Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Кой стил предпочитате?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
FuckMeJesus
мдам...важно е да имаш цел в живота..("Днес ще се напия" не се брои.. wink.gif )
Peter
Цитат(BELLA @ Sep 2 2003, 11:35 PM)
vsqko ne6to kogato mine granici e гнусно. писнало ми е от пиянстващи мизерници. познавам толкова много метъли които последните 4-5 години единственото което да правят е да се напиват като казаци, да гледат футбол и да слу6ат метъл ЕБАССИИИИИИИИИИИИИ ТЪПОТИЯТАААААААААААААААААА
най-мразя безцелни хора и някакво такова живуркане, храна, пиене, музика, секс, и пак същото-ях ях ях ях ях ях ях ях ях ях яхя хя хя хя хя

E tva e prikazkata!!! 1074568654398564586% sum suglasen. Tupo e mladi hora da si propilqvat jivota s gluposti.

BELLA mai trqbva da te svetnem za Straight Edge-a wink.gif

Mejdu drugoto to4no tova za:

Цитат
някакво такова живуркане, храна, пиене, музика, секс, и пак същото

sme go obsujdali s edni priqteli. Tova sa ne6tata + cigarite i narkoticite (i bez muzikata razbira se!), koito te karat da ne misli6, koito te pravqt rob na sistemata i te karat da im raboti6, a v zamqna da polu4ava6 nqkakvi mizerni trohi!!!
BELLA
съгласна съм 10000000 процента, цигарите и наркотиците са страшен шит. знам за стрейт ейдж. истината е , че хората сами избират този начин на живот-живуркането, така им е по-;есно, не си задават въпроси, просто се въртят в един омагйосан кръг, просто им е по-лесно, предпо4итат сладко изглеждащата лъжа пред истинската действителност- а каква въсщност е тя и колко- малцина знаят каква е................................................ висчко има много страни зависи дали умеем да надник от скритата страна, а може би тя е истинската........... wink.gif
Sw1tched
хора стига с тея 341613261 процента..смешно е. Забравете за "ИСТИНАТА" ...просто тя винаги е в кавички.
Peter
Цитат(BELLA @ Sep 3 2003, 10:40 PM)
съгласна съм 10000000 процента, цигарите и наркотиците са страшен шит. знам за стрейт ейдж. истината е , че хората сами избират този начин на живот-живуркането, така им е по-;есно, не си задават въпроси, просто се въртят в един омагйосан кръг, просто им е по-лесно, предпо4итат сладко изглеждащата лъжа пред истинската действителност- а каква въсщност е тя и колко- малцина знаят каква е................................................ висчко има много страни зависи дали умеем да надник от скритата страна, а може би тя е истинската........... wink.gif

Vsu6tnost 95% ot horata izob6to ne si davat smetka, 4e jivotut im e totalno bezmislen i tova dali 6te jiveqt ili 6te umrat ne bi promenilo ni6to. Problemut im e, 4e ne mislqt, 4e ne znaqt za kakvo jiveqt i si gubqt jivota s gluposti. To4no za takiva hora e jivurkaneto s alkohol, cigari, narkotici, bezrazboren sex. Imenno 4rez tezi zavisimosti te sa upravlqvani ot onezi "the chosen few". Mnogo po-lesno e da se zalugva6, otkolkoto da se zamisli6 i da nameri6 nqkakva smislena cel v jivota si.
Tupoto e, 4e izhod nqma. Ili jivurka6 i ne postiga6 ni6to, a samo se zalugva6, ili puk se opitva6 da se otdeli6 ot stadoto i da nameri6 smisul v jivota si i v kraina smetka ostava6 izoliran i nerazbran (vupreki, 4e ne zagurbva6 principite si). Stranno, no vinagi kogato razgovarqm s umni hora (hm.. az ne se smqtam za takuv de...) stigame do izvoda, 4e life sux i 4e v kraina smetka jivotut e bezmislen. Kofti, no fakt.

A tova, 4e istina ne su6testvuva e suvsem druga tema.
BELLA
ами според мен живота има смисъл със сигурност и то много голям, въпрос на желание е да го откриеш. освен това това да намериш смисъл и да се отделиш от стадото не значи , че си сам- има много хора , който са се отделили по нялкакъв начин , но са нямерили съмишленици. не е необходимо да се отделяш за да бъдеш друг- ти или си оили не си различен, а дали това се забелязва от другите е баз значение. важното е, че ти го знаеш и следваш своя път- най-важното е да умееш да слъшаш вътрешния си глас за да можеш да избереш най-подходящия път за теб. wink.gif
synchu
смисъл има...и отговор има....42 wink.gif

За по обширни мнения има и други източници вариращи от Библията до Киркегор...


А сега и по-темата - абе що не e multiple choice така бях принуден да посоча heavy/power от немай къде...
SepulTeraHead
Направо е зловещо колко сте интелигентни....
Аз пък си обичам алкохола.... обичам и секса...
Сигурно съм много задръстен ебати....
icon_headbang[1].gif
drinks_drunk.gif guin.gif SPARK headbang[1].gif
BELLA
абе никой не е казал, че в секса има нещо лошо- говорехме принципно за хората, който водят тотално зациклил живот и се въртят в един и същи порочен кръг без да осъзнават какво става с тях. освен това всяко нещо , което е твърде много губи чара си. освен това има огромна разлика от секс до секс- или по точно дали е с чувства или ей така.
SepulTeraHead
Какво лошо да е ей така... fun fun fun
BELLA
ами това може да го каже само човек който не знае какво е когато е истинско- когато толкова много обичаш някой и толкова си мечтал да бъдеш с него и когато просто една целувка или докосване може да те побърка...................когато мисълта да си далече те влудява и е по болезненя от всичко което си изпитвал..........
а не когато видиш просто маце което те кефи и го опнеш някъде...... това не може да ти даде и 5 % от това, което би могло да се изпита
SepulTeraHead
Да това е така. Определено. Аз съм wub.gif от около 2 години в едно и също момиче и знам за какво говориш.
Секс с чувства > секс ей така
И все пак и ей така е готино...
Секс ей така > без секс
Peter
BELLA vuprosut e da otkrie6 tozi smisul… Kakto kazah (napisah de tongue.gif ) ogromna 4ast ot horata nikoga nqma da go namerqt i 6te si jivurkat. I kato gleda6 kak sa zaciklili i ti stava tupo, vse edno jivee6 v svqt ot bezmozu4ni roboti.

A otnosno sex-a podkrepqm poslednoto mnenie na BELLA.

Mejdu drugoto zabelqzahte li 4e vsi4ki sme “Членове”? laugh.gif wink.gif

SepulTeraHead i vse pak ljubovta e kofti bolest... laugh.gif
BELLA
biggrin.gif abe и аз съм член ама нямам biggrin.gif tongue.gif хухухухух
кофти болест ама като сте двама заразени един от друг е много сладка biggrin.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Peter
Цитат(BELLA @ Sep 4 2003, 05:45 PM)
кофти болест ама като сте двама заразени един от друг е много сладка biggrin.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

E sega... laugh.gif wink.gif

Цитат
biggrin.gif abe и аз съм член ама нямам biggrin.gif  tongue.gif хухухухух


Kak ne tu ie sram da govori6 takiva mrusni raboti!!! Razo4arova6 me... a az te mislih za kоlturna... laugh.gif wink.gif tongue.gif hahahahahaha biggrin.gif
BELLA
oooooo ami sywesem правилно мислиш аз съм от най-културните biggrin.gif
Sw1tched
Цитат(BELLA @ Sep 5 2003, 12:07 AM)
oooooo ami sywesem правилно мислиш аз съм от най-културните biggrin.gif

и аз бях културен като малък..ама сега съм малко по-сепултурен smile.gif .

Бе Бела смисъла го има когато си ограничиш кръгозора на мислене, смисъл има само ако става дума за изгода и тогава той е в кавички иначе нема никъв ИСТИНСКИ смисъл
BELLA
тва са глупости изобщо не мога да се съглася с такива повърхностни приказки- смисъл няма за тези които са "слепи"
SepulTeraHead
Ами аре да се гръмнем всички щото няма смисъл. Любовта е гадна болест,м пазете се, че ще вземете да топнете чушката, а това е лошо щото е безмислено и те прави роб на системата.

ПО ДЯВОЛИТЕ!!!

Осъзнавате ли какви глупости говорите!?!?!??! ranting.gif
Souldestroyer
отговора на въпроса за смисла на живота, вселената и всичко останало си е точно 42 що се отнася до метала най-стабилните стилове за мен са black,power,death,thrash i razni s klasicheski elementi neznam kak se vodiat
Peter
SepulTeraHead govori6 laina (ljubima replika na edni moi poznati kato se napu6at laugh.gif wink.gif )!

Az izob6to nikude ne sum kazval, 4e ljubovta te pravi rob na sistemata. Govoreh za bezrazborniq sex, koeto e dosta po-razli4no... pone spored men de... Ina4e ljubovta si e super qko ne6to,stiga da e spodelena.
Spirit Crusher
Мдаа, то аз слушам почти всички стилове изброени тук. walkman.gif Без Хардкор и пънк. Е, и дуум не слушам.. rolleyes.gif
BELLA
Цитат(Peter @ Sep 5 2003, 02:19 PM)
SepulTeraHead govori6 laina (ljubima replika na edni moi poznati kato se napu6at laugh.gif wink.gif )!

Az izob6to nikude ne sum kazval, 4e ljubovta te pravi rob na sistemata. Govoreh za bezrazborniq sex, koeto e dosta po-razli4no... pone spored men de... Ina4e ljubovta si e super qko ne6to,stiga da e spodelena.

м да , съгласна съм за пореден път с теб biggrin.gif
SepulTeraHead
ОК.

Тъп съм.

drinks_drunk.gif guin.gif salut.gif super.gif punk.gif icon_headbang[1].gif smoke.gif

DRINK, SMOKE, UNTIL YOU CHOKE...
BELLA
никой не е имал директни нападки срещу теб , а ако ти сам оценяваш така собственото ти iq не сме виновни ние tongue.gif
deadsoul
Кофти е направена анкетата... Може да се избира само един стил, а за хората които слушат няколко?...
SepulTeraHead
Абе кво и е на анкетата, по дяволите!!??!?!?! Кажи кой то е най--любимия стил.
Или те човърка нещо отвътре, че не можем да те видим ква си интелигента на и отворена че не слушаш само един стил!?!?!?!
НАЙ-ЛЮБИМИЯ СТИЛ!!!!! ТВА Е!!!!!!!! ТОЙ Е ЕДИН!!!!!!!!!!
Аз ако искаш мога да ти кажа веднага коя ми любимата група, албум, песе, част от песента, нота!!!!!!! Веднага - от раз.
Анкета като анкета! Тва е. Отговаряш примерно "Блек" и после постваш "Гласувах за Блек, но всъщност слушам и много Азис и Братя Аргирови(от класическия им период, по-късните неща са гадни)". Тва е. Не е толкова трудно.
Не е нужно всички да мрънакт че не могат да глауват за всичките 21553214 стила метъл които слушат.
BELLA
eeeeeeee стефане тва си беше много злобно изказване..... не бъди толкова груб бе
Sw1tched
не знам дали е груб, но е прав според мен.

Бела всеки смисъл е самозаблуда, не можеш да го осъзнаеш защото поставяш нещата в орбита на себе си, надникни извън тази орбита извън АЗ-а и може да разбереш че смисъл на всичко живо е собствена изгода ...е ако това е смисъла ДА ВИ ПИКАМ НА СМИСЪЛА!
Warrior Of Ice
Цитат
не знам дали е груб, но е прав според мен.

По-скоро е ограничен... wink.gif


Цитат
НАЙ-ЛЮБИМИЯ СТИЛ!!!!! ТВА Е!!!!!!!! ТОЙ Е ЕДИН!!!!!!!!!!

За теб може би...
Sw1tched
това че знаеш какво харесваш най-много не значи че си ограничен, значи че си успял да се опознаеш достатъчно добре
Peter
Цитат(SepulTeraHead @ Sep 6 2003, 08:59 AM)
ОК.

Тъп съм.

drinks_drunk.gif guin.gif salut.gif super.gif punk.gif icon_headbang[1].gif smoke.gif

DRINK, SMOKE, UNTIL YOU CHOKE...

Ne sum kazval takova ne6to!!! Prosto vsi4ko e vupros na vuzgledi. wink.gif
Carpathian_Wolf
mi black fucking metal, t'va e polojenieto!!!kolkoto do alkohola - shuuuuu alooooo be q ne se izlagaite be, vsi4ki znaem k'yv kef e da si piiva 4atpat 4ovek biri4ka, puk kato stane subirane i ne6to po-tvurdo, t'va 4e nqkoi go pravqt non-stop za da se pravqt na interesni ili da bqgat ot otgovornostite s "Emi napih se, nema6e kak" si e tehen problem, osuznavat go i nema k'vo da go obsujdame tuka shtot nishto nema se promeni. Be interesno e kak vinagi kakvato i da e temata se stiga do ibaneto, v tuka6niq spor bih kazal samo : Sexyt e dopulnitelno ukra6enie na edna istinska lubov za mene, t'va "ei taka" i s nepoznati i t.n. ne moga da go razbera, ma t'va qvno e 6tot sum mnogo bolen ot libofff....mdaaa are !WAR! otiam si pusna Marduk...
PS: zabraih da spomena 4e e sramota sre6tu "Death" da se mudri taq glupava 0...
Warrior Of Ice
Цитат(Sw1tched @ Sep 6 2003, 09:58 PM) *
това че знаеш какво харесваш най-много не значи че си ограничен, значи че си успял да се опознаеш достатъчно добре

А ти защо не можеш да приемеш, че някои неща са твърде различни, за да бъдат сравнявани директно, тъй като всяко от тях носи свое уникално очарование? Всеки стил в метъла дава на слушателя нещо, което другите не притежават, затова и да се ограничиш с един "най-любим" е глупаво.
SepulTeraHead
Добре де. Искаш да ми кажеш, че няма нещо което да ти харесва повече от всичко друго? В такъва случай, един вид, нямаш мнение.

EDIT - Сега не ми отговаряй с някъв особенно неразбираем за мен философски пост. Според меойте наблюдения Rhapsody с техните приказки вплетени в текстовете май са ти най-любими. Няма нужда да казваш колко съм ограничен че знам кво ми харесва най-много.
Не слушам само Crossover. Слушам Heavy(Judas, 'Tallica, Ахат), Thrash, Hardcore, Punk, Death, Neo... майната му дори ми харесват някои неща които са откровен hip-hop. Кой е ограничен сега?
Warrior Of Ice
Цитат
Добре де. Искаш да ми кажеш, че няма нещо което да ти харесва повече от всичко друго? В такъва случай, един вид, нямаш мнение.

Не, просто в даден момент бих се кефил на пауър, в друг - на блек и т.н. Зависи от посланието на музиката, което най-точно съответства на настроението ми... Затова и не мога да отговоря еднозначно.

Добре де, разконспирира ме за Rhapsody. biggrin.gif Това, че ги предпочитам, не значи, че не намирам и доста други банди за също толкова стойностни.
SepulTeraHead
Абе в интерес на истината...


....

......... ....

МНОГО ГОТИНО БИХМЕ ЕСТОНИЯ, ЗНАЕШ ЛИ КОЛКО МИ ПУКА ЗА ТОЯ БЕЗМИСЛЕН СПОР.... bg.gif bg.gif bg.gif
Warrior Of Ice
Съгласен съм, смазахме ги! laugh.gif

За спора - нали трябва да си чешем с нещо езиците (или май - пръстите... happy.gif).
deadsoul
То аз май бях причината за спора..., но различни мнения, различни хора. Който както смята, всеки е свободен да избира своето мнение, просто казах какво ми е мнението за анкетата.
Arthas
Nai se kefq na black metal-a tongue.gif Emperor are gods !!! bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
Inferno
Цитат(synchu @ Sep 4 2003, 01:46 PM)
... така бях принуден да посоча heavy/power от немай къде...

В теб ми беше надеждата да подкрепиш моя избор wink.gif
synchu
хабе за подкрепа да го подкрепя. доста се чудех върху коет да цъкна ама нали "родо"-началото е важно.

Пък и без тва съм от тези дето "нямат мнение" и съответно "един най-любим стил" smile.gif Музиката, която слушам варира от български фолклор през индийско етно до Children of Bodom и всичко помежду тях.

Пък нали най-важна е именно "Музиката" ...мдам. За сметка на тва имам любим момент от филм - "Черна котка, бял котарак" - там където дъртия мангал щеше да мре в една болница и внука му докара един цигански оркестър. Та засвириха те едно парче /което страшно много ми харесва btw/ и стария отвори очите, показа една беззъба усмивка се едно беше влязъл в циганския рай и каза "-Музика"....мдаа...
alpha prime
nai si obi4am dobroto staro heavy .... moje da e staro no e zlatno ... biggrin.gif biggrin.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
deadsoul
Така е, това че е старо и че още се обича може само да потвърди, че е наистина музика, а не боза smile.gif
widowmaker
ako pitate men ne e staro, a vechno.
naposleduk obache sum na Nordic Black vulna.
vsushtnost ot dosta vreme...
no heavy-to e zavinagi!

eto edno potvurjdenie ort GAMMA RAY:

"Rock'n'roll was far too slow
so the adrenalin just doesn't flow

Where is the power, where is the glory
Heavy metal is my story"

e, and my future, bih dobavil, no sum siguren che KAi go e imal vpredvid.

Vse pak vsichko e heavy metal...
Warrior Of Ice
И както още е казал вездесъщият Kai Hansen в "Heavy Metal Universe":

It is not only music -
It's a chosen way of life...
Sw1tched
Цитат(widowmaker @ Sep 11 2003, 10:57 AM)
"Rock'n'roll was far too slow
so the adrenalin just doesn't flow

бързината е само един от начините за повече адреналин
jago
Цитат(Inferno @ Sep 2 2003, 08:53 PM)
Усещам как ще остана единственият посочил "progressive" в тая анкета wink.gif

wink.gif
widowmaker
Switch, tova sa podrobnosti, vupreki che si prav
Jicata
Леле... колко се чудя между Death Metal, Thrash Metal, Hardcore i Punk....направо...
Е па няма да отговарям smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.