Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Ь1
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
SepulTeraHead


Някъде по времето когато преиздадоха "Походът" на Ахат си мислех колко ще е яко, ако и албумът на Ер Малък се появи на CD. Ами еби му майката - тва е факт вече! Не знам при вас как стоят нещата, но за мен тва е най-якият български рок албум правен някога. Всъщност - най-българският рок албум правен някога! И честно казано затова и малко се издразних, като видях, че имената на песните са преведени на английски отзад на обложката. Но споко - в самата книжка всичко е наред. Та като ще казвам все пак малките си забележки относно изданието - никога не съм схващал солата преди "Ер Малък" и "Опекуни" като отделни песни. Не биваше да ги отделят. На кой му дреме всъщност?

Албумът е велик! Размазвам се всеки път като го слушам. Толкова душа да има в една музика проосто е нереално! Гениален момент след гениален момент - "Скоропоговорка", гайдите(гайди са, нали? ако не са гайди ще се гръмна!) в "Затвор", "ГРАДЪТ", дръм солото, "Какво Е Грях?", нечовешките сола в "Тълпата"... просто си умирам от кеф само като мисля за тези песни.

Бонус парчетата са много яки също. "Врана" малко ме дразнеше докато й свикна, но сега ме радва особено. "Детето В Теб" си е балада в духа на "Лично". Кефи!

Бързайте да си го купите, докато не са свършили дисковете, защото са само 500 бройки. wink.gif Чакаме сега с нетърпение да се появи и "Лично" по Коледа на CD.

Между другото знам, че имаше тема вече за Ер Малък, но мсиля, че преиздаването на албума си е повод за нова.
Rolf
Култов албум като този си струва да се появи на CD. Ще се купува! bowdown.gif
ManOwaRadO
Подкрепям всичко казано. Ер Малък вярно са си голям талант и най-вече ми допада заради това, че е "най-българския" както казваш!
Nightmare
Не си падам много по рок музиката, особено българска ... ноо ще се подкрепяме какво да се прави.
SepulTeraHead
Нямаш право да говориш така за този албум, преди да си го слушала. Също нямаш право и да не го харесваш wink.gif
Nightmare
^ Говоря за българската рок музика като цяло, Стефи, а албумът ще го чуя. Не си единственият, който ми тръби за него и ме убеждава колко велик е.
abductor
Албумът наистина е ВЕЛИК (рок smile.gif). А гайдите според мен са китари.
(Ух, кога ли ще дойде тоя диск...)
Svetyl
Towa e weliko!
TOWA E WELIKO!
TOWA E WELIKO!
bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
Hansi
Цитат(Nightmare @ Dec 15 2005, 11:11 AM)
Не си падам много по рок музиката, особено българска ... ноо ще се подкрепяме какво да се прави.

Каква "рок музика" те гони. wink.gif Това ми звучи като цитат от "Средношколско знаме". wink.gif Това си е чиста проба БЪЛГАРСКИ metal и определено заедно с албумът на ЕРА(дано някой се сети да го преиздаде и него) е най-доброто сътворено някога у нас. Така ми се иска да чуя отново на живо, че направо ми се плаче.
icon_headbang[1].gif bowdown.gif icon_headbang[1].gif bowdown.gif icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
Между другото, говори се доста сериозно, че ще има някакъв реюниън лайв, промоция на двата преиздадени албума. Дано да се случи. biggrin.gif
Slash
Цитат(Nightmare @ Dec 15 2005, 11:11 AM)
Не си падам много по рок музиката, особено българска ... ноо ще се подкрепяме какво да се прави.

Явно не си го слушала. Чуй ги, и ако много ти харесат (в което съм убеден) ще ти се прииска да си ги имаш на оригинално CD. wink.gif

http://pro-rock.net/shop/details.php?pid=1&id=3236

Вече се продава и "Лично"...
Аз си поръчах първо него, защото ми е с една идея по-любим. punk.gif


Позволих си да препиша мнението на кирилица. Весели празници, Слаш. wink.gif
feather
Niilo
Да, има го в Wizard вече, цък.
SepulTeraHead
Хехе. 2-те календарчета в книжката на "Лично" бяха добра изненада. smile.gif И все пак тоя албум не е чак толкова велик, колкото първия, според мен.



П.С. Обичам да уточнявам, че нещо е според мен. wub.gif

П.П.С. Тва горното го написа майка ми. wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.