Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: За новия кмет
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Тежкия heavy metalist
Преди да започна искам да поздравя бат Боико за победата,макар че едва ли е сред нас smile.gif .Сега на въпроса:
Какво мислите за Борисов?Дали ще бъде добър кмет?Може би,но аз не съм мгого сигурен че ще управи ситуацията.(то не че някои ще го направи де).Знам ли,може пък да направи нещо.Вие сте
SepulTeraHead
HEIL BOIKO! bowdown.gif
Ro6ava GarGa
the same!
feather
Цитат(Тежкия heavy metalist @ Nov 8 2005, 08:53 PM)
управи

Оправи

no.gif
offtopic.gif
stage
xexe tongue.gif eййййй фнимафайте в праописа че кака feather evil.gif ... дебне whistle.gif
ManOwaRadO
Нищо, че и той е мафиотче, в сравнение със Софиянски сигурно ще е супер кмет. Но ще поживеем и ще видим. Иначе аз както обикновено не очаквам нищо хубаво...
Vlad
И кво отново сме на принципа по малкото зло rolleyes.gif Въпреки че от кандидатите определено небеше най-малкото де.Пък и мнения ще могат да се изказват слд време сега просто няма смисъл.
stage
ми не всички са от София ТежУк rolleyes.gif

ЕДИТ:SepulTeraHead oтговора ще го получиш лично а не тук!
SepulTeraHead
Цитат(stage @ Nov 9 2005, 01:56 AM)
xexe  tongue.gif  eййййй фнимафайте в праописа че кака feather  evil.gif  ... дебне whistle.gif

Не, братле. Заеби ги тия ПРОСТОТИИ! Пиши с гъза си като некой неграмотен цигън и бъди щастлив.

А и в интерес на истината, чисто информативно - защо, по дяволите, пишеш въобще в тази тема!?!?
t0xIc
нищо хубаво не мисля за каратиста-пожарникар-НСБОП-супермен
ама нали съм от провинцията кво разбирам аз
nigga
Г-н Борисов си има своите 'малки тайни' като всеки влиятелен човек. Хубавото е че той си ги има тези тайни преди да влезе в политиката, следователно може да работи на някаква основа вече smile.gif Мисълта ми е, че след като си в политиката имаш (искаш или не) работа с престъпния свят. Какъв беше Софиянски? Мишок! Г-н Борисов определено има доста повече власт (законна или не) от хората преди него, следователно той има потенциала да въвежда промени доста по-лесно и бързо. Промени ще има, само не се знае в каква посока. Аз лично съм доволен от избора за нов кмет. На Добър Час Г-н Борисов! smile.gif

П.П. Под преди да влезе в политиката не визирам кметските избори.
Ataegina
Жив и здрав да ни е Бойко, болен да не се тръшва, сит да е всеки ден и без дрешки да не остава... че ще вземе, за да се нахрани, облече и излекува да остави други - гладни, голи и трескави...
Ех... а ако е в настроение може и да запълни няколко ями из околовръстното, да изкупи земите около него... Да си купи вила - ама то това държавни работи - не се месете!
Може и метрото да построи! Ако каже на слънцето да изгрее то ще го послуша, защото Бойко Борисов не е вчерашен пръдльо.
lelqLora
Бойко е иммортъл като дядото на Стоянчо. Сега смЕтам за нужно да обяви конкурс кой да му направи дизайн за Бойкомобил и знак, дето като стане нещо кхм лошо да му светнат в небето и той да се материализира от нищото, защото както всички знаем Бойко е навсякъде и по всяко време. Само не знам как ще прекръстят сега статуята на Алиса Софиянска biggrin.gif .....оная при Булбанк... Ама май оправно момчето, а? Дано, дано...
Тежкия heavy metalist
Цитат(SepulTeraHead @ Nov 9 2005, 08:24 PM)
Цитат(stage @ Nov 9 2005, 01:56 AM)
xexe  tongue.gif  eййййй фнимафайте в праописа че кака feather  evil.gif  ... дебне whistle.gif

Не, братле. Заеби ги тия ПРОСТОТИИ! Пиши с гъза си като некой неграмотен цигън и бъди щастлив.

А и в интерес на истината, чисто информативно - защо, по дяволите, пишеш въобще в тази тема!?!?

За мен ли става въпрос?Аз просто рещих да започна някоя политическа тема...де да знам unsure.gif
stage
laugh.gif не за мен става въпрос бате laugh.gif не се притеснявай
Hansi
Цитат(t0xIc @ Nov 9 2005, 09:59 PM)
нищо хубаво не мисля за каратиста-пожарникар-НСБОП-супермен
ама нали съм от провинцията кво разбирам аз

Явно разбираш. Аз съм от София и мисля точно същото. wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.