rio Grande Mortale иии... направо ме пребиха със селски лопати...мамка му олигофренска devil.gif
SteamOfBlood
Throne of Katarsis rolleyes.gif blackmetal.gif
SteamOfBlood
Cock And Ball Torture ohmy.gif
Reign of Intolerance
Cock and Ball Torture - добро, добро ;р
Shadow Man
Dimension of Doomed

Руски мело дет с много клавири за първи албум е много добре пипнат ще има бъдеще за таз дружина


http://metal-archives.com/band.php?id=73929
scion_of_storm
Krisiun и Mael Mordha, Крисиуна не ме грабна особено, но пък днес съм в друго настроение, после пак ше ги прегледам smile.gif
lodborg
Аз пък днес го карам по-атмосферично и открих две прекрасни martial industrial банди - Triarii и Karjalan Sissit(между другото, съвсем спокойно може да се каже, че открих целия стил). Бандите са прекрасни и имам чувството, че ще се задълбоча в творчеството им. А докато съм на подобна вълна реших най-накрая да си пусна и Tenhi за да видя какво толкова им харесват и установих, че има какво и то не малко.
Shadow Man
Triarii

Създават страхотна атмосфера харесаха ми на първо четене . Прав си трябва да се оставя време за слушане и на такива групи
Sirenia_fan
последното ми откритие се казва Авантазия. не са лоши, но можеше и по-добре. имат обаче една супер яка песен - Farewell. (мързи ме да вида в речника кво значи)
Vehement`Desire
Farewell означава сбогом. smile.gif
Reign of Intolerance
Цитат
Аз пък днес го карам по-атмосферично и открих две прекрасни martial industrial банди - Triarii и Karjalan Sissit(между другото, съвсем спокойно може да се каже, че открих целия стил).

Хахахах,не, не си, не се зарибявай да го откриваш целия ;р martial industrial са тъй ли, хахахахах ;р някъде е написано това ли ;р
lodborg
В смисъл, не намеквам, че това са всички групи от стила, а че за първи път се докосвам до него. Затова го "откривам".
Reign of Intolerance
ахаа ясно ;р то е ебало си и стила... по-скоро ritual отколкото martial и даже понякога по-скоро ambient отколкото industrial според мен... абе изродщина. Мракопоклонници, каква друга музика да направят ;р много е яко...
Svetyl
Tacere... доста интересна група.
lodborg
Изродщина тотална... В Karjalan Sissit наистина откривам доста ambient. Triarii за сметка на това са далеч по-симфонични и маршови (на което предполагам се дължи и името на стила) и за да е пълна мешавицата има и доста darkwave. Може би просто защото съм съвсем пресно нагазил в тези води ми се струва, че ситуацията в точно тези стилове започва да се омешва сериозно.
dilinjara
Oня ден-CRYONIC,днес-AXXIS-speed,power със страхотни вокали
icon_headbang[1].gif
Dragontear
Magnitude 9 bowdown.gif bowdown.gif

наистина главозамайваща американска група. В метал архивите ги водят progressive/neoclassical и е доста точно описание..предпоръчвам горещо
SteamOfBlood
A-Bros Много як метълкор icon_headbang[1].gif
blue_eyes_
Visions Of Atlantis - големи симпатяги
Много им се изкефих wub.gif
Shadow Man
R.D.

Първокласна руска група съставена от бивши членове на извесни банди

http://metal-archives.com/band.php?id=78137

Можете да изтеглите от тук

http://rapidshare.com/files/21752949/rd2006.rar.html
scion_of_storm
Falkenbach, общо-взето последната известна фолк/викинг група, която открих, остава ми само Mithotyn май. Няма смисъл да споделям впечатления, прекалено са силни, пък и вие знаете от каква класа са тези музиканти! icon_headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.