Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Честит рожден ден!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120
Warrior Of Ice
Честит рожден ден на Ники, всичко най-добро!
Warrior Of Ice
Хайде честито и на Владо, да е жив и здрав!
sharon
Владо, честито и от мен! Много щастие, успехи и чудесни концертни впечатления! drinks_drunk.gif
sharon
Късен поздрав за Kasiel! openwidehug.gif Бъди жива и здрава, чакам още творчески попадения! happy.gif
Warrior Of Ice
Венци, жив и здрав, момче! Пожелавам ти всякакви успехи по немско, а на себе си - да се виждаме по-често. happy.gif
sharon
Честито на Венци и тук! Пожеланията вече си ги имаш, но ето и обещания поздрав, може би леко носталгичен. Затова да, нека визитациите зачестят! drinks_drunk.gif
lodborg
Благодаря много за пожеланията и до скоро. drinks_drunk.gif
Warrior Of Ice
Честит празник на Стефан и Таня! fun.gif
telia
О, админче, благодаря!
SepulTeraHead
Благодаря!
Warrior Of Ice
Честит рожден ден на Йоан, да е жив и здрав!
sharon
Преди да отмине деня ще се отчета и аз - честито на Йоан, успехи, щастие и всичко най! drinks_drunk.gif
Warrior Of Ice
Честито на Мариела с най-добри пожелания! smile.gif
Warrior Of Ice
Честит рожден ден на Боби, всичко най-добро!
Slash
Честит Рожден Ден, Петко! Сериозна възраст, страхотно! Всичко добро и попътен вятър!
Elnahir
Благодаря ти, Мишо! smile.gif
sharon
Честито на Midnightsun! Жива и здрава, много щастие и успехи във всичко. drinks_drunk.gif
Midnightsun
Мерси! drinks_drunk.gif
Frightmare
Честит РД и тук, да си ни жива и здрава, много усмихната и да продължаваш да ни радваш с прекрасни ревюта! edinaise4pdvg8.gif

drinks_drunk.gif
Midnightsun
И на теб благодаря! drinks_drunk.gif
monolithe
Честит рожден ден на Mor Galad! Да е жив и здрав най-вече! Успехи във всяко начинание и много радости (не и от Реал Мадрид tongue.gif) пожелавам!
Warrior Of Ice
Честито на Пешо (MetallicaAntiFan), да е жив и здрав!
RunningWild
Ей, малко със закъснение, ама и от мен честито! Жив и здрав!
sharon
Я, Боби празнува днес! drinks_drunk.gif Жив и здрав, дано скоро те видя в топ класациите на Diablo. devilsmiley.gif И нека Kreator не те разочароват (или поне не прекалено..) в понеделник.
Warrior Of Ice
Честито на Сашо, здраве, щастие и успехи!
Warrior Of Ice
Честит рожден ден на адаша, всичко най-хубаво от мен!
sharon
Честито на Aresius! Много щастие, успехи, музика. И поздрав! tongue.gif
beyondtheblack
Най-секси мъжът на света, най-добрият актьор, на най-страхотната възраст... ЧРД Рейф Файнс.
http://www.youtube.com/watch?v=DPxQ6X3QTP0
karelian
Хей, наборе, честит рожден ден!!!

Да си жив, здрав и много, много щастлив! smile.gif
Warrior Of Ice
Честит рожден ден на Деси - да е здрава и много щастлива! smile.gif
RunningWild
Честито и от мен. Да е жива и здрава!
Kasiel
Да са му честити на scion-а празника и хубавите години!
Дано числото му донесе и много хубави емоции
smile.gif
Warrior Of Ice
Честит празник на Дил, с пожелания за много щастие, лични и професионални успехи и по-малко грижи! smile.gif
pa®tci
Цитат(sharon @ Nov 17 2012, 05:18 PM) *
... дано скоро те видя в топ класациите на Diablo...

Йо'р со фъни, йеа. :/
biggrin.gif


Благодаря за всички пожелания и на всички пожелатели с колкомесечнотосизакъснение, хм, хм, хм...


Да кажа и аз ЧРД де, като те гледам, ще ме изпревариш в тия Д3 класации с няколко преднини, tongue.gif , но, да ти пожелая повечко работа и развитие и по-малко Диабло и развитие... или пък беше обратното; уатевър.

Всичко Най и препоръчвам една успешна и позитивна година. drinks_drunk.gif
karelian
Честито на Диляна и от мен, всичко най-добро!
ZerraX
Честито Дил, да си жива и здрава. Всичко най-добро!
_TNT_
Честито, sharon! Всичко добро! smile.gif
Aresius
Честит рожден ден и от мен! smile.gif
Midnightsun
И тук честито на Дил! drinks_drunk.gif
Discipline
Честит рожден ден, весел празник и яки моменти желая. smile.gif drinks_drunk.gif
sharon
Благодаря ви! И да ви се връща тъпкано. drinks_drunk.gif
Warrior Of Ice
Честит празник на Виктор, всичко най-добро!
RunningWild
Много мерси, войне. Всички да сме живи и здрави и на Хелоин и Гама Рей да се разбием.
stage
честито Ицо-Пицо bye.gif
sharon
Честито на Ицо и тук, бъди жив и здрав, много щастлив и все така музикално отракан. Успехи и късмет във всичко! happy.gif
pa®tci
Ициии, да се ни черпиш с цициии!!! tongue.gif
Kasiel
Честито на нашия Воин!
Успехи и повече хубави емоции smile.gif)
Slash
ЧРД, Ицо!

2 сезона до 30, тцтцтц tongue.gif
Warrior Of Ice
Благодаря на всички! smile.gif
_TNT_
Честит празник и от мен, Warrior-е, макар и на патерици. Много успехи и щастливи моменти желая! drinks_drunk.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.