Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: пушите ли коз
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
stage
Надявам се да ми се порадвате тоя път smile.gif

П.С. Тъпсачката ми не откри нищо.Но пък може и да е развалена нещо smile.gif не се знае
Beerzebub
Ех оригинален бе...
stage
Цитат(Beerzebub @ Nov 1 2005, 02:14 AM)
Ех оригинален бе...

подигравай ми се ти no.gif заслужил или не
t0xIc
оф че и питаш ...а защо ? ами кефи smile.gif
пак и други странични фактори
nigga
Това ми е нормалното състояние. Ако не пуша мозъка ми се пита защо света е толкова гаден.
stage
Цитат(nigga @ Nov 1 2005, 02:49 AM)
Това ми е нормалното състояние. Ако не пуша мозъка ми се пита защо света е толкова гаден.

ами затова питам. smoke.gif но лично аз не мога да го възприема като решение на еди какъв си проблем.Всъщност като се замисля доста от моите познати се напушват и честно да ти кажа не ми харесва особено no.gif

п.с. "Пасла ли е нещо или просто си е така..."(Cop) smile.gif
xskacorex
само вднъж през живота си съм пушил - на една планина като ходих си свих зелен чай. cool.gif
Blashyrkh
Не. И никога не съм.
SepulTeraHead
Питай ме некое друго въпросче.
t0xIc
a че нямаш един лев верно ли е?
SepulTeraHead
Тотално!
Ol' Skull
Цитат(stage @ Nov 1 2005, 02:07 AM)
П.С. Тъпсачката ми не откри нищо.Но пък може и да е развалена нещо smile.gif не се знае

Да не си търсил на "коз"?
gtzvetkov
Пуша коз, без коз, всичко коз, спатия, каро, купа, пика - абе всичко пуша, само ентусиасти да има. whistle.gif
Crafter
Цитат(SepulTeraHead @ Nov 1 2005, 11:00 AM)
Питай ме некое друго въпросче.

openwidehug.gif
Pyjamka
Не пуша пък! Мирише лошо и струва парички. И не си заслужава, ама хич! dry.gif
Ro6ava GarGa
абе пуших аз едно време,ама филмите ставаха се по-кошмарни и по-зли sad.gif отказах преди...хм...2години?!...някъде там...и са малко нещо като презрение към тия дето пушат...не знам що така w00t.gif
Nightmare
До момента не съм, макар да съм имала хиляди възможности. До момента имаше какво да ме спира да не пуша.
Подчертавам - до момента.
Вече не. smoke.gif
Crafter
Цитат(Nightmare @ Nov 1 2005, 06:38 PM)
До момента не съм, макар да съм имала хиляди възможности. До момента имаше какво да ме спира да не пуша.
Подчертавам - до момента.
Вече не. smoke.gif

Пак някой батко с лошо влияние??
Да не се налага да разговарям с майка ти, млада госпожице!

laugh.gif
Slash
Само аз ли съм на мнение, че няма нищо по-хубаво от една ароматна пура и Джак... openwidehug.gif

Иначе, да - пушил съм. Тъпо е.
Wolfheart
НЕ. Пробвал съм и на следващия ден зверски ми се гадеше. Освен това и ефекта не ме кефи. А и миризмата е отвратителна puke.gif
t0xIc
Цитат(wolfheart @ Nov 1 2005, 07:26 PM)
НЕ. Пробвал съм и на следващия ден зверски ми се гадеше. Освен това и ефекта не ме кефи. А и миризмата е отвратителна puke.gif

абе вие кви л***а пафкате не мога да ви разбера..гадни миризми , драйфане , не знам си кво
ОМГ
xskacorex
и на мен не ми харесва как мирише.

в интерес на истината смятам, че докато алкохола и цигарите са декриминализирани (демек позволени за употреба от лица над 18 год.) то тревата трябва да ги последва. в момента, в който забранят алкохола и цигарките напълно, тогава ще съм съгласен и за забраната на тревата.

това беше между другото
giggle
пушила съм и когато се съберем компания бих... пуша рядко и то по същата причина, по която и употребявам алкохол понякога...в дух на веселбата ..не за решение на някви проблеми или подобни глупости
Lethe
На мен пък все ми се е искало да питам ядете ли си ноктите и защо?
Kато решение на някакъв проблем може би?Нещастно детство или строги родители?Потискане на личността?Или за удоволствие?
Какво удоволствие ви доставя?
М?
lelqLora
Ц. Цепи ме глава зверски. И ако па не смърди на пор във втора седмица на разложение ела ме ритни. Ма народа яко се кефи, е така.
t0xIc
пфф начетох се на тъпотии за 3 семестъра напред
ако тревата мирише на пор не знам мастиката на кво мирише - сигурно на Айше в 10-я месец с дете-мутант-зомби-нацист
а кви оправяния на проблеми говорите..пуши се за кеф и хилеж

стига да не се прекалява - 1-2 пъти на ден е достатъчно
stage
toxic щракни тук
Честно казано пасането е за овцете smile.gif
ManOwaRadO
Абе да ви кажа напушеняците са бая тъпи парчета. Абсолютни парцаляци!
SepulTeraHead
Цитат(t0xIc @ Nov 2 2005, 12:06 AM)
пфф начетох се на тъпотии за 3 семестъра напред

+1
Slash
Направо я изпушихме тая тема!

Хе-Хе... ебати кефа!!!

Ха-Ха-Ха! yahoo.gif
Wolfheart
Цитат(Lethe @ Nov 1 2005, 08:08 PM)
На мен пък все ми се е искало да питам ядете ли си ноктите и защо?

Поради липса на нокторезачка laugh.gif
Crafter
Цитат(ManOwaRadO @ Nov 2 2005, 02:01 PM)
Абе да ви кажа напушеняците са бая тъпи парчета. Абсолютни парцаляци!

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Е, за щастие тук няма такива wink.gif
stage
хехе пичове скивайте тука laugh.gif
и тука smile.gif
t0xIc
Цитат
Абе да ви кажа напушеняците са бая тъпи парчета. Абсолютни парцаляци!


добре , че не се обиждам лесно smile.gif
иначе познавам доста str8 еджъри колкото и сме6но да звучи ..евала...
който както иска да живее само да не си вдига мерника към моя гъз
smile.gif
feather
Не. Проблем? biggrin.gif
Vlad
Абе колкото и някой да твърдят че невреди не съм съгласен.Сички тревомани дето познавам са бати изтрещеняците.Ама кво ми пука да прават квото искат.Аз съм за легализацията на всички наркотици.Който иска да си зима боли ме мене за дрогите,да умират drinks_drunk.gif
pixie
pomnq kato se napu6ih na pyrviq u4eben den v 9-ti klas
be6e ebati kefa
izqdoh 2 djoba i 2 golemi banici za zakuska
i ne 4e se naqdoh..ne..svyr6iha mi parite
smile.gif)
i to4no kato se pridvijih nai nakraq do daskalo i gledam edin ot moq klas oble4en v smoking...i be6e hil...ama hil...to sq da go vidq taka oble4en 6e mu se hilq ami togava:)
whatever:)
Ro6ava GarGa
относно втората статия!!! fuck you fuck you fuck you fuck you fuck you ...ако това се слу4и с моите деца,от които едното да е на малко пове4е от годинка...ще има трупове!!! terror.gif това е...това е....НЕ! нямам думи...баси да се трови които иска...но това са ДЕЦА!!!
stage
Цитат(Ro6ava GarGa @ Nov 3 2005, 01:25 AM)
относно втората статия!!! fuck you  fuck you  fuck you  fuck you  fuck you ...ако това се слу4и с моите деца,от които едното да е на малко пове4е от годинка...ще има трупове!!! terror.gif това е...това е....НЕ! нямам думи...баси да се трови които иска...но това са ДЕЦА!!!

zna4i nqkoi gi e pro4el! Otnosno vtorata statiq:lo6o e ama az kakwo da naprawq
hmm.gif pi6e 4e horata sa arestuwani happy.gif A otnosno p1rwata statiq: thumbdown.gif

P.S Nqkoi trqbva da poeme politi4esktata otgowornost laugh.gif

P.S Sry za latinicata no imah System Error sled koeto posledva Sysyem Format smile.gif
Lucretia
Цитат(pixie @ Nov 3 2005, 12:06 AM)
pomnq kato se napu6ih na pyrviq u4eben den v 9-ti klas
be6e ebati kefa
izqdoh 2 djoba i 2 golemi banici za zakuska
i ne 4e se naqdoh..ne..svyr6iha mi parite
smile.gif)
i to4no kato se pridvijih nai nakraq do daskalo i gledam edin ot moq klas oble4en v smoking...i be6e hil...ama hil...to sq da go vidq taka oble4en 6e mu se hilq ami togava:)
whatever:)

Е, това се казва кеф, да изядеш два джоба!!! Това беше целта на живота ми, а ти си я постигнал още в 9-ти клас! suicide.gif

А пък за статията...
Цитат
25-годишната майка, бременна с четвърта рожба


Не си е губила времето, а! biggrin.gif
pixie
lele kvo e stanalo tuka:)
qvno sa se navydili prekaleno principni hora v toq forum
predi be6e po kef vs kato se praveha na zli i neometyl-hateri

btw i'm a girl:))
Slash
Цитат(pixie @ Nov 4 2005, 08:22 PM)
qvno sa se navydili prekaleno principni hora v toq forum

Мне. Просто са се навъдили хора, които се разграничават от гъзарията. wink.gif
stage
damz cool.gif agree напълно
pixie
wow slash ti me zatapi ot raz
ok az sym gyze
daje high gyze si padam ve4e 6tom moga da se typ4a s po 2 djoba sled kato sym pu6ila
`Xandria`
ама че shit ще да е това thumbdown.gif
stage
Цитат(pixie @ Nov 5 2005, 07:45 PM)
wow slash ti me zatapi ot raz
ok az sym gyze
daje high gyze si padam ve4e 6tom moga da se typ4a s po 2 djoba sled kato sym pu6ila

а кой те кара да пушиш blink.gif
Vlad
Гъзарията sp_ike.gif
stage
а знаеш ли кой е най големия гъзар-хемороида dry.gif хахахаха колко оригинално laugh.gif
Lucretia
Цитат(pixie @ Nov 4 2005, 08:22 PM)
btw i'm a girl:))

Извинявай, грешката е моя blush.gif
POISON GIRL
Не пуша!
Имаше един период преди около 2 години, в които пафках ама това беше за кратко време! От тогава насам да съм пушила не повече от 5-6 пъти. Последния път беше преди няколко месеца и толкова се напуших, че заспах и от тогава тотално съм отписала тревата, а и плюс това не се нуждая от допълнителни стимуланти за да ми е яко и без това рядко спирам да се смея, може да си представите какво е като се напуша! laugh.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.