Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Честит рожден ден!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120
LordZombie
4 потребители празнуват рожден ден днес
falio`(22), Waft of Hell(21), Wrath_Child(23), g0shk0(17)

Честит им празник !
Twilightfall
Ч.Р.Д. на Wrath_Child, макар, че не съм я засичал от известно време.

Всичко най.
Warrior Of Ice
Честито и от мен, всичко най-добро!
scion_of_storm
Честито, ей! Главно на falio и дитету - да сте живи, здрави, много много щастливи!

И детето на дитету да расне силно и гордо! smile.gif
Aglarana
С малко закъснение Честито на вчерашния рожденник, както и на Вальо! smile.gif
lodborg
Честит празник на рождениците днес и специално на Wrath_Child с пожелания за много любов, щастие, здраве и късмет. Да работи по изграждането на едно траш семейство. icon_headbang[1].gif
zelatorr
Falio Falio Falio Laie_41.gif
Atrocity
Честито на Бербо и все така да ги мушка головете в Манчестър! drinks_drunk.gif Не му остават много футболни години вече, но сега би трябвало да постигне потенциала си.
zelatorr
Лорииии openwidehug.gif Честит рожден ден. Много здраве щастие и любов. fun.gif
LordZombie
ЧРД smile.gif !
Warrior Of Ice
Честито, Лори, всичко най-хубаво!
prayer4eto
Шеметче, честита ти 1/5 !!! whistle.gif
С пожелания за много drinks_drunk.gif , icon_headbang[1].gif и пак drinks_drunk.gif , щото smile.gif си е по default happy.gif
Twilightfall
Честито. smile.gif
sharon
Лооори! drinks_drunk.gif w00t.gif Честит празник, много здраве и щастие, а и още повече усмиФФФки без лимит! openwidehug.gif И това лято да осъществим замисленото, ей! happy.gif
usmif
Ах, душици прекрасни! Благодаря на всички ви, чудесни сте! Вие ме правите истински щастлива и сте най-прекрасния подарък!
Warrior Of Ice
Хайде честито на празнуващите днес, живи и здрави да са!
lodborg
Честито и от мен на рождениците, специално на Airin, да са живи и здрави и много късмет им пожелавам.
scion_of_storm
Честито!
По-малко клишета.
LordZombie
Честито! drinks_drunk.gif
conguestadors
Да сте ми живи и здрави. Много радост и късмет. drinks_drunk.gif
Twilightfall
Честито, юнаци!

По-специално на Airin Of Ancelot, другите не се сещам да ги знам. :Д

Ама и на тях честито, живи и здрави да са.
ludspamer
Честито и от мен!
sharon
Много народ ohmy.gif Честито ви, всичко най! openwidehug.gif
monolithe
Честито на всички!
~Frozen angel~
Честито на всички и от мен! Де що има да се пожелава в огромни количества! Наздраве! drinks_drunk.gif
Warrior Of Ice
Честит рожден ден на abductor! smile.gif
lodborg
Честито и от мен на abductor.
LordZombie
ЧРД drinks_drunk.gif
Ghost
Честито! fun.gif
Twilightfall
Охо, честито, шефе! drinks_drunk.gif

Жив и здрав, и да живеят олд скул метълите. \m/
ludspamer
Честито!
Slash
Честито, Спасе!
Arq
Айде днешните специални хора! smile.gif Специална честитка за Нели и Радо! Да сте живи и здрави! Много щастие и усмивки ви желая! Наздраве!! drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif
lodborg
Честит рожден ден, Нели. fun.gif Пожелавам ти много щастие, късмет и любов, бирата да се лее на корем и да бива изпивана с добри приятели. drinks_drunk.gif

Честито и на Радо с пожелания за бодър метълизъм.
LordZombie
Честито да им е ! drinks_drunk.gif
Warrior Of Ice
Честит празник, Нели! Много щастие и успехи, сбъднати мечти и весели моменти! smile.gif
Braindead
Нелчееее, честито, миличка, айде да си ни жива и здрава, много успехи във всичко, много концерти и фестивали, а и метъл турнета из кръчмите софийски. Много купони и безболезнени сутрини след тях, много любов и страхотни хора около теб! openwidehug.gif openwidehug.gif

Една голяма наздравица за теб днес! drinks_drunk.gif
monolithe
ЧРД на празнуващите и от мен. Да са живи и здрави и от здраве, щастие и късмет да се не отърват!
Twilightfall
Честито на празнуващите!
winterstorms
Честито!
conguestadors
Живи и здрави да сте. Много любов, здраве и късмет. drinks_drunk.gif
sharon
Нелиииии-ииии-и drinks_drunk.gif Честит празник, много здраве, щастие и още по-култови концертни преживявания занапред, както ги беше подкарала с любимите групи happy.gif Много успехи в професионален план, няма да се даваш, ей! w00t.gif

Честито и на Радо, с когото така и така се засичаме често насам-натам, продължавай си все така и още по много от същото! drinks_drunk.gif
ViolentBeauty
Много благодаря на всички за хубавите пожелания, вие сте страхотните хора които правят този ден още по-специален openwidehug.gif И на купоните и концертите да сме все заедно drinks_drunk.gif Наздраве на всички!


Радо, честит рожден ден на теб happy.gif Много здраве, щастие и неспирни купони! Специално наздраве за теб!
~Frozen angel~
Честит рожден ден и от мен на всички празнуващи! Много здраве, щастие, късмет, усмивки, незабравими мигове, споделени с дорби приятели и metal till the end drinks_drunk.gif smile.gif
abductor
Благодаря на всички за честитките, макар и със закъснение (бях на бъртдей парти със специални гости Kreator metal.gif) и ЧРД на всички празнуващи днес!
drinks_drunk.gif fun.gif fun.gif
scion_of_storm
Честит на Радо, който засякох вчера, и на Нели, която също засякох вчера :Д

Живи и здрави, специално за Нелчу много L.A.M.-ове и латексови празненства занапред, и да са хубави и оставящи светли спомени.
SharondenAdel
А да сте ни живи и здрави smile.gif Много здраве, щастие късмет и... бира smile.gif
_Moonshield_
Да сте живи и здрави и двамата! smile.gif
Rolf
Честит рожден ден на _Moonshield_, както и на ViolentBeauty на патерици!
lodborg
Честит рожден ден на Шийлда, пожелавам му много хубави мигове, много нови приятели и много свободно време.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.