Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: TrueBlackMetal?
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
AryanSturm
Какво ви е мнението за TrueBlackMetal.Info?

Единственото което ме дразни е че се псуват много български групи.

Иначе bowdown.gif
SepulTeraHead
Цитат
Турската етническа, антиконституционна партия ДПС не е желана от БЪЛГАРИТЕ!

Тъпо. Смисъл - да има политически послания на музикален сайт си е тъпо по принцип. Каквито и да са.

Иначе гледам, че всенародните любимци Knjas Vaggoth и Siegfried се подвизават там.
Crafter
Уеб дизайнера им е малоумен. Да си оправи енкодинга, не е толкова сложно. (не че юзера не може да го оправи, но на юзера не му е това работата)

иначе за политическите послания също съм съгласен.

А ника ти е тъп.
Blashyrkh
Преди писах, ама има супер много коне с капаци там, ядосах се, пуснах една тема (за еврейте беше), която беше изтрита веднага и от тогава реших да спра да пиша. Иначе там абсолютно всяка група е псувана и това е доста комично. Ама нали това си е редно - нали са много трю - трябва да се хейтва laugh.gif
AryanSturm
Съвсем нормално ми се струва в блек метъл форум/сайт да има и политически теми. А иначе повечето групи си заслужават псувните. Има си всичко, еврей, комунисти, назионалисти, нацисти. blackmetal.gif
Crafter
Цитат(AryanSturm @ Dec 10 2005, 05:51 PM)
Съвсем нормално ми се струва в блек метъл форум/сайт да има и политически теми. А иначе повечето групи си заслужават псувните. Има си всичко, еврей, комунисти, назионалисти, нацисти. blackmetal.gif

blackmetal.gif blackmetal.gif blackmetal.gif blackmetal.gif blackmetal.gif
S-O-D
незнам кой му проми мозъчето на админчето дам да се вживява на голям блЯк металист (да си беше останал на Linkin Park)
SepulTeraHead
Цитат(AryanSturm @ Dec 10 2005, 04:51 PM)
Съвсем нормално ми се струва в блек метъл форум/сайт да има и политически теми. А иначе повечето групи си заслужават псувните. Има си всичко, еврей, комунисти, назионалисти, нацисти. blackmetal.gif

Чудя се на "еврей" или на "назионалисти" да се смея първо.
†MidiaN†
Поклон пред най - трю назионалистите
;\
Blashyrkh
Цитат(AryanSturm @ Dec 10 2005, 05:51 PM)
Съвсем нормално ми се струва в блек метъл форум/сайт да има и политически теми. А иначе повечето групи си заслужават псувните. Има си всичко, еврей, комунисти, назионалисти, нацисти.  blackmetal.gif

tomato.gif tomato.gif tomato.gif tomato.gif tomato.gif tomato.gif



flush.gif
AryanSturm
Цитат(SepulTeraHead @ Dec 10 2005, 07:05 PM)
Цитат(AryanSturm @ Dec 10 2005, 04:51 PM)
Съвсем нормално ми се струва в блек метъл форум/сайт да има и политически теми. А иначе повечето групи си заслужават псувните. Има си всичко, еврей, комунисти, назионалисти, нацисти.  blackmetal.gif

Чудя се на "еврей" или на "назионалисти" да се смея първо.

Смей се на каквото решиш. Виж тук какво има. evil.gif

http://metal-world.info/links.htm
SepulTeraHead
Е то, че Ицо си е стар фашага и слага линкове към наци сайтове, си е ясно отдавна.
RazorJack
Цитат
Турската етническа, антиконституционна партия ДПС не е желана от БЪЛГАРИТЕ!


То това си е факт, ама наистина не мисля е сайт за музика трябва да се принизява до нивото на политическа пропаганда. И каква беше точно връзката между блека и национализма? blink.gif
Sunforger
Я, каква изненада, реклама на форума. Keep up the good work!

Както и да е де, там е забавно.
Beerzebub
Цитат(RazorJack @ Dec 14 2005, 07:23 PM)
Цитат
Турската етническа, антиконституционна партия ДПС не е желана от БЪЛГАРИТЕ!


То това си е факт, ама наистина не мисля е сайт за музика трябва да се принизява до нивото на политическа пропаганда. И каква беше точно връзката между блека и национализма? blink.gif

Ква пропаганда бе човече? Некви дечица псуват цигани и турци...
Vlad
Е тоя саит е страшен нямам думи tongue.gif Грабна ме веднага със симпатичната свастичка в горния десен ъгъл rolleyes.gif
Sunforger
Цитат(Beerzebub @ Dec 17 2005, 01:48 PM)
Цитат(RazorJack @ Dec 14 2005, 07:23 PM)
Цитат
Турската етническа, антиконституционна партия ДПС не е желана от БЪЛГАРИТЕ!


То това си е факт, ама наистина не мисля е сайт за музика трябва да се принизява до нивото на политическа пропаганда. И каква беше точно връзката между блека и национализма? blink.gif

Ква пропаганда бе човече? Некви дечица псуват цигани и турци...

Именно, именно...
AryanSturm
Цитат(Skyggedans @ Dec 17 2005, 11:15 PM)
Цитат(Beerzebub @ Dec 17 2005, 01:48 PM)
Ква пропаганда бе човече? Некви дечица псуват цигани и турци...

Именно, именно...

Някаква компилация TrueBlackMetal Vol.1 щяла да излиза. Знаеш ли нещо?
Reign of Intolerance
хахахахахах, мислех ги за супер злето, ама като ви видях вас - те са цвете бе ;р
laugh.gif
Vlad
Примири се явно в България нама блек метълисти които да са ти на нивото crying.gif
Reign of Intolerance
Има, има... абе 20ина човека сме laugh.gif 20 от 7 милиона... повечето обаче презират интернет като средство за комуникация и няма да ги видите по форуми. А в ТБМ има и свестни хора, но и много спортисти дето само трупат гигабайти и се кефят на всяка група със странно име, демо и два сплита. Има и много ултра-националисти, които обаче не знаят да пишат на български.
sepulturatr
Цитат(SepulTeraHead @ Dec 10 2005, 09:32 AM) *
Тъпо. Смисъл - да има политически послания на музикален сайт си е тъпо по принцип. Каквито и да са.

Единствения им недостатък ...
Прави впечатление, че подкрепят много малко бг групи ...разбираемо!

В този ред на мисли се сещам, че в този форум правих тема за Perverse Monastyr, но без успех hmm.gif
scion_of_storm
Цитат(Reign of Intolerance @ Mar 3 2007, 09:34 AM) *
хахахахахах, мислех ги за супер злето, ама като ви видях вас - те са цвете бе ;р
laugh.gif

wub.gif Lovely as always.
Rodd1ck
Много ограничени хора има там, но като цяло идеята е добра.
Все пак преди ми ставаше смешно държането на админа им, изтъкването му като на фона на смешните правописни грешки, с които пише. huh.gif
Iron Maiden
Жалък сайт и форум , само някакви се псуват , подиграват се на бг групите и също така се подиграват и на другите стилове в метъла , различни от блека , трагедия просто..... suicide.gif
SteamOfBlood
Има интересни неща вътре....Не е лош!
Iron Maiden
^ laugh.gif

И много интелигентни хора има в него.....
Rodd1ck
Ама теб те няма. unsure.gif
Iron Maiden
^Ми не съм блекар сори
Beerzebub
Голяа раота...
Vlad
xoxoxo
Nikola Bathory
В онзи сайт се събира малка групичка олигофрени, кретени и хейтъри blackmetal.gif smile.gif
TerminalFrost
2 Lord Azerath Средец, Велика България 22 Яну 2005 2623

горкото...
Deathcrush
Цитат(Nikola Bathory @ Mar 5 2007, 01:54 PM) *
В онзи сайт се събира малка групичка олигофрени, кретени и хейтъри blackmetal.gif smile.gif

Абсолютно, на същото мнение съм! dry.gif
gadabout
Ахахаха, не знаех, че има тема за тоя... там... к'вото е...
Аз го взимам за ташак - влизам в темите за дет, грайнд и почвам да се правя на тъпак, че да има дискусии.
Имам 10-на поста и повече няма да имам.
Blashyrkh
Как ти е ника? Аз влизам от дъжд на вятър и се разсипвам от смях всеки път smile.gif
gadabout
Е, пак съм си gadabout.
В раздела за дет и грайнд раздавам справедливост за това кой е гей. Обикновено последните мнения в темите там са мои, сиг още е така.
azoteccccc
Форума мачка ве,влизам там от дъжд на вятър и се размазвам!
Труе Агро Метал! icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.