Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Честит рожден ден!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120
xskacorex
Честит рожден ден, Жичке... Пожелавам Ти много здраве, щастие и... пого smile.gif

Айде в тази тема да си честитим рд-тата
Jicata
Много ти благодаря. Сори, 4е няма да мога да ви по4ерпя :)
:vino: :vino: :vino: :vino: :vino: :vino: :vino: :vino:
RAPTOR
На Жица какво може да му се пожелае:
bobz
Yeaaaaah! Haide 4estito zmei! Da napravish super jestoka grupa, tova ti pojelavam nai-mnogo i vsi4ko nai-hubavo, razbira se!
Jicata
Много ви благодаря на вси4ки. Странно е все пак 4е знаете вси4ко което искам. :blink: Ме4тите ми направо :)хехе. Аре 4акаме следващият рожденник тука :salut:
Warrior Of Ice
Жив и здрав, Жица, и всичко най-добро! Успех с групата :punk:
Injudicator
ne 4e posnavam jizata,no 6tom e posnat na [UHA]FLIPER i az mu 4estitia wine.gif
Jicata
10x но вече е 31 Май, откога мина 9-ти Февруари smile.gif Абе що няма и други рожденници, пишете кога сте родени в профилите си
feb
Няма никакъв проблем рожденната дата да се направи задължителна при signup. Ако толкова държите на нея - слагаме я required.
Според мен това е добра идея.
xskacorex
Цитат(feb @ Jun 1 2003, 04:35 PM)
Няма никакъв проблем рожденната дата да се направи задължителна при signup. Ако толкова държите на нея - слагаме я required.
Според мен това е добра идея.

Da... Feb, tva e dobra ideq!
Sw1tched
чрд на патерици и от мен.

За мен е раничко.

Бе би било хубаво но според мен изобщо не бива да се затормозяват юзърите с такива неща. Пък и кой знае - някой може да иска да си спести дискриминационното отношение на нетолерантните във форум-а, не визирам себе си като тоя някой-аз почти всичко си изпях smile.gif
SepulTeraHead
Tell me the truth, tell me the truth. the truth, motherfucker. - Това трябва да го пише преди там дето се попълват разните данни...
Jicata
Виждам, че TheUnknownOne има рожден ден, така че ЧЕСТИТО и наздраве wine.gif guin.gif biggrin.gif
xskacorex
И аз да му го честитя, въпреки, че не поства!
Warrior Of Ice
Честит рожден ден на beatlejuice и честит имен ден на Peter! Бъдете здрави и щастливи!
xskacorex
Честит Рожден ден и от мен! Да си жива и здрава и всичко най-рошаво...
Peter, честити ти имен ден, и ти да си жив и здрав и PUNK'S NOT DEAD!!! Бъди истински punk! punk.gif
SepulTeraHead
Честито ви!!!!
Peter
Mersi, mersi tongue.gif
FuckMeJesus
aide i ot men vsi4ko nai-nai...pove4e hubavi momenti, pove4e uspehi, pove4e hubava muzika...
Jicata
Позакъснял съм, ма нямах нет. По-здрави и от мен! Живи, здрави - футболисти и пънкари laugh.gif хаха Наздраве wine.gif
Sw1tched
Цитат(FuckMeJesus @ Jun 29 2003, 01:18 PM)
aide i ot men vsi4ko nai-nai...pove4e hubavi momenti, pove4e uspehi, pove4e hubava muzika...

i poweche kosa razbira se
FuckMeJesus
biggrin.gif biggrin.gif mdam...razbira se... biggrin.gif biggrin.gif
Peter
Tva za punkarite moje bi e za mene... laugh.gif
Jicata
Ееее, как позна бе? smile.gif И ако можеш я прати една снимка с гребенът ти в момента, че ми е интересно как изглежда... а предполагам и на другите.
Peter
Jicata imam snimka s grebena v topic-a "Облекло" v "Metal/Rock/Hardcore" (ili kakto tam se kazva6e razdela...). E ve4e e malko stari4ka i grebenut porasna ama stava tongue.gif
Jicata
Цитат(Jicata @ Jul 2 2003, 12:47 PM)
снимка с гребенът ти в момента

Имах предвид по-нова снимка, ма нищо smile.gif Онази съм я видял.
P.S. Хаха, цитирам себе си smile.gif
Peter
Mi po-nova v momenta nqmam, 6te trqbva da skaniram nqkoq kato gi izvadq... smile.gif
Ama aide nqma smisul da oakvame foruma s post-ove za moq greben...
Jicata
Ч.Р.Д. на SepulTeraHead, да е жив и здрав и всичко най-яко в живота punk.gif Остава ти само 1 година за "О!Шипка" радвай се smile.gif
Beerzebub
punk.gif w00t.gif guin.gif brickwall.gif wine.gif punk.gif
Ч.Р.Д. и от мен, Стефане! Още (само) една година и бирата, която пием на събиранията, ще е "легална" и за тебе... huh.gif dry.gif
RAPTOR
Да ти порасне голяааама брадата biggrin.gif . Издъни уредбата с приятели и си направи купона.
Peter
4estito, Stefaneeeeeeeeeeeeeeee!!! Neka si4ko, koeto si pojelae6 da se sbudne (samo qkite ne6ta razbira se wink.gif ) laugh.gif punk.gif
Sw1tched
yo!stefo, chestito! Are oste mnogo godini da ti go 4estitime!
Warrior Of Ice
Жив и здрав, Стефане! И доволно щастлив!
SepulTeraHead
Hah... mersi... smile.gif
Warrior Of Ice
Орлине, честито пълнолетие! Голям да пораснеш... biggrin.gif
Beerzebub
Честито!

Чшшш... ей, м'чета, вие хубаво си имате РД-та, но на някое (метъл-) купонче няма ли та ни поканите... w00t.gif
xskacorex
4etiti Orlene, da 4erpi6...
_SiegfrieD_
Честито!
RAPTOR
wine.gif wine.gif wine.gif
punk.gif punk.gif punk.gif
salut.gif salut.gif salut.gif
От мене толкоз smile.gif
hab. MpeHa
Mersi! Mersi!
wine.gifwine.gifwine.gif
xskacorex
Да му е чеситита четвъртинката век и на нашия партньор - f e b - наздраве feb drinks_drunk.gif
Sw1tched
ее още малко и моя ще дойде drinks_drunk.gif
Jicata
Честито ФЕБ, желая ти здраве, щастие и успехи за в бъдеще! feb
Warrior Of Ice
Жив и здрав и от мен! smile.gif
_SiegfrieD_
Не знам за кого ама Честито!!!:vino: guin.gif
Jicata
Ч.Р.Д. S.O.D. . Да си здрав и жив и да продължаваш да ни даваш инфо. за Zaplaxa tongue.gif guin.gif
Warrior Of Ice
ЧРД, blood_freak! wine.gif Бъди щастлив!
Jicata
Честито и от мене. Ще дочакaме албумчето на Slipknot wink.gif
_SiegfrieD_
4RD wine.gif
Ed_Hun†eR
Tolkowa lo6o sam se napil 4e nenam za ko staa duma ama 4rd drinks_drunk.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.