Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: изтеглете си късметче
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Queen_Of_Snow
http://adv.netinfo.bg/NewYear2006/

аз си изтеглих "дори и да не вярвате в чудеса, годината ще е изпълнена с тях" и рейгирах така blink.gif
Ro6ava GarGa
Уау,....знаеш ли...и на мен ми се падна същото...(не вярвам в чудеса...всеки трябва сам да си ги заработи) devilsmiley.gif

ААХАХАХАХАХАХ:втори опит:"Внимание Купидон се е прицелил много сериозно във Вас!!! laugh.gif мдам...за наеш...тия късмети не са в ред blink.gif
Queen_Of_Snow
от втория опит си изтеглих
Тишината и спокойствието завинаги ще изчезнат от вашия дом... за да се изпълни той с радостен детски глъч
no.gif boxed.gif blink.gif
оле дано да не се сбъдне bowdown.gif щот след т'ва следва russian_roulette.gif
Blashyrkh
Няма да ви е нужна екипировка на алпинист, за да изкачите мечтания връх!


Как ли пък не. В съботе не успях да стигна до Черни Връх.... dry.gif
Ro6ava GarGa
аз ви казвам....тея лъжат smile.gif
Queen_Of_Snow
е те т'ва за другата година... въпреки това не ми се ще да ми се збъдне касметчето no.gif
SepulTeraHead
Цитат(Ro6ava GarGa @ Dec 26 2005, 08:26 AM)
Внимание Купидон се е прицелил много сериозно във Вас!!!

+1

Е тва е, Петя. Ще ни огрее и нас.
Slash
Цитат
Купони, партита, веселие... поизморихте се, нали?! Съжаляваме, но е рано за почивка. И 2006-та ще бъде такава smile.gif
Beerzebub
"Не участвайте в промоции и рекламни игри през 2006-та! Рискувате да се сдобиете с 4 коли, 2 апартамента, 7 двуседмични почивки..."

LOL
scion_of_storm
boxed.gif Звън на празнични камбанки... камбааани. Май не са от шейната на дядо Коледа smile.gif smile.gif
OMFG...
falio`
^ дам и мене това. някви странни намеци дет не моа разбера, деба камбаните
SepulTeraHead
Тва е нищо обаче в сравнение с късметите на Маряна, ебати. Хахахахха
feather
Цитат(Blashyrkh @ Dec 26 2005, 09:50 AM)
Няма да ви е нужна екипировка на алпинист, за да изкачите мечтания връх!

Същата раота и при мен. wink.gif
Дееба журналистика. biggrin.gif
`Xandria`
Годината на сбъднатите мечти! smile.gif
По тази логика значи късмета ми от http://www.ivanbelchev.com/destiny/ не е верен laugh.gif
Sw1tched
http://www.ivanbelchev.com/destiny/ - бахти и късмета ...
Цитат
невъзможни ситуации всеки ден :-|


Иначе от другия сайт:
Цитат
Тази година по-добре не разопаковайте куфара си и се постарайте международният Ви паспорт да е винаги под ръка!

което се припокрива с единия от двата късмета от питките на бъдни вечер..странно, на студентска бригада ли ще ходя, на турне ли smile.gif Другия ми късмет от питка беше парата...най-накрая.
Alekto
"Внимавайте какво ще си пожелаете в Новогодишната нощ! Ще се сбъдне."
Hehee sega sled kato znam nqma da skromni4a. rolleyes.gif

E,vtoriq opit me razplaka ot smqh - "Не сте подозирали за дремещия във Вас атлет. Здрав дух - здраво тяло е мотото на Вашата 2006-та."
spartan117
Kupidon`se bil`pricelil v men....
BULSHIT!!!!!!! thumbdown.gif
ivomag
Ха,а на мен се падна това:
"Тази година по-добре не разопаковайте куфара си и се постарайте международният Ви паспорт да е винаги под ръка!"
Е аз точно това искам,поне на един фестивал да отида ми се ще!
giggle
Ако имате усещането, че нещо Ви преследва през цялата година, ще бъдете абсолютно прав. Късметът ще се е лепнал за вас! smile.gif

a второто е :Тишината и спокойствието завинаги ще изчезнат от Вашия дом... за да се изпълни той с радостен детски глъч!....
второто определено не ме кефи
````````
И на мен ми се падна детския глъч... а пък на центъра преди няколко дена имаше снежанка, която раздаваше късмети.. там ми се падна пътуване.. :") Това ми допада като идея... най - накрая и аз да видя свят..ех мечти..
Sw1tched
Според мен тези сайтове са спонсорирани от производители на презервативи biggrin.gif
Nightmare
"Дядо Коледа се нанася в съседния апартамент до Вас. Е, какъв по-голям късмет от този!?"
Боййй. boxed.gif
SepulTeraHead
Цитат(giggle @ Dec 26 2005, 11:25 PM)
второто определено не ме кефи

СТИГА СЕ ОПЛАКВАЛА БЕ!!!!!! ЕБАТИ НЕ МЛЪКНА!!!!! ЕБАТИ МЕНЗИСА, МНОО МЕР ДРАЗНИШ БЕ!!!!!!!!1111 АБЕ СТИГА СЕ ОПЛАКВА БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
Aglarana
Дългове, заеми, сметки... Ех! Най-сетне ще забравите за тях! smile.gif

и

Омръзнало Ви е новогодишните късмети да не се сбъдват, нали? Е, сега ще се наложи отново да повярвате в дядо Коледа. blink.gif
Lucretia
Цитат
Омръзнало Ви е новогодишните късмети да не се сбъдват, нали? Е, сега ще се наложи отново да повярвате в дядо Коледа. smile.gif


Бъра-бъра, бля-бля...дядо Коледа няма, само дядо Мраз devilsmiley.gif
spartan117
Има дядо Зарм(обратното на Мраз) laugh.gif
†MidiaN†
още един твой приятел ще стане гей
King_of_Beer
гост на слави
falio`
Цитат(SepulTeraHead @ Dec 26 2005, 12:20 PM)
Тва е нищо обаче в сравнение с късметите на Маряна, ебати. Хахахахха

ахахаха!

Моника, купона ти беше тъп!
xskacorex
kysmeti

za mene e ranchoto v akapulko
Nightmare
Аз пък искам да говоря за истински късмети и да се оплача, че изядох моя .... hmm.gif
Pyjamka
Е, Алекс, поне имаш по-голям шанс да се сбъдне (дори и да не си разбрала какво е). wink.gif Странно е как може да ти се изпълни това, което ти се е паднало, при положение, че десетина минути след това го хвърляш в кошчиту.
От този сайт съм тотално разочарована - два пъти на мен и веднъж на майка ми се падна късмет бебе. Не му е още време на това, как ми се иска да не се сбъдне!!
А от баницата - любов и работа ми се паднаха.
Svetyl
От баницата ми се падна годеж thumbdown.gif brickwall.gif huh.gif dry.gif
Queen_Of_Snow
падна ми се любов OMS не го исках...
MadHatter
от баницата ми се падна "двор без къща в ботсуана" icon_headbang[1].gif ПХАХАХАХАХА някой иска ли да ми дойде на гости wink.gif
_SiegfrieD_
Уви, тази година ще се наложи да Ви поставят сериозна диагноза... непоклатимо здраве smile.gif

А дано
spartan117
Аз съм с кола...бях по-навит за кинти rolleyes.gif
autumn
"Тази година не разопаковайте куфара Си и май ще се наложи международният Ви паспорт да е винаги под ръка"

Хмм...мисля, че някои ме следи...
Ro6ava GarGa
свиха ми късмета suicide.gif
Lady_Fire
"Не сте подозирали за дремещия във Вас атлет. Здрав дух - здраво тяло е мотото на Вашата 2006-та."

интересно,аз бях замислила да е друго мотото ми,ама щом съдбата така казва... biggrin.gif
Slash
Мен ми се падна бебе, на баницата с късметите... boxed.gif
deadsoul
"Дядо Коледа се нанася в съседния апартамент до Вас. Е, какъв по-голям късмет от този!?"

тя верно, че комшийката ще ходи в Германия утре, но не съм очаквала такъв заместител... tongue.gif
ivomag
Цитат(Ro6ava GarGa @ Jan 3 2006, 07:05 AM)
свиха ми късмета suicide.gif

Ха,а за баницата у нас,аз ги свивах всичките! tongue.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.