Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Кой стил предпочитате?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
ZerraX
Тогава що не използваш кирилица? Тя е по-стара от теб и си е запазила феновете. Също така е класика в жанра >,<
Twilightfall
^^ като гледам, всичко преди '94-95 е по-старо от теб. ;Д
Ziz
Цитат(Ziz @ Jul 23 2009, 08:30 AM) *
Хеви/Пауър, но и траша си ме кефи. Класически рок също и малко индъстриал smile.gif но лично ще вотна за Хеви smile.gif

Ами Led Zeppelin, Floyd,Queen, The Beatles, Краля... oбщо взето това smile.gif
sgoh
Цитат(Warrior Of Ice @ Jul 18 2009, 08:26 AM) *
Абе нещо много започнахте да знаете кой, дали и кога е бил баннат. wink.gif Специално beyondtheblack никога не е била, но виж, простотиите на някои други ме карат да се замислям.

Моя грешка
Ruoste``
А къде ви е фолкът?!? wink.gif Гласувах "друг", така или иначе .. :]
Frightmare
Thrash, Death, Black
dark_destroyer
Цитат(Phoebe @ Jan 14 2003, 02:29 PM) *
Ами аз метъл почти не слушам. Освен РАмщайн и Статик-х нямам друхи неща. А иначе си падам по astral Projection, и т.н. Имам и чалга!

Ами ко търсиш тука ве този сайт е за заклети метъли като мен и повечето потребители, истинската музика е метъла metal.gif metal.gif metal.gif metal.gif metal.gif metal.gif icon_headbang[1].gif
а тез които слушат чалга като теб направо да са suicide.gif
Crimson
Death мИетал, братчето мииииииииии icon_headbang[1].gif
Иначе ако си говорим сериозно тия дни се смачках да чета Наследникът на Калкута и да слушам Aelstorm rolleyes.gif
RAMBO
Здравейте форумци! Нов съм малко трудно се ориентирам, макар че има ... няколко форума. smile.gif

Предпочитам Thrash да слушам.

А като групи: Metallica, Slayer, Kreator... metal.gif
Sunforger
В последните няколко години определено предпочитам sludgecore, drone doom и тук-таме avant-garde. ph34r.gif
Void KD
В момента Death Metal. Омг горегриндинг фтв!!1
Motorhead4life
Горграйдърите станаха адски много, и все готини хора. Адски простаци повечето ама какво да ги правиш. Инак траш май си истава единствения избор за мен тука. Хеви да но не и пауър.
FifthAngel
Heavy/Power метъл си ми е на сърцето smile.gif както и Epic метъл.
gadabout
Epic метълът си е сериозна работа, да.
sunny
Мен от началото на годината ме е подкарало предимно на Thrash и малко Death. whistle.gif
Bruce666
Ами по принцип някой най-любими банди са ми Iron Maiden, Rammstein, Nightwish, Queen, WASP, G'N'R и др. Но на посл. се запалих по готик метъла даже от няк. дни съвсем наскоро. Но мн. обичам метъла пр това е най-яката музика.
Kasiel
По принцип почти всичко, що е с китари .. rolleyes.gif Предпочитам обаче Рок, Готик, Гръндж (да, разнообразието е важно) и доста се запалих по Прогресив напоследък.. metal.gif unsure.gif
Gamma_ray222
Ми... чесно да кажа и аз съм новоизлюпена и се кефа на разнообразието. На пауър, фолк, блек, доомец слушам напоследък, рок но определени количества и някви единици групи викинг индустриал и прогресив (то е от околните)! Това е горе долу мразя групи с женски вокали и руси метълки.Мразя Нео метъл просто за мен той не струва и всичко свързанос нео, емо, и готик не слушам много.../нищо лично и форума е много добър и може би щсе задържа.../ blackmetal.gif
Ri0t™
Alternative Metal - Three Days Grace Най новия им албум рулез punk.gif
Templar
Аз харесвам класик хеви метъла.
Металика са мои кумири, с тях съм израсъл и означават страшно много за мен. Знам почти всичко за групата.
Обичам още мелъди, готик, траш и др.
Абе общо взето всичко слушам, стига да е добро.....( и да е метъл)
Bango
горграйнд metal.gif
Anita
Death Metal, New Metal, Alternative Rock ... тези главно guitar.gif
james-assya
Heavy/power
Megadeth
^...Thrash.?
Michael
Power metal-a е най-великият стил метъл на всички времена! Далеч по-як от първичните грухтящи кат свине дет тъпаци и неандерталци и от позиорските блек метъл групи puke.gif
LordZombie
^
Няма хеви, няма траш, няма дуум, няма готик, няма рок.
Има само пауър, блек и дет, викаш ?
sharon
^ Пак си щедър, юнакът едва ли включва последните две в сметката си... yawn.gif
abydos
Важното е девици да бъдат дефлорирани с китари-мечове докато някой напява за дракони.
To Mega Therion
Thrash, death, melodeath, viking, folk, symphonic, doom, progressive, малко power и heavy.
Sunshade
Траш, готик основно от метъла.Разбира се ако не забравям нещо, което е вероятно.
Мелодичен дет... също.
Алтернатив рок, хард рок, пънк рок.Тия са напоследък.


One Shot
Viking, folk, death, melodic death и от скоро black (но не всичко от блека).
Void KD
Цитат(Michael @ Dec 18 2009, 08:52 PM) *
Power metal-a е най-великият стил метъл на всички времена! Далеч по-як от първичните грухтящи кат свине дет тъпаци и неандерталци и от позиорските блек метъл групи puke.gif

ЛЪЖЕЦ!!!

Напоследък се зарибих по симфонични групи. Или иначе казано песни с доста клавири. Кефят ме. Те къф стил се водеха... симфоничен нещоси метъл? Ами, ъхъм. Точно за тва става въпрос. biggrin.gif
m.bocheva
надявам се е позволено да не се разбира много от конкретния стил, поне не съм обърнала внимание групите, които харесвам, какъв стил свирят(или не за всички), а и не съм се ограничила да кажа, че харесвам само...определен стил rock или metal. Любими за мен са: Scorpions, Metallica, Sonata Arctica, Nightwish, Marilyn Manson, Dream Theatre, HIM, Three days grace, Bullet for my valentine, Breaking Benjamin, Helloween. И няколко други, впечатлили ме с по няколко песни от репертоарите си smile.gif

Peace
EvilBowlOfCereal
Цитат(Michael @ Dec 18 2009, 09:52 PM) *
Power metal-a е най-великият стил метъл на всички времена! Далеч по-як от първичните грухтящи кат свине дет тъпаци и неандерталци и от позиорските блек метъл групи puke.gif

Трябва да ти изгорят очите с оксижен.
PS: Дет- Олдскул/Техничен/Брутален, също Детграйнд/Горграйнд/Грайндкор, Кросоувър траш.
Michael
^Аве пауър метъла си е най-якия стил ве. По-як от дета и неслучайно е много по-популярен.
hellhand
най-много си падам по траш и дет metal.gif icon_headbang[1].gif малко блек,пауър и готик тва е band.gif evil2.gif evil.gif devilsmiley.gif icon_headbang[1].gif super.gif smile.gif happy.gif
hammer
По принцип слушам всичко що е метъл и рок, но наблягам най-вече на хеви метъла (във всичките му жанрове), но за мен пауъра си е най-добър.
Eaten
Хмм ... доста трудно icon_headbang[1].gif Слушам всичко що е метъл.
Трашче все пак whistle.gif
Hetfield
Нео и траш. А най-добре нео-траш! biggrin.gif
Villanova
progressive (heavy) da nqma black/death/metalcore koreni

crimson glory, dream theater, tony macalpine (solo i planet x), symphony x.

qd me e za Opeth - strahotni riff-ove pravqt, no kre6tqt kato divaci sleep.gif za smetka na tova imat 2-3 sladki baladi
abydos
Свиква се, но пък Damnation няма нито един рев, писък и т.н.
K-I-N-G_DRUMMER
По принцип яко power, heavy i progressive метъл. Това слушам !!
Daddy`s Girl
зависи от песента...стила не е от значение drinks_drunk.gif
MetallicaAntiFan
QUOTE(Bango @ Nov 27 2009, 10:51 PM) *
горграйнд metal.gif

Арно naughty.gif
RunningWild
Гласувах за хеви/пауър. Очевидно е, че българските метълхеди са ориентирани най-много към този стил. Също така преслушвам доста често и траш smile.gif
KTULU
Рок, хардрок, хеви, пауър (като смесиш, по малко от последните 2, доста добре сше получава), спиид, трасш, мелодик дет, сифоник дет, тва общо взето. Иначе вотът ми е за хевипауър. icon_headbang[1].gif
LordZombie
^
Симфоник дет ?
scion_of_storm
^ http://www.youtube.com/watch?v=IHd4nMeCLJI
Twilightfall
^, ^^

http://www.youtube.com/watch?v=Wam4t9Kam7c

;]
curunir
Готик за сега най-харесвам, но и хеви... и други.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.