Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Кой стил предпочитате?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
KingOfKings
Напоследък най-често хеви/пауър. Остарявам вече no.gif
James Hetfield
Ас пак си предпо4итам тра6а....!!!Като лиобими групи мога да изброя най-ве4е:Metallica,Megadeth,Sepultura,Static-x и о6те много,много други,а ина4е сам голям по4итател и на heavy-то като лиобима група посо4вам най-великите-Iron Maiden...абе 4есно да си кажа слу6ам по4ти всякакав стил метал... biggrin.gif

Цитат(metal_kata61 @ Mar 23 2007, 10:29 PM) *
Аз лично си падам по групи от рода на Linkin Park, Metalika, Evanescence, Rammstein, Accept, Iron Maiden, Macbeth, Tokio Hotel...

Пи4 нау4и се да пи6е6 имената на групите така като те гледам си 4ист позиор...не искам да те обиждам,но... hmm.gif
Warrior Of Ice
^ Ти се научи да пишеш на български... laugh.gif
Svetyl
6e ви кажа 4е да пи6е6 с 4-ки и 6-ци е супер.
ludspamer
Цитат(ZYKLON @ Apr 29 2007, 04:43 PM) *
DEATH METAL, нищо лично към хората слушащи хеви, Но освен титаните МAIDEN, Judas и ACCEPT, всичко останоло и лигоч. Блек метъла отдавна не е това, което беше, а концертите се превърнаха в един пътуващ цирк.

А Сабат къде ги остави? Сега очевидно не са във върховната си форма, но не може да не се признае приносът им в метъла
Moonblade
Пауър icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif метъл.Най-вече тва ама понякога и друг.
jorko_akulata
power metal FTW!!! folk metal също icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
hammerfall,freedom call,elvenking,rhapsody,falconer,domine,at vance,kamelot и още няколко smile.gif
Svetyl
jorko_akulata biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
scion_of_storm
Копеле, Жоре, това ти ли си бе мамка му biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
noel_f
Преди слушах death и heavy, но вече само doom wub.gif и power понякога.
baretata
Цитат(RAPTOR @ Jan 13 2003, 09:20 PM) *
Ами аз лично напоследък се увлякох страшно много по Gothic метъла, макар че допреди време някак си не ми допадаше. Сега слушам това по цял ден, въпреки че на наште им писна вече. rolleyes.gif
Като предишни (и все още настоящи) любими стилове мога да посоча чистото хеви, нео и т.н. пънк. punk.gif
Като любими групи мога да посоча много, но ще се огранича да напиша няколко, а именно: Nightwish, Rammstein, Linkin Park, Offspring, Metallica, Iron Maiden, Therion, Stratovarius, SUM 41 (отскоро), Blink 182, Nirvana и така мога да продължавам още ...
В различно настроение слушам различни стилове. Но май Gothic си слушам по всяко време walkman.gif walkman.gif walkman.gif
offtopic:Това с лошия мноо ма искефи smile.gif

zdr vajno e da ima metal:)
Svetyl
Не знам защо, но когато някой цитира мнение отпреди 4 години и ме хващат БЕСОВЕТЕ! brickwall.gif
crazyfan_metal
Thrash като че ли най-много smile.gif .
mitio_man
аз лично си падам най-много по power,death,thrash и black metal,но понякога послушвам и хард рок(за разнообразие:) )Това е истинската музика. metal.gif I wanna rock,baby!!! icon_headbang[1].gif

http://www.metal-rock.hit.bg/ влезте там.има биографиите на много групи.FUN metal.gif guitar.gif
Warrior Of Ice
Цитат(mitio_man @ May 18 2007, 12:28 PM) *
http://www.metal-rock.hit.bg/ влезте там.има биографиите на много групи.FUN metal.gif guitar.gif

Интересно защо ми напомнят биографиите от един друг сайт... laugh.gif
mitio_man
ами не знам smile.gif тоя сайт е на един приятел
Svetyl
ИЦО! МАМКА МУ, ХАКНИ МУ САЙТА НА ТОЯ АМАТЬОР! Сори за капса ама много се ядосах. Не стига че е супер грозен, 3/4 от нещата ако не и повече са крадени, че и реклама му прави тук! АААААмаха!
Warrior Of Ice
Светльо, не се нервирай. Не е първият, едва ли ще е и последният. С що такива съм се разправял...

Само за хакване не говори, че това е най-презряната работа.
Svetyl
Поне читаво да го беше направил. Мене ми се приплака като видях разделените по стилове групи... Има ебати недоразуменията.
Bleak
^+1

Най-големият ташак: Death Metal - Evergrey -> owned!111!!!1 suicide.gif
Vampirine
Аз пък си мисля,че Manowar е най-добрата група!Кой може да каже нещо лошо за тях!
Те са легенди и свирят най-жестокия хеви метал!Other bands play,Manowar kill! suicide.gif icon_headbang[1].gif
Hatrist
Слушам най-вече black и death с всичките им под-стилове, от време на време малко industrial/alternative.
Nirolo
Е бива ли да няма фолк или викинг възмутен съм smile.gif, от посочените май първите 4 .
lodborg
Аз гледам, че има 69 човека, които са гласували за блек, а стилът остава меко казано забравен във форума. Като изключим някои персони нон грата. laugh.gif
Warrior Of Ice
Едно време имаше повече блекари тук. Уви, форумът стана твърде vntrve за тях... hmm.gif

Но 69 е знаково число. happy.gif
Свар
Цитат(Warrior Of Ice @ May 28 2007, 10:32 PM) *
Едно време имаше повече блекари тук.

Неа как ,те от години са изчезнали wink.gif
Warrior Of Ice
Ами така де, аз за години говоря. Тоя форум не е от вчера. wink.gif
pa®tci
Цитат(Warrior Of Ice @ May 28 2007, 10:32 PM) *
Едно време имаше повече блекари тук. Уви, форумът стана твърде vntrve за тях... hmm.gif

ми с тия 587346784 теми за НОЩГОВИЖ човек остава с вчепатление, че форумът е на/за въпросТната банда... верно ко vntrve... иначе от гореизброените гласувах за траш-че тил дет-че icon_headbang[1].gif
Another Smashed Face
Не искам да се правя на особено просветена , тъй като не съм, но съм слушала и Limb Bizkit и Linkin Park и най - мекият израз който мога да използвам за тях е ПОМИЯ.Тук естетвено се влиая от личното си мнение, но мисля че обективно погледнато (както много хора преди мен споменаха) за тези банди в никакъв случай не може да се каже че правят изобщо някакъв метъл.Да ме прощават феновете ама си е така smile.gif А относно въпроса - любимият ми стил е Death metal.gif
Shaddy
Като се замисля май траша ми е най- на сърце, иначе с кеф режа grindcore, Cradle (да не ги слагам в някъв стил че..), death metal (много), заедно с доста от вариациите му, преди слушах малко industrial, но вече не, doom също обичам доста.

Групи.. Amon Amarth, Arch Enemy, Cannibal Corpse, Blood Red Throne (ИЗРОДИ), Cradle of Filth, Cryptopsy (head-clean-off), Catacombs (мн дарк), DevilDriver (те по-groove го дават), с Korn имам минало, също и Slipknot, Lamb of God, Leng Tch'e, Nasum (зловещо як грайнд от Швеция devil.gif), Pig Destroyer - може би най-уникално мощната банда която съм слушал някога, Scar Symmetry, Sepultura smile.gif, Shape of Despair малко, Soulfly преди, The Scourger (Финландия, траш, мн яко). Връткам понякога настрани и други, но тея са основните май smile.gif
Killers
Основно Heavy icon_headbang[1].gif

После е Траша devil.gif

и от време на време Дед,Пънк и Хрд Кор ама класическите банди smile.gif

Блека не ме радва колкото и музика да изслушах от него no.gif
sLayEr
незнам дали съм писала тук но както и да е... huh.gif
Thrash... това е любимия ми стил метъл smile.gif ето някои от траш групите които слушам: Megadeth,Sodom,Susperia,Kreator,Slayer,Metallica..но не слушам само траш...всякакав метъл..Heavy,Death.. icon_headbang[1].gif
HELL_HORSE
kloshar jelezariqta tongue.gif , no i kalenoto jelqzo si e qko

t.e. Thrash i Heavy predpochitam nai mn devil.gif
Twilightfall
Предимно пауър/хеви smile.gif
mizernik
Малко недомислено е, че хевито и пауъра са в едно. Сложих траш.
Wintersunset
Предимно пауър. След това хеви smile.gif
just_another_freak
Аз съм на нео (ню), пауър, траш и гръндж smile.gif
ApatiA
Гласувах с "Друг стил", защото като изключим нео-то, прогресива и кросоувъра всички други ги предпочитам
Eddie_The_Beast
ок за мен ..стила който до момента ми е най-любим е палъра и хевито..
Wrath_Child
Цитат(Eddie_The_Beast @ Jul 14 2007, 09:18 PM) *
.. палъра ..

w00t.gif laugh.gif laugh.gif
Hellbound
Основно траш icon_headbang[1].gif и малко блек и дет
kcaniba
Гласувах за Тхраша. По навик, трудно е да кажа какъв ми е люб стил, не е винаги е важен стильт, понякога е важен вкусът, в смисъл чувство за такъв smile.gif
[SoulConsumer]
аз слушам предимно хардкор и гласувах за него...

иначе от метъла, слушам главно траш, прогресив и мелодик дет guitar.gif
kuretza
icon_headbang[1].gif HAMMERFALL icon_headbang[1].gif
ViolentBeauty
От кога има такъв стил blink.gif laugh.gif
CORPUS VILI
най-много слушам хеви и пауър. дет слушам доста...блек също. дуум - горе-долу. грайнд съвсем малко...ну или нео метъла нещо не ми допада, но и това понаслушвам от време на време...
miroslava_dinova
black osnovno Cradle of Filth, Dimmu Borgir, Satyricon i mn. drugi devil.gif devil.gif blackmetal.gif devil.gif blackmetal.gif
Dragontear
Цитат
7. Единственият език, на който се пише в този форум, е българският. Употребата на кирилица е задължителна
azoteccccc
Слушам хеви,пауър,траш(малко),фолк,викинг...май само това.
~*whisper*~
хеви, пауър, фолк, викинг, готик, дуум, мелодик дед, индъстриал

ама гласувах за хевито icon_headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.