Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Кой стил предпочитате?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
Warrior Of Ice
Цитат(Blue_Lotus @ Sep 2 2004, 02:30 PM)
И не мисля, че има много общо между Rhapsody и Manowar smile.gif А ти?  drinks_drunk.gif

Муахаха... laugh.gif Manowar са едни от основните вдъхновители на Rhapsody, самите музиканти от групата неведнъж са го заявявали, пък и е ушевидно.
Blue_Lotus
Цитат(Warrior Of Ice @ Sep 2 2004, 02:16 PM)
Цитат(abductor @ Sep 2 2004, 01:50 PM)
А?! Ами Рапсоди не са ли хеви-метъли? А, пауър метъл били... Ми то не е ли едно и също? tongue.gif

Ми не, представи си... wink.gif

Благодаря, Warrior smile.gif Сама си признах, че не разбирам колкото ВАС... И все пак, Black Sabbath не са ли вдъхновили да не кажа всички метъл подстилове, макар и музиката на "издънките" да не прилича особено много на оригинала... Вдъхновнието е едно, копирането е друго....
SepulTeraHead
Нека да да съм първия който ще те предопреди, че спориш с жива енциклопедия на метъл жанровете.
abductor
Между другото Manowar е първата пауър метъл група въобще... cool.gif
Blue_Lotus
Добре. Добре! ДОБРЕ!!! smile.gif Д О Б Р Е ______ Д Е !!!! biggrin.gif
Вдигам бяло знаме! help.gif Доволни? Даже ще взема да си махна мнението... smile.gif Не разбирам и толкоз wub.gif
Дайте да пийнем по едно в знак на примирие drinks_drunk.gif wine.gif
_SiegfrieD_
Цитат(Blue_Lotus @ Sep 2 2004, 02:30 PM)
[че минах от рап на Cannibal i MDB... Това не те ли учудва? bye.gif

Аз пък минах от Rammstein на Gorgoroth и Marduk laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Съжалявам,но няма нищо учудващо.Такива в днешно време с лопата да ги ринеш,за съжаление...
SepulTeraHead
Аз нещо не разбрах:
-Какви ги ринеш с лопата?
-Какво съжаляваш там некви?
_SiegfrieD_
Образно казано wink.gif
SepulTeraHead
Zdravko Peev
POWER METAL for the BraveHearts!!!
headbang[1].gif smile.gif
_SiegfrieD_
Well we are cowards then wink.gif
Zdravko Peev
Who said this?

Не, BraveHeart ми е любимия филм offtopic.gif biggrin.gif
Sunforger
Cowards for life...
alpha prime
taq tema jiowa li e oshte ebati blink.gif
SteelWarrior
Цитат(Zdravko Peev @ Sep 4 2004, 04:36 PM)
Не, BraveHeart ми е любимия филм offtopic.gif biggrin.gif

Личи си по аватара wink.gif
Ако не съм споменал харесвам heavy и power най много:)
Odin
Progressive metal lives in me. icon_headbang[1].gif разбира се падам си и по BLACK metala, но първото си остава като собственик на душата ми
Dolph
Баси дъртата, опс зряла исках да кажа, тема. biggrin.gif Като се гледам /и слушам/ wink.gif изглежда най-пасва да пусна глас за Heavy/Power или за Gothic... Но, понеже няма никъде споменат добрият стар рок, то боцнах на Друг.
Hazalad
Neo metal, alternative rock, hard core, punk... ot "klasi4eskiqt" metal predpo4itaniqta mi opredeleno sa na stranata na power/speed v liceto na Blind Guardian.
primerni grupi - Blind Guardian, Metallica (4erniqt album nai-ve4e), Godsmack, Puddle Of Mudd, Disturbed, Staind, Offspring, Green Day (pri po-osobeno nastroeniq), Rob Zombie i mnogo drugi
alpha prime
Цитат
Green Day (pri po-osobeno nastroeniq
\

icon_headbang[1].gif green day icon_headbang[1].gif
jimmy page
Хард Рок ... не знам що го няма w00t.gif

зат'ва гласувах за "хеви" headbang[1].gif
HellCat
Цитат(SteelWarrior @ Sep 8 2004, 07:53 PM)
Цитат(Zdravko Peev @ Sep 4 2004, 04:36 PM)

Не,  BraveHeart ми е любимия филм offtopic.gif biggrin.gif

Личи си по аватара wink.gif
Ако не съм споменал харесвам heavy и power най много:)

Между другото и на мен това ми е любимият филм....... bowdown.gif
Death_Angel
Еми хора аз честно казано всичко мога да слушам..бе аз съм мултифункционална. boxed.gif Даже понякога слушам метъл след тва Джамовете за разнообразие SPARK bye.gif
ThrashIsNotDead
Boje mili... puke.gif
Simon-Philips
Цитат(Sturmfuhrera @ Oct 12 2003, 05:48 PM)
Цитат
Тоя глагол "гепих" за приятелка хич не ми се нрави нещо...



АБСОЛЮТНО! И на мен не ми харесва, но в случая... абе просто го използвах. Както не ми се нрави и думата "гадже".


Цитат
Слава на Сатаната
... и неговите последователи.

Moje li samo da vi popitam vie kato satanisti li se izjivqvate ili kato kakvi che neshto ne sa mi qsni tiq tumni debri sataninski ???
_SiegfrieD_
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Да.Ние принадлежим към тайно сатанинско общество
Mort
Всички без нео - демек ония американски псевдо групички като Лимп Бискит например!
Simon-Philips
Цитат(_SiegfrieD_ @ Oct 30 2004, 10:45 PM)
Да.Ние принадлежим към тайно сатанинско общество

Mi ai pokanete me i mene v tva taino obshtestvo da vida i az za kvo ide rech znae li si moje i na men da mi haresa,puk i da ne mi haresa pone shte znam kakvo e to tui Satanizum i za kakvo se bori.A ako i tva ne shvana pone po nqkoq bira da oburnem. evil.gif
_SiegfrieD_
Нали е тайно. Не може току така да се допускат външни лица laugh.gif laugh.gif
Simon-Philips
I kvo sq izpit li trqbva da mina. Ako e tva pak sum saglasen. 4x100 bez meze razni takiva kazvai samo i shte se opitam.
Валкирия
Ами аз съм по рокчетата главно biggrin.gif biggrin.gif
Твоя смерт
Цитат(Simon-Philips @ Nov 1 2004, 01:36 AM)
Цитат(_SiegfrieD_ @ Oct 30 2004, 10:45 PM)
Да.Ние принадлежим към тайно сатанинско общество

A ako i tva ne shvana pone po nqkoq bira da oburnem. evil.gif

Тц... направо пикник ще си направят с теб... laugh.gif
Rad_Rammsteina
Прогресив на власт.
AncientWisdom`
Markirah Black no slusham predimno Black i Thrash i malko death metal
headbang[1].gif headbang[1].gif headbang[1].gif puke.gif w00t.gif headbang[1].gif headbang[1].gif headbang[1].gif
The Trooper
Цитат(Death_Angel @ Oct 23 2004, 02:23 PM)
Даже понякога слушам метъл след тва Джамовете за разнообразие SPARK bye.gif

thumbdown.gif laugh.gif huh.gif ohmy.gif Пфу, ти си знаеш всъщност, аз се въздържам laugh.gif ...
Poledra
Слушам повечето от изброените стилове, както и група други. Все пак си падам по по-мелодичните неща с текстове насочващи към скръб и самоубийство...ех друго си е да си сдухан tongue.gif
Wanderer
Мда... Неприятно да се ограничиш с един отговор при положение е почти невъзможно да се ограничиш с един стил. Аз съм по по-новите пънкове, траш, индустриала, готик и защо по дяволите няма Грънч- headbang[1].gif headbang[1].gif headbang[1].gif Nirvana headbang[1].gif headbang[1].gif
DarkLander
Gothic
Folk Metal

i razni drugi ot koito surceto mi rezonira!
Death_Angel
Венци въобще не ми божечкай...да не си отварям устата аз.. SPARK Пък и какво толкова човек има нужда от разнообразие,и аз мислех че цял живот мога да слушам Nightwish,само дето Rammstein нещо ги замених наскоро...ем такъв е живота biggrin.gif
SepulTeraHead
Death Angel, слушаш ли Death Angel?
of fading light
progressive, goth, doom, classical, ambient, death ......и още доста други smile.gif
Death_Angel
Цитат(SepulTeraHead @ Dec 11 2004, 10:22 AM)
Death Angel, слушаш ли Death Angel?

каквооо трябва да слушам..???? huh.gif hmm.gif
SepulTeraHead
http://deathangel.com/
Lethe
Цитат(of fading light @ Dec 13 2004, 01:59 PM)
goth, doom, classical, ambient, ......и още доста други smile.gif

uihuuu
ve4e sme klan
DrownedInASteamOfDespair
ами всичко, което е под 30-beats-per-minute...главно doom, но от време на време има някакви miscellaneous songs.
ivomag
Аз слушам предимно Heavy,Trash & Punk.Но има доста групи,които не влизат в тези стилове а си ги харесвам и слушам!Според мен е доста ограничено да се затвориш в един стил и само него да слушаш!Нали трябва да има и някакво развитие все пак.Нека се приема от всеки както му е изгодно!
Iced Girl
Цитат(ivomag @ Jan 11 2005, 05:46 PM)
Според мен е доста ограничено да се затвориш в един стил и само него да слушаш!Нали трябва да има и някакво развитие все пак.

Аха! smile.gif

Предпочитани от мен все пак - heavy-power, trash, death (melodic)...И обичам много т.нар. progressive!
Alekto
Vsqkakuv Metal...Nai-mnogo slu6am Black,no e absurd da se ograni4a samo v nego.
waffen_ss
предимнo хеви
ама и другите не са за испускане..........като гледам тука има доста блекари punk.gif
то лошо неа де
_SiegfrieD_
Да,3-4-ма wink.gif
waffen_ss
Black [ 36 ]
е да де
3-4 са w00t.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.