Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Кой стил предпочитате?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
HeLLFiRE
Heavy/Power - падам си по групи, на които се разбира(поне що-годе) текста smile.gif - Dragonforce, HammerFall, Iron Maiden, Manowar, Edguy и тн.
red_imp
guitar.gif вси4ки видове метал са за уважение. Просто всичко е много яко, направо като религия!!!
KRONOS
Цитат(???? @ Feb 5 2003, 12:31 PM) *
hI ALL!!!!!!! walkman.gif
KAk sme dnes????
Ta az se kefq na neo-metala(taka nare4enata boza) -ot toq stil nai- me kefqt SLIPKNOT.....
Obojavam i HEAVYto(nai - ve4e MANOWAR)!!!!
TA tva si e moq vkus...
a vpro4em imam edno vapros4e:TUK VSICHKI LI STE MOMCHETA???? huh.gif

are 4ao za sega...

NEZNAM ZA DRUGITE,NO AZ SUM I TE POZDRAVQVAM ZA STILA!!!!! icon_headbang[1].gif!!!!!A...........MEGADETH?????????
NOBODIES
amm ko da kaja az li4no stra6no se kefa na black metala, no slu6am i malko death, i trash ....i neo icon_headbang[1].gif awe qko metal i ni6to drugo!!!!!!
The_Templar
icon_headbang[1].gif
От 7 години слушам метъл. Любимите ми групи са HammerFall, Manowar, Metallica, Maiden, Blind Guardian, AC/DC, Kiss . . . повече от очевидно е, че предпочитам добрия, стар класик хеви метъл. На второ място ми е готик метъла (просто не мога да заспя без Nightwish smile.gif ). guitar.gif
Fish
Вече от десетина години насам наблягам на прогресив.
Bloody_Dark
ами и аз съм нова в този форум... та да си кажа мнението на тая тема - слушам само готик biggrin.gif
Satanic_Slut
Black предимно... но понякога избивам и на бруталики ... gore smile.gif Death smile.gif
Любими банди Satyricon, Dark Funeral, Burzum, Marduk... Necrophagia, Six Feet Under, Cannibal Corpse
sepulturatr
blackmetal.gif blackmetal.gif blackmetal.gif НЯКОЙ ДА Е ЧУВАЛ ЗА БЛЕК ?!?!?!? blackmetal.gif blackmetal.gif blackmetal.gif

Цитат(Satanic_Slut @ Apr 9 2006, 03:33 PM) *
Black предимно... но понякога избивам и на бруталики ... gore smile.gif Death smile.gif
Любими банди Satyricon, Dark Funeral, Burzum, Marduk... Necrophagia, Six Feet Under, Cannibal Corpse


А за теб тва е добре =) bowdown.gif
deebo
Цитат(NOBODIES @ Mar 30 2006, 04:17 PM) *
amm ko da kaja az li4no stra6no se kefa na black metala, no slu6am i malko death, i trash ....i neo icon_headbang[1].gif awe qko metal i ni6to drugo!!!!!!

icon_headbang[1].gif Да! МЕТАЛ да е!!!! icon_headbang[1].gif
Нямам стилови ограничения. Важното е това което слушам да ми хареса guitar.gif
sepulturatr
tei tree =) Сещайте се , но все пак поечето от вас наблягат на някфи хипербози thumbdown.gif
Razor_Blade
heavy metal and power rulez icon_headbang[1].gif
TerminalFrost
Китарно-ориентиран хеви-метъл - Steve Vai, Joe Satriani, Tony Macalpine, Yngwie J. Malmsteen
Джаз - Brett Garsed, T.J. Helmerich, Charlie Hunter
Kiss Of Death
Падам си и по хеви icon_headbang[1].gif и по дет devil.gif но май най-много ме влече Готика... Страхотен стил (поне за мен) той най-ясно разкрива личността ми... Хех, личност laugh.gif
Airin Of Ancelot
Труден въпрос, след известен размисъл гласувах за пауър метъла...
Voice_Of_Glass
Като се замисля, предпочитам метъл кора (от рода на As I Lay Dying) и готика whistle.gif

И класическият хеви метъл icon_headbang[1].gif
stage
icon_headbang[1].gif Kultur Shock icon_headbang[1].gif
Artery ряпа да ядът...
X-NRG
Аз лично харесвам всички стилове, но само зависи от групата: как свирят и как пеят!! icon_headbang[1].gif metal.gif blackmetal.gif
PrincessOfDark
Ами аз съм особена фенка на готих метъа, въпреки,ч е слушам и хеви и дет в зависимост от натсроението, напоследък съм зациклила на Avantasia ... особено интересна групичка са сформирали cool.gif
MadHatter
Цитат(X-NRG @ May 20 2006, 10:19 PM) *
Аз лично харесвам всички стилове, но само зависи от групата: как свирят и как пеят!! icon_headbang[1].gif metal.gif blackmetal.gif

Дрането не се брои blackmetal.gif
The_King_Of_Kings
опа и аз да се покажа малко тука icon_headbang[1].gif
Crafter
Щурме, Щурме... да те чука кон...
Warrior Of Ice
^^ Ти хубаво се показваш, но пиши по темата. wink.gif
Man Of Sorrow
Аз съм по Хевито, но не се ограничавам само с него... Има банди, които свирят Блек, Дет, Готик, Метъл кор и други стилове и също адски много ме кефят... icon_headbang[1].gif
Rodd1ck
Когато гласувах преди време, нямах много добра представа какво е блек, но все пак съм уцелил, поне съдейки по повече от половината ми музика сега! smile.gif
Разбира се, това не ми пречи да слушам групи от супер различни стилове, като за мен самото майсторство на музикантите и сложността на композициите им, не е от основно значение! Може би заради това от определени "по-разпространени" стилове слушам съвсем малко неща! wink.gif
The_King_Of_Kings
как какъв бе естествено че heavy! icon_headbang[1].gif
Phoenix_Rising
Nai si me radvat heavy,black i death metala.
Voodoo_girl
Аз не се ограничавам в един стил. Харесвам главно HARDCORE, Grunge, alternative metal, alterantive rock, post-rock, nu metal, symphonic metal, gothic metal, industrial, groove metal, glam metal, metalcore ... понякога слушам и power, heavy и death.
Slash
Цитат(Voodoo_girl @ Jun 19 2006, 02:08 PM) *
Grunge

Кажи ми сега, че няма по-големи от Alice In Chains и приемам отговора ти за правилен... tongue.gif
Voodoo_girl
Е бате тука не позна! Кефя им се и на тях, но не са ми любимци като Саундгардън и Нирвана. Съжелвам ако разбивам детските ти мечти. yeah.gif
parabellum
Цитат(Voodoo_girl @ Jun 19 2006, 03:08 PM) *
Аз не се ограничавам в един стил. Харесвам главно HARDCORE

cheers.
Slash
Цитат(Voodoo_girl @ Jun 19 2006, 03:16 PM) *
Е бате тука не позна! Кефя им се и на тях, но не са ми любимци като Саундгардън и Нирвана. Съжелвам ако разбивам детските ти мечти. yeah.gif

Верно бе, трябваше да ти видя профила... Дам, Soundgarden си имат своите яки моменти, а Nirvana просто не харесвам. Единствения гръндж албум, който имам на оригинално CD, и който ми е просто безценен е "Dirt"... Иначе поздравления за The Cranberries. А детските ми мечти би ги разбира, единствено и само ако ми кажеш, че нямаш добре оформени гърди... sad.gif
Voodoo_girl
Ххахаха е значи определено ще ти ги разбия. whistle.gif biggrin.gif Хахахахах .... Не случайно като съм с панталон приличам на хермафродит .... huh.gif
Колкото до музиката The Cranberries, една наистина много добра ирландска група.
FLIPPY_666
DEATH METAL RULEZZZZZZZZZZZZ! devilsmiley.gif devilsmiley.gif devilsmiley.gif
Girl_from_Hell
Аз слушам почти всички, но най-много Нео и Хард Кор icon_headbang[1].gif
Aleksander Levit
Цитат(Girl_from_Hell @ Jun 22 2006, 09:23 PM) *
Аз слушам почти всички, но най-много Нео и Хард Кор icon_headbang[1].gif


Много интересен ник имате, чудя се как ви е хрумнал-дали не е следствие от предозировка или измъкване от перманентана абстиненция? suicide.gif blackmetal.gif devil.gif
scion_of_storm
Пич, ти фанатик ли си или какво О.о
ZaGuLe
Death
Black
Doom
Progressive
Heavy

подредени са по това, което най-много слушам по принцип. иначе има интересни хибриди, но определено хардкора ме дразни smile.gif
joseph
slu6am vsi4ko koeto mi haresa devil.gif
^bodom_after_midnight^
Цитат(joseph @ Aug 6 2006, 05:58 PM) *
slu6am vsi4ko koeto mi haresa devil.gif

AGREE smile.gif
KingSlayer
SPEEDGOTHIC-HEAVYDEATH devilsmiley.gif
Nothing to No One
слушам почти сякъв, ноооо най мнооого харесвам icon_headbang[1].gif дет метъл! icon_headbang[1].gif особено мелодичен дет. след тва и хевито ... и след това .....почти всичко останало.
sodomicdream
привърженик съм на death, gothic, melodic black
но death si mi e slabost wink.gif
Едноок Смок С Дисаги
Най-любим ми е Хеви Метъла но се кефя и на Траш, Дет и Пънк-Рок
RocknRollNigger
Харесвам почти всички разновидности на всичко що е китарноориентирана музика, като изключим разни гнусни пънкарии. Но като цяло бих се определил като тъпо хеви с извратен прог и глем уклон. biggrin.gif
ApathiA
Тази тема много ме заинтригува вярно банално е, но пък е много интересно да разбереш какво предпочитат хората пък и току-що се регистрирах и неможах да сдържа любопитството си tongue.gif . Лично аз си падам по много стилове и по мое мнение това е хубаво, защото не виждам смисъла в това да се ограничаваме до един или друг стил. Харесвам хард рока, хевито, дуума, блека, дет метъла, траша също, готика, но не смятам че и другите стилове са за изхвърляне понеже всеки сам решава к'во да слуша нали така. Абе във всеки случай icon_headbang[1].gif и т'ва е важното нали biggrin.gif
SteamOfBlood
Neo и малко хард кор.!?
Naso
ЗДР на всички!АЗ съм нов във форума...та така...понеже си направих труда да прочета голяма част от предните постове най-ме изкефи мнението...WArrior Of Ice...мисля че завършваше с нещо от сорта на "Човек не познава граници"...Мразя да се ограничавам...естествено имам предпочетания към Блек(DIssection rules) и Дет най-вече...но това неми пречи да чуя и оценя всичко което си струва да бъде чуто...Много се кефя съ6то на доом и готик...слушам и хеви,спеед ,траш(Annihilator са велики)Имах няколко години контакти и с българската хардкор сцена и доста групи сам видял да свирят по разни мазета и изоставени постройки дето се обитават от дърти рокери и са обявени за мести рок-клубове...но засега тва е с което разполага бг сцената:)...и във всеки стил имам най-малко по 3 групи фаворити...ЗА мен всяко течение на метала носи някаква своя идея,която трябва да разбере6...а тва става със доста слу6ане(вече 8 год слу6ам метъл)...и мразя някой който едва ли е слу6ал достатъ4но от даден стил да се изказва по въпроса...във вси4ко в което е вложен някакъв смисъл,замисъл,носи някаква идея или дори традиции на някаква култура...то си е вечно...не мсиля че си заслужава да си губи човек времето да обсъжда някаква група например...която той сам не разбира защо слу6а...визирам разни дечица дето поддържат имидж на метъли...много се навъдиха такива...и знаят по 1/2 групи..на които твърдят че са най-големи фенове(най -4есто споменавани от разни медии)...а въоб6те не разбират идеята и направо се гаврят с метъла.Са6то ме дразнят и моми4ета дето като видят малко грим и някаво ли4ице дето само не пла4е по разните му клипове там...остави дето полът му остава загадка...и смятат тва за артисти4ност,а то цели промивка на мозъци...еми как да не се дразни 4овек.ИЛИ някой като ми каже...ся се прай6 4е слу6а6 метъл...ама аз знам като си пийне6 не може да не слу6а6 4алга....МИ не в интерес на истината не слу6ам 4алга като съм пиян...мен ме кефи твърдия звук...и на тва се кефя...както и да,загуби се основното което исках да кажа...всеки стил си има чар...дали 6те е мъжки блек вокали или женски оперни...или не6то подобно на тва "оригване" както го нари4ат непросветените в така наречения funeral doom или дет...Освен твърдото зву4ене и яките рифове и дори мелодии...трябват и добри текстове...аз ли4но се старая да превеждам вси4ко което слу6ам..малко са групите дето могат да съ4етаят зву4ене,вокали и текстове и да правят пълноценна музика...Е да не забравяме 4е някои не6та се правят и само за да те изкефят...но все пак има някаква граница...която всеки според израстването си в стила и културата на метъла сам определя.
И о6те не6то ...бих искал да споделя увле4ението си напоследък по Arch Enemy...велика група...и тва е от мен като първи думи....wink.gif
Wolfheart
^Хубаво го каза всичко това, но за да улесниш читателя, научи се да пишеш 'ш' вместо '6' и 'ч' вместо '4', където трябва.
А, и има един форумен раздел, където е добре да се разписва всеки нов юзър - Представете се
Blinda
Еми... Аз се кефа на много стилове, не само на един... И за това глесувах "Друг стил" smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.