Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Честит рожден ден!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120
sharon
Честит празник на Росен! Жив и здрав, много щастие и музика! drinks_drunk.gif
Во Царствии Твоем
Честит рожден ден! Много музика и вдъхновения!
monolithe
Честит рожден ден на всички рожденици. Да са живи и здрави!
ZerraX
Честито на @prayer4eto! Жив и здрав, много щастие и положителни емоции.
RunningWild
Честит рожден ден на всички! Жив и здрави да са и много метълизъм!!!
Midnightsun
Честит рожден ден на всички рожденици. drinks_drunk.gif
ludspamer
ЧРД!Всичко най-най!
HateBreeder
Рождениците,да се вихрят...
lodborg
Честито и тук на Роската, да е жив и здрав и да жули вихрени жици все така пламенно. icon_headbang[1].gif
_TNT_
Честито на prayer4eto! Щастие и хубава музика! smile.gif
prayer4eto
Благодаря ви, хора! drinks_drunk.gif
Kasiel
Оу,с мноого голямо закъснение.. no.gif Честито на prayer4eto; Жив и здрав! smile.gif
sharon
Охо, голямо честито на monolithe! Бъди жив и здрав и дано се засичаме още повече по време на приятни поводи и занапред. drinks_drunk.gif
karelian
ЧРД, monolithe!

Да си жив и здрав!
Пожелавам ти много вдъхновение и успехи във всяко от многобройните неща, с които си се захванал, още повече щастие и...... другото го знаеш! tongue.gif




P.S. Бавиш се с обложката нещо... rolleyes.gif tongue.gif biggrin.gif
Warrior Of Ice
Жив и здрав да си, Тошо! Много щастие ти пожелавам! smile.gif
winterstorms
Поздрави на monolithe и от мен!
ZerraX
Честито, Монолите, жив и здрав бъди, само щастие ти в живота намери, вземи с туй се поздрави и дългосвирещ на Димхолда извади.
Midnightsun
Monolithe, честито и от мен! drinks_drunk.gif
HateBreeder
Хайде и аз да се разпиша.Честитката е повече от бозава,затова пожелавам само пожелания.Каквото си пожелаете,да се случи на момента(знам,че няма как да стане,ама...) и мноооого пиенье.Без него не става просто drinks_drunk.gif
monolithe
Благодаря за пожеланията на всички! Да ви се връщат стократно! Трогнахте ме! smile.gif
Kasiel
Честито,честито! Дръж обятията си отворени,за да идва всичко хубаво лесно при теб. happy.gif
Sile
Днес, на тази дата сублимна, честит рожден ден на Боби, Дени, Рени и на мени!!! Пожелавам много рунтави дни и да не умрете сами, макар че някъде имаше една мисъл, че всеки умирал сам... ама както и да е, нека бъдем сигурно позитивни като несигурни тестове за бременност, ако имате проблем с това, идете се прегледайте ! biggrin.gif openwidehug.gif
monolithe
Мерси, на всички за поздравите. smile.gif
Sile
Моля, smile.gif утре заповядай пак. ;р
sharon
Среднощна честитка на _TNT_! Пожелавам ти щастие, радост и успехи във всички начинания. drinks_drunk.gif
Warrior Of Ice
Честит рожден ден и всичко най-хубаво! smile.gif
prayer4eto
Честитто, _TNT_, всичко най! drinks_drunk.gif
_TNT_
Искрени благодарности за пожеланията!
sharon
Честито на abydos и Ghost! w00t.gif Да сте живи и здрави, обележете празниците си с много позитивни емоции. Всичко най!
Sile
Честит рожден ден! Стабилно рок енд рол на празнуващите и всичко по- по- най -! biggrin.gif
HateBreeder
Ай честито, рожденици. Виждам, че сте на гонинки, които ви позволяват да пиете, дори и в Америка. Така че ви пожелавам мнооого приятно прекарване на днешния ден (кой, както го разбира) и не забравяйте, че на този ден остарявате. laugh.gif
RunningWild
Честито на Ghost. Жива и здрава, много мотълизъм и по-точно хеви метълизъм tongue.gif
Да си прекара чудесно днес smile.gif
Честито и на всички останали!
monolithe
Ghost, abydos, да те живи и здрави! Много успехи и много позитивни емоции!
krava_v_kosmosa
Да е жива и здрава, Призрачна, само ху'ави емоции, здрава жица и подобаващо разкъртване на идния рокфест в Каварна. smile.gif

abydos-е, и ти да си жив и здрав, друже, айде честит ти празник! metal.gif
Megadeth
ЧРД на Ghost, здраве, щастие и секс и да качи снимки от рождения ден!
И ЧНГ на Абиииииииииииииииииииииииии. Човече, много пари ти желая и всичко най-хубаво останало ;р
gadabout
Наам, честито на сите луге!

Телетата сме сила!
ludspamer
ЧРД , всичко най-хубаво на празнуващите, най-вече на abydos, който често ми пълни душата:д
Chaotic One
С леееко закъснение - честито на Ghost и abydos! Много успехи, усмивки, *insert random хубави неща* и всичко най-най! happy.gif
Warrior Of Ice
Честит рожден ден на Сашо (shogot) с пожелания за много радост и успехи! smile.gif
monolithe
ЧРД на Сашето и от мен! Жив, здрав, щастлив, много журналистически подвизи и всичко най-хубаво!
killer_rose
Честито, Сашо! Много здраве, щастие, личностни успехи и качествена музика! blackmetal.gif
karelian
ЧРД, shogot! Всичко най-добро и от мен!

Rolf
Честито на рождениците!
shogot
Обичам ви!
Warrior Of Ice
Честит рожден ден на Стоян! Да е жив и здрав, много щастие и успехи!
sharon
Честито и от мен, Стояне! Всичко най-хубаво. happy.gif
ZerraX
ЧеституУуУУуУ на лека патеца на наш Ulair. Да е жив и здрав и все хубави нещЪ Абе поеми този поздрав!
RunningWild
Честито специално на Discipline! Да продължава все така да слуша хубава музика, много здраве и наздраве с добри приятели!
sharon
Присъединявам се към поздравите за Ulair и Discipline, живи и здрави!
prayer4eto
Честитка и от мене на празнуващите днес! drinks_drunk.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.