Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Battlorn
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Hansi
Бях страхотно изненадан, че турска група може да сътвори нещо смислено, но това е факт.
Който не вярва да провери на http://www.battlorn.com има целият им single 4 песни, на качествени mp3-та.
Metanoia
Цитат(Hansi @ Aug 6 2003, 05:11 PM)
Бях страхотно изненадан, че турска група може да сътвори нещо смислено...

Аз съм чувал 1-2 доста свестни турски групи, но бяха дет (нормално, турците са по-южен народ от нас и е нормално да им се отдава повече агресията отколкото мрака), а и съм чувал една турска певица (тя даже на турски пееше) която се справяше доста добре с нещо от рода на Rammstein - инструментал.
Hansi
Е те имат и една доста добра punk група - Athena, използват турски и са невероятно популярни там.
Nuclear Man
Sajaliavam za tova izkazvane,moje da si isprosia kakvo li ne,ama eto,triabva da go izlea:

SHIBANITE TURTSI POD NOJA - ALAH E SVINIA!!!!!!!!!!!!!! mat.gif mat.gif mat.gif mat.gif mat.gif
Hansi
Цитат(Nuclear Man @ Aug 7 2003, 01:17 AM)
Sajaliavam za tova izkazvane,moje da si isprosia kakvo li ne,ama eto,triabva da go izlea:

SHIBANITE TURTSI POD NOJA - ALAH E SVINIA!!!!!!!!!!!!!! mat.gif mat.gif mat.gif mat.gif mat.gif

Стига спам, мястото на това не е тука. mat.gif
BELLA
abe moje i da dokarat dobur zvuk ama ako peqt na turski si e gadost. ne 4e imam protiv drugite nacii, no turcite..................... abe to ne slu4aino si e stanalo naricatelno da kaje6 "TUR4IN" ezikut im zvu4i mnogo gadno
Hansi
Спокойно, всичко на Battlorn е на английски. wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.