Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Честит рожден ден!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120
Aglarana
Ч.Р.Д! Желая много щастие wink.gif
Duh5
Честито! Все така усмихната! smile.gif И мечки, макар тука да не зацепвам много многоsmile.gif
scion_of_storm
^ гуш бе ;p

Честито и от мен, Деска, жива и здрава, много щастие и хубави неща. smile.gif
Aggressive Perfector
Не я познавам, ама честит рожден ден и от мене. happy.gif
Braindead
Надявам се да не flood-я, просто искам да да благодаря на всички!

Много мечки и за вас, много благинки, метълизъм и успехи на всички! Наздраве! drinks_drunk.gif
prayer4eto
Ейи, 4е как съм пропуснал вчера ... unsure.gif

Ай Честит Рожден Ден и от мен ! drinks_drunk.gif
Twilightfall
Честито на тримата потребители, празнуващи днес. smile.gif
Всичко най-хубаво им желая.
prayer4eto
Честито на празнуващото днес ! wink.gif drinks_drunk.gif
In Death's Embrace
Честито! happy.gif
zelatorr
Ами да и е честито на момичето. happy.gif
Wolfheart
Честито smile.gif
Eddie_The_Beast
Мерсиии мнн smile.gif
noel_f
Хайде, и от мен Честито! fun.gif
Braindead
Честито, честито! Много кози се събрахме rolleyes.gif
Duh5
Честито!!! smile.gif
Crafter
Хей, честит рожден ден на Ицо! Всичко най-най-добро за него и дано да го видим поне още веднъж на някоя среща!
Wolfheart
Честито, Ицо! Жив и здрав да си и много успехи в работата!
Warrior Of Ice
Честито, адаш, жив и здрав! smile.gif
_Moonshield_
Днеска crazyfan_metal има рожден ден!!
Всичко най-хубаво много здраве,бира и яки концерти!!! drinks_drunk.gif
Duh5
Честито! smile.gif
Warrior Of Ice
Честит рожден ден на форума. happy.gif Днес става на пет, а след още някоя година ще го пратим и в първи клас.
lodborg
Недей, че батковците ще го бият и ще му взимат парите за закуска.

Честито на рожденниците.
ViolentBeauty
^^ Хихихи, дано се научи на нещо там laugh.gif
Честито на милото ни форумче, да е живо и здраво! И голямо да порасне happy.gif

И трябва да почерпи drinks_drunk.gif
scion_of_storm
Търътътъм smile.gif
Честито на Крейзи на една патерица, ама ще съумее да ми прости, надявам се smile.gif) Жив и здрав!

И честито на форума, дано се развива, и дано върви все напред и напред, с много нови свестни юзъри.. ;p
Crafter
Ухххха, пет години!
drinks_drunk.gif
wqwrrr
Сега на Сашо! Честит рожден ден, братко. Здраве, щастие, късмет, северни ветрове и викингски песни. =) Пожелавам ти много успехи, вдъхновение, позитивни емоции. Нека мир окриля меча ти и светлината да е с теб. openwidehug.gif
Duh5
Честито, Сашо! (и останалите smile.gif) Да си ни жив и здрав, много вдъхновение и усмивки таз година!
lodborg
Обаче обърнете внимание, че Сашо е роден на една дата с Один според форума. Друго си е да си роден заедно с нормански бог. viking.gif

Честит рожден ден, Сашо. Пожелавам ти много сняг по склоновете, песента на орела в небето и вечния бяг с вълците.
prayer4eto
Ммм, цели четирима днес ? wink.gif

Честито на празнуващите! drinks_drunk.gif

Най-вече на Сашо с пожелание да реши някой ден кой е "верния път" и да го следва непреклонно sp_ike.gif .
И да си оправиш стила на стихоплетстване, че ... devil.gif blackmetal.gif

EDIT: ^ Венци, мани го т'ва "д" в "нормански", защото ми дразни съзнанието tongue.gif. Нормандия не е там, където си мислиш biggrin.gif
Crafter
Честито, Цашо!
Пожелавам ти да си останеш все така интелигентен и забавен и много светлина whistle.gif

openwidehug.gif openwidehug.gif openwidehug.gif
lodborg
^^ Правилно, думата е "нормански", а не "нормандски", разбира се. Мерси за поправката.
noel_f
Честито на рождениците! wine.gif
stage
ЧРД Сашо! wub.gif Жив и здрав и само хубави неща! Да бъдеш щастлив и да слушаш много викинг laugh.gif
Warrior Of Ice
Честито, Сашо! Бъди щастлив, северни воине, и нека светлината на Балдур и мъдростта на Один те закрилят!
Beerzebub
ЧРД, младши! smile.gif
Всичко най-добро ти желая!
sharon
Честито, Сашо! Всичко най-най-най-викингско viking.gif openwidehug.gif
_Moonshield_
ЧРД, Сашо! Макар, че не те познавам лично си личи, че си голЕм пич. Всичко най-хубаво и от здраве, любов и яки концерти да не се отървеш! tongue.gif
scion_of_storm
*грее силно*
Еха, ебати яките пожелания smile.gif) Мерси много на всички, ще се постарая да ги изпълня!

Това с Один е интъръстинг индийд laugh.gif
Aglarana
Ей, Цашинке happy.gif Ч.Р.Д! Много, много щастие (с мъничко от онова другото нещо, от което винаги има нужда), успехи и верни приятели!
TerminalFrost
Честито и от мен!
Revenant
Поздрав от близкия север!
Chimera
Иии, да се впиша и аз biggrin.gif Саш, Чъ Ръ Дъ да е (акомпанирано с мечка), ползвай 17ката със здраве, всичко най-хубаво, и нека винаги да грее светлина в мрака
MadHatter
Тъй и тъй съм почнала Цашу по форумите - openwidehug.gif Забравих да кажа, че всичко, което ти пожелаят днес, ще стане по три tongue.gif А и честит ден ден на Анастасия fun.gif
Twilightfall
Честито на рожденниците, нека са живи и здрави. ;]
J'eor
Сашооу, ЧРД, ЧРД, ЧРД ((((:
Аз повечето неща си ти ги казах в смс-а, нооо никога не е излишно да се пожелае още малко щастие ^^ и усмивки, късмет, здраве и успехии (: Ии музата да те спохожда все по-често, и определено не само когато си тъжен ^^
Rodd1ck
Аре честито и от мен на Сашо! smile.gif
blue_eyes_
Честито и от мен, scion_of_storm!
Ako щастието е птица, нека никога не спира твоя полет!
Ако живота е път, нека винаги да вървиш!
Ако любовта е море, нека никога да не видиш бряг!
Mort
Викингска честитка за Сашо и много пирове, походи и батъл метъл!
Battle Magic
Чрд Сашо!
Wolfheart
Честито, Сашо!
Жив и здрав да си! Много здраве, много щастие, много походи, много битки и победи, много пирове, много оргии.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.