Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Кой стил предпочитате?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
InsArtTure
rolleyes.gif
comnetbg
Цитат(Kasandra @ Jan 12 2007, 06:28 PM) *
От повечето стилове харесвам по 1-2 групи, но като, че ли power-a най си го обичкам.

И аз така smile.gif само че слушам и хеви точно колкото пауър smile.gif
Iron Maiden
Old School Heavy and Old School Thrash... но въпреки това гласувах за хеви щото малко повече го слушам от траша... Абе сичко щом е олд скуул рулз icon_headbang[1].gif
Rodd1ck
И аз гласувах за блек на времето, но просто бях в такъв период. Сега не мога да избера категорично нищо.
snowstorm
олд скуул - неща като линКин парк и лимп бизкит icon_headbang[1].gif
а що няма отговор "чалга"?

a off-spam , power metal владее душата
emerald
уау, какви проценти! Не че съм много изненадана на фона на останалите предложения, но да не правя кометар, за да не провокирам гласуването.
И аз не знам точно на какво да се спра, може би power/heavy, progressive, doom или нещо комбинирано между трите най-добре. Въобще нещо по-разнообразно ми се слуша.
sepulturatr
Цитат(Rodd1ck @ Jan 24 2007, 09:58 AM) *
И аз гласувах за блек на времето, но просто бях в такъв период. Сега не мога да избера категорично нищо.

И аз така гласувах за Траша, но ако мога да гласувам сега със сигурност щеше да е за Дет-а!
Iron Maiden
^ Не се излагай бе , траша му е майката tongue.gif
Reign of Intolerance
Black fuckin' metal.
noel_f
Heavy, folk и glam wub.gif
Vehement`Desire
BLACK METAL
SteamOfBlood
^ bowdown.gif Една метълка от Русе да слуша блек...Пфффф! icon_headbang[1].gif blackmetal.gif
Reign of Intolerance
Аз познавам няколко девойки от Русе дето слушат блек, ама те не са метълки ;р
SteamOfBlood
^Пхахаха, не продължавай! laugh.gif bowdown.gif
Aggressive Perfector
ТРАШЪТ ЩЕ ПРЕБЪДЕ!!! Най-великият стил! Най-великите банди! Точка. icon_headbang[1].gif bowdown.gif icon_headbang[1].gif
darga
Хмм...определено се затруднявам да избера само един стил от изброените..Преди време слушах главно heavy,но в близките 4-5 месеца подменям на мелодичен black,death и folk...Хората се променят...Изглежда вкусовете също..
scion_of_storm
^ wub.gif Любими стилове! tongue.gif
Mago De Oz
heavy, power, speed, trash, melody death, folk-metal, viking, pagan, prog, gothic, symphony, и хубави коктейли с участието на изброените стилове
Nunslaughter
яко блек m@@@n, мрак, мизантопия, сатанизъм ! неонаци съм, слушам и ой... НСБМ !
Reign of Intolerance
Само С.Т.О.Б.Ъ. и Уберхомосолдат !!!
SoulThief
като цяло май готика ми допада най-много като стил. Аз и без това малко различавам...
dilinjara
guitar.gif
In Death's Embrace
Дуум! suicide.gif
_sk8mastR_
Най-либим pure death, добрият класически стар death cool.gif
Цветомир
Гласувах за heavy/power ,защото повечето ми любими групи са хеви ,но слушам и траш,дет и малко блек smile.gif
Iron Maiden
И аз гласувах за хеви , но напоследък само траш слушам , но и двата стила са номер едно за мене icon_headbang[1].gif
FireMaster
ако питате мен МеТаЛ ! icon_headbang[1].gif слушам и др музика но просто метала ми обира точките ! guitar.gif
Sirenia_fan
Цитат(RAPTOR @ Jan 13 2003, 08:20 PM) *
Ами аз лично напоследък се увлякох страшно много по Gothic метъла, макар че допреди време някак си не ми допадаше. Сега слушам това по цял ден, въпреки че на наште им писна вече. rolleyes.gif
Като предишни (и все още настоящи) любими стилове мога да посоча чистото хеви, нео и т.н. пънк. punk.gif
Като любими групи мога да посоча много, но ще се огранича да напиша няколко, а именно: Nightwish, Rammstein, Linkin Park, Offspring, Metallica, Iron Maiden, Therion, Stratovarius, SUM 41 (отскоро), Blink 182, Nirvana и така мога да продължавам още ...
В различно настроение слушам различни стилове. Но май Gothic си слушам по всяко време walkman.gif walkman.gif walkman.gif
offtopic:Това с лошия мноо ма искефи smile.gif

ти добре си се увлякъл по готиката, ама защо я няма в списъка за гласуване? доде се не появи, ако се появи, аз нема да гласувам. rolleyes.gif
twisted_whispers
hmm.gif Моля, добавете още стилове, от които да избираме! Ако е възможно, де..... smile.gif
metal_kata61
Аз лично си падам по групи от рода на Linkin Park, Metalika, Evanescence, Rammstein, Accept, Iron Maiden, Macbeth, Tokio Hotel...
sepulturatr
devilsmiley.gif devilsmiley.gif
Само така метълке icon_headbang[1].gif
DeadMistress
Не дадох гласа си . Видях резултатите .
Много е труден избора тук .
Блека си ме влече от години , но пък ... От известно време насам съм го запратила в ъгъла и на преден план излязоха дета и грайнда ... И май както е тръгнало така и ще си остане положението и няма да има връщане назад .
Vlad
Определено не трябва да има връщане tongue.gif
Sirenia_fan
Цитат(metal_kata61 @ Mar 23 2007, 10:29 PM) *
Аз лично си падам по групи от рода на Linkin Park, Metalika, Evanescence, Rammstein, Accept, Iron Maiden, Macbeth, Tokio Hotel...

laugh.gif laugh.gif Shitting in the Park само са минали покрай метъла. ако те са метъл, значи азис е оперен певец! споменатите Shitting in the Park са само по-твърдо диско, нищо повече. rolleyes.gif
T-eppopucTka
принципно гласувах за Траш smile.gif иначе харесвам и хардкор! иначе слушам и хеви ама по-рядко happy.gif
Rest_in_paiN
Еми ..Хеви , Пауър и Траш главно cool.gif
Bojko_Foxy
Аз харесвам блек, дет и готик основно...Тук таме се навъртат и разни неометълчета из Уинампа ми... punk.gif
THE HOOLIGAN
HEAVY METAL NEVER DIES!!!!!!!!!!!!!!! icon_headbang[1].gif
Lady Death
Метал слушам секъв .... стига да е качвствен естествено.Иначе в момента слушам Slipknot,Fear Factory и Disturbed.Много се колебах за кое да гласувам...Хресвам много нео,хардкор и хейви icon_headbang[1].gif
ViolentBeauty
Цитат(Lady Death @ Apr 11 2007, 08:05 PM) *
Метал слушам секъв ....

Цинк, олово, мед, никел????

И хейви-то нов стил ли е нещо??? sp_ike.gif huh.gif
Airin Of Ancelot
Хейви вместо хеви е почти като trash вместо thrash... happy.gif
ludspamer
Цитат(metal_kata61 @ Mar 23 2007, 10:29 PM) *
...Tokio Hotel...

е тва не исках да го чувам mad.gif
dambov
толкова глупости се издрънкаха в последните няколко поста

иначе хевито и хард рока-рулират

Tokio Hotel и аз мисля че са противни
SON_OF_JUDAS
Аз предпочитам Hevy Metal от рода на Роб Халфорд icon_headbang[1].gif или Judas Priest, Manowar, Iron Maiden
Свар
Black metal
Vampirine
За мен най-добрия метал е пауър метала..кефи ме ,защото показва нечовешкото в музикантите.Яки сола,чисти вокали,текстове свързани най-често с дракони и фантастика.....обожавам пауър метал! metal.gif metal.gif metal.gif openwidehug.gif openwidehug.gif openwidehug.gif evil.gif
gad
напоследък пост-рок и инструментален рок
ZYKLON
DEATH METAL, нищо лично към хората слушащи хеви, Но освен титаните МAIDEN, Judas и ACCEPT, всичко останоло и лигоч. Блек метъла отдавна не е това, което беше, а концертите се превърнаха в един пътуващ цирк.
Svetyl
^Тесногръдо обобщение...
ShannonLarkin
хардкор bye.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.