Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Най-доброто Метъл/Рок заведение в София
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
ManOwaRadO
Кое според вас е най-доброто Метъл/Рок заведение в София като съвкупност от обстановката, музиката, цените и т.н. (понеже възможния брой отговори за анкета са само 10 изброих най-вече заведения, в които съм ходил и ми харесват)
Blashyrkh
Хмм... Чувал съм само 3 а съм ходил в две... Най-добрто заведене е "градинката" drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif guin.gif
ManOwaRadO
И аз съм така drinks_drunk.gif punk.gif puke.gif ама като дойде сибирския студ тука и вече отпада тая оферта, така че тряа да се завираш по разни задимени и шумни дупки...
Blashyrkh
Това ще ми бъде гаража. Че е дупка - и още как, но не е задимена и е евтина.
stage
Цитат(Blashyrkh @ Nov 5 2005, 07:35 PM)
Това ще ми бъде гаража. Че е дупка - и още как, но не е задимена и е евтина.

laugh.gif laugh.gif laugh.gif аз едно мазенце имам... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
SepulTeraHead
^ Вурст?
stage
ohmy.gif каква изненада след като и аз гласувах за Шипката biggrin.gif Иначе знам една много готина квартика rolleyes.gif
Ro6ava GarGa
абе Шипка wub.gif супер готинкоооо е там!и цените са добри...и можеш да си киснеш там до мнооого късно(4-5AM)...има и какво да се яде...абеее...въпроса беше излишен tongue.gif
Sw1tched
И аз гласувах за О!Шипка...но честно да си призная в повечето от другите изброени не съм ходил rolleyes.gif
Валкирия
Определено Магеланите-чисто,евтино,хубави цени,манджички...за музиката да не говорим wink.gif Други мои любими местенца,които няма да съжалите,че сте посетили са Спорко и Адамсите....Иначе ако говорим не за кръчмички,а за клубове-тогава Фенсът и Шипката metal.gif
RazorJack
И аз май съм за шипката. Кво да ви кажа, Руский размер - 2 кинта. Навсякъде другаде е поне двойно. Има хубава манджа. Свирят групи наживо. Бачка почти денонощно. Какво повече му трябва на човек biggrin.gif

Споркото също е много яко пък и ми е на 20 метра от нас, мноо яки пържени картофки правят там. biggrin.gif

Лавале също кефи ама там след 6:30 е чудо ако намериш места.

В първия магелан мнооооого тясно и там винаги тъпкано, в другия не съм ходил.

Първия адамс си е kvlt! обаче е на мутка си пайна у младост 16 biggrin.gif Ама тоя на Пиротска смуче ... тез бели стенички, цветенца, убита музика в повечето случаи ... повече подхожда за някаква механа това място, а не за метъл кръчма.

Фенс незнам що ама не ме кефи ... някак си тва с тия високи столове и без маси само бар покрай стената ... тъпо е подреждаш се така и можеш да си говориш само с хората от двете ти страни. thumbdown.gif трябваше да сложат бара не по средата, а в единият ъгъл и да има повече място за маси и дансинг.
gad
Абе един колега разправяше за някаква кръчма "Време" на 10 минути от софийския, пускали яка музика и бирата била под левче. Някой да знае нещо?
ManOwaRadO
Ходих там наскоро. Готино е, и не е скъпо. Бирата мисля че беше левче (или във всеки случай не повече) Ракията също не е скъпа, нищо че ти я наливат от някакво пластмасово шише без етикет drinks_drunk.gif , музиката само, че е малко така по-Олд скуул иначе е добре и обикновено има места щото не го знаят много хора. Лесно ше го намериш, на Дондуков е, отпред на вратата има една китара.

Новия Магелан между другото е още по-тесен и от стария, а на всичкото отгоре и пет пъти по-фрашкан. Иначе музиката е на 6 отсекъде, а цените са трепач - 80 стинки бирата (у центъра нема друга такава оферта) Кофти е само, че няма място, там номера е или да дойдеш по-рано, или да си направиш резервация преди тва.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.