Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Така де....здравейте
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
scion_of_storm
Не съм много-много по представянията,но както и да е.
Казвам се Александър Димитров и съм роден на 13.01.1991,живея в София.Слушам метъл отскоро(6 месеца to be exact)и любимите ми групи са Hammerfall,Dimmu Borgir,Children of Bodom,Cradle of Filth и Blind Guardian metal.gif .Обичам да чета фентъзита,да играя баскетбол и футбол с приятели и ред други неща....Ми това измислих засега,so Hf and Gl biggrin.gif
SepulTeraHead
Здравей. Други групи въобще не си слушал, нали? Dimmu Borgir са яки наистина. Другите са символ на всичко, което е извратено и грешно в съвременната метъл сцена.
scion_of_storm
брех...кога успя да post-неш huh.gif Не,слушал съм още доста-Metallica,Iron Maiden,Cannibal Corpse,Sepultura,Hatebreed and many,many more,ама тези,които изброих горе са ми най-любимите smile.gif
Warrior Of Ice
Я трай, Стефане. wink.gif Момчето на 14 слуша метъл, докато на тия години ти си циклил на Rollin' на Limp Bizkit.

Добре дошъл, Сашо!
SepulTeraHead
scion_of_storm - Е браво. Слушал си някои неща и после си решил, че точно Helloween са най-яките. Трагедия.

Ицо, на 14 вече слушах Pantera и Sepultura. Виж на 13... rolleyes.gif
scion_of_storm
Цитат
Helloween

huh.gif
SepulTeraHead
Опа. ... Абе се в гъз. Hammerfall, Helloween. Толкова са зле, че не правя разлика вече...

Абе добре дошъл. нема се плашиш. Ние тука си правим идеологически разбор на музикалния вкус на всеки. biggrin.gif
Crafter
Цитат(SepulTeraHead @ Nov 27 2005, 02:38 PM)
Здравей. Други групи въобще не си слушал, нали? Dimmu Borgir са яки наистина. Другите са символ на всичко, което е извратено и грешно в съвременната метъл сцена.

абе трудно е да си тъп
SepulTeraHead
Напротив. Доказваш го ежедневно.
feather
Всъщност май не е. Виж колко лесно се справя...wink.gif
tongue.gif

Здрасти, Сашо! biggrin.gif Добре дошъл! smile.gif
Warrior Of Ice
Стефане, с риск да повторя неща, които съм ти казвал отдавна: отричането на всяко нещо, което не разбираш или не харесваш, е признак единствено за ограниченост.
scion_of_storm
Благодаря за топлото посрещане tongue.gif
Slash
Добре дошъл!
Слушаш хубава музика. openwidehug.gif

От кой баскетболен отбор си, батка?
scion_of_storm
хм...не гледам много баскет,повече обичам да го практикувам,но иначе съм от LA Lakers(ако имаш предвид NBA) wink.gif
`Xandria`
бахти и лошите батковци дет сте huh.gif ,аз ако бях щяхте да ме уплашите

Привет, openwidehug.gif привет!
Тежкия heavy metalist
Цитат(scion_of_storm @ Nov 27 2005, 01:42 PM)
брех...кога успя да post-неш huh.gif Не,слушал съм още доста-Metallica,Iron Maiden,Cannibal Corpse,Sepultura,Hatebreed and many,many more,ама тези,които изброих горе са ми най-любимите smile.gif

Здрасти.Хммм...Iron Maiden,Metallica,да и аз така metal.gif
Slash
Цитат(scion_of_storm @ Nov 27 2005, 02:54 PM)
хм...не гледам много баскет,повече обичам да го практикувам,но иначе съм от LA Lakers(ако имаш предвид NBA)  wink.gif

И на мен са ми слабост Lakers, особено като бяха с Кобе и Шак в дует. cool.gif
Иначе сега чакаме Фил Джексън да създаде нови звезди, които да мачкат в NBA...

А иначе нашия баскетбол е качествен в момента, според мен (за разлика от футбола ни). Има си една Варна, която ражда таланти, има си един Лукойл с многото пари... smile.gif
stage
Здравей и от мен пич bye.gif
InsArtTure
Цитат
Е браво. Слушал си някои неща и после си решил, че точно Helloween са най-яките. Трагедия.

ХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХА laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Иначе и аз не харесвам Helloween.

А всъщност без Сепултура и Пантера метъл изобщо, ама изобщо нямаше да има и на практика те са метълъТ.

Другото е просто жалка имитация на музика biggrin.gif


Здравей, Сайън! И на мен са ми любими Блайнд Гардиън(оглежда се плахо да не би да дебне Сеп отнякъде)
stage
Цитат(InsArt†ure @ Nov 27 2005, 06:56 PM)
Здравей, Сайън! И на мен са ми любими Блайнд Гардиън(оглежда се плахо да не би да дебне Сеп отнякъде)

laugh.gif не му се връзвай на този батко.
Niilo
Цитат
SepulTeraHead:"Естествено и в метъла има комерс... но аз не слушам комерсиалния метъл"Sep 27 2003, 09:45 AM

От там нататък си прави заключенията за чич' Сеп.

Добре дошъл. Добър старт, на твоите готини влачех hammerfall и linkin park.
Beerzebub
^
Не че съм съгласен с него (Sep), но защо направо не цитирате думите му от времето когато е бил на 2-3 години и е избирал между бананова и ябълкова кашичка, примерно?
"Кашички... позьор!!!"

Дебили...
Niilo
Не знам дали осъзнаваш, че повечето от мненията в тази тема са адски несериозни, в това число и моето?
InsArtTure
И аз не знам дали осъзнаваш, че и неговото е несериозно. Абе изобщо този форум се напълни с двусмислици напоследък. Трябва да се раздели на две части-сериозен форум и несериозен форум за да се чувстват хората по-нормално или пък да си слагаме звездички tongue.gif
Nightmare
Абе ... много сте изпростели всичките. biggrin.gif
Привет, Сашко, и умната!
scion_of_storm
Цитат
И на мен са ми слабост Lakers, особено като бяха с Кобе и Шак в дует

Ехххх...славни времена бяха тогава... rolleyes.gif
Alekto
Цитат(Beerzebub @ Nov 27 2005, 08:24 PM)
^
Не че съм съгласен с него (Sep), но защо направо не цитирате думите му от времето когато е бил на 2-3 години и е избирал между бананова и ябълкова кашичка, примерно?
"Кашички... позьор!!!"

Дебили...

^AXAXAXAXAXAXAXAXAAAAAAAAAA
...az spadam kum neseriozncite ot foruma. tongue.gif

Zdravei i ot men.Dobre do6ul. smile.gif
Mort
Здрасти, с доста разнообразни групи си започнал. На мен ми трябваха няколко години преди да за почна да слушам блек и дет. То като се замисля нещата градираха от самосебе си.
anonimna_dx
Добре дошъл! Предполагам вече имаш някво мнение за потребителите... wink.gif tongue.gif tooth.gif ае и веселата laugh.gif
Nikola Bathory
Здрасти!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.