Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Честит рожден ден!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120
ViolentBeauty
Чести рожден ден, Цашу! Пожелавам ти всичко най-прекрасно, много щастие, любов, здраве! Мечки happy.gif
usmif
Честит Рожден Ден и от мен wink.gif
Alti
Жужи обичам те openwidehug.gif Забавлявай се през тази година wink.gif Щото след нея ще трябва сами да си носим последиците
In Death's Embrace
Татенце любимо, каквото и да ти пожелая ще е малко, защото наистина заслужаваш само най-хубавото да ти се случва. wub.gif Разбий оковите, приятелю. И това, че не можем да победим времето, не означава, че не можем поне да опитаме. smile.gif

п.п. И дори и не си помисляй да ми порастваш и да ставаш гъба, щото бой! happy.gif
Mangalf
СЕКС МАНИАК ЧРД!!! Поече сурово месо да ядеш и да се натряскаш хубаво.
Saada Palkinto Aikaa Vastaan wink.gif
Braindead
Eййй, Сашко, айде честито и от мен! happy.gif
Жив и здрав, много метълизъм и всякакви благини, успехи в абсолютно всичко!
Наздраве! drinks_drunk.gif
scion_of_storm
Мерси мерси мерси мерси много на всички!!!
Нека нещата, които ми пожелахте, спохождат и вас всичките smile.gif)!
Wolfheart
Честит рожден ден на Ангела (Madness)
Пожелавам и много здраве и щастие и само шестори в училище
Warrior Of Ice
Честит рожден ден, Дил! Много, много щастие, сбъднати мечти, успех с кандидатстването и всичко останало! Останалото ще ти го пожелая по-късно днес. wub.gif
Battle Magic
Чрд Дил!!! Всичко най-хубаво ти пожелавам rolleyes.gif
ViolentBeauty
Честит рожден ден, Дили! Много щастие, любов и сбъднати мечти openwidehug.gif

Dragontear
Честито на Дил и от мен smile.gif fun.gif
Duh5
Честито! Да си винаги щастлива. И здрава. Успехи във всичко!
lodborg
Честит рожден ден, Дил. Пожелавам ти много щастие, любов и успехи във всичко, с което се захванеш. Също и една непредсказуема година. smile.gif fun.gif
Wolfheart
Честито, Дил. Желая ти много здраве, щастие, успешно кандидадстване и успехи в другите ти начинания.
prayer4eto
ЧРД! drinks_drunk.gif
Никога да не ти се налага да изневеряваш на себе си! Осталаното само ще дойде guitar.gif
Crafter
Честито, Дил! smile.gif
Пожелания за най-доброто от нещата, които искаш, защото това заслужаваш!

openwidehug.gif openwidehug.gif
Danny47
Честит Рожден Ден на Дил и от мен! Здраве, щастие, любов и успехи във всички начинания!





Morticia Dickinson
Дили честит ден.Пожелавам ти много успехи в ученето,да изкараш матурите,много щастие и усмивки, разбира се любов и само истински приятели.
sharon
Благодаря на всички за страхотните пожелания, да ви се връща тъпкано! Ако дори половината се сбъднат, ще съм повече от доволна wub.gif laugh.gif

Не, че има нещо лошо в алчността... openwidehug.gif devilsmiley.gif
scion_of_storm
Честито и от мен, Дил! Само успехи и хубави неща в живота занапред smile.gif)
usmif
Честит Рожден Ден и от мен! Желая много светли дни, истинско щастие, искрена обич и по детски чисти усмивки smile.gif
Braindead
Диииил, честитко и от мен, да си ни жива и здрава! openwidehug.gif
Страшно много успехи във всичко (за които съм сигурна, че можеш да постигнеш, де), много усмивки, прекрасни моменти; повече пиене и по-малко Шекспир tongue.gif
А, и out with Within Temptation, in with the music axesmiley.png

Айде, наздраве за теб! drinks_drunk.gif
Lanfear
Sharon ЧЕСТИТО! Жива и здрава!
Много любов и късмет fun.gif
Arq
Честит Рожден Ден Sharon! Желая ти една прекрасна година smile.gif
blue_eyes_
Sharon, всичко най-добро и от мен... drinks_drunk.gif
wqwrrr
Дилии! Честит рожден ден! Желая ти много здраве, късмет, щастие, радост и положителни емоции! Значими творчески постижения, успехи с кандидатстването, много сбъднати мечти. И не вярвай в чудеса, разчитай на тях! openwidehug.gif
MadHatter
Честити 19, Дили. Да си ги ползваш с повече здраве, късмет и мъдрост fun.gif
Twilightfall
Честито и от мен. (:
Beerzebub
Опа...
ЧРД и от мен, Дили!
Повече усмивки, повече любов, повече здраве, повече рисунки... повече от всичко smile.gif
sharon
Мерси на всички още веднъж!!! drinks_drunk.gif

А Деси, когато се задействаш по пожеланието на Филип относно Amorphis, тогава ще си говорим, може да постигнем някакъв консенсус laugh.gif
Crafter
Иха, още една кака!
Честит рожден ден, Сашке, всичко най-най-хубаво! Купил съм ти килограм зелени ябълки за подарък evil.gif
prayer4eto
Нечие дъщенце днес има Р.Д. ? Честито, честито! drinks_drunk.gif
lodborg
Че то тя станала по-голяма от баща си. smile.gif

Честито на In Death's Embrace с пожелания за много щастие, късмет и любов. И много атмосфера през 2008 (не става дума за шоколад LZ). smile.gif
Wolfheart
Честито, Силвия!
Желая ти много здраве, щастие, късмет, успехи и положителни емоции. И да откриваш много нови музикални хоризонти!
Lanfear
Честит рожден ден!! ВСИЧКО НАЙ ти пожелавам drinks_drunk.gif
Duh5
Честито, Силвиа! Много много от всичко и всички хубави емоции на куп:)
traektoriq
Честит рожден ден и от мен! Наслаждавай се на прекрасните си години, желая ти да ги изживееш по неповторим начин!
In Death's Embrace
Благодаря на всички за пожеланията ви. openwidehug.gif happy.gif
usmif
Честит Рожден Ден smile.gif

Милиарди мигове на истинско щастие и усмивки wink.gif
Chimera
Честит Рожден Ден, Драконке happy.gif Много здраве и сбъднати мечти, и много концерти на любими групи icon_headbang[1].gifbiggrin.gif
Aglarana
Ч.Р.Д!!! И ти порасна като баща си whistle.gif Много щастие и късмет ти желая. Всичко, което искаш, да се сбъдне!
scion_of_storm
Думите понякога са малко wink.gif
Дъщенце, желая ти всичко най най-прекрасно и изключващо голяма доза синьо и сиво, но нека има мъничко от тях, колкото да се чувстващ жива. Нека най-хубавите неща ти се случват и да намериш това, за което сме си говорили, и сигурно ще си smile.gif
Честит рожден ден! openwidehug.gif openwidehug.gif
ViolentBeauty
Честит рожден ден и от мен happy.gif Пожелавам ти всичко най-пркрасно в живота openwidehug.gif
Warrior Of Ice
Честит празник, всичко най-хубаво! smile.gif
TerminalFrost
Честито и от мен! Наздраве!
MadHatter
Честито, дяте openwidehug.gif Живо и здраво, голямо да пораснеш, от късмет и щастие да не се отървеш tongue.gif beer.gif
wqwrrr
Честито и от мен. Всичко най-хубаво и приятно прекарване на празника. fun.gif
_Moonshield_
Ч.Р.Д. и от мене! Пожелавам ти всичко най-хубаво! smile.gif
In Death's Embrace
Благодаря ви отново за пожеланията happy.gif . Дано ви се връща тъпкано. wub.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.